واردات سوهان ناخن برقی چقدر سود دارد

سوهان ناخن برقی چقدر کاربرد دارد؟

واردات سوهان ناخن برقی را می‌توان در کاشت انواع ناخن، تکنیک لاک ژلیش و انواع مانیکور و پدیکور استفاده کرد. سوهان‌برقی شامل یک مته برقی و یک قلم قطور بوده و در نوک آن که تعداد چرخش آن در هر دقیقه به قدرت موتور سوهان برقی بستگی دارد، انواع سوهان‌ها متصل می‌شوند. و مهم‌ترین شاخصه‌ی دستگاه قدرت و سرعت موتور آن است که تعیین کننده‌ی قیمت و کیفیت سوهان برقی خواهد بود. همچنین برای کاربردهای مختلف برای آن سَری‌های سوهان متفاوتی در نظر گرفته می‌شود تا پاسخگوی تمامی نیازها باشد.

 

 

سوهان ناخن برقی چقدر کاربرد دارد؟

امروزه در تمامی آرایشگاه‌های زنانه شخصی مربوط به ناخن‌کار وجود دارد که ابزار اصلی این کار هم همین دستگاه‌های سوهان‌برقی می‌باشند. همچنین این دستگاه‌ها با سرعت و کارایی محدودتر و با قیمتی اقتصادی‌تر برای کاربردهای خانگی هم طراحی شده‌اند که کم‌کم شاهد ورود این ابزار به جمع ادوات آرایشی خانگی هم هستیم. با این وسعت کاربرد و استفاده و تقریبا با توجه جدید بودن این محصول، مطمئنا بازار خوبی پیش روی این کالا و فروشندگان آن خواهد بود. همان‌طور که گفتیم سوهان‌های برقی دارای انواع مختلفی هستند و دارای قدرت موتور و سرعت متفاوت، سری‌های متفاوت و قابل تعویض، قابلیت تغییر سرعت می‌باشند که دارا بودن یا نبودن هر کدام از این ویژگی‌ها باعث تفاوت در کارایی و قیمت محصول خواهد بود. و چنان‌چه قرار است بررسی کنیم واردات سوهان ناخن برقی چقدر سود دارد، باید که مدل‌های انتخابی به فراخور نیاز بازار هدف باشد.

آیا برای واردات سوهان‌ ناخن برقی از چین، نیاز به مجوز است؟

در حالت کلی، برای تجارت هر کالایی از چین یا هر کشور دیگر نیاز به مجوز است. بدون مجوزهای لازم طبیعتا امکان واردات عمده سوهان‌های برقی و کالاهای دیگر از چین وجود ندارد. مسلماً واردات سوهان‌های برقی ناخن از کشور تولید کننده اقتصادی‌تر از خرید آن از عمده‌فروشان و بنکداران داخلی است و برخی از افراد در آغاز راه کسب و کار تجارتی خود در این زمینه قصد دارند که سوهان‌های برقی ناخن را از چین وارد کنند. اما ساده‌ترین و اقتصادی‌ترین روش سفارش انواع سوهان‌های برقی ناخن از شرکت‌های وارداتی و واسطه معتبر داخل کشور است. در این صورت علاوه بر اینکه نیازی به دریافت مجوز نیست بلکه ریسک و خطرهای از دست دادن سرمایه هم به صفر می‌رسد.

 

 

چه نکاتی را برای واردات سوهان‌ ناخن برقی از چین باید در نظر بگیریم؟

واردات از کشورهای دیگر یک تجارت کاملا جدی است. این کار نیاز به ملاحظات و امنیت زیادی دارد. برای واردات سوهان ناخن برقی از چین باید نکات زیر را در نظر بگیریم:

  • بازرسی و اعتبارسنجی کامل محصولات مدنظر را انجام دهید و تولیدکنندگان و فروشندگان قابل اعتماد را شناسایی کنید.
  • از میزان اعتبار تامین‌کننده مطمئن شوید.
  • اطمینان حاصل کنید که محصول انتخابی شما مناسب و بادوام است و بازار فروش خوبی را در کشور دارد و سود خوبی را به‌همراه دارد.
  • بازه‌ی قیمتی محصول را بررسی کرده و با قیمتی مناسب و معقول که بهترین حاشیه‌ی سود را داشته باشد، اقدام به خرید کنید.
  • شیوه‌ی سفارش و حمل و نقل خود را مشخص کرده ملزومات و مقدمات آن را حاضر کنید.

چه نکاتی را برای واردات سوهان‌ ناخن برقی از چین باید در نظر بگیریم؟

همیشه صحبت از این بود که اقتصاد خرد جهان در اختیار کشور چین هست. که البته امروزه این موضوع به اقتصاد کلان هم سرایت کرده است. در این کشور انواع محصولات با توجه به نیروی کار فراوان و ارزان و سیاست عمومی چین مبنی بر فروش بیشتر با سود کمتر، با بهترین قیمت‌های ممکن موجود هستند. واردات کالاهای مصرفی مثل سوهان‌‌برقی ناخن در صورتی‌که با قیمت معقول و جنس مناسب انجام پذیرد مطمئنا نقدشوندگی و سود بالایی خواهد داشت.

چطور از چین سوهان ناخن برقی را وارد کنیم؟

اما موضوع مهم دیگر در شیوه‌ی خرید و دریافت این محصول در ایران می‌باشد، برای خرید و دریافت کالا از کشور چین به سه صورت: بدون واسطه به‌صورت حضوری از کارخانه‌ها، خرید آنلاین از سایت‌های چینی و خرید از طریق شرکت‌های بازرگانی داخل ایران ممکن است. شیوه‌ی اول یعنی خرید به‌صورت حضوری در گذشته رواج داشته و امروزه به‌خاطر زمان زیاد، هزینه فراوان و سختی کارهای رفت و برگشت و دریافت مجوزهای لازم، تا حدودی منسوخ شده است. در روش دوم یعنی خرید آنلاین مستقیم از چین هم که طی سالیان اخیر تقریبا جایگزین خریدهای حضوری شده است. اما خب طی این روش هم ممکن است که کالا با مشخصات مذکور در سایت‌ها مطابقت نداشته باشد. و موجب تضییع هزینه‌ی فرد شود و البته حمل و نقل و دریافت در کشور هم باید با همکاری با واسطه‌ها و صرف هزینه‌ی زیاد صورت پذیرد. همچنین در هر دوی این روش‌ها به‌خاطر سختی کار و نیاز بودن مجوزهای لازم، برای سرمایه‌گذار خرد و بخصوص فردی که در ابتدای راه است مناسب نیست.

 

 

در روش سوم خرید از شرکت‌های بازرگانی باتجربه و معتمد است، در این روش شما کافی است محصول مدنظر خود را به شرکت‌های بازرگانی تحویل دهید و پس از آن شرکت لیست قیمت کالا یا کالاهای مذکور را به همراه هزینه‌های حمل و نقل به شما ارائه می‌کند. شرکت بازرگانی وانیکس سال‌ها در این زمینه تجربه داشته و با همکاری با ارگان‌های مختلف همواره تلاش کرده تا هزینه‌های مربوط به تاجران گرامی را در پایین‌ترین حد ممکن نگه دارد. به این ترتیب شما برای واردات کالای سوهان‌برقی از چین نیاز به مجوز یا کار خاصی ندارید. و کافی است با بررسی محصولات مختلف، بهترین محصول را گزینش کنید و بقیه‌ی کار را به وانیکس بسپارید.

آیا واردات سوهان ناخن برقی نیاز به سرمایه‌ی فراوانی دارد؟

شاید با شنیدن کلمه‌ی واردات اولین لازمه‌ی شکل‌گیری این اقدام را سرمایه‌ی فراوان بدانید. اما همان‌طور که پیشتر گفتیم امروزه امکان تجارت‌های خرد هم با چین فراهم شده‌است و حتما لازم نیست که فرد با هزینه‌ی فراوان این کار را شروع کند. بخصوص برای افرادی که در ابتدای راه هستند و نمی‌خواهد روی سرمایه‌ی زیادی ریسک کنند.

چنان‌چه می‌خواهید با سرمایه کم در این زمینه ورود کنید باید اطلاعات بسیاری در این زمینه کسب کنید. برای شروع باید از وارد کردن کالاهای باکیفیت، ارزان و پرسود شروع کنید و این کالاها را از کشور چین تهیه کنید. علاوه بر نوع جنس باید روند درستی برای واردات از چین طی کنید تا بتوانید با سرمایه کم این کار را انجام دهید.

آیا واردات سوهان ناخن برقی نیاز به سرمایه‌ی فراوانی دارد؟

یکی از این کالاها سوهان‌ ناخن برقی هستند. سوهان‌های برقی ناخن هم مانند خیلی از کالاهای دیگر توسط تولیدکنندگان چینی در درجه‌های کیفی متفاوت و با مناسب‌ترین قیمت‌ها تولید و عرضه می‌گردند. و همچنین این ‌کالاها دارای حجم و وزن پایین می‌باشند که طبیعتا هزینه‌های مربوط به حمل و نقل و دریافت محصول هم بالا نخواهد بود. و از طرفی همان‌طور که گفتیم از طریق شرکت بازرگانی وانیکس قادر خواهیدبود که واردات خرد هم تیراژ و سرمایه‌ی کم انجام دهید.

واردات سوهان ناخن برقی از چین با وانیکس

وانیکس این امکان را برای صاحبین کسب‌وکار و کسانی‌که قصد واردات کالاهای مختلف دارند، فراهم کرده که به آسانی و با چند کلیک ساده بتوانند با خیالی آسوده انواع سوهان‌های برقی را وارد کنند و به باراز عرضه کنند. این شرکت وارداتی، امکان یافتن تامین‌کننده‌های مختلف سوهان‌برقی در چین، استعلام قیمت و ارائه‌ی لیست قیمت به خریدار، ارائه‌ی چک ضمانتی به خریدار و امکان گزینش نوع حمل و نقل را برای واردکنندگان ایرانی فراهم کرده است. پس از تعیین این موارد، کالای خریداری شده به سهولت به دست خریدار خواهد رسید.

برای مثال واردات یکی از سوهان‌های برقی ناخن پرکاربرد در بازار ایران را که مدت‌هاست توسط مصرف‌کنندگان مورد استفاده قرار گرفته و امتحان خود را پس داده است را بررسی کرده‌ایم. طبق این بررسی واردات سوهان‌برقی ناخن استرانگ مدل B 207 با در نظر گرفتن قیمت کالا در چین و هزینه‌ی حمل و نقل توسط وانیکس و متوسط قیمت فروش در بازار ایران، حاشیه‌ی سود ۲۰ تا ۳۰ درصد را در پی خواهدداشت. و از آنجایی‌که این محصول فوق‌العاده پرکاربرد و پرفروش می‌باشد، از نرخ نقد شوندگی بالایی هم برخوردار است.

کلام آخر

در کشور چین انواع محصولات با توجه به نیروی کار فراوان و ارزان و سیاست عمومی چین مبنی بر فروش بیشتر با سود کمتر، با بهترین قیمت‌های ممکن موجود هستند. و این موضوع سرمایه‌گذاران بسیاری را طی سالیان اخیر جذب کرده است که از طریق واردات کالاهای مختلف توانسته‌اند سود قابل توجهی کسب کنند. البته همان‌گونه که ذکر کردیم چنانچه در ابتدای راه هستید برای شروع باید از وارد کردن کالاهای باکیفیت، ارزان و پرسود شروع کنید.

علاوه بر نوع جنس باید روند درستی برای واردات از چین طی کنید تا بتوانید با سرمایه کم این کار را انجام دهید. یکی از این کالاها سوهان‌برقی ناخن است. که بازار فروش مناسبی در کشور دارد و در صورت انتخاب محصول مناسب و تهیه با قیمت خوب قادر به کسب سود قابل توجهی خواهید بود، از طریق شرکت بازرگانی وانیکس می‌توانید به سادگی در امر واردات این کالا ورود کرده و کالاهای مدنظر خود را با قیمت از پیش تعیین شده و هزینه‌های معقول حمل و نقل، دریافت کنید.

سئوالات متداول درباره واردات سوهان ناخن برقی

  • چگونه می‌توان سوهان ناخن برقی با کیفیت از چین به ایران وارد کرد؟

با انتخاب شرکت فروشنده مناسب، می‌توان با کیفیت‌ترین انواع سوهان ناخن برقی را از چین خریداری کرد. شرکت مناسب نیز با تعداد فروش بالا، ساخت وسایل با کیفیت و برند خوش سابقه مشخص می‌شود.

  • برای ترخیص سوهان‌های ناخن برقی از گمرک چه مدارکی نیاز است؟

برای اخذ برگه ترخیص سوهان‌های ناخن برقی از گمرک لازم است که پروفرما، بارنامه و البته کارت بازرگانی تحویل گمرک داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *