واردات دستگاه تصفیه آب از چین و دبی

در پروسه واردات دستگاه تصفیه آب، ترخیص آن یکی از فعالیت مهم محسوب می‌شود که به نوبه خود دارای هزینه‌هایی است. برخی از این هزینه‌ها را باید به دولت بپردازید و برخی دیگر آن‌ها کاملا خصوصی هستند و گمرک همه این هزینه‌ها را از شخص وارد کننده و فروشنده دریافت می‌کند. برای دستگاه تصفیه آب بدون گمرک در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات دستگاه تصفیه آب

برای واردات دستگاه تصفیه بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

شایان ذکر است که اگر قصد دارید سرعت ترخیص کالاهای خود را بالا ببرید باید علاوه بر پیروی از قوانین، تمام هزینه‌هایی که برای شما مشخص می‌شوند را سر تایم پرداخت کنید. در ادامه هزینه‌های مرتبط با ترخیص کالا از گمرک را برای شما بیان می‌کنیم تا هنگام واردات دستگاه تصفیه آب صنعتی با هزینه‌های اضافی و بی مورد روبرو نشوید و ترخیص کالای خود را در اسرع وقت به انجام برسانید.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

در ادامه این مطلب از شرکت بازرگانی وانیکس به بیان مباحث زیر می‌پردازیم:

 • هزینه‌های مربوط به ترخیص محصول از گمرک
 • هزینه ترخیص دستگاه تصفیه آب از گمرک
 • شیوه محاسبه قیمت ترخیص دستگاه تصفیه آب
 • جهت واردات دستگاه تصفیه آب باید به کدام کشورها مراجعه کنیم؟
 • تعرفه گمرکی قطعات و همین‌طور فیلتر‌های تصفیه آب چقدر با تعرفه‌ی گمرکی مربوط به دستگاه تصفیه آب خانگی اختلاف دارد؟
 • تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه تصفیه آب و قطعات مرتبط با آن
 • هزینه‌های گمرکی مرتبط با واردات دستگاه تصفیه آب
 • برای دریافت مجوز ورود و ترخیص کالا، چه مدارکی لازم است؟
 • واردات دستگاه تصفیه آب با وانیکس

هزینه‌های مربوط به ترخیص محصول از گمرک

برخی از هزینه‌های ترخیص کالا از گمرک، مرتبط با نهادهای دولتی بوده و برخی دیگر آن‌ها مرتبط با بخش‌های خصوصی هستند و گمرک وظیفه اخذ تمام این هزینه‌ها را از شما دارد. همانطور که اشاره کردیم جهت تسریع بخشیدن پروسه ترخیص کالا و همین‌طور جلوگیری از بسیاری از هزینه‌های بی مورد و اضافی شما نیاز به پرداخت به موقع هزینه‌های تعیین شده دارید؛ بنابراین تمام موارد گفته شده در زیر را دنبال کرده تا قبل از ورود کالاها به کشور از نحوه محاسبه هزینه‌ها و همین‌طور نحوه پرداخت آن‌ها به‌صورت کامل مطلع شوید.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

هزینه ترخیص دستگاه تصفیه آب از گمرک

هزینه ترخیص دستگاه تصفیه آب از گمرک از جمله هزینه‌هایی است که در طول انجام پروسه واردات دستگاه تصفیه آب خانگی تا زمانی که کالاها از گمرک ترخیص می‌شوند ادامه دارد. اگر شخص شما به عنوان یک واردکننده اطلاعات کافی در مورد هزینه‌ها و همین‌طور تعرفه ترخیص کالا نداشته باشید، جدا از کند شدن پروسه ترخیص محصول، شما مجبور به پرداخت هزینه‌های کاملا اضافی می‌شوید.

برای واردات لوازم جانبی موبایل با وانیکس کلیک کنید

هزینه ترخیص دستگاه تصفیه آب از گمرک
هزینه ترخیص دستگاه تصفیه آب از گمرک

بنابراین نیاز است پیش از اقدام به واردات دستگاه تصفیه آب صنعتی، اطلاعات کافی را درمورد هر بخش مرتبط با آن به دست آورید. همین‌طور توجه داشته باشید که هر قسمت هزینه‌های مشخص خود را دارد و تمام این هزینه‌ها ثابت هستند. به این معنی که هیچ بخش و هیچ مسئولی مجاز به دریافت هزینه بیشتر از شما نیست و تمام این مبالغ توسط وزرا مشخص شده و سپس به گمرک ابلاغ می‌شوند.

برای عبور کالا از مرز بدون گمرکی با وانیکس کلیک کنید.

شیوه محاسبه قیمت ترخیص دستگاه تصفیه آب

شما به عنوان واردکننده نیاز است بدانید که برای ترخیص و آزادسازی محصولات و محموله‌ها باید هزینه‌های مرتبط با هر بخش را طبق تعرفه مشخص شده پرداخت کنید:

۱.    حقوق ورودی محصول

یکی از هزینه‌هایی که در گمرک از شما، شخص واردکننده دریافت می‌شود، حقوق و همین‌طور عوارض است، که درواقع به آن حقوق ورودی می‌گویند و به نوعی یک مالیات غیر مستقیم است.

۲.    سود بازرگانی

مقدار این سود به وسیله دولت مشخص می‌شود.

۳.    انبارداری

هنگامی که محصولی وارد کشور ایران می‌شود، در انبار براساس وزن، تعداد روزهایی که قرار است در انبار باقی بماند و همین‌طور حجم آن‌ها توسط انباردار دسته بندی می‌شوند. انجام این کارها هزینه مشخصی تحت عنوان هزینه انبارداری برای شما دارد.

برای واردات دوربین با وانیکس کلیک کنید

۴.    تعداد مجوزهای ضروری جهت واردات کالا

دریافت مجوز جزو مهم‌ترین قسمت‌های ترخیص محصول از گمرک است. از این رو جهت آزادسازی محصولات خود نیاز است حدود شش مجوز را با توجه به محصول موردنظر خود از سایر سازمان‌های مرتبط دریافت کنید. قابل توجه است که این مجوزها هزینه‌های متفاوتی دارند.

۵.    هزینه کارت بازرگانی

هر بازرگان و واردکننده محصول پس از ورود محصولات به کشور، در پایان هرسال نیاز است مالیات بپردازد و لازمه آن داشتن یک کارت بازرگانی است. بنابرین اگر به فکر واردات کالا هستید باید حتما کارت بازرگانی را دریافت کنید.

۶.    هزینه ثبت سفارش

همه واردکنندگان و بازرگانان نیاز است مرحله‌‌های مرتبط با ثبت سفارش خود را از سایر وزارت‌های صنعت و معدن و همین‌طور تجارت انجام دهند و مبالغ مرتبط با آن را به عنوان درصدی از ارزش محصول وارداتی بپردازند.

برای اطلاع از نمونه قرارداد واردات کلیک کنید

جهت واردات دستگاه تصفیه آب باید به کدام کشورها مراجعه کنیم؟

جهت واردات دستگاه تصفیه آب باید به کدام کشورها مراجعه کنیم؟
جهت واردات دستگاه تصفیه آب باید به کدام کشورها مراجعه کنیم؟

جهت واردات دستگاه تصفیه آب خانگی و همین‌طور قطعات آن‌ها و فیلترهای دستگاه تصفیه آب معمولا باید به کشور‌های تایوان، چین، Dubai و کره مراجعه کنید؛ زیرا این کشورها جزو برترین صادرکنندگان دستگاه تصفیه آب هستند. بعد از این کشورها، هند و ترکیه در مقام دوم قرار می‌گیرند و شما می‌توانید جهت واردات دستگاه تصفیه آب خانگی به آن‌ها مراجعه کنید.

برای واردات ته لنجی با وانیکس کلیک کنید

تعرفه گمرکی قطعات و همین‌طور فیلتر‌های تصفیه آب چقدر با تعرفه‌ی گمرکی مربوط به دستگاه تصفیه آب خانگی اختلاف دارد؟  

درواقع تعرفه‌ی گمرکی مربوط به قطعات و همین‌طور فیلترهای تصفیه آب سه الی چهار درصد با تعرفه‌ی گمرکی مربوط به دستگاه تصفیه آب خانگی اختلاف دارد.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه تصفیه آب و قطعات مرتبط با آن

تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع مختلف دستگاه آب شیرین کن، دستگاه‌های تصفیه و همین‌طور سختی گیر آب، ترخیص سایر دستگاه‌های آب شیرین کن صنعتی حرارتی، تعرفه گروی ترخیص انواع مختلف دستگاه‌های تصفیه آب خانگی و دستگاه‌های آب شیرین کن صنعتی غشایی درواقع با احتساب پانزده درصد حقوق ورودی، ۸۴۲۱۲۱۰۰ است. جالب است بدانید که تعرفه گمرکی مرتبط با فیلتر مخصوص دستگاه‌های آب شیرین کن ذیل ردیف ۸۴۲۱۲۱۱۰ از پانزده درصد به پنچ درصد کاهش یافت.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

هزینه‌های گمرکی مرتبط با واردات دستگاه تصفیه آب صنعتی

هزینه‌های گمرکی مرتبط با واردات دستگاه تصفیه آب صنعتی
هزینه‌های گمرکی مرتبط با واردات دستگاه تصفیه آب صنعتی

علاوه بر ۱۵ درصد حقوق ورودی، نه درصد مالیات ارزش افزوده ور کنار هزینه‌های تخلیه بار، بارگیری بار و هزینه‌ای که باید به انبارداری بپردازید که به‌صورت کلی نیاز است حدوداً بیست و هشت درصد ارزش واردات دستگاه تصفیه آب صنعتی را به عنوان هزینه‌های مربوط به ترخیص آن در نظر بگیرید.

برای دریافت مجوز ورود و ترخیص کالا، چه مدارکی لازم است؟  

جهت دریافت مجوز ورود و همین‌طور ترخیص کالا، موارد زیر را باید فراهم کنید:

 • اصل پروفرومار که شامل مشخصات کامل و دقیق فیزیکی، شیمیائی و همین‌طور در صورت لزوم، مشخصات دقیق میکروبی کالا است.
 • پیش نمونه

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

واردات دستگاه تصفیه آب با وانیکس

همانطور که بیان کردیم، واردات کالا پروسه مشخصی دارد و رعایت نکردن قوانین یا اطلاع نداشتن از هزینه‌ها می‌تواند بسیار به شما ضرر برساند و موجب شود که شما هزینه‌های کاملا اضافی متحمل شوید. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که اگر آشنایی کاملی با انجام واردات و هزینه‌های مرتبط با آن ندارید، از یک شرکت وارداتی و بازرگانی مانند وانیکس کمک بگیرید.

شرکت وانیکس با برخورداری از پرسنلی با تجربه و کاردان و با سال‌ها تجربه در زمینه واردات کالا از چین و دبی آماده ارائه خدمات به شما واردکنندگان و بازرگانان عزیز است. از جمله خدمات این شرکت می‌توان به واردات کالا از طریق پست، انبارداری در چین و دبی و واردات کالا با سرمایه کم از چین اشاره کرد. یکی از ویژگی‌های مثبت این مجموعه این است که برای ضمانت به شما یک چک تضمینی می‌دهد و شما می‌توانید با خیال راحت به این مجموعه مراجعه کنید و از همکاری با آن‌ها لذت ببرید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

142 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست