واردات طلا از دبی از مرکز ثروت خاورمیانه طلا وارد کنید

طبق آمارهای اقتصادی ۴۰ درصد از تجارت جهانی طلا در شهر دبی صورت می‌گیرد. از گذشته بسیاری از تاجران برای تجارت طلا و ادویه به شهر دبی سفر می‌کردند؛ تا جایی که شهر دوبی به شهر طلا معروف شد. واردات طلا از دبی یکی روش‌های سودآور  واردات این کالای گران‌قیمت است. بازرگانان می‌توانند از شهر دوبی شمش طلا و طلای ساخته شده به داخل کشور وارد کنند که این کار نیازمند طی کردن مراحل مختلفی است. در این مطلب با انواع روش‌های واردات طلا از دبی و قوانین مربوط به آن و همچنین تفاوت قیمت طلا در ایران و دبی آشنا می‌شویم. برای واردات طلا از دبی و تفاوت قیمت طلا در ایران و دبی و همچنین اینکه خرید طلا از دبی به صرفه است یا نه با مشاوران شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید. تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

آشنایی با واردات طلا از دبی؛ تجارت پرسود

واردات بدلیجات با بهترین قیمت در سریع ترین زمان با وانیکس

آیا خرید طلا از دبی به صرفه است؟ چرا واردات بدلیجات بسیار سود آور تر از واردات طلا از دبی است؟

برای واردات بدلیجات از دبی بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

آشنایی با واردات طلا از دبی تجارت پرسود

بسیاری از تاجران به‌دنبال واردات طلا با عیار بالا از کشورهای دیگر هستند. دبی یکی از بهترین مقاصد خرید طلا است که باعث شده این شهر، به شهر طلا معروف شود. با توجه به درآمد بالای شهروندان دبی، بازار طلا و جواهر در این شهر رونق خوبی دارد. تنوع بالای بازار طلا و جواهر در این شهر باعث شده است که واردات طلا از آن برای بسیاری از بازرگانان ایرانی جذاب باشد. بازدید کنندگان عزیز توجه داشته باشید به دلیل نوسانات و تغییر شرایط اقتصادی در کشور در حال حاضر قانونا قادر به واردات طلا نمی‌باشیم.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

برای حمل دریایی از چین با وانیکس کلیک کنید

نزدیکی دبی به مرز‌های ایران و پایین بودن هزینه حمل‌ونقل یکی دیگر از دلایل واردات طلا از دبی است. نزدیکی دبی به ایران باعث می‌شود که هزینه تمام‌شده واردات انواع کالا از این کشور پایین باشد و بازرگانان بتوانند سود خوبی از واردات انواع کالا مانند طلا از این کشور به‌دست بیاورند.

کشور امارات متحده عربی سرمایه‌گذاری زیادی در زمینه سهولت صادرات طلا از این کشور کرده است و تجارت طلا دومین تجارت سودآور پس از صادرات نفت برای امارات است. به همین دلیل می‌توان با قدرت انتخاب بالا، طلای موردنظر خود را از کشور دبی وارد کشور کرد.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

قوانین واردات طلا به ایران و آیا خرید طلا از دبی به صرفه است

قوانین ایران برای واردات طلا بسیار ساده است و شما می‌توانید انوای طلای ساخته شده و خام را بدون محدودیت، به ایران وارد کنید. برای واردات طلای ساخته‌ شده باید مجوزهای لازم را از بانک مرکزی گرفته و تشریفات گمرکی آن را رعایت کنید. همچنین برای واردات باید حقوق ورودی و مالیات ارزش افزوده و سایر وجوه را نیز پرداخت کرد.

برای استفاد ه از خدمات مشاوره واردات وانیکس به صورت رایگان کلیک کنید.

واردات طلای خام به علت افزایش ذخیره ملی طلای کشور دارای معافیت‌هایی است. طبق قانون واردات، واردات طلای خام به‌صورت شمش استاندارد، فقط نیاز به اخذ مجوز از بانک مرکزی و رعایت تشریفات گمرکی دارد و بازرگانان از پرداخت هرگونه هزینه معاف هستند.

خرید از بازار استوک دبی و واردات به ایران

بهترین روش‌های واردات طلا از دبی

به‌طور کلی دو روش برای واردات طلا از دبی به داخل کشور وجود دارد. در روش اول بازرگانان می توانند به‌صورت حضوری به شهر دبی رفته و مستقیما طلای موردنظر خود را خریداری کنند. انجام مراحل بسته‌بندی و ارسال کالا نیز برعهده خود بازرگانان است و باید تا آخرین مرحله شخصا پیگیری‌های لازم را برای ترخیص کالا از گمرک انجام دهند.

برای واردات بدون کارت بازرگانی با وانیکس با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید

بهترین روش‌های واردات طلا از دبی
بهترین روش‌های واردات طلا از دبی

در روش دوم واردکنندگان می‌توانند از طریق مجموعه‌های بازرگانی قابل اعتماد کالاهای موردنظر خود مانند طلا را وارد کشور کنند. طبق این روش نیازی به حضور فیزیکی بازرگانان در شهر دبی نیست و شرکت بازرگانی تمام مراحل واردات را به تنهایی انجام می دهد. در این روش از اولین مرحله تا مرحله ترخیص کالا برعهده شرکت بازرگانی است و واردکننده نیازی به پیگیری محموله خود ندارد. این روش برای بازرگانانی مناسب است که می‌خواهند بدون واسطه و در سریع‌ترین زمان کالای موردنظر خود را به کشور وارد کنند.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

تفاوت واردات مستقیم و غیرمستقیم طلا از امارات

بین واردات مستقیم و غیرمستقیم کالا و طلا از دبی تفاوت‌های زیادی است. برای مثال در واردات مستقیم شما باید هزینه زیادی صرف سفر به شهر دبی کنید و چندین روز در این شهر اقامت داشته باشید. از طرف دیگر اگر تا به‌حال از دبی کالایی وارد نکرده‌اید، عدم آشنایی شما با فروشندگان و سازوکار ارسال کالا می‌تواند برای شما مشکل‌ساز شود اما در واردات غیرمستقیم که از طریق مجموعه‌های بازرگانی صورت می‌گیرد، تقریبا تمام مراحل پرهزینه و زمان‌بر حذف می‌شوند.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

تفاوت واردات مستقیم و غیرمستقیم طلا از امارات
تفاوت واردات مستقیم و غیرمستقیم طلا از امارات

یکی دیگر از تفاوت‌های واردات مستقیم با غیرمستقیم در اخذ مجوزهای مربوطه و آشنایی با قوانین است. همان‌طور که می‌دانید واردات کالا به داخل ایرانی قوانین سخت‌گیرانه زیادی دارد و ممکن است شما با تمام این قوانین آشنایی نداشته باشید. درصورتی که مجموعه‌های بازرگانی باسابقه، تجربه خوبی در زمینه واردات انواع کالا دارند و می‌توانند بدون مشکلات قانونی کالای موردنظر شما را وارد کشور کنند.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین وانیکس کلیک کنید

واردات بدلیجات از دبی؛ پرسود و کم‌دردسر

با افزایش قیمت جهانی طلا و کاهش ارزش پول ملی در داخل کشور، بدلیجات طلا به یکی از پرفروش‌ترین کالاهای زینتی تبدیل شده است. برخی از بدلیجات‌ دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و شرکت‌های معتبری آن‌‌ها را تولید می‌کنند. درصورت واردات انواع باکیفیت این کالا به کشور، شما می‌توانید سود خوبی از فروش آن‌ها به‌دست آورید.

واردات بدلیجات از دبی؛ پرسود و کم‌دردسر
واردات بدلیجات از دبی؛ پرسود و کم‌دردسر

واردات طلای ساخته شده به کشور نیازمند اخذ مجوز از بانک مرکزی و پرداخت هزینه‌های گمرکی آن است اما برای واردات بدلیجات شما نیازی به مجوز بانک مرکزی ندارید و می‌توانید با هزینه و وقت کم‌تری کالای موردنظر خود را به کشور وارد کنید. یکی دیگر از مزیت‌های واردات بدلیجات، ریسک پایین‌تر واردات این محصول نسبت به طلا است.

برای استفاده از خدمات واردات ته لنجی با وانیکس با کمترین هزینه کلیک کنید.

حذف واسطه‌ها با واردات از طریق شرکت‌های بازرگانی

واردات هرگونه کالایی از دبی نیازمند دسترسی به شرکت‌ها و کارخانجات تولیدی آن کالا است. در برخی موارد افرادی خود را به‌عنوان کارمند یا مسئول فروش این شرکت‌ها معرفی می‌کنند. اگر این افراد اجازه ارتباط مستقیم شما با شرکت موردنظر را نمی‌دهند به احتمال زیاد یک واسطه هستند. واسطه‌ها با قرارگرفتن در میان شما و شرکت مورد‌نظر باعث می‌شوند که هزینه تمام‌شده واردات از دبی افزایش پیدا کند.

حذف واسطه‌ها با واردات از طریق شرکت‌های بازرگانی
حذف واسطه‌ها با واردات از طریق شرکت‌های بازرگانی

شما می‌توانید با استفاده از مجموعه‌های بازرگانی، بدون واسطه بی‌ارزش واردات طلا را از دبی انجام دهید. با توجه به این که واردات طلا یکی از پرریسک‌ترین انواع واردات کالا است، حذف واسطه‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. مجموعه بازرگانی وانیکس با سابقه طولانی در زمینه واردات کالا از دبی و امارات می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

مزایای استفاده از مجموعه‌های بازرگانی برای واردات طلا از دبی

واردات طلا نیازمند طی‌کردن مراحل مختلفی مانند سفارش طلا، پرداخت هزینه، بسته‌بندی، تحویل به انبار، ارسال به ایران و ترخیص کالا است. بسیاری از واردکنندگان وقت و هزینه لازم برای پیگیری تمام این مراحل را ندارند و ترجیح می‌دهند که واردات خود را از طریق مجموعه‌های بازرگانی انجام دهند. این روش دارای مزایای زیادی مانند کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت است. برخی از مزایای استفاده از شرکت‌های بازرگانی برای واردات طلا از دبی را بررسی می‌کنیم.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

مزایای استفاده از مجموعه‌های بازرگانی برای واردات طلا از دبی
مزایای استفاده از مجموعه‌های بازرگانی برای واردات طلا از دبی

استعلام قیمت طلای موردنظر شما

مهم‌ترین قسمت واردات هرنوع کالا، استعلام قیمت آن و اعلام به واردکننده است. مجموعه‌های بازرگانی پس از این که شما محصول موردنظر خود را انتخاب کردید، قیمت آن را از دبی استعلام کرده و به آگاهی شما می‌رسانند. استعلام قیمت از فروشنده‌های معتبر و باسابقه شهر دبی صورت می‌گیرد تا طلا با بهترین قیمت به‌دست شما برسد.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

پیداکردن فروشنده مناسب توسط بازرگانی

یکی دیگر از مزایای استفاده از مجموعه‌های بازرگانی این است که می‌توانند فروشنده مناسبی برای کالای موردنظر شما پیدا کنند. مجموعه‌های بازرگانی با تجربه خود، بهترین فروشنده‌های طلا در شهر دبی را پیدا می‌کنند تا طلا با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به‌دست شما برسد.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

خرید بدون واسطه طلا

همان‌طور که اشاره شد،‌ حذف واسطه‌ها اهمیت زیادی در واردات کالا دارد. یکی از مزیت‌های واردات طلا از دبی با استفاده از مجموعه‌های بازرگان، خرید بدون واسطه طلای وارداتی موردنظر شما است. قیمت تمام شده واردات بدون واسطه مناسب‌تر است و شما می‌توانید سود بیشتری از واردات طلا کسب کنید.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

انبارداری و بسته‌بندی کالای وارداتی

یکی از مراحل مهم در واردات کالا، انبارداری و بسته‌بندی آن است. بعد از خرید طلا باید آن را بسته‌بندی کرده و به انبار تحویل دهید. با استفاده از مجموعه‌های بازرگانی برای واردات، مجموعه‌های بازرگانی تمام مراحل این کار را بدون نیاز به حضور شما انجام می‌دهند.

حمل کالا تا محل موردنظر شما در ایران

 بعد از بسته‌بندی و انبارداری کالا، کالا باید به ایران ارسال شود و پس از آن نیز باید از گمرک ترخیص شود. یکی دیگر از مزایای واردات کالا از طریق مجموعه‌های بازرگانی این است که این مجموعه‌ها حمل کالا از کشور مبدا تا انبار شما در ایران را انجام می‌دهند. حمل کالا از روش‌های دریایی یا هوایی، ترخیص کالا از گمرک و حمل آن تا درب انبار شما، همگی برعهده شرکت بازرگانی است.

برای آشنایی با اصطلاحات تجاری کلیک کنید.

تفاوت قیمت طلا در ایران و دبی چه تاثیری در واردات طلا از دبی به ایران دارد

تفاوت قیمت طلا در ایران و دبی باعث می‌شود که شما طلا را از دبی به قیمت ارزان‌تر از ایران خریده و در ایران به قیمت بالاتر به فروش برسانید و سود زیادی عایدتان شود. تفاوت قیمت طلا در ایران و دبی به قیمت روز ارز و ریال ایران هم بستگی دارد.

برای حمل هوایی از چین با وانیکس کلیک کنید

وانیکس؛ در خدمت شما برای انجام واردات بدلیجات از دبی

واردات بدلیجات از دبی باوجود قوانین آسان واردات طلا به کشور، دارای پیچیدگی‌های زیادی است. طلا یکی از گران‌ترین و پرریسک‌ترین کالاها برای واردات است و ممکن است شما تجربه لازم برای واردات آن را نداشته باشید. همچنین هزینه واردات مستقیم طلا از دبی نیز بالا است و بسیاری از واردکنندگان ترجیح می‌دهند کالای آن‌ها باسرعت بیشتری وارد کشور شود. بهترین راه واردات طلا به کشور، استفاده از مجموعه‌های بازرگانی است. مجموعه بازرگانی وانیکس با بیش از ۱۱ سال سابقه در زمینه واردات کالا از کشورهای امارات، چین و هند یکی از معتبرترین مجموعه‌های بازرگانی برای واردات انواع کالا مانند طلا از دبی است.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

مجموعه وانیکس با ارائه چک تضمین، خیال شما را از بابت واردات بدون مشکل کالا از کشورهای مختلف راحت می‌کند. اگر قصد واردات بدلیجات واردات طلا از دبی یا کالاهای دیگر را از هر مقصدی دارید، می‌توانید روی مجموعه وانیکس حساب کنید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

2,650 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست