واردات صابون از چین و دبی با وانیکس

اما چرا واردات صابون از چین و دبی را دراین مقاله بررسی می‌کنیم؟ اگر وقت داشتید حتما سری به بازار بزنید و در مغازه‌های لوازم آرایشی بهداشتی فروشی یا داروخانه‌ها چندتایی صابون برداشته و تحقیق کنید که در کجا ساخته شده و چگونه وارد کشور می‌شوند. اگر چنین تحقیقی انجام دهید متوجه می‌شوید که بالای ۹۰ درصد صابون‌های موجود در بازار ایران وارداتی هستند. به‌همین‌دلیل است که دراین مقاله قصد داریم واردات این محصولات از چین و دبی را بررسی کنیم و مراحل آن را خوب بشناسیم. پس تاپایان مقاله با ما باشید تا این موضوع را برای شما کامل شرح دهیم.

 

 

صابون چیست و انواع آن کدام است؟

قبل از اینکه بخواهیم مراحل واردات صابون از چین و دبی را بررسی کنیم لازم است که حتما این ماده شیمیایی را که هرروز درحال استفاده از آن هستیم را کامل بشناسیم و سپس توضیح دهیم که چرا واردات آنها بسیار مهم و سودآور است. صابون ماده‌ای ترکیبی است که به عنوان یک ماده شوینده استفاده می‌شود. صابون اغلب از گیاهان و یا حیوانات تهیه شده و با مواد چسبنده و شوینده از جمله آب، نمک و روغن ساخته می‌شود. استفاده از صابون با کاهش آب فراوانی که برای شستشوی دست و یا بدن به کار می‌رود، موثر برای پاکسازی اجسام آلوده به گرد و خاک و چربی‌های پوست است.

صابون چیست و انواع آن کدام است؟

انواع صابون‌ها شامل:

۱- صابون‌های گیاهی: این نوع از صابون‌ها اغلب با استفاده از روغن‌های گیاهی، مواد خشک کننده، عطر و رنگ ساخته می‌شود. این صابون‌ها برای پوست حساس و چرب مناسب هستند.

۲- صابون‌های حیوانی: این نوع صابون‌ها از چربی حیوانات مانند گاو، خوک و بز ساخته می‌شوند. این صابون‌ها برای شستشوی لباس‌ها و سایر قطعات مناسب هستند.

۳- صابون‌های ترکیبی: این نوع صابون‌ها شامل ترکیبی از روغن‌های گیاهی و چربی حیوانی است. این صابون‌ها برای پوست خشک و معمولی مناسب هستند.

۴- صابون‌های شیمیایی: این نوع صابون‌ها اغلب حاوی مواد شیمیایی مانند لوریل سولفات سدیم و آمونیوم لائوریل سولفات است و برای شستشوی لباس‌ها و سایر قطعات استفاده می‌شوند.

توجه داشته باشید که استفاده از صابون‌های شیمیایی ممکن است باعث آسیب به پوست شما شود، بنابراین بهتر است از صابون‌های گیاهی و حیوانی استفاده کنید. صابون‌های گیاهی و حیوانی دارای مزایای زیادی برای پوست و محیط زیست هستند. برخی از این مزایا عبارتند از:

۱- طبیعی بودن: صابون‌های گیاهی و حیوانی از مواد طبیعی تهیه می‌شوند و در مقایسه با صابون‌های شیمیایی کمترین میزان عوارض جانبی را برای پوست شما به همراه دارند.

۲- نرم کنندگی و ترطیب کنندگی: صابون‌های گیاهی و حیوانی دارای ترکیبات نرم کننده و ترطیب کننده هستند که موجب تسکین خشکی و ترشح چربی پوست می‌شوند.

۳- بازگشتن به طبیعت: صابون‌های گیاهی و حیوانی که از مواد طبیعی تهیه می‌شوند، پس از استفاده قابل تجدید هستند و به محیط زیست آسیب کمتری وارد می‌کنند.

۴- عطر و رنگ طبیعی: برخی از صابون‌های گیاهی و حیوانی، با استفاده از عطر و رنگ‌های طبیعی ساخته می‌شوند که علاوه بر ایجاد حس خوشبویی، به پوست شما نیز مفید هستند.

۵- محافظت از حیوانات: استفاده از صابون‌های حیوانی، می‌تواند به معنای استفاده از منابعی که در نتیجه کشتار حیوانات بدست می‌آیند باشد. در صابون‌های گیاهی هم می‌توان از گیاهانی که به صورت پایا و از بذر برداشته شده‌اند، استفاده کرد.

به طور کلی، استفاده از صابون‌های گیاهی و حیوانی به عنوان یک ماده شوینده طبیعی می‌تواند برای پوست و محیط زیست مفید باشد.

 

 

کاربردهای صابون کدامند؟

همه ما تاحد خوبی از کاربردهای صابون اطلاع داریم. اما این اطلاع ما شامل تمام کاربردهای این ماده نمی‌شود. اگر قصد دارید بدانید واردات صابون از چین و دبی چقدر سودآور است باید تمام کاربردهای آشکار و  پنهان صابون را بشناسید. تعدادی از مهم‌ترین این کاربردها عبارتست از:

۱- شستشوی دست: صابون برای شستشوی دست‌ها و دور کردن باکتری‌ها و ویروس‌ها از آن کاربرد دارد.

۲- شستشوی بدن: صابون برای شستشوی بدن و تمیز کردن پوست استفاده می‌شود. همچنین برخی از صابون‌ها دارای ترکیبات ضدعرق و ضدبویایی هستند.

۳- شستشوی مو: صابون برای شستشوی مو و تمیز کردن آن از اشکال مختلف کاربرد دارد.

۴- شستشوی لباس: صابون برای شستشوی لباس و پاک کردن آن از لکه‌ها و کثیفی‌ها به کار می‌رود.

۵- تمیز کردن وسایل آرایشی: برخی از صابون‌ها برای تمیز کردن وسایل آرایشی مانند برس مو و اسفنج آرایشی استفاده می‌شود.

۶تمیز کردن وسایل خانگی: صابون برای تمیز کردن وسایل خانگی مانند ظروف، پنجره‌ها و سطوح مختلف استفاده می‌شود.

۷- صابون‌درمانی: برخی از صابون‌ها دارای ترکیباتی هستند که به درمان بیماری‌های پوستی مانند آکنه، قارچ پوستی و پسوریازیس کمک می‌کنند..

۸- تمیز کردن سطوح صنعتی: در برخی صنایع مانند صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی از صابون‌های خاصی برای تمیز کردن و ضدعفونی کردن سطوح و تجهیزات استفاده می‌شود.

۹- تمیز کردن خودرو: برخی از صابون‌ها برای تمیز کردن خودرو و پاک کردن آن از گرد و غبار و لکه‌های روغنی و خمیری کاربرد دارند.

۱۰- شستشوی حیوانات: برخی از صابون‌ها برای شستشوی حیوانات خانگی مانند سگ و گربه استفاده می‌شود.

۱۱- تمیز کردن تابلوهای کودکان: برخی از صابون‌ها برای تمیز کردن تابلوهای کودکان که با مداد و قلم‌رنگ نوشته شده‌اند، کاربرد دارند.

۱۲- تمیز کردن مجسمه‌ها و آثار هنری: برخی از صابون‌ها برای تمیز کردن مجسمه‌ها و آثار هنری از جمله سفالی، مسی و برنزی کاربرد دارند.

۱۳- صابون‌های آنتی باکتریال: برخی از صابون‌ها دارای ترکیبات ضدباکتریال هستند که در برابر باکتری‌ها و ویروس‌ها موثر هستند.

۱۴- تهیه صابون دست‌ساز: برخی از افراد به دلیل علاقه به صنعت دستی، صابون‌های دست‌ساز تهیه و با استفاده از آن‌ها به شستشوی دست‌ها، بدن و مو می‌پردازند.

در کل، صابون یک ماده شوینده کارآمد و مفید است که در بسیاری از حوزه‌های مختلف از جمله بهداشت شخصی، بهداشت عمومی و درمان بیماری‌های پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

خرید صابون

برای اینکه بتوان واردات صابون از چین و دبی را به‌خوبی انجام داد لازم است که مراحل آن را بطور دقیق بشناسیم و البته به‌خوبی اجرا کنیم. اولین مرحله این عملیات خرید صابون نام دارد. برای اینکه خرید صابون را به‌درستی اجرا کنید لازم است که حتما این محصولات بسیار مهم را که با بهداشت و درمان مردم سروکار دارند از شرکت‌های معتبر چینی و موجود در دبی خریداری کنید.

برای اینکار بهترین اقدام این است که درابنترنت راجع‌به شرکت‌های فروشنده صابون در چین و دبی تحقیق کرده و سپس ازمیان آنها دست به خرید از بهترین آنها بزنید.

خرید عمده صابون از چین و دبی

نکته دیگری که باید هنگام اجرای اولین مرحله واردات صابون از چین و دبی یعنی خرید این محصولات مدنظر داشته باشید این است که حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید. خرید عمده به‌شما این امکان را می‌دهد که بتوانید تعداد زیادی صابون را باقیمتی بسیار کمتر از قیمت تک‌فروشی خریداری کرده و سپس در بازار ایران با قیمتی متناسب و بیشتر به‌فروش برسانید.

در پایان مقاله با بررسی سود واردات صابون توضیح خواهیم داد که چگونه رعایت این نکته و نکته‌ای که درقسمت قبل توضیح دادیم باعث می‌شود که بتوانید سودی مناسب از واردات این محصولات به‌دست آورید.

خرید عمده صابون از چین و دبی

خرید صابون از چین

با فهمیدن این موضوع که بهترین استراتژی برای واردات صابون از چین و دبی این است که آنها را اولا از یک شرکت معتبر خریداری کنید و درثانی بصورت عمده تهیه کنید، حال نوبت این است که بدانید برای خرید رسمی این محصولات باید چکار کنید. برای خرید رسمی صابون از چین و دبی لازم است که چیزی به‌نام پیش‌فاکتور که سندی رسمی برای خرید این محصولات از تهیه کنید و به برای شرکت چینی ارسال کنید.

پیش‌فاکتور که پروفرما هم نامیده می‌شود شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید این محصولات است. با ارسال پروفرما به شرکت فروشنده چینی، شما رسما درخواست خرید صابون می‌دهید.

خرید صابون از دبی

در خرید صابون از شرکت‌های موجود در شهر دبی نیز باید پروفرما تهیه کنید و برای آنها ارسال کنید. این پروفرما نیز درست مانند پروفرمای ارسالی برای شرکت چینی شامل قیمت خرید، تعداد صابون درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید صابون‌ها است. شرکت‌های فروشنده موجود در چین و دبی با دریافت پروفرما اقدام به تهیه صابون‌های درخواستی شما کرده و اگر ازنظر کیفی مشکلی نداشته باشند آنها را برای ارسال به ایران آماده می‌کنند.

برای اینکه مشخص شود دارای کیفیت لازم برای ارسال هستند، آنها را به واحد کنترل کیفی شرکت می‌دهند. دراین مرحله اگر کیفیت صابون‌ها موردتایید بود به گمرک چین یا دبی تحویل داده می‌شوند و شما باید برای ترخیص آنها که مرحله بعدی واردات صابون از چین و دبی است اقدام کنید.

ترخیص صابون

همانطور که گفته شد مرحله دوم واردات صابون از چین و دبی عبارتست از ترخیص این محصولات از گمرک کشور چین و شهر دبی. برای اینکه بتوانید این مرحله را به‌خوبی پشت‌سر بگذارید، لازم است که مدارکی را که ازقبل تهیه کرده‌اید را به اداره گمرک چین یا شهر دبی تحویل دهید.

این مدارک عبارتند از مجوز واردات محصولات از وزارت بهداشت، کارت بازرگانی، پروفرما و بارنامه خرید این محصلات از چین و دبی. با تحویل این مدارک و تکمیل فرم درخواست ترخیص این محصولات، شما می‌توانید منتظر بمانید تا نتیجه به شما ابلاغ شده و بعد بتوانید صابون‌ها را برای ارسال به ایران تحویل بگیرید.

وارد کننده صابون

تمام مراحل و اقداماتی که نام بردیم زمانی عملا ممکن است که شخصی دارای صلاحیت در چین و دبی بصورت حضوری وجود داشته باشد و انجام کارهای واردات صابون از چین و دبی را بصورت عملی پی‌گیری کند.

این شخص توسط شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار شما قرار داده می‌شوند و فورواردر نامیده می‌شوند. فورواردرها زمانی دراختیار شما قرار داده می‌شوند که با یک شرکت بازرگانی واسطه قرارداد واردات ببندید. توضیح بیشتر درمورد این شرکت بازرگانی را درپایان مقاله دراختیار شما قرار می‌دهیم.

 

 

حمل و نقل صابون از چین و دبی

بعداز اینکه توانستد صابون‌ها را از گمرک چین و دبی ترخیص کنید، نوبت به ارسال این محصولات و انجام آخرین مرحله واردات صابون از چین و دبی می‌رسد. برای ارسال صابون از چین و دبی ۳ راه کلی ارسال از طریق هواپیمای باری، ارسال ازطریق قطار باری و ارسال ازطریق کشتی باری پیشروی شما وجود دارد.

حمل و نقل صابون از چین و دبی

هرکدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد اما متداول‌ترین روش درمیان این ۳ روش همان ارسال ازطریق کشتی دریایی است که کارگو دریایی هم نامیده می‌شود. کارگو یعنی ارسال بار از کشوری به کشور دیگر با یک وسیله حمل‌ونقل باری.

سود واردات صابون چقدر است

دو نکته‌ای که درابتدای مقاله گفتیم، تضمین کننده سود واردات صابون از چین و دبی است. زمانی واردات شما سودآور است که بتوانید صابون‌هایی باکیفیت و باقیمت پایین از چین و دبی تهیه کرده و سپس در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید.

این شرایط نیز زمانی برای شما فراهم خواهد شد که اولا صابون‌ها را از شرکت‌های معتبر موجود در چین و دبی تهیه کرده و درثانی نوع خرید شما بصورت عمده باشد. با این شرایط می‌توانید صابون‌ها را با قیمتی پایین از چین خریداری کرده و با قیمتی مناسب در بازار ایران به‌فروش برسانید.

واردات صابون از چین و دبی با شرکت بازرگانی وانیکس

اما شرکتی که گفتیم می‌توانید با بستن قرارداد واردات صابون از چین و دبی با آن به‌سادگی مراحل واردات این محصولات از چین و دبی را به‌سادگی و بدون هزینه زیاد انجام دهید، شرکت بازرگانی وانیکس نام داد.

این شرکت می‌تواند فورواردرهایی بسیار باتجربه و البته آگاه دراختیار شما قرار دهد و انجام مراحل خرید، ترخیص و ارسال صابون از چین و دبی به ایران را برای شما به‌سادگی انجام دهد. تنها کافی است که با این شرکت تماس گرفته و شرایط واردات و هزینه‌های آن را استعلام بگیرید تا همه چیز برای شما روشن شود.

حرف آخر

صابون ماده‌ای ترکیبی است که به عنوان یک ماده شوینده استفاده می‌شود. صابون اغلب از گیاهان و یا حیوانات تهیه شده و با مواد چسبنده و شوینده از جمله آب، نمک و روغن ساخته می‌شود. استفاده از صابون با کاهش آب فراوانی که برای شستشوی دست و یا بدن به کار می‌رود، موثر برای پاکسازی اجسام آلوده به گرد و خاک و چربی‌های پوست است.

 

 

این ماده آنقدر در زندگی ما کاربرد دارد که می‌توان به جرئت گفت واردات صابون از چین و دبی یکی از پرسودترین انواع واردات است. امیدواریم با نکاتی که دراین مقاله توضیح دادیم بتوانید واردات صابون درست و پرسود انجام دهید.

سوالات متداول درباره واردات صابون

  • برای واردات صابون از چین و دبی به ایران بهترین روش ارسال کدام است؟

بهترین روش ارسال صابون از چین و دبی به ایران روش کارگو دریایی است.

  • سود واردات صابون از چین و دبی به ایران تحت تاثیر کدام نکات است؟

خرید صابون از شرکت‌های معتبر چینی و موجود در دبی و البته روش خرید عمده آنها نکاتی هستند که روی سود واردات این محصولات موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *