واردات شیر خشک از چین و دبی با وانیکس

واردات شیر خشک از کشورهای چین و امارات متحده عربی که جزو کشورهایی محسوب می‌شوند که تا به امروز روابط تجاری خود را با کشورمان ایران حفظ کرد‌ه‌اند، سودآور محسوب می‌شود. این دو منطقه هم اکنون به منبعی اصلی جهت واردات و همین‌طور تامین کالاهای مورد نیاز تبدیل شده‌اند. برای واردات شیر خشک با وانیکس در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه با وانیکس تماس بگیرید. تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات شیر خشک

برای واردات شیر خشک با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان و بدون گمرک  با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات محصول از چین و دبی موجب شده تا وارد کنندگان ایرانی قادر شوند سایر محصولات مورد نیاز خود هم‌چون شیر خشک را با قیمتی مقرون به صرفه و در تایمی کوتاه به دست بیاورند. در ادامه این مطلب ترخیص شیر خشک از گمرک را بررسی می‌کنیم و سپس یکسری نکات بسیار حائز اهمیت درباره واردات شیر خشک از چین و دبی برای شما بیان می‌کنیم.

برای واردات کالا از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات کالا از دبی با وانیکس کلیک کنید

برای حمل دریایی کالا از چین با وانیکس کلیک کنید

در ادامه، مطلب واردات شیر خشک زیر را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

 • چرا واردات شیر خشک را از چین و دبی انجام دهید؟
 • واردات و ترخیص شیر خشک از چین و دبی
 • خرید عمده شیر خشک از چین و دبی
 • نکات مهم برای وارد کننده شیر خشک
 • واردات شیر خشک از چین و دبی با وانیکس

چرا واردات شیر خشک را از چین و دبی انجام دهید؟

همان‌طور که ممکن است بدانید کشورمان ایران هم اکنون به خاطر متحمل شدن تحریم‌های اقتصادی، شرایط کاملا ویژه‌ای دارد. از این رو متاسفانه واردات محصول از کشور‌های اروپایی امکان ناپذیر است. ولی در این میان کشور‌هایی هم‌چون چین و امارات متحده عربی به منابعی کاملا قابل اطمینان تبدیل شده‌اند که به شما امکان واردات اجناس مورد نیاز تحریم شده با کمترین مشکل ممکن را در سریع‌ترین زمان می‌دهند.

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

با توجه به اینکه شهر دبی در همسایگی کشورمان ایران قرار دارد، سایر هزینه‌های مرتبط با حمل و نقل محموله به ایران کاهش می‌یابد. همین‌طور بازار قدرتمند و متنوعی که در دبی شکل گرفته است، قادر خواهد بود به خوبی نیاز سایر واردکنندگان، بازرگانان و فعالین در زمینه تجارت را بر‌آورده کرده و محصولات مورد نظرشان را به آن‌ها ارائه دهد.

برای استفاده از خدمات واردات ته لنجی با وانیکس با کمترین هزینه کلیک کنید.

چرا واردات شیر خشک را از چین و دبی انجام دهید؟
چرا واردات شیر خشک را از چین و دبی انجام دهید؟

کشور چین نیز جزو قدرت‌های اقتصادی برتر جهان محسوب می‌شود، از این رو به یک گزینه کاملا غیر قابل چشم پوشی تبدیل شده است. ظرفیت تولید در این کشور را نمی‌توانید با هیچ کشور دیگری مقایسه کنید و به همین خاطر نه تنها کشور ایران، بلکه تعداد زیادی از دیگر کشور‌های دنیا نیز جهت واردات شیر خشک و سایر محصولات مورد نیاز خود به این کشور مراجعه می‌کنند.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

واردات و ترخیص شیر خشک از چین و دبی 

واردات و ترخیص شیر خشک از چین و دبی در همه گمرکات کشور انجام می‌‌شود. شایان ذکر است که قوانین و مقررات حاکم برای ترخیص محصولات بر پایه قوانین و مقررات بین المللی است.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

در هنگام واردات شیر خشک، ابتدا باید مشخص کنید که قصد دارید این محصول را از چین وارد کنید یا از کشور امارات متحده عربی. سپس قوانین هر دو کشور یعنی امارات و ایران یا کشور چین و ایران را در نظر بگیرید و بدانید که ترخیص شیر خشک با توجه به قوانین این دو کشور به انجام می‌رسد.

برای حمل هوایی از چین با وانیکس کلیک کنید

خرید عمده شیر خشک از چین و دبی

شهر دبی به عنوان قطب تجاری خاورمیانه بین تجار شناخته می‌شود. همچنین شایان ذکر است که بخش عمده‌ای از تجارت‌های بین المللی مرتبط با آسیا در این شهر انجام می‌گیرد. شما امکان خرید انواع محصولات اروپایی با کیفیت را با قیمت مناسب از بازار‌های چین و دبی دارید.

برای آشنایی با اصطلاحات تجاری کلیک کنید.

خرید عمده شیر خشک از چین و دبی
خرید عمده شیر خشک از چین و دبی

تولید داخلی چین و دبی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و این دو مرکز تجاری روزانه در حال پیشرفت هستند و با تولید داخلی انبوه توانسته‌اند طرفداران بسیاری برای محصولات تولیدی با کیفیت خود پیدا کنند. از این رو چین و دبی بهترین گزینه‌ها برای خرید عمده شیر خشک هستند.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

نکات مهم برای وارد کننده شیر خشک

واردات شیر خشک از کشور چین و امارات هم‌چون هر تجارت دیگری نیازمند علم و دانش بازرگانی بوده و با توجه به اینکه امارات متحده عربی و چین سختگیرانه در حوزه اعمال قوانین و مقررات گمرکی عمل می‌کنند نیاز است قبل از آغاز تجارت خود با این دو کشور ابتدا به خوبی با قوانین و مقررات واردات شیر خشک از چین و امارات آشنایی پیدا کنید.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

نکات مهم برای وارد کننده شیر خشک
نکات مهم برای وارد کننده شیر خشک

جهت اطلاع پیدا کردن از سایر نکات حائز اهمیت درمورد واردات شیر خشک توصیه می‌شود از یک شرکت وارداتی و بازرگانی کمک بگیرید.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

در ادامه در انتخاب همچین شرکتی شما را هم راهی می‌کنیم اما پیش از آن اجاره دهید چند نکته درباره واردات کالا را با هم بررسی کنیم:

 • شما باید تنها اقدام به خرید و واردات محصولاتی کنید که دارای برند شناخته شده‌ای هستند تا با این‌کار بتوانید از گارانتی برخوردار شوید.
 • قبل از اقدام برای خرید، ابتدا بازار فروش داخلی آن محصولی که تصمیم دارید خرید کنید بررسی و ارزیابی کنید.
 • به خاطر واردات با حجم بسیار بالای کالاهای چینی به بازار دبی و وجود محصولات کاملا غیر استاندارد در این شهر، باید محصول مورد نظر خود را فقط و فقط از نمایندگی‌های مورد اطمینان خریداری کنید.
 • برای اینکه یک تجارت موفق و پرسود داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم برای شروع ابتدا محصولاتی را به چین و دبی صادر کنید و سپس با درآمدی که بدست آوردید اقدام به خرید محصول و صادرات آن به کشور ایران کنید.
 • جهت انتقال وجه حتما از صرافی‌های مطمئن و معتبر کمک بگیرید. برخی شرکت‌های وارداتی و بازرگانی انتقال وجه را بجای شما انجام می‌دهند. در ادامه شما را با یکی از این شرکت‌ها آشنا می‌کنیم.
 • توصیه می‌شود جهت انتقال بار خود از دبی به کشور ایران از کانتینر استفاده کنید.
 • خوشبختانه بانک صادرات و همین‌طور بانک ملی در شهر دبی دارای شعبه هستند و شما قادر خواهید بود به به آسودگی از آن‌ها استفاده کنید.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

واردات شیر خشک از چین و دبی با وانیکس

ما در ابتدای این مطلب علت واردات شیر خشک از کشور چین و امارات را بیان کرده و بعد از اینکه درمورد خرید عمده و ترخیص این کالا از گمرک صحبت کردیم، نکات حائز اهیمت را درمورد واردات شیر خشک از چین و دبی با هم مورد بررسی قرار دادیم. شما برای اینکه واردات موفقیت آمیزی داشته باشید و در انتها سود کلانی بدست بیاورید باید در این زمنیه تجربه زیادی داشته باشید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین وانیکس کلیک کنید

ازآنجایی که بسیاری از شما تجربه‌ای در این زمینه ندارید، توصیه می‌کنیم از شرکت‌های وارداتی و بازرگانی کمک بگیرید؛ زیرا آشنایی کافی نداشتن با پروسه واردات کالا شما را به دردسر می‌اندازد. منظور از دردسر این است که امکان دارد شما با درست طی نکردن این پروسه جریمه شده یا مجبور به پرداخت هزینه‌های کاملا اضافی شوید.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

این هزینه‌ها و جریمه‌ها تنها به‌خاطر بی تجربگی شما پیش می‌آیند و در انتها ممکن است موجب شوند نه تنها از واردات خود سودی بدست نیاورید بلکه ضرر نیز ببینید. بنابراین توصیه می‌کنیم جهت انجام این کار از شرکت‌های وارداتی و بازرگانی که از کارشناسانی با تجربه برخودار هستند کمک بگیرید و مشکلات را به حداقل برسانید. هم اکنون تعداد شرکت‌های وارداتی بسیار زیاد بوده و مطمئنا انتخاب میان آن‌ها برای شما بسیار سخت خواهد بود.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

از این رو تصمیم گرفتیم در این بخش از مطلب شما را با معرفی یک مجموعه وارداتی و بازرگانی معتبر که از کارمندانی معتبر برخورد است کمک کنیم. یکی از شرکت‌های وارداتی و بازرگانی معتبر شرکت وانیکس است که با سال‌ها تجربه در زمینه واردات و برخوردی از کارمندانی کاردان و حرفه‌ای، هم اکنون آماده ارائه خدمات به همه شما مراجعه کنندگان و بازرگانان عزیز است.

برای واردات بدون کارت بازرگانی با وانیکس با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید

همین‌طور این شرکت به شما یک چک تضمینی می‌دهد تا در طول پروسه واردات خیالتان راحت باشد و بتوانید واردات کالا را با کمک آن‌ها به نحو احسن به پایان برسانید. از جمله خدمات شرکت وارداتی و بازرگانی وانیکس می‌توان به واردات کالا از کشور چین، حمل خرده بار، واردات کالا از شهر دبی، انبارداری در کشور چین و انبارداری در شهر دبی اشاره کرد.

برای استفاد ه از خدمات مشاوره واردات وانیکس به صورت رایگان کلیک کنید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

97 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست