همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات تلویزیون از چین و دبی

برای اینکه بدانیم واردات تلویزیون از چین و دبی چگونه انجام می‌شود لازم است که مراحل کلی این عملیات یعنی خرید تلویزیون، ترخیص تلویزیون‌های خریداری شده و البته حمل‌ونقل آنها از چین و دبی به ایران را بطور کامل بررسی کنیم. اگر شما هم قصد واردات دستگاه تلویزیون دارید یا نه دوست دارید دراینباره اطلاعات بیشتری کسب کنید، حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

 

بررسی دستگاه تلویزیون

دستگاه تلویزیون که ازابتدا به‌شکل یک جعبه جادویی که تصاویری سیاه و سفید پخش می‌کرد در میان مردم جامعه رواج یافت، اینک تواسته با اشکال و ابعاد مختلف همچنان جایگاه ویژه خود را در منازل حفظ کنید. تکنولوژی‌های پیشرفته بکاررفته در ساخت تلویزیون‌های امروزی کاری کرده که تصاویر دریافتی روزبه‌روز باکیفیت‌تر شود و استفاده از آن را دوچندان لذت‌بخش کند. همین موضوع دلیل پرمتقاضی بودن واردات تلویزیون از چین و دبی است. اما زمانی این واردات پرسود خواهد بود که شما مراحل انجام آن را به‌درستی انجام دهید. درادامه به تک‌تک این مراحل بصورت جدا خواهیم پرداخت.

بررسی دستگاه تلویزیون

خرید تلویزیون

اولین مرحله برای واردات تلویزیون از چین و دبی عبارتست از خرید تلویزیون. شما خودتان اگر بخواهید از یک فروشگاه داخلی تلویزیون بخیرد به‌سراغ کدام فروشگاه خواهید رفت؟ مسلما آن فروشگاهی را انتخاب می‌کنید که هم اجناس باکیفیت‌تری دراختیار شما بگذارد و هم گارانتی بعداز فروش داشته باشد. پس اولین نکته مهم در خرید تلویزیون از چین و دبی این است که باید حتما خوب تحقیق کنید و بهترین فروشگاه در این‌مورد را بیابید. پیشنهاد ما این است که حتما بوسیله مشورت باجایی اینکار را کنید یا از تحقیقات اینترنتی بهره ببرید تا یک فروشگاه مناسب در چین یا دبی پیدا کنید.

 

 

خرید عمده تلویزیون از چین و دبی

بعداز اینکه توانستید یک فروشگاه مناسب برای خرید تلویزیون پیدا کنید، نوبت به انتخاب نوع خرید تلویزیون‌ها می‌رسد. به‌نظرتان آیا ازنظر عقلی و اقتصادی درست است که شما کلی هزینه کنید، به چین سفر کنید و دردسر مراحل واردات را به‌جان بخرید اما درنهایت تعداد انگشت‌شماری تلویزیون وارد کشور کنید؟ قطعا خیر. به همین خاطر پیشنهاد ما و تمام متخصصان واردات تلویزیون از چین و دبی به شما این است که حتما این اجناس را به صورت عمده خریداری کنید. خرید عمده یعنی خریداری تعداد زیادی تلویزیون با قیمتی بسیار کم. درقسمت سود واردات تلویزیون توضیح می‌دهیم که چرا این نوع خرید بیشترین سود را برای شما دارد.

خرید عمده تلویزیون از چین و دبی

خرید تلویزیون از چین

حال که شرکت فروشنده و البته نوع خرید مشخص شد، نوبت به خرید تلویزیون از چین می‌رسد. شما برای اینکه بتوانید به‌صورت رسمی تلویزیون‌های انتخابی خود را از شرکتی که درچین یافته‌اید خریداری کنید لازم است که برای این شرکت یک نامه درخواست خرید رسمی که پروفرما نام دارد ارسال کنید. در پروفرما قیمت تلویزیون‌ها، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه خریدشان درج می‌شود. شرکت چینی بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه تلویزیون‌ها کرده و اگر ازنظر کیفی مشکلی نداشتند آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهد تا برای ارسال به ایران آماده شوند.

 

 

خرید تلویزیون از دبی

در واردات تلویزیون از چین و دبی قسمت خرید از دبی نیز شما باید بعداز انتخاب شرکت فروشنده در شهر دبی، اقدام به ارسال پروفرما کرده و درآن مشخص کنید که چه تعداد تلویزیون با چه قیمتی می‌خواهید خریداری کنید. همچنین باید اطلاعات شرکت فروشنده، اطلاعات شرکت خریدار و آدرس و شماره تلفن خود را نیز درآن درج کنید.

شرکت فروشنده در دبی نیز مانند شرکت چینی بعداز دریافت پروفرما تلویزیون‌ها را تهیه کرده و اگر مشکلی نداشتند آنها را برای ارسال به ایران تحویل گمرک شهر دبی می‌دهد. در این مرحله شما باید برای ترخیص اجناس از گمرک چین و دبی اقدام کنید.

ترخیص تلویزیون

همانطور که گفتیم مرحله دوم واردات تلویزیون از چین و دبی عبارتست از ترخیص این اجناس از گمرک چین و دبی. برای ترخیص تلویزیون‌ها از گمرک چین یا شهر دبی لازم است که یک‌سری مدارک رسمی که ازقبل تهیه کرده‌اید را تحویل گمرک دهید.

 

 

این مدارک عبارتند از بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرمای خرید اجناس. بازرسان گمرک دبی یا چین بعداز دریافت مدارم و البته فرم درخواست ترخیص اجناس توسط شما اقدام به بررسی کالاها کرده و اگر ازنظر کیفی و قانونی مشکلی نداشتند، برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کنند. دراین مرحله شما با پرداخت مبلغی به‌نام حق گمرکی می‌توانید تلویزیون‌ها را برای ارسال به ایران تحویل بگیرید.

حمل و نقل تلویزیون از چین و دبی

آخرین مرحله واردات تلویزیون از چین و دبی عبارت است از ارسال این اجناس ار کشور چین یا شهر دبی به ایران. برای ارسال تلویزیون‌ها از چین یا دبی به ایران لازم است که شما یکی از ۳ نوع کارگویی که برای اینکار وجود دارد را انتخاب کرده و ازطریق آن اقدام کنید. کارگو نوع اول که تنها برای انتقال کالاهایی خاص توصیه می‌شود، کارگو زمینی است. در این کارگو شما اجناس را ازطریق قطار باری و ازراه خطوط ریل بین‌المللی به ایران ارسال می‌کنید.

حمل و نقل تلویزیون از چین و دبی

کارگو نوع دوم ارسال تلویزیون‌ها ازطریث دریا و با کشتی باری است. دراین کارگو اجناس بار یک کشتی باری شده و ازطریق آب‌های آزاد به ایران انتقال داده می‌شود. کارگو سوم نیز ارسال اجناس ازراه هوایی و با هواپیمای باری است که البته بیشتر برای اجناسی که محدودیت زمانی داشته و باید سریعا انتقال یابند استفاده می‌شود. هر کدام از این کارگوها مزایا و معایب خاص خود را دارد. اما به طور معمول استفاده از کارگو دریایی بیشترین متقاضی را دارد. بخصوص برای ارسال اجناس از دبی به ایران که تنها راه ارتباطی دریا است.

سود واردات تلویزیون چقدر است

درقسمت خرید عمده توضیح دادیم که این نوع خرید تضمین کننده سود واردات تلویزیون از چین و دبی است اما کامل آن را شرح ندادیم. همانطور که می‌دانید خرید عمده به‌معنای خریداری تعداد زیادی تلویزیون با قیمتی اندک است. پس قیمت خرید این اجناس در خرید عمده از چین و دبی بسیار پایین خواهد بود.

از سویی شما بعد از واردکردن تلویزیون‌ها به ایران آنها را به صورت تک‌فروش به دست مشتریان می‌رسانید. پس قیمت فروش تلویزیون دراینحالت برای شما بسیار بالا است. این تفاوت قیمت خرید تلویزیون از چین و دبی و قیمت فروش آنها در بازار ایران همان سودی است که در واردات این کالاها به ایران وجود دارد.

وارد کننده تلویزیون

با توجه به این توضیحات واردکننده تلویزیون باید درابتدا اقدام به خرید این اجناس از چین یا دبی کرده، سپس برای ترخیص آنها اقدام کند و درنهایت بتواند مرحله آخر واردات تلویزیون از چین و دبی یعنی ارسال این اجناس از چین یا دبی را برعهده گرفته و به‌پایان برساند. اما آیا وارد کننده که شما هستید، می‎توانید شخصا تمام این اقدامات را به‌تنهایی انجام دهید؟

حتی در گذشته نیز که بازرگانان بصورت کاروانی اجناس خود را ازکشوری به کشور دیگر می‌بردند نیز نمی‌توانستند به‌تنهایی ازپس اینکار برآیند. به‌همین خاطر است که باید انجام این عملیات را به‌یک شرکت بازرگانی واسطه که درقسمت بعد آنرا معرفی می‌کنیم بسپارید.

واردات تلویزیون از چین و دبی با شرکت وانیکس

شرکت بازرگانی وانیکس، با داشتن بیش از یک دهه سایقه فعالیت درحوزه واردات و صادرات اجناس از چین و دبی می‌تواند انجام تمام مراحل واردات تلویزیون از چین و دبی را برای شما انجام دهد. این شرکت به خاطر داشتن یک سری رابط در چین و دبی که اصطلاحا فورواردر نامیده می‌شوند، می‌تواند کارهای خرید تلویزیون، ترخیص این کالاها از گمرک چین و دبی و البته ارسال آنها با کارگو دریایی را برعهده گرفته و به‌خوبی ازپس انجام انها برآید. کافی است کارهای خود را به آنها بسپارید و در ایران منتظر دریافت تلویزیون‌ها بمانید.

 

 

حرف آخر

واردات تلویزیون از چین و دبی یکی از پرمتقاضی‌ترین انواع واردات است. علت آن هم واضح است و خانه‌ای وجود ندارد که درآن تلویزیون وجود نداشته باشد. امروزه نیز انواع تلویزیون باکیفیت‌ها وطرح‌های مختلف در بازار دل هر خریداری را برده و این تقاضا را بیشتر نیز کرده است.

در این مقاله سعی کردیم مراحل واردات این دوست قدیمی را بطور کامل بررسی کنیم تا اگر شما نیز قصد واردات آن را دارید، ازقبل با خم و چم کار آشنا باشید و بدانید که دقیقا باید چکار کنید و ارکجا شروع کنید. امیدواریم مطالب بیان شده برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم راهنمایی خوبی دراختیارتان قرار دهیم.

سوالات متداول درباره واردات تلویزیون

  • برای واردات تلویزیون از چین و دبی چه مراحلی باید طی شود؟

مراحل اصلی واردات تلویزیون ازکشور چین و شهر دبی عبارت است از: خرید تلویزیون، ترخیص تلویزیون‌های خریداری شده از گمرک و ارسال آنها به ایران.

  • متداول‌ترین روش انتقال تلویزیون از چین یا دبی به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش برای ارسال ان اجناس عبارتست از کارگو دریایی

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *