واردات جارو برقی از چین و دبی با وانیکس

برای اینکه بتوانیم مراحل واردات جارو برقی از چین و دبی را به صورت موفقانه پشت‌سر بگذاریم، باید درابتدا این مراحل را بشناسیم. به‌همین‌خاطر درادامه مقاله بعداز معرفی جاروبرقی و کاربردهایش، به‌سراغ توضیح این مراحل که عبارتنداز خرید جاروبرقی از چین و دبی، ترخیص جاروبرقی‌های خریداری شده از گمرک این دوجا و ارسال آنها به ایران خواهیم رفت. آنچه که برای ما مهم است این است که حتما نکات هرمرحله به‌خوبی شناخته شود و بتوانید از آنها استفاده کنید. پس تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم.

 

 

جارو برقی چیست و انواع آن کدام است

پیش از اینکه بخواهیم مراحل واردات جارو برقی از چین و دبی را توضیح دهیم لازم است که حتما این وسیله را به‌خوبی بشناسیم. جاروبرقی یک وسیله برقی است که برای جمع‌آوری گرد و غبار و سایر ذرات کوچک از سطح کف، فرش، پارکت و دیگر سطوح استفاده می‌شود. این دستگاه از یک موتور برقی، یک مکنده و یک فیلتر تشکیل شده است.

جارو برقی چیست و انواع آن کدام است

انواع جاروبرقی عبارتند از:

۱- جاروبرقی مخصوص فرش: این نوع جاروبرقی برای تمیز کردن فرش‌ها و موکت‌ها ساخته شده است. این دستگاه دارای قدرت جذب بالاست و می‌تواند مواد ریز را از فرش حذف کند.

۲- جاروبرقی مخصوص کف: این نوع جاروبرقی برای تمیز کردن کف‌های سخت مانند پارکت، سرامیک، وینیل و لمینت استفاده می‌شود.

۳- جاروبرقی دستی: این دستگاه برای تمیز کردن سطوح کوچک و دسترس‌پذیر استفاده می‌شود. این دستگاه قابل حمل است و به صورت باتری یا شارژی عمل می‌کند.

۴- جاروبرقی صنعتی: این دستگاه برای تمیز کردن فضاهای بزرگ مانند کارخانه‌ها، انبارها و سالن‌های ورزشی استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها قدرت جذب بالا و ظرفیت بزرگی برای جمع‌آوری گرد و غبار دارند.

 

 

جارو برقی چه کاربردهایی دارد

کاربردهای جاروبرقی شامل تمیز کردن خانه، دفتر، فضاهای صنعتی، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و بسیاری موارد دیگر است. همچنین جاروبرقی‌های پرتابل معمولاً برای تمیز کردن خودروها نیز استفاده می‌شوند. جاروبرقی‌های پرتابل برای تمیز کردن داخل خودروها نیز بسیار مناسب هستند. این دستگاه‌ها با باتری یا شارژر کار می‌کنند و به دلیل اندازه کوچک و قابل حمل بودن، می‌توانند در داخل خودرو جاساز شده و هنگام نیاز به تمیز کردن داخل خودرو، به راحتی استفاده شوند. جاروبرقی خودرو علاوه بر جمع‌آوری گرد و غبار، می‌تواند از مواد غذایی، موهای انسانی، خاک و زباله‌های دیگری که در داخل خودرو جمع می‌شود، نیز تمیز کند.

از دیگر کاربردهای جاروبرقی‌ها می‌توان به تمیز کردن ادارات، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و بیمارستان‌ها دیگر اشاره کرد. در این مکان‌ها بسیاری از ذرات گرد و غبار و باکتری‌ها و ویروس‌ها وجود دارد که با استفاده از جاروبرقی، می‌توان آن‌ها را از سطح کف و فرش و مبلمان حذف کرد. در نتیجه، تمیز کردن با جاروبرقی، به بهبود کیفیت هوای داخلی و سلامتی افراد کمک می‌کند. این حجم از کاربرد جاروبرقی‌ها باعث شده است که واردات جارو برقی از چین و دبی برای تجار و بازرگانان بسیار موردتوجه و سودآور باشد. اما زمانی این عملیات سودآور است که بتوان مراحل آن را به‌درستی پی‌گیری کرد. درادامه نکاتی که باید در هرمرحله مدنظر داشته باشید تا این واردات برای شما سودآور باشد را توضیح داده‌ایم.

 

 

خرید جارو برقی

اولین مرحله واردات جارو برقی از چین و دبی عبارتست از خرید این وسایل. برای اینکه جاروبرقی‌های وارداتی توسط شما در بازار ایران دارای متقاضی زیاد باشد، لازم است که حتما آنها را از شرکت‌های معتبر چینی و موجود در شهر دبی خریداری کنید. چرا؟ زیرا وقتی جاروبرقی‌ها را از شرکت‌هایی معتبر خریداری می‌کنید کیفیت آنها تضمین شده خواهد بود و دیگر خیالتان از اینکه در بازار ایران دارای مشتری هستد راحت می‌شود.

خرید جارو برقی

باید سعی کنید که اول ازهمه شرکت‌هایی معتبر برای خرید جاروبرقی‌های موردنیاز خود پیدا کنید. برای اینکار می‌توانید به‌سادگی در اینترنت تحقیق کرده و لیستی از بهترین شرکت‌ها جمع‌آوری کنید تا درنهایت با مقایسه کیفیت محصولات تولیدشده توسط آنها دست به انتخاب بهترین شرکت برای خرید جاروبرقی بزنید.

خرید عمده جارو برقی از چین و دبی

در همین مرحله اول واردات جارو برقی از چین و دبی باید حواستان به نکته دیگری هم باشد. اگر قصد دارید هزینه سفر به چین و دبی را متحمل شوید و کلی زمان و انرژی بگذارید تا درنهایت ۱۰۰ الی ۲۰۰ عدد جاروبرقی وارد کشور کنید، از همین الان به شما بگوییم که این کار را نکنید چراکه نه‌تنها سودی نخواهید کرد بلکه ضرر هم می‌کنید. پس چاره چیست؟

چاره این است که حتما از روش خرید عمده برای تهیه جاروبرقی‌ها استفاده کنید. در خرید عمده شما خواهید توانست تعداد زیادی جاروبرقی را با قیمت خرید بسیار پایینی از چین و دبی تهیه کنید. پس باید توجه داشته باشید که حتما این وسایل را به صورت عمده خریداری کنید.

خرید جارو برقی از چین

بعداز اینکه مشخص شد برای واردات جارو برقی از چین و دبی باید از چه شرکتی و به‌چه‌صورت آنها را خریداری کنید، نوبت به رسمی کردن این خرید می‌رسد. برای رسمی کردن خرید جاروبرقی از کشور چین و شهر دبی، لازم است که شما چیزی به‌نام پیش‌فاکتور تهیه کرده و برای شرکت موجود در کشور چین ارسال کنید.

پیش‌فاکتور یک نامه رسمی خرید است که در آن اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد جاروبرقی درخواستی، چگونگی پرداخت هزینه خرید و آدرس و شماره تلفن شرکت‌های خریدار و فروشنده درج می‌شود. این درخواست رسمی که پروفرما هم نامیده می‌شود سندی بسیار مهم است که باید حتما در حضور یک مشاور حقوقی تنظیم شود تا مشکلی نداشته باشد.

خرید جارو برقی از دبی

برای اینکه بتوان از دبی جاروبرقی خریداری کرد و مرحله اول واردات جارو برقی از چین و دبی را تکمیل نمود، درست مانند خرید از چین دراینجا نیز باید پروفرمای خرید تنظیم شود. بعداز اینکه توانستید پروفرمای خرید جاروبرقی‌ها را تنظیم کرده و به شرکت‌های فروشنده در چین و دبی ارسال کنید، باید منتظر دریافت پاسخ درخواست خرید خود بمانید.

 

 

این پاسخ عموما درطی یک هفته تا ۱ ماه به شما داده می‌شود. اگر در پروفرمای شما مشکلی نباشد شرکت‌های فروشنده جاروبرقی‌های درخواستی شما را تهیه کرده و بعداز تست کیفی آنها را به گمرک کشور چین و شهر دبی تحویل می‌دهند تا برای ارسال به ایران آماده گردند.

خرید جارو برقی از دبی

ترخیص جارو برقی

بعداز اینکه جاروبرقی‌های خریداری شده به گمرک چین و دبی تحویل داده شدند، شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید. برای ترخیص جاروبرقی‌ها و سپس پی‌گیری مرحله بعدی واردات جارو برقی از چین و دبی لازم است که شما یک‌سری مدارک که ازقبل تهیه کرده‌اید را به اداره گمرک چین و دبی تحویل دهید. این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید این محصولات.

بعد از اینکه این مدارک را تهیه کردید و به اداره گمرک چین تحویل دادید، نوبت به تکمیل فرم درخواست ترخیص محصولات می‌رسد. تکمیل این فرم و تحویل آن به اداره گمرک چین و دبی به‌معنای ثبت درخواست رسمی ترخیص جاروبرقی‌ها است.

دراین مرحله بازرسان ادارات گمرک چین و دبی به بررسی جاروبرقی‌های خریداری شده توسط شما پرداخته و اگر مشکلی قانونی وجود نداشته باشد می‌توانید آنها را تحویل گرفته و برای ارسال به ایران آماده کنید. این مرحله با تعیین حق گمرکی و پرداخت آن توسط شما پایان می‌یابد. بسته به‌نوع جاروبرقی‌ها و قوانین گمرک کشور چین و شهر دبیریال این حق گمرکی متفاوت خواهد بود که البته باید ازقبل مقدار آن را از گمرک کشور چین و شهر دبی استعلام بگیرید.

وارد کننده جارو برقی

انجام تمام مراحل واردات جارو برقی از چین و دبی توسط یک‌سری افراد خبره که در چین و دبی حضور دارند قابل انجام است. درواقعیت اینگونه نیست که شما بدون شناخت و تجربه قبلی به چین و دبی سفر کرده و مراحل واردات را خودتان شخصا انجام دهید.

بلکه باید حتما کارها را به اشخاصی که دراین زمینه خبره هستند بسپارید. این اشخاص را در ادبیات فنی تجارت فورواردر می‌نامند. فورواردرها توسط شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار شما قرار می‌گیرند و می‌توانند کارهای واردات را به‌جای شما پی‌گیری کنند. مثلا برای تکمیل پروفرما، یا پی‌گیری کارهای ترخیص جاروبرقی‌ها اگر فورواردری درکار نباشد قطعا دچار مشکل خواهید شد.

حمل و نقل جارو برقی از چین و دبی

آخرین مرحله واردات جارو برقی از چین و دبی عبارت است از ارسال این کالاها به ایران. برای ارسال جاروبرقی‌ها از کشور چین و شهر دبی به ایران می‌توانید از ۳ راه ارسال از خشکی، ارسال از دریا و ارسال از راه هوایی اقدام کنید. برای ارسال جاروبرقی‌ها از شهر دبی، از آنجا که این شهر همسایه آبی ما است، بهترین گزینه همان ارسال ازطریق دریا است. این روش را کارگو دریایی می‌نامند و درآن از کشتی باری برای ارسال کالاها استفاده می‌شود.

حمل و نقل جارو برقی از چین و دبی

برای ارسال کالا از چین به ایران هر ۳ روش را می‌توان بکار برد. یعنی علاوه بر ارسال جاروبرقی‌ها ازطریق دریا، شما می‌توانید آنها را ازطریق خشکی و هوا نیز به ایران ارسال کنید. اما دراینجا هم باز توصیه می‌شود که از راه دریایی اقدام کنید. چراکه کارگو دریایی بهترین و ارزان‌ترین گزینه برای واردات جارو برقی از چین و دبی به ایران است. امنیت بالا و البته سادگی ارسال کالا با کارگو دریایی باعث شده که بازرگانان ایرانی این روش ارسال را در اولویت راه‌های ارسال خود قرار دهند.

 

 

سود واردات جارو برقی چقدر است

سود واردات جارو برقی از چین و دبی به ایران برابر است با اختلاف قیمت خرید این وسایل از چین و دبی با قیمت فروش آنها در بازار ایران. یعنی اگر شما بتوانید جاروبرقی‌هایی بسیار با کیفیت اما با قیمت عمده پایین در چین و دبی خریداری کنید و سپس آنها را در بازار ایران با قیمتی بالاتر به فروش برسانید، سود مناسبی کسب خواهید کرد.

هرچه این اختلاف قیمت هم بیشتر باشد، سود واردات جاروبرقی برای شما بیشتر خواهد بود. البته درحال‌حاضر بهترین گزینه برای اینکه اینکار عملی شود این است که جاروبرقی‌ها را به‌ قیمت عمده در چین و دبی خریداری کنید اما به این شرط که کیفیت بالایی هم داشته باشند.

واردات جارو برقی از چین و دبی با شرکت بازرگانی وانیکس

دربخش وارد کننده توضیح دادیم که اگر یک فورواردر کارهای واردات جارو برقی از چین و دبی شما را برعهده نگیرد، عملا نمی‌توانید این وسایل را به ایران وارد کنید. اما برای یافتن فورواردر مناسب چکار باید کرد؟ پیشنهاد ما این است که کارهای واردات خود را به شرکت بازرگانی بسیار باتجربه وانیکس بسپارید.

این شرکت به‌خاطر تجربه و دانش بالایی که درامر واردات جاروبرقی و دیگر کالاها از چین و دبی دارد می‌تواند مراحل واردات را برای شما به‌خوبی انجام داده و سود مناسبی برای شما فراهم کند. تنها کافی است که با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که انجام مراحل خرید، ترخیص و ارسال جاروبرقی‌ها را برعهده بگیرد.

حرف آخر

جاروبرقی وسیله‌ای برقی است که برای جمع‌آوری گرد و غبار و سایر ذرات کوچک از سطح کف، فرش، پارکت و دیگر سطوح استفاده می‌شود. این دستگاه از یک موتور برقی، یک مکنده و یک فیلتر تشکیل شده است.

کاربردهای گسترده این وسیله برای تمیزکاری بخش‌های مختلف ساختمان باعث شده که واردکنندگان ایرانی آن را در اولویت واردات کالای خود قرار داده و از واردکردن آنها سودی مناسب نصیب خود کنند. دراین مقاله توضیح دادیم که چگونه می‌توانید مراحل واردات جارو برقی از چین و دبی را به صورت کامل و با جزیات دقیق انجام دهید تا سودی مناسب نصیب شما شود.

واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی

جاروبرقی و لوازم یدکی آن چقدر برای شما اهمیت دارد؟ احتمالا پیش آمده باشد که بخواهید خانه خود را تمیز کنید و ناگهان خرابی یکی از قطعات جاروبرقی شما باعث شده باشد که نتوانید اینکار را کنید. آن لحظه عموما انسان‌ها عصبی می‌شوند و آرزویشان این است که کاش جاروبرقی سالم بود و مشکلی نداشت. به‌همین خاطر است که بطور کلی واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی بسیار اهمیت داشته و بازرگانان زیادی در تلاشند که این عملیات را به‌خوبی انجام داده و سود مناسبی از آن کسب کنند.

واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی

به همین خاطر درادامه سعی می‌کنیم ابتدا مراحل انجام این واردات را توضیح دهیم و سپس بررسی کنیم که اگر بخواهیم یک واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی پرسود داشته باشیم باید چکار کنیم. این مراحل عبارت است از خرید جاروبرقی و لوازم آن، ترخیص این وسایل از گمرک چین و دبی و درنهایت ارسال آنها به ایران. این مراحا هرکدام نکات بسیار مهمی دارند که باید مو به مو اجرا شوند تا این واردات پرسود باشد. تا پایان این سری از وبلاگ وانیکس همراه ما شوید.

 

 

تقاضا برای خرید جاروبرقی و لوازم یدکی آن

به‌نظرتان تقاضا برای خرید جاروبرقی و لوازم یدکی آن در بازار ایران چقدر بالا است؟ آیا اصلا تقاضایی در بازار ایران برای خرید جاروبرقی و لوازم آن در بازار ایران وجود دارد؟ قطعا برای خرید جاروبرقی تقاضای زیادی وجود دارد چراکه ساختمانی حداق به یک جاروبرقی نیاز دارد. همینطور لوازم یدکی جاروبرقی نیز دارای متقاضی زیادی است چراکه این جاروبرقی‌ها ممکن است خراب شوند یا نیاز به تعمیر قطعه پیدا کنند.

پس اولا متقاضی واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی در ایران بسیار زیاد است و دوما اینکه سود واردات آن بسیار زیاد است. همین باعث شده که واردکنندگان زیادی برای واردکردن این وسایل دست به کار شوند.

اما این واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی زمانی سودآور است که اولا شما اجناس باکیفیتی وارد کشور کنید، دوما آنها را با قیمتی مناسب خریداری کرده و با توجه به کشش بازار با قیمتی بالاتر در ایران به فروش برسانید و در نهایت کارهای واردات را با سپردن آنها به یک شرکت بازرگانی واسطه مناسب به درستی و با هزینه اندک انجام دهید.

این شرایط زمانی برقرار می‌شود که شما بتوانید نکات هرمرحله را به‌خوبی شناخته و پیش ببرید. درادامه نکات مراحل خرید، ترخیص و ارسال جاروبرقی‌ و لوازم یدکی آن را از چین و دبی مرحله به مرحله توضیح خواهیم داد.

خرید جاروبرقی و لوازم یدکی آن

اولین مرحله واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی عبارت است از خرید این وسیله از چین و دبی. برای اینکه بتوانید از خرید این وسایل و واردات آنها به ایران سود مناسبی کسب کنید لازم است که حتما نوع با کیفیت آنها را خریداری کنید. نوع باکیفیت جاروبرقی و لوازم یدکی آن را بیاید از شرکت‌های معتبر خریداری کنید. این شرکت‌ها را می‌توانید با تحقیق در اینترنت پیدا کنید.

 البته شاید نتوانید از میان چند شرکت معتبر و باکیفیت درنهایت یکی را انتخاب کنید. دراینصورت لازم است که حتما از شرکت‌هایی که لیست کرده‌اید درخواست نمونه کرده و براساس کیفیت نمونه‌های ارسال شده دست به انتخاب بزنید. هرچقدر هم که برای این مرحله وقت بگذارید کم است چراکه کیفیت محصولات واردشده توسط شما است که سود واردات شما را تضمین می‌کند.

 

 

خرید عمده جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی

نکته بعدی که باید برای سودآور بودن واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی درنظر داشته باشید این است که حتما جاروبرقی و لوازم یدکی درخواستی خود را بصورت عمده از چین و دبی خریداری کنید. این نوع خرید باعث می‌شود بتوانید این وسایل را باقیمتی بسیار اندک از چین و دبی خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید.

خرید عمده جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی

همین موضوع می‌تواند به‌شما کمک کند که اولا جاروبرقی و لوازم یدکی آن را با قیمتی بسیار پایین از چین و دبی خریداری کنید و از طرفی هزینه‌های واردات خود را کاهش دهید. البته در قسمت سود واردات این وسایل توضیح می‌دهیم که خرید عمده چگونه به سودآوری این واردات توسط شما کمک می‌کند. دراین مرحله تنها کافی است بدانید که این نوع خرید بهترین روش برای خریداری کردن جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی است.

خرید جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین

در مرحله آخر خرید جاروبرقی و لوازم یدکی آن که البته یکی از مهم‌ترین مراحل واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی است، شما باید اقدام به خرید رسمی این وسایل کنید. برای اینکه بتوانید به صورت رسمی این وسایل را ازچین و دبی خریداری کنید لازم است که چیزی به‌نام پروفرمای خرید تهیه کرده و برای شرکت‌ فروشنده وسایل در چین ارسال کنید. پروفرما مهم‌ترین سندی است که درمرحله خرید باید باتمرکز بالا و دقت کافی آن را تکمیل کنید.

 اطلاعاتی که باید وارد پروفرما کنید عبارت است از قیمت جاروبرقی و لوازم یدکی آن، تعداد درخواستی، نحوه پرداخت هزینه خرید آنها و البته اطلاعات مربوط به شرکت‌های خریدار و فروشنده این لوازم. بهتر است تکمیل پروفرما با نظرات شخصی آشنا به قوانین گمرک و خرید از چین انجام شود.

 

 

خرید جاروبرقی و لوازم یدکی آن از دبی

برای انجام مرحله پایانی خرید این وسایل از دبی و انجام مراحل بعدی واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی نیز لازم است که حتما یک پروفرمای خرید تکمیل کرده و برای شرکت فروشنده موجود در شهر دبی ارسال کنید. دراین مرحله افراد موجود در شرکت اقدام به تهیه جاروبرقی و لوازم یدکی آن کرده و اگر مشکلی وجود نداشته باشد آنها را برای ارسال قانونی به ایران تحویل گمرک شهر دبی خواهند داد.

البته این اقدام به‌شرطی انجام می‌شود که جاروبرقی خریداری شده توسط شما کیفیت لازم را داشته باشد. بعداز تحویل وسایل موردنظر به گمرک چین یا دبی شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید که درقسمت بعد آن را بطور کامل بررسی می‌کنیم.

ترخیص جاروبرقی و لوازم یدکی آن

برای اینکه بتوانید مرحله دوم واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی یعنی ترخیص این لوازم از گمرک را انجام دهید، لازم است که یک‌سری مدارک که ازقبل تهیه کرده‌اید را به گمرک این مکان‌ها تحویل داده و درخواست کنید که اقدامات لازم برای ترخیص این لوازم انجام شود. این مدارک عبارتند از بازنامه، کارت بازرگانی و البته پروفرمای خرید جاروبرقی و لوازم یدکی آن.

این مدارک به‌همراه فرم درخواست ترخیص لوازم باید تحویل گمرک چین یا دبی داده شود تا اقدامات لازم برای ترخیص اجناس انجام شود. بازرسان گمرک بعداز دریافت فرم ترخیص و مدارک گفته شده اقدام به بررسی اجناس خریداری شده توسط شما کرده و اگر مشکل قانونی وجود نداشته باشد، به‌شما اجازه ترخیص و ارسال آنها به ایران را خواهند داد.

وارد کننده جاروبرقی و لوازم یدکی آن

تمام عملیات‌هایی که برای انجام واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی گفته شد زمانی بصورت عملی قابل انجام است که شخصی در چین یا دبی حضور داشته باشد و آنها را پی‌گیری کند. این شخص را عموما فورواردر می‌نامند و توسط شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار واردکننده قرار می‌گیرد.

شما نیز برای اینکه بتوانید این مراحل را به‌درستی و بدون دردسر به‌پایان برسانید لازم است که حتما کارهای واردات خود را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید. البته در پایان مقاله یکی از بهترین این شرکت‌ها را به‌شما معرفی خواهیم کرد تا وارداتی پرسود عایدتان گردد.

حمل و نقل جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی

آخرین مرحله واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی عبارت است از ارسال این وسایل از چین و دبی به ایران. بعداز اینکه توانستید با پرداخت حق گمرکی برگه ترخیص کالاها را از گمرک چین و دبی دریافت کنید، نوبت به ارسال این اجناس از این دو مکان به ایران می‎‌رسد.

حمل و نقل جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی

روش عمومی برای ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر با استفاده زا وسایل حمل‌ونقل باری را کارگو می‌نامند. به‌این‌ترتیب سه نوع کارگو برای راسال اجناس خریداری شده از چین به ایران وجود دارد که می‌توانید یکی از آنها را انتخاب و کالاها را به ایران ارسال کنید.

روش اول کارگو زمینی است که در آن از قطار باری استفاده می‌شود. روش دوم کارگو دریایی است که درآن از کشتی باری استفاده شده و البته متداول‌ترین روش برای ارسال اجناس عمده‌ای از چین و دبی به ایران نیز همین روش است.

 

 

روش سوم نیز کارگو هوایی است که درآن از هواپیمای برای برای اینکار استفاده می‌شود. بسته به اینکه شرایط واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی برای شما چگونه است، می‌توانید یکی از این سه روش را انتخاب کنید.

سود واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن چقدر است

با توجه به روش خرید عمده وسایل، می‌توان گفت سود واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی کاملا به اختلاف قیمتی که میان هزینه خرید این وسایل از چین و دبی و قیمت فروش آنها در بازار ایران وجود دارد وابسته است. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد شما می‌توانید سود بیشتری از این واردات نصیب خود کنید.

از طرفی چیزی که باعث می‌شود اجناس وارداتی توسط شما سریع در بازار ایران به‌فروش برسد کیفیت جاروبرقی‌ها و لوازم یدکی خریداری شده توسط شما است. این کیفیت هم تنها با خرید این اجناس از شرکت‌های معتبر تضمین می‌شود. پس در یک جمع‌بندی، خرید از شرکت‌های استاندارد و البته انتخاب روش خرید عمده باعث می‌شود که سود واردات این محصولات تضمین گردد.

واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی با شرکت وانیکس

برای اینکه بتوانید مراحل واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی را به‌خوبی پیش ببرید، بهترین کار این است که کارهای واردات خود را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید. شرکت بازرگانی وانیکس یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام کارهای واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی است. این شرکت می‌تواند با سپردن کارها به فوروواردرهای باتجربه خود در چین و دبی در کمترین زمان ممکن و البته با حداقل هزینه کالاهای درخواستی شما را وارد کشور کند.

انجام مراحل خرید، ترخیص و ارسال جاروبرقی و لوازم یدکی آن توسط شرکت وانیکس هم به‌روش درست آن انجام می‌شود و هم با رعایت نکاتی که توضیح دادیم. به اینصورت شما می‌توانید مطمئن باشید که واردات این اجناس برای شما سود مناسبی خواهد داشت.

تنها کافی است با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که کارهای واردات شما را برعهده بگیرد. با اینکار شما می‌توانید باخیالی راحت جاروبرقی و لوازم یدکی درخواستی خود را در ایران تحویل بگیرید.

 

 

حرف آخر

واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی موضوعی بود که سعی کردیم در این مقاله به آن بپردازیم. این واردات به‌خاطر تقاضای بالایی که برای خرید جاروبرقی و لوازم یدکی آن در ایران وجود دارد یک واردات پرسود دانست. همانطور که توضیح دادیم لازم است که حتما برای سودآور بودن این واردات اجناس موردنیاز خود را از یک شرکت معتبر تهیه کنید، سپس آنها را به صورت عمده خریداری کرده و در نهایت انجام کارهای واردات آنها را به یک شرکت معتبر بازرگانی واسطه بسپارید.

سوالات متداول درباره واردات جارو برقی و لوازم یدکی آن

  • برای واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن از چین و دبی چه مراحلی باید طی شود؟

مراحل لازم برای واردات جاروبرقی و لوازم یدکی آن عبارتند از خرید، ترخیص و ارسال این لوازم از چین و دبی به ایران.

  • آیا واردات جارو برقی از دبی و چین سودآور است؟

بله؛ برای اینکه این سود ماکزیمم شود در مرحله اول باید اجناس از شرکت‌های معتبر خریداری شوند و درمرحله دوم باید به صورت عمده آنها را خریداری و به ایران وارد کرد.

  • واردات جارو برقی از چین و دبی به ایران چه مراحلی دارد؟

مراحل واردات جاروبرقی از چین و دبی به ایران عبارتند از خرید این کالاها از چین و دبی، ترخیص جاروبرقی‌های خریداری شده از گمرک چین و دبی و ارسال آنها به ایران.

  • متداول‌ترین روش ارسال جاروبرقی از چین و دبی به ایران کدام است؟

روش کاگو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال جاروبرقی‌ها از شهر دبی و کشور چین به ایران است چراکه امنیت بالایی داشته و با هزینه اندکی قابل انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *