واردات دستگاه لیزر موهای زائد از چین و دبی

توسعه و نوآوری مستمر در تجهیزات پزشکی برای تضمین کیفیت زندگی در سراسر جهان بسیار مهم است. واردات دستگاه لیزر از چین و دبی نه تنها یک تجارت سودآور است، بلکه به بهتر شدن کیفیت زندگی افراد جامعه نیز کمک می‌کند. به لطف وجود کالاهای پزشکی می‌توان سطح کیفیت زندگی را ارتقاع داد، و مشکلات روز مره در زندگی را مرتفع کرد. از آنجایی که چین بزرگ‌ترین تولیدکننده و دبی بالاترین تنوع ها را در معقوله واردات این محصول موجود دارد، از کشورهای انتخابی افراد برای واردات این کالا محسوب می‌شود. برای واردات دستگاه لیزر موهای زائد با وانیکس تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات دستگاه لیزر موهای زائد
واردات دستگاه لیزر موهای زائد

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید         تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

پاپ آپ آموزش واردات

برای واردات دستگاه لیزر موهای زائد از چین و دبی بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات دستگاه لیزر از چین

چین، دومین بازار بزرگ تجهیزات پزشکی در جهان به شمار می‌رود و با رشد دو رقمی در پنج سال گذشته به سرعت در حال رشد بوده است. این کشور یکی از دلایل اهمیت رشد بازار تولید کالا پزشکی را تغییرات جمعیتی بیان می‌کند. از طرفی هم به سبب توجه جوامع مختلف به مراقبت‌های بهداشتی و استفاده از کالا پزشکی در منزل، یک تجارت پر سود برای واردکنندگان خواهد بود. در ادامه همراه وبلاگ وانیکس شوید تا دلایل ما را برای واردات دستگاه لیزر موهای زائد از چین بدانید.

برای واردات کالا از دبی با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

واردات دستگاه لیزر موهای زائد از دبی

با اینکه امارات در زمینه تولید تجهیزات پزشکی جایگاه قابل توجهی در دنیا ندارد، اما دبی یکی از نکات استراتژیک برای واردات دستگاه لیزر موهای زائد به ایران محسوب می‌شود. البته که برخی ویژگی‌ها و شرایط دبی باعث شده تا بازرگانان آن را برای تجهیزات پزشکی انتخاب کنند. یکی از بزرگ‌ترین امتیازاتی دبی برای واردات دستگاه لیزر موهای زائد دارد، مسافت نزدیک به ایران است. همانطور که می‌دانید دبی یکی از شهرهای حاشیه‌ای خلیج فارس است و دسترسی ساده و آسانی به یکی از اصلی‌ترین آب‌راه‌های کشور دارد. به همین دلیل محموله‌های باری از این شهر در زمان نسبتا کوتاهی به ایران می‌رسند.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

بهترین و به روزترین دستگاه لیزر موهای زائد برای واردات چیست؟

دستگاه های، ICE Platinum  ICE Platina Plus در حال حاضر به روزترین و کار آمدترین دستگاه لیزر موهای زائد برای واردات هستند. بعد از این دو، دستگاه الکساندرایت قرار می گیرد، در زیر به برخی خصوصیات این دستگاه ها می پردازیم.

بهترین و به روزترین دستگاه لیزر موهای زائد برای واردات چیست؟
بهترین و به روزترین دستگاه لیزر موهای زائد برای واردات چیست؟

انواع مختلف دستگاه های لیزر

 • دستگاه لیزرالکساندرایت
 • دستگاه لیزر ICE Platina Plus و ICE Platinum
 • دستگاه لیزر دایود
 • دستگاه IPL
 • لیزر Nd:YAG

دستگاه های  ICE Platina Plus ، ICE Platinum دارای سه طول موج اختصاصی می باشد که می تواند در سریع ترین لحظه ممکن به رفع موهای زائد بپردازد. دستگاه الکساندرایت دارای طول موجی منحصربفرد می باشد و به خاطر همین موج می تواند همه انرژی لیزر را در جایی خاص متمرکز کند و در یک جهت خاص حرکت کند.

نیرو و طول موج قابل تنظیم در دستگاه های الکساندرایت میتواند به پوست کمترین آسیب را بزند. به دلیل پیشرفته بودن و موج های قابل تنظیم در ICE Platina Plus و ICE Platinum تا به حال گزارشی از آسیب جدی ثبت نشده است. در طبقه بندی پوست fitzpatrick ،  الکساندرایت می تواند برای پوست روشن تاثیر گذار باشد. با ICE Platina Plus و ICE Platinum به دلیل عمق نفوذ و قدرت بالای دستگاه شما به ۵ تا ۶ جلسه برای لیزر نیاز دارید.

خرید از بازار استوک دبی و واردات به ایران

با الکساندرایت کمتر به جلسات لیزر موهای لازم دارید، حدودا ۷ تا ۹ بار مراجعه کافی می باشد. البته برای مراجعه مجدد در آینده هر چند ماه یکبار باید اقدام کنید. دستگاه IPL  چون از تکنولوژی flash lamp بهره میگیرد دامنه ی بیشتری از  سطح پوست شما را تحت تاثیر می گذارد. در نتیجه احتمال آسیب زیادتر از دستگاه الکساندرایت می باشد. هزینه IPL  کمتر می باشد ولی به تعداد مراجعات زیادتری نیاز دارد. ولی در دراز مدت الکساندرایت کاملا مقرون به صرفه تر می باشد.

احتمال آسیب IPL  به پوست های تیره رنگ خیلی بیشتر می باشد. و احتمال تغییر رنگدانه های پوست وجود دارد. سرعت IPL  کمتر تر از الکساندرایت می باشد. به همین خاطر به جلسات زیادتری برای نتیجه بهتر نیاز دارید. در دستگاه الکساندرایت طول موج ۷۵۵ نانومتر جذب ملانین در پوست بهتر انجام می شود در نتیجه توان دستگاه بهتر جذب می شود و باعث از بین رفتن هر چه بهتر فولیکول مو خواهد شد.

دو دستگاه ICE Platina Plus و ICE Platinum به راحتی فولیکول های موهای نازک و کرکی و یا سفید شما را از بین می برد. الکساندرایت برای حذف موهای نازک تر نیز مناسب می باشد، البته مقداری در موهای نازک ممکن است به تعداد مراجعات زیادتری احتیاج داشته باشد. ولی دستگاه هایی که با سیستم دایود به لیزر موهای زائد می پردازند با این مدل فولیکول ها مشکل خواهند داشت و به تعداد جلسات زیادتری برای حذف موهای زائد نیازمند هستند.

برای انبارداری در چین توسط وانیکس کلیک کنید

برای انبارداری در دبی توسط وانیکس کلیک کنید

مزیت های لیزر موهای زائد

از این دستگاه می توان برای حذف موهای زائد در تمامی نقاط بدن استفاده کرد. نقاطی مانند زیر بغل، سینه، نواحی صورت، نواحی بیکینی و بقیه ی نقاط دیگر می باشد. اما لیزر موهای زائد شامل مزیت های بیشتری نسبت به اپیلاسیون یا شیو کردن است که شامل موارد زیر می باشد:

برای خرید از چین و واردات به ایران کلیک کنید

لیزر موهای زائد سرعت عمل بالاتری به نسبت روش های دیگر برای حذف موهای زائد می باشد. اما بستگی به اندازه ناحیه مورد نظر هم دارد. به طور مثال لیزر پاها زمان خیلی زیادتری به نسبت لیزر زیر بغل می گیرد.

مزیت های لیزر موهای زائد
مزیت های لیزر موهای زائد

در لیزر موهای زائد نتایج ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به اپیلاسیون کردن یا اصلاح کردن دارد.در نتیجه در لیزر موهای زائد اگر باز هم موهای زائد رشد نمایند به هیچ وجه مانند قبل نیست. همچنین ضخامت موها بسیار کمتر و دارای تراکم کمتری نسبت به گذشته خواهد شد.

در بازرگانی کلمه ریلیز چیست

لیزر موهای زائد دارای دقت بسیار بیشتری می باشد. اگر شما در یک کلینیک با اعتبار همراه با کادر با تجربه از این روش استفاده کنید مطمئنا نتیجه ی مورد دلخواه خواهید گرفت بدون آنکه مشکلی پیش آید.

۳ طول موج کلی که شامل موارد زیر هستند

Alex  (طول موج دستگاه الکساندرایت): دارای طول موج ۷۵۵ نانومتر می باشد که انرژی و قدرت بالاتری را به پوست منتقل می کند که برای پوست و موهایی با رنگ های مختلف بسیار مناسب می باشد.

Speed  (طول موج دستگاه دایود): دارای طول موج ۸۱۰ می باشند که این قابلیت را دارد بیشتر در پوست نفوذ کند و بتواند فولیکول مو را تخریب نماید، سطح مقطع برزگی را در زمان لیزر پوشش می دهد بنابراین سرعت بالایی را در زمان درمان به بیمار ارائه می کند.

برای واردات بدون گمرک با وانیکس کلیک کنید

YAG (طول موج دستگاه Nd:YAG ): دارای طول ۱۰۶۴ نانومتر که عمیق ترین نفوذ در پوست را انجام میدهد که بهترین گزینه برای پوست های تیره و یا کسانی که مایل هستند بعد از برنزه کردن یا سولار رفتن لیزر موهای زائد را انجام دهند.

مزیت های واردات دستگاه لیزر موهای زائد از چین و دبی

امروزه به دلیل بالا رفتن آمار استفاده عموم مردم از دستگاه لیزر جهت پاکسازی و ریموو کردن موهای زائد خود، واردات دستگاه لیزر موهای زائد به کشور زیاد شده است. همچنین تعداد مراکز بهداشتی و کلینیک های مربوط به این کار هر روز در حال افزایش میباشد. در اکثر مواقع مدیریت های این مراکز و یا حتی جوامع پزشکی جذب سود بالای حاصل از واردات این دستگاه شده اند. زیرا در هر حالت سود بسیار بالایی عاید آنها میشود. همچنین با بالاتر رفتن فرهنگ بهداشتی جامعه حجوم و مراجعه آقایان برای رفع موهای زائد بسیار بیشتر از قبل شده. و این تعداد به مشتریان این خدمات افزوده شده است.

برای آشنایی با پرجمعیت ترین کشور جهان کلیک کنید.

چرا واردات دستگاه لیزر موهای زائد با وانیکس
چرا واردات دستگاه لیزر موهای زائد با وانیکس

اگر شخص وارد کننده خودش دستگاه را راه اندازی کند و در کلینیک ها و مراکز بهداشتی شروع به ارائه خدمات کند. ظرف مدت کوتاهی هزینه خود دستگاه برمیگردد. اگر هم شخص وارد کننده مستقیم دستگاه را به این مراکز بفروشد قالبا طی تجربه ما و شرایط مختلف این دستگاها، حدودا سودی معادل ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی عاید وارد کننده خواهد شد. با توجه به ابعداد و اندازه این دستگاه واردات آنها بدون مشکل انجام میشود. البته هنگام خرید دستگاه باید کیفیت و استاندارد بودن دستگاه در نظر گرفته شود.

واردات با ته لنجی با وانیکس

چرا واردات دستگاه لیزر موهای زائد با وانیکس

وانیکس یک شرکت بازرگانی معتبر با بیش از ۱۰ سال سابقه است. برای واردات دستگاه لیزر موهای زائد می‌توانید به تیم متخصص ما اعتماد کرده و در کوتاه‌ترین زمان سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما به محض ثبت سفارش بهترین تامین‌ کننده و فروشنده به قیمت مناسب با شرایط شما را می‌یابند. پس از آن بسته‌های سفارشی را به صورت هوایی یا دریایی، حمل و به انبار شرکت یا کارخانه شما ارسال می‌شود. وانیکس برای جلب اعتماد مشتریان عزیز خود به آن‌ها چک ضمانت ارائه می‌دهد تا جای هیچ نگرانی نباشد.

جمع بندی

ما در این مقاله به بررسی انواع دستگاه های لیزر موهای زائد و مزایا واردات آنها پرداختیم ولی باید این نکته نیز در نظر گرفته شود که هر کدام از این دستگاه ها شامل برندهایی نیز می شوند که آن برند ها متعلق به کشورهایی مثل آمریکا، آلمان و چین می باشد که خود در کیفیت دستگاه کم اثر نیست. پس به برندها نیز دقت داشته باشید. و برای مشورت و راهنمایی جهت واردات دستگاه لیزر موهای زائد از چین و دبی با کارشناسان زبده کمپانی وانیکس تماس بگیرید.

۵/۵ (۱ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

پاپ آپ آموزش واردات
1,350 تعداد بازدید

دیدگاه ها

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • آیا این واردات نیاز به مجوز سازمان غذا و دارو دار

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ ۱۰:۳۸

   سلام و درود
   برای واردات چه محصولی منظورتون هست؟ واردات دستگاه لیزر مو به مجوز نیازی نداره. برای راهنمایی بیشتر با مشاورین وانیکس تماس بگیرید تا به صورت رایگان راهنماییتون کنیم. تلفن: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
پاپ آپ آموزش واردات