واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی با وانیکس

عملیات واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی را می‌توان با پشت‌ سرگذاشتن سه مرحله اساسی انجام داد. این مراحل عبارتنداز خرید ای دستگاه‌ها از کشور چین و شهر دبی، ترخیص آنها از گمرک کشور چین و شهر دبی و البته ارسالشان با استفاده از روش کارگو به ایران از کشور چین و شهر دبی. هرکدام از این مراحل دارای نکات بسیار مهمی هستند که باید آنها را بادقت رعایت و اجرا کرد تا بتوان یک واردات پرسود داشت. درادامه مقاله قصد داریم این نکات را برای هرمرحله بررسی کنیم. با ما تاپایان مقاله همراه باشید تا این عملیات و نکات آن را به‌دقت بررسی کرده و واردات پرسودی را به‌شما معرفی کنیم.

 

 

دستگاه تصفیه هوا چیست و انواع آن کدام است؟

قلب از اینکه بخواهیم واردات دستگاه تصفیه از چین و دبی و مراحل انجام آن را بررسی کنیم، لازم است که این دستگاه‌ها را بشناسیم تا بدانیم که چرا واردات انها متقاضی بالایی داشته و البته سودآور است. دستگاه تصفیه هوا یک دستگاه الکترونیکی است که برای تصفیه هوای محیط اطراف از مواد آلاینده، باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها و گرد و غبار استفاده می شود. این دستگاه ها به صورت فیلتر های هوا، سیستم های یونیزه کننده و ماسک های هوا تولید می شوند.

دستگاه تصفیه هوا چیست و انواع آن کدام است؟

  • فیلترهای هوا: این دستگاه ها با استفاده از فیلتر های مختلف مانند فیلتر HEPA که مخفف High) (Efficiency Particulate Air است، فیلتر کربن فعال و فیلتر UV قادر به تصفیه هوای اطراف می باشند.
  • سیستم‌های یونیزه کننده: این دستگاه‌ها با استفاده از فن ها و مراحل ایجاد یون های منفی و مثبت، مواد آلاینده را به سمت برجستگی های دیواره های محیطی سوق می دهند و این مواد آلاینده در نهایت به راحتی جمع آوری می شوند.
  • ماسک‌های هوا: این دستگاه ها به صورت ماسک و در قالب لوازم جانبی مختلف تولید می شوند و برای استفاده شخصی به کار می روند. این ماسک ها می توانند با فیلتر های مختلفی که به داخل آن ها قرار می گیرند، از مواد آلاینده و ویروس ها، باکتری ها و ذرات مختلف در هوا، پاک شوند.

مصارف دیگر دستگاه‌های تصفیه هوا شامل استفاده در خودرو، محیط‌های کاری، اتاق‌های بزرگ، واحدهای تولیدی و بیمارستان‌ها است.

 

 

خرید دستگاه تصفیه هوا

اولین مرحله واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی عبارت است از خرید این دستگاه از کشور چین و شهر دبی. اولین نکته‌ای که باید دراین مرحله به آن توجه کنید تا واردات شما پرسود باشد این است که دستگاه‌های تصویه هوا را از شرکت‌های معتبری که در چین و شهر دبی قرار دارند خریداری کنید؛ زیرا این شرکت‌ها دستگاه‌هایی بسیار باکیفیت دراختیار شما قرار داده و این تضمین کننده سود واردات شما خواهد بود. پس باید زمان مناسبی اختصاص دهید برای یافتن این شرکت‌های استاندارد و باکیفیت تا دستگاه‌هایی متناسب خریداری کنید و واردات شما متقاضی بالایی داشته باشد  وسودی مناسب نصیب‌تان گردد.

خرید عمده دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی

دومین نکته مورد توجه در مرحله خرید وادرات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی این است که حتما باید این دستگاه‌ها و لوازم جانبی آنها از چین و دبی به صورت عمده خریداری شوند. روش خرید عمده باعث می‌شود که شما بتوانید تعداد زیادی از این وسایل را با پرداخت هزینه‌ای اندک وارد کشور کنید. این نوع خرید دارای دو مزیت عمده است که باعث می‌شوند واردات دستگاه‌های تصویه به سود ماکزیمم خود برسند. اولین مزیت این است که با انتخاب خرید عمده دیگر نیازی نیست که هربار برای خرید دستگاه‌هایی که تمام شده راهی کشور چین یا شهر دبی شوید و هزینه اضافی برای خود ایجاد کنید. از سویی تفاوت قیمت میان خرید عمده این محصولات و فروش آنها در بازار ایران باعث می‌شود که سودی مناسب از واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی عاید شما گردد. این دو موضوع کنار هم باعث شده که بتوان خرید عمده را بهترین پیشنهاد برای خریداری این دستگاه‌ها از چین و دبی دانست.

 

 

خرید دستگاه تصفیه هوا از چین

نکته نهایی که باید درمرحله خرید واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی به آن توجه شود این است که درانجام مرحله نهایی این مرحله یعنی خرید دستگاه‌ها بصورت رسمی حتما مراقبل باشید که برگه پیش‌فاکتور خرید این دستگاه‌ها را به دقت تکمیل کنید. پیش‌فاکتور خرید دستگاه‌ها که پروفرما هم نام دارد شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید این دستگاه‌ها، تعداد درخواستی، نحوه پرداخت هزینه خرید آنها و البته اطلاعات مربوط به شرکت خریدار و فروشنده است.

خرید دستگاه تصفیه هوا از چین

در تکمیل پروفرما شما باید حتما از یک مشاور حقوقی که در این امر تجربه دارد مشورت بگیرید تا ابهامی در مرحله خرید وجود نداشته باشد و بتوانید به نحو احسنت دستگاه‌ها را از چین و دبی خریداری کنید.

خرید دستگاه تصفیه هوا از دبی

برای اینکه بتوانید مرحله آخر خرید و واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی را هم به‌خوبی انجام دهید، درست مانند خرید از چین لازم است که برای خرید این دستگاه‌ها از شهر دبی نیز یک پروفرما تهیه کرده و برای شرکت فروشنده در شهر دبی ارسال کنید.

نکته گفته شده در اینحالت نیز برقرار است یعنی پروفرمای شما نباید دارای ابهام باشد. اما شرکت‌های موجود در چین و دبی بعداز دریافت پروفرمای خرید شما اقدام به تهیه دستگاه‌های تصفیه هوا کرده و اگر کیفیت آنها موردتایید بود اقدام به ارسال این دستگاه‌ها به کمرک چین و شهر دبی می‌کنند.

 

 

علت اینکه دستگاه‌ها تحویل گمرک شهر دبی یا کشور چین داده می‌شوند این است که باید از فیلتر قانونی بودن گذر کرده و دارای مجوز واردات به ایران گردند. درواقع اینکار برای جلوگیری از قاچاق اجناس درهنگام انچام واردات دستگاه تصفیه هوا از چینو دبی به ایران است که انجام آن کاملا ضروری است. درمرحله بعد توضیح خواهیم داد که برای ترخیص این اجناس از گمرک چین و دبی باید چکار کرد.

ترخیص دستگاه تصفیه هوا

مرحله دوم واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی همانطور که گفتیم عبارتست از ترخیص این دستگاه‌ها از گمرک کشور چین و شهر دبی. برای اینکه بتوانید این مرحله را به‌خوبی پشت‌سر بگذارید باید حتما یک‌سری مدارک را که ازقبل تهیه کرده‌اید را به همراه برگه درخواست تصفیه وسایل به اداره گمرک چین تحویل داده و منتظر تایید ترخیص دستگاه‌های خود بمانید. این مدارک عبارتنداز کارت بازرگانی، پروفرمای خرید دستگاه‌ها، بارنامه و اگر لازم بود بعضی مجوزات از گمرک ایران.

 بازرسان گمرک چین و دبی بعداز دریافت این مدارک و درخواست ترخیص توسط شما اقدام به بررسی دستگاه‌ها کرده و اگر مشکلی وجود نداشته باشد برگه ترخیص آنها را برای شما امضا می‌کنند. دراین مرحله شما می‌توانید دستگاه‌ها را تحویل گرفته و برای ارسال آنها به ایران اقدام کنید. در مراحل بعد توضیح خواهیم داد که برای ارسال این اجناس از چین و دبی به ایران باید چکار کنید.

وارد کننده دستگاه تصفیه هوا

انجام تمام مراحل واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی زمانی بصورت عملی انجام شدنی است که شخی از جانب شما به صورت حقوقی در چین یا دبی حضور داشته باشد و مراحل خرید، ترخیص و ارسال این اجناس از چین و دبی به ایران را برعهده بگیرد. این شخص را فورواردر هم می‌نامند. زمانی این شخص ازسوی شما اجازه انجام کارها را برعهده دارد که شما کلیت واردات دستگاه تصفیه از چین و شهر دبی را به یک شرکت بازرگانی واسطه سپرده باشید.

در پایان مقاله یکی از بهترین این شرکت‌ها را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید کارهای واردات خود را به آن بسپارید. اما فعلا باید بدانید که فورواردر وظیفه دارد تمام مراحل واردات مثل انجام کارهای خرید، تکمیل فرم درخواست ترخیص و ارسال دستگاه‌ها را به‌جای شما انجام دهد بدون اینکه نیاز باشد شما به چین یا دبی سفر کنید.

حمل و نقل دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی

آخرین مرحله واردات دستگاه تصفیه از چین و دبی عبارت است از ارسال این دستگاه‌های ترخیص شده از گمرک چین و دبی به ایران. برای ارسال دستگاه‌های تصفیه هوا از دبی به ایران تنها یک راه وجود دارد که کارگو دریایی نامیده می‌شود. کارگو دریایی به‌معنای ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر با استفاده از وسیله حمل‌ونقل باری مثل کشتی‌های باری است.

حمل و نقل دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی

در این روش شما دستگاه‌ها را سوار کشتی باری کرده و برای ارسال آنها از دبی به ایران راهی از راه دریا عمل می‌کنید. همانطور که می‌دانید شهر دبی همسایه آبی ما است و منطقی است که تنها راه ارسال کالا از این شهر به ایران کارگو دریایی باشد.

اما برای انجام مرحله آخر واردات دستگاه تصفیه از چین و دبی به ایران یعنی ارسال این دستگاه‌ها سه روش کلی کارگو پیشروی واردکننده وجود دارد. روش اول این است که آنها را با استفاده از کارگو زمینی به ایران ارسال کنید. دراین روش از قطار باری برای اینکار استفاده می‌شود.

روش دوم این است که آنها را با کارگو هوایی به ایران ارسال کنید که درآن از هواپیمای باری استفاده می‌شود. روش سوم هم همان کارگو دریایی است. انتخاب اول بازرگانان و تجار ایرانی برای ارسال کالا از چین به ایران کارگو دریایی است. زیرا بسیار امنو ارزان بوده و استفاده از آن ساده است.

سود واردات دستگاه تصفیه هوا چقدر است

اینکه سود وادرات دستگاه تسفیه هوا از چین و دبی به ایران چقدر است بستگی به هزینه‌های واردات و البته اختلاف قیمت خرید این دستگاه‌ها از چین و فروش آنها در بازار ایران دارد. اما اینکه چه عواملی باعث افزایش سود شما از واردات محصول کاربردی مانند دستگاه تصفیه خواهد شد این است که حتما این دستگاه‌ها را از شرکت‌های معتبر موجود در چین و دبی خریداری کنید.

دیگری اینکه آنها را حتما به صورت عمده خریداری کنید تا اختلاف قیمت میان خرید و فروش آنها افزایش یابد. رعایت این دو نکته باعث می‌شود سود وادرات این دستگاه‌ها از چین و دبی ماکزیمم گردد.

واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی با شرکت وانیکس

برای اینکه بتوانید واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی را به خوبی در عمل انجام دهید، بهترین پیشنهاد ما این است که صفرتاصد انجام مراحل آن را به شرکت بازرگانی وانیکس بسپارید. این شرکت به‌خاطر داشتن تجربه بالا درامر واردات انواع کالاها از چین و دبی، به خصوص دستگاه‌های تصفیه هوا می‌تواند کارهای واردات دستگاه‌های درخواستی شما را به‌سادگی و در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

کافی است با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که کارهای واردات دستگاه شما را بر عهده گیرد. با انتخاب شرکت وانیکس برای انجام کارهای واردات دستگاه‌های تصفیه هوا می‌توانید مطمئن باشید که سود واردات شما تضمین شده و البته تمام مراحل بدون دردسر انجام می‌شود.

حرف آخر

انجام مراحل وادرات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی در این مقاله توضیح داده شد. دستگاه‌هایی که تقاضا برای واردات آنها در بازار ایران بسیار زیاد است. دستگاه تصفیه هوا یک دستگاه الکترونیکی است که برای پاکسازی هوای محیط اطراف از مواد آلاینده، باکتری‌ها، ویروس‎ها، قارچ‎ها و گرد و غبار استفاده می‎شود. این دستگاه‌ها به صورت فیلترهای هوا، سیستم‌های یونیزه‌کننده و ماسک ‌ای هوا تولید می شوند. به همین خاطر کاربرد بسیار زیادی در بسیاری از مراکز صنعتی و مسکونی دارند و واردات آنها اگر مطابق نکاتی که دراین مقاله توضیح دادیم انجام شود سود زیادی برای شما به‌همراه دارد.

سوالات متداول درباره واردات دستگاه تصویه هوا

  • برای ماکزیمم شدن سود واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی باید چکار کرد؟

برای ماکزیمم شدن این سود دو کار باید انجام شود: اول اینکه دستگاه‌ها از یک شرکت معتبر خریداری شود و دوم اینکه به صورت عمده خریداری گردند.

  • مدارک لازم برای ترخیص این دستگاه‌ها از گمرک چین و دبی کدامند؟

مدارک لازم برای انجام مرحله دوم واردات دستگاه تصفیه هوا از چین و دبی یعنی ترخیص این وسایل عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید دستگاه‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *