واردات رم کامپیوتر از چین و دبی با وانیکس

اگر کمی هم اهل تجارت باشید، می‌دانید پروسه واردات و ترخیص کالا، مراحل زیادی دارد. همین‌طور نیازمند تجربه و  تخصص شخص یا اشخاص وارد کننده است. در ادامه با موضوع واردات رم کامپیوتر از چین و دبی با تیم بازرگانی وانیکس همراه شوید. برای واردات رم کامپیوتر بدون گمرک در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات رم کامپیوتر

برای واردات رم کامپیوتر از چین و دبی بدون گمرک ، با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

از این رو آشنایی داشتن با صفر تا صد واردات رم کامپیوتر یا هر محصول دیگری از چین و دبی، می‌تواند ورود محصول را با حداقل مشکلات و اختلالات در پروسه واردات به انجام برساند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این مطلب از شرکت بازرگانی وانیکس درمورد واردات رم کامپیوتر از چین و دبی به صورت کامل صحبت کنیم.

برای واردات کالا از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات کالا از دبی با سرمایه کم با وانیکس کلیک کنید

در ادامه به بیان مطالب زیر می‌پردازیم:

 • موارد پایه درمورد واردات رم کامپیوتر از چین و دبی
 • صفر تا صد پروسه واردات رم کامپیوتر از چین و دبی
 • چرا واردات رم کامپیوتر را از چین و دبی انجام دهیم؟
 • راه‌های واردات رم کامپیوتر از چین و دبی
 • واردات رم کامپیوتر از چین و دبی با وانیکس

موارد پایه درمورد واردات رم کامپیوتر از چین و دبی

 1. تسلط داشتن کامل بر امور اداری (پروسه‌های ثبت سفارش، تخصیص ارز، دریافت مجوز)
 2. زمان‌بندی به صورت منطقی (زمان‌بندی بارگیری محصول و حمل و نقل آن تا رسیدن به گمرک کشور مورد نظر)
 3. بررسی کردن نوع حمل (از آنجایی که محصول وارداتی شما رم کامپیوتر است شما قادر خواهید بود آن را با هواپیما، از راه زمینی، از راه دریایی یا حتی از طریق راه‌های مرکب وارد کنید، منظور از راه‌های مرکب مورد استفاده قرار دادن مجموعه‌ای از چندین راه حمل و نقل بار است)

برای واردات cpu با وانیکس کلیک کنید

مطالبی که در بالا به صورت مختصر بیان کردیم، یکسری موارد پایه و در عین حال اساسی هستند. هر شخص وارد‌کننده‌ای نیاز است نسبت به آن‌ها تجربه کافی و همین‌طور تخصص کامل داشته باشد. اگر این‌طور نباشد، مطمئنا واردات رم کامپیوتر از چین و دبی با اختلالات جبران ناپذیری همراه خواهد بود.

"موارد

در ادامه جهت آگاهی افراد نوپا درمورد صفر تا صد واردات و همین‌طور ترخیص رم کامپیوتر از چین و دبی، همه مراحل واردات این قطعه کامپیوتری را به صورت دقیق‌تر و کامل‌تر بررسی می‌کنیم.

برای واردات ته لنجی کلیک کنید

صفر تا صد پروسه واردات و ترخیص رم کامپیوتر از چین و دبی

 • آگاهی کامل درمورد آخرین تغییرات ایجاد شده در قوانین مرتبط با واردات رم کامپیوتر

برای اطلاع از این قوانین می‌توانید بخشنامه‌ها را مطالعه کنید. با تهیه آخرین نسخه از کتابی به نام کتاب قوانین و مقررات نیز می‌توانید از این قوانین مطلع شوید.

برای واردات دستگاه لیزر با وانیکس کلیک کنید

 • دریافت کارت بازرگانی

به صورت ساده و کاملا مختصر، کارت بازرگانی یک نوع مجوز جهت واردات محصول از کشورهای مختلف است. به همین خاطر دریافت کارت بازرگانی جزو مرحله‌های ضروری واردات بوده و فرد وارد کننده بعد از ارائه کارت بازرگانی به صورت قانونی مجاز به واردات رم کامپیوتر از چین و دبی خواهد بود.

برای واردات فلش با وانیکس کلیک کنید

 • پروسه پیدا کردن منبع یا همان سورسینگ جهت واردات RAM کامپیوتر از چین و دبی
 1. انتخاب محصول (پیش از هرچیزی نیاز است مشخص کنید که قصد واردات چه نوع محصولی را دارید؛ به عنوان مثال شما رم کامپیتر را انتخاب کرده‌اید)
 2. درجه‌بندی کیفیت رم کامپیوتر
 3. کشور سازنده (در این مرحله بسیار مهم است مشخص کنید که قصد واردات RAM کامپیوتر از چین را دارید یا از دبی)
 4. پیدا کردن تامین کننده رم کامپیوتر و توافق قیمت با او

برای واردات تجهیزات پزشکی کلیک کنید

بعد از طی کردن تمام مراحل گفته شده در بالا به صورت معمول شخص خریدار یک نمونه از رم کامپیوتر را از شخص تولید کننده درخواست می‌کند تا بتواند کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهد.

بعد از تایید کیفیت و توافق میان خریدار و فروشنده، فرد فروشنده نیاز است پیش فاکتور یا همان پروفرما را برای شخص خریدار ارسال کند.

برای واردات مادربرد با  وانیکس کلیک کنید

پروفرما یا پیش فاکتور شامل اطلاعاتی مانند:

 • تعهدات طرفین (اینکوترمز)
 • تایم اعتبار فاکتور
 • کشور سازنده
 • مشخصات کامل رم کامپیوتر
 • برند رم کامپیوتر
 • وزن خالص و ناخالص
 • تعداد رم کامپیوتر
 • تاریخ صدور پیش فاکتور
 • تعرفه رم کامپیوتر
 • نوع بسته‌بندی
 • کد تعرفه یا HS code

چرا واردات ram کامپیوتر از چین و دبی؟!

کشور چین و شهر دبی بازارهای اساسی و اصلی قطعات کامپیوتر از جمله رم هستند. در حقیقت شرکت‌های تولیدکننده قطعات کامپیوتری که در سطح جهانی فعالیت دارند، کالاهای خود را در بازارهای کشور چین و شهر دبی عرضه می‌کنند.

برای واردات هارد کامپیوتر از چین و دبی با وانیکس کلیک کنید

راه‌های واردات رم کامپیوتر از چین و دبی

قطعات کامپیوتری موجود در بازار کشور ایران از روش‌های قانونی و همین‌طور قاچاقی وارد می‌شوند. بعضی از قطعه‌ها که طول عمر آن‌ها در بازار کشور بیشتر است امکان دارد از روش‌های دریایی به ایران وارد شوند. بعضی قطعه‌های دیگر با توجه به نیاز بازار ایران از طریق راه‌های سریع‌تر مانند حمل و نقل هوایی به ایران می‌رسند.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

"راه‌های

همان‌طور که اشاره کردیم، یکی از روش‌های واردات رم کامپیوتر به ایران قاچاق است که به هیچ عنوان این روش را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم؛ در روش قاچاقی ریسک از دست دادن تمام سرمایه بسیار بالا بوده و امکان گرفتن محصول در مسیر و مورد بررسی قرار دادن آن نیز وجود دارد.

برای واردات کفش با وانیکس کلیک کنید

گاهی ممکن است در مغازه فروشنده اقدام به بررسی کالاها کنند. اگر محصول قاچاقی را از شما بگیرند باید سه برابر ارزش محصول را به عنوان جریمه بپردازید؛ بنابراین بسیار بهتر است که ریسک نکنید.

 واردات رم کامپیوتر از چین و دبی با وانیکس

مطمئنا تا اینجا به خوبی از مراحل واردات RAM کامپیوتر از چین و دبی آگاهی یافته‌اید. ممکن است شما به عنوان یک وارد کننده در زمینه واردات این قطعه کامپیوتری نیاز به کمک داشته باشید. شرکت‌های وارداتی و بازرگانی بسیاری هستند که می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

برای واردات لوازم جانبی موبایل با وانیکس کلیک کنید

 توجه داشته باشید، اینکه تنها اسم یک شرکت، شرکت وارداتی و بازرگانی است دلیل بر این نمی‌شود که شما می‌توانید با خیال راحت به آن‌ها مراجعه کرده و چنین کار مهمی را به آن‌ها واگذار کنید.

"

همه شرکت‌ها از پرسنل متخصص و کاردان برخوردار نیستند، بنابراین در انتخاب خود بسیار دقت کنید. از جمله شرکت‌هایی که از پرسنلی کاردان و متخصص برخوردار است می‌توان به شرکت وارداتی و بازرگانی وانیکس اشاره کرد. این شرکت با دارا بودن پرسنلی کاردان و با سال‌ها تجربه در زمینه واردات، آماده ارائه خدمات به شما مراجعه‌کنندگان عزیز است.

برای واردات پاور کامپیوتر با وانیکس کلیک کنید

از جمله خدمات این شرکت می‌توان به واردات کالا از چین با سرمایه کم، واردات کالا از طریق پست، وارداتی کالا از دبی و انبارداری در کشور چین و شهر دبی اشاره کرد. علاوه بر اینکه این شرکت دارای پرسنلی متخصص است، جهت ضمانت به مراجعه‌کنندگان خود یک چک تضمینی نیز می‌دهد تا خیال آن‌ها را بابت همه چیز راحت کند.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

36 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست