واردات ظروف استیل از چین و دبی با وانیکس

اگر قصد واردات این ظروف را دارید اما هنوز نمی‌دانید قرار است چه محصولاتی را خریداری کرده و کدام بخش از بازار متقاضی خرید این ظروف از شما است، پس نگران نباشید چراکه این مقاله قرار است راجع‌به‌این موضوع به‌شما اطلاعات کامل دهد. هر راهنمای واردات ظروف استیل از چین و دبی شامل بررسی ۳ مرحله خرید ظروف استیل از چین و دبی، ترخیص این ظروف از گمرک این دو مکان و ارسال آنها به‌ایران باید باشد.

به‌همین‌دلیل درادامه این مقاله قصد داریم این ۳ مرحله را به طور کامل برای شما توضیح دهیم تا کاملا از آن بی‌نیاز شوید. تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا هرنکته‌ای لازم است را‌جع به اینکه ظروف استیل چیست، چگونه باید آنها را از چین و دیی خریداری کرد و البته برای ترخیص و ارسال آنها به ایران چه اقداماتی لازم است را به‌شما توضیح دهیم.

 

 

ظروف استیل چیست و انواع آن کدام است؟

احتمالا شمایی که قصد واردات ظروف استیل از چین و دبی را دارید ازقبل چندان چیزی راجع‌به ظروف استیل بجز درحد استفاده نمی‌دانید. این اطلاعات نزد کسانی است که مشغول تولید و تحقیق روی ظروف استیل هستند. بااینحال کسب شناختی کلی از این ظروف خالی از لطف نیست. ظروف استیل، ظروفی هستند که از جنس استیل ساخته شده‌اند. این نوع ظروف به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، قابلیت شستشو و بهداشتی بودن، مورد استفاده در صنایع مختلفی از جمله غذایی، دارویی و شیمیایی قرار می‌گیرند.

ظروف استیل چیست و انواع آن کدام است؟

انواع ظروف استیل شامل:

۱- ظروف استیل غذایی: این نوع ظروف برای نگهداری غذا و مواد غذایی در خانه‌ها، رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و غیره استفاده می‌شوند. این ظروف معمولاً به صورت تکی و دارای درب هستند.

۲- ظروف استیل شیمیایی: این نوع ظروف برای نگهداری مواد شیمیایی در آزمایشگاه‌ها و صنایع شیمیایی استفاده می‌شوند.

۳- ظروف استیل دارویی: این نوع ظروف برای نگهداری داروها و مواد شیمیایی در صنایع دارویی استفاده می‌شوند.

۴- ظروف استیل صنعتی: این نوع ظروف برای استفاده در صنایع مختلفی از جمله صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استفاده می‌شوند. این ظروف معمولاً بزرگ و بدون درب هستند و برای حمل و نقل مواد استفاده می‌شوند.

۵- ظروف استیل پزشکی: این نوع ظروف برای نگهداری و استفاده از وسایل پزشکی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استفاده می‌شوند. این ظروف به دلیل قابلیت شستشوی بالا و مقاومت در برابر عوامل آلودگی، در محیط پزشکی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۶- ظروف استیل برای نگهداری الکل: این نوع ظروف برای نگهداری و حمل الکل در محل‌های خاصی مانند بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و صنایع الکلی استفاده می‌شوند. این ظروف بسیار مقاوم در برابر خوردگی و تاثیرات شیمیایی هستند.

۷- ظروف استیل برای نگهداری پول: این نوع ظروف برای نگهداری پول و اسناد مهم در محل‌های خاصی مانند بانک‌ها و ادارات دولتی استفاده می‌شوند. این ظروف به دلیل قابلیت مقاومت در برابر شکست و سرقت، بسیار مورد اعتماد قرار می‌گیرند.

 با اینکه انواع ظروف استیلی که دربازار وجود دارد تنها شامل این مواردی که نام بردیم نیست اما این موارد مشهورترین آنها هستند که می‌توانید با واردات ظروف استیل از چین و دبی به ایران وارد کنید.

 

 

کاربردهای ظروف استیل چیست؟

اما این تعداد ظروف استیل به‌چه‌منظور ساخته می‌شوند؟ برای کسانی که از کاربردهای متنوع ظروف استایل اطلاعی ندارند، تنها کاربرد این ظروف به استفاده در مواد غذایی محدود می‌شود. اما برای کسی که قصد وادات ظروف استیل از چین و دبی دارد اطلاع داشتن از تمام کاربردهای این ظروف ضروری است.

 چراکه گستره تقاضای بازار را به وی نشان می‌دهد و نشان‌دهنده میزان سودی است که از واردات این ظروف عایدش می‌شود. ظروف استیل به دلیل ویژگی‌های زیادی که دارند، در صنایع و محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از کاربردهای این ظروف عبارتند از:

۱- نگهداری و حمل غذا: ظروف استیل برای نگهداری و حمل غذا در خانه‌ها، رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۲- نگهداری مواد شیمیایی و دارویی: ظروف استیل برای نگهداری مواد شیمیایی و دارویی در صنایع شیمیایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۳- استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی: این ظروف برای حمل و نقل مواد در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۴- استفاده در محیط پزشکی: ظروف استیل برای نگهداری و استفاده از وسایل پزشکی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۵- استفاده در صنعت الکل: ظروف استیل برای نگهداری و حمل الکل در محل‌های خاصی مانند بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و صنایع الکلی استفاده می‌شوند.

۶- استفاده در بانک‌ها و ادارات دولتی: ظروف استیل برای نگهداری پول و اسناد مهم در محل‌های خاصی مانند بانک‌ها و ادارات دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۷- استفاده در صنایع خودروسازی: ظروف استیل برای ساخت قطعات و تجهیزات خودرو در صنایع خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۸- استفاده در صنعت دریایی: ظروف استیل برای نگهداری و حمل غذا و مواد در صنعت دریایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۹- استفاده در ساخت و تولید لوازم خانگی: ظروف استیل برای ساخت و تولید لوازم خانگی مانند قوری، دیس‌ها، تابه‌ها، قابلمه‌ها، و غیره استفاده می‌شوند.

۱۰- استفاده در صنایع الکترونیکی: ظروف استیل برای ساخت قطعات الکترونیکی مانند باتری‌ها، فیلترها، کندانسورها، شمع‌های اسپارک و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۱۱- استفاده در ساخت ماشین‌آلات و ابزار دقیق: ظروف استیل برای ساخت قطعات و ابزارهای دقیق مانند سنجش‌گرها، اتصال‌ها، بلبرینگ‌ها و غیره استفاده می‌شوند.

۱۲- استفاده در صنایع نظامی: ظروف استیل برای ساخت و تولید تجهیزات نظامی مانند تانک‌ها، هواپیماها، ماشین‌های جنگی و غیره استفاده می‌شوند.

۱۳- استفاده در صنعت خوراک دام و طیور: ظروف استیل برای نگهداری و حمل خوراک دام و طیور در صنایع مربوطه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۱۴- استفاده در صنایع ساختمانی: ظروف استیل برای ساخت قطعات ساختمانی مانند لوله‌ها، پروفیل‌ها، درب و پنجره‌ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این کاربردهای نشان‌دهنده این است که قطعا واردات ظروف استیل از چین و دبی دارای متقاضی بسیار زیادی بوده و درنتیجه سود فراوانی نصیب واردکننده خواهد کرد.

 

 

خرید ظروف استیل

اولین مرحله واردات ظروف استیل از چین و دبی خرید این ظروف از شرکت‌های سازنده موجود در چین و دبی است. قطعا برای اینکه بتوان ظروف مناسب و باکیفیتی خریداری کرد لازم است که حتما معتبرترین شرکت‌های فعال درزمینه ساخت ظروف استیل موجود در چین و دبی را پیدا کرده و درخواست خرید را برای آنها ارسال کرد.

کشور چین و شهر دبی به‌خاطر داشتن شرکت‌هایی بسیار معتبر و عظیم در تولید و ساخت لوازم خانگی و آزمایشگاهی توانایی تولید بهترین کیفیت ظروف استیل را دارند و همین باعث شده که بتوان ازقبل پیش‌بینی کرد که با انتخاب بهترین شرکت‌های فروشنده ظروف استیل در چین و دبی می‌توان ظروف استیلی با کیفیت بسیار بالا خریداری کرد و به ایران وارد کرد.

خرید عمده ظروف استیل از چین و دبی

برای اینکه بتوان ظروف استیل را خریداری کرد لازم است که حتما این محصولات بصورت عمده خریداری شوند. خرید عمده به‌معنای این است که بتوان تعداد زیادی ازاین ظروف را با قیمتی پایین از شرکت‌های موجود در چین و دبی خریداری کرد و درعوض دربازار ایران باقیمتی بالاتر به‌فروش رسانید. این نوع خرید البته بهترین روش برای تامین اجناس جهت راه‌اندازی کسب‌وکار مرتبط با فروش است.

خرید عمده ظروف استیل از چین و دبی

گر امکان خرید عمده وجود نداشته باشد آنگاه هیچ کسب‌وکاری به‌وجود نخواهد آمد چراکه صاحبان کسب‌وکار مجبور خواهند شد برای تامین اجناس خود از مغازه‌هایی که این اجناس را باقیمت بازار به‌فروش می‌رسانند تهیه کرده و آنگاه باقیمت اندکی بالاتر به‌فروش برسانند که اصلا سودآور نخواهد بود. پس باید حتما این نکته را مدنظر داشته باشید که درمرحله اول واردات ظروف از چین و دبی باید این لوازم را بصورت عمده خریداری کنید تا برای شما سودآوری داشته باشد.

 

 

خرید ظروف استیل از چین

برای اینکه بتوانید از شرکت‌های چینی ظروف استیل موردنیاز خود را انجام دهید و مرحله اول واردات ظروف استیل از چین و دبی را به‌خوبی پشت‌سر بگذارید باید اقدام به ارسال درخواست رسمی خرید برای شرکت فروشنده چینی کنید. این درخواست رسمی را پیش‌فاکتور یا دراصطلاح پروفرما می‌نامند.

پروفرما یک سند رسمی درخواست خرید است که درآن اطلاعاتی مثل قیمت خرید ظروف استیل، تعداد موردنیاز و البته روش پرداخت هزینه خریدشان درج می‌گردد. باتکمیل پروفرما و ارسال آن برای شرکت فروشنده چینی شما باید چیزی حدود  هفته تا ۱ ماه صبر کنید تا پاسخ درخواست شما بیاید.

اگر با درخواست خرید شما موافقت شود آنگاه شرکت فروشنده اقدام به تهیه ظروف استیل کرده و آنها را برای واحد کنترل کیفی کارخانه ارسال می‌کند تا کیفیت‌شان موردتایید واقع شود. همین‌که کیفیت ظروف تایید شد آنگاه شرکت فروشنده ظروف استیل آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهد تا بتوانید بصورت قانونی آنها را ازطریق واردات ظروف استیل از چین و دبی به ایران وارد کنید. البته دراین مرحله شما باید اقداماتی جهت ترخیص ظروف انجام دهید که درقسمت‌های بعدی توضیح خواهیم داد که این اقدامات کدام هستند.

خرید ظروف استیل از دبی

درست مانند خرید ظروف استیل از شرکت چینی، برای خرید این ظروف از شرکت فروشنده ظروف موجود در دبی شما باید درابتدا یک پروفرمای دقیق و بدون ابهام تهیه کرده و برای شرکت فروشنده موجود در دبی ارسال کنید. درپروفرمای خرید ظروف استیل همان‌طور که گفتیم لازم است اطلاعاتی مثل قیمت خرید ظروف، تعداد درخواستی، روش پرداخت هزینه خرید محصولات و اطلاعات شرکت فروشنده و خریدار درج گردد. باتکمیل اطلاعات درخواستی پروفرما باید آن را برای شرکت فروشنده ظروف موجود در دبی ارسال کنید.

دراین مرحله از واردات ظروف استیل از چین و دبی لازم است که درست مانند خرید از شرکت چینی چیزی حدود ۱ هفته تا ۱ ماه صبر کنید و اگر پاسخ خریدتان مثبت بود برای ترخیص ظروف استیل از گمرک دبی و البته اگر از چین خرید کرده‌اید گمرک چین اقدام کنید. دلیل اینکه ظروف قبل از ارسال به ایران تحویل گمرک داده می‌شود این است که شرایط واردات قانونی آنها بررسی شده و مجوز واردات رسمی برای ظروف صادر شود.

ترخیص ظروف استیل

مرحله بعدی واردات ظروف استیل از چین و دبی عبارتست از اقدام برای ترخیص این ظروف از گمرک چین و دبی. اینکه چگونه می‌توان ظروف استیل را از گمرک چین و دبی ترخیص کرد بستگی دارد به شرایط و قوانین گمرک این دو مکان.

درحالت کلی باتهیه مدارکی مثل کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرما و البته تکمیل فرم درخواست ترخیص ظروف و تقدیم این فرم و مدارک به اداره گمرک چین و دبی می‌توانید برگه ترخیص ظروف استیل را دریافت کرده و سپس برای ارسال آنها به ایران اقدام کنید. البته زمانی برگه ترخیص ظروف صادر می‌شود که بازرسان اداره گمرک چین و دبی ظروف شما را بررسی کرده و نبود مشکل قانونی برای ارسال آنها به ایران را تایید کنند.

وارد کننده ظروف استیل

همین‌جا باید این نکته را بگوییم که انجام کارهای واردات ظروف استیل از چین و دبی نه آنقدر ساده است که هرکسی بتواند بدون داشتن تجربه و دانش لازم آن را انجام دهد و نه آنقدر سخت است که کسی ازپس آن برنیاید.

بهترین استراتژی برای انجام این عملیات این است که انجام مراحل آن را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید تا فورواردرهای آن شرکت به‌جای شما در چین و دبی کارهای واردات را پی‌گیری کرده و دیگر نیازی نباشد شما خودتان شخصا این مراحل را پی‌گیری کنید.

حمل و نقل ظروف استیل از چین و دبی

احتمالا هربازرگانی با رسیدن به مرحله ارسال ظروف استیل از چین و دبی به ایران بسیار خوشحال خواهد شد چراکه آخرین مرحله واردات ظروف استیل از چین و دبی است. شما زمانی به این مرحله می‌رسید که تقریبا ۸۰ درصد کارها تمام شده باشد. دراین مرحله لازم است که شما روش ارسال ظروف استیل خریداری شده خود را به ایران انتخاب کنید.

حمل و نقل ظروف استیل از چین و دبی

درمیان روش‌های مختلف برای انجام اینکار بهترینشان روش کاگو است. درروش کارگو شما از ۳ طریق زمینی، دریایی و هوایی خواهید توانست ظروف استیل خود را به ایران ارسال کنید. هرکدام از این روش‌ها مزایا و معایب خود را دارد اما بهترین روش همان کارگو دریایی است که ظروف سوار کشتی شده و ازراه دریا به ایران منتق می‌شود.

سود واردات ظروف استیل چقدر است

باتوجه‌به کاربردهایی که ظروف استیل دربخش‌های مختلف صنعتی ایران دارد، واردات ظروف استیل از چین و دبی به ایران نیز بسیار پرمتقاضی و درنتیجه پرسود خواهد بود. اینکه می‌توانید بهترین ظروف استیل با بالاترین کیفیت را از چین و دبی با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی بیشتر به فروش برسانید باعث می‌شود که اختلاف قیمت خرید و فروش این ظروف زیاد شده و درنتیجه سود واردات این ظروف که برابر همین اختلاف قیمت است زیاد باشد.

 

 

واردات ظروف استیل از چین و دبی با شرکت بازرگانی وانیکس

شرکت بازرگانی وانیکس، همان شرکتی است که می‌توانید بااطمینان کامل کارهای واردات ظروف استیل از چین و دبی خود را به آن سپرده و باخیالی راحت درکمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه این ظروف را در ایران تحویل بگیرید.

شرکت بازرگانی وانیکس با داشتن سابقه‌ای بیش از ۱۰ سال درامر واردات انواع کالا و ظروف از چین و دبی می‎‌تواند بهترین گزینه برای انجام کارهای واردات ظروف استیل شما یعنی خرید آنها از چین و دبی، ترخیص ظروف از گمرک این دو مکان و ارسالشان به ایران باشد. تنها کافی است که با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که کارهای واردات ظروف استیل شما را برعهده گیرد.

حرف آخر

ظروف استیل، ظروفی هستند که از جنس استیل ساخته شده‌اند. این نوع ظروف به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، قابلیت شستشو و بهداشتی بودن، مورد استفاده در صنایع مختلفی از جمله غذایی، دارویی و شیمیایی قرار می‌گیرند.

واردات ظروف استیل از چین و دبی به‌خاطر همین خواص و کاربردهایی که درطول مقاله توضیح دادیم وارداتی بسیار پرسود است که اگر به روش درست انجام شود می‌تواند برای شما سود فراوانی به ارمغان آورد.

سوالات متداول درباره واردات ظروف استیل

  • آیا واردات ظروف استیل از چین و دبی در صنایع دارویی کاربرد دارد؟

بله. ظروف استیل برای نگهداری مواد شیمیایی و دارویی در صنایع شیمیایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند و جزو وسایل مهم و ضروری برای نگه‌داری داروها محسوب می‌شوند.

  • برای ارسال ظروف استیل از چین و دبی به ایران بهترین روش کدام است؟

بهترین روش برای ارسال این ظروف از چین و دبی به ایران استفاده از کارگو دریایی است که درآن از کشتی باری برای ارسال این وسایل استفاده می‌شود و بسیار امن و دارای هزینه‌ای اندک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *