همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات تفنگ پینت بال با وانیکس

حال ناگفته نماند که تفنگ مهم‌ترین وسیله در بازی پینت بال است که گاهی به‌عنوان مارکر نیز از آن یاد می‌شود؛ چون در ابتدا از آن به‌عنوان نشانه‌گذاری استفاده می‌کنند. اکنون که با کلیاتی از چرایی واردات تفنگ پینت بال و سایر تجهیزات این بازی آشنا شدید، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با این تجهیزات و چگونگی واردات آن‌ها از نقاط مختلف آشنا کنیم.

 

 

مراحل واردات تفنگ پینت بال

 اگر قصد فعالیت در حیطه واردات تجهیزات ورزشی مثل تفنگ پینت بال را دارید، حتماً باید قبل از اقدام به این کار، با مراحل آن آشنا باشید. از این رو ما در ادامه لیستی از مراحلی که باید برای واردات تفنگ پینت بال انجام شود را آورده‌ایم تا شما کاربران عزیز با آشنایی یافتن از آن‌ها بتوانید اطلاعات خود را برای به انجام رساندن صحیح این مراحل افزایش دهید.

مراحل واردات تفنگ پینت بال

این مراحل به ترتیب به شرح ذیل‌اند:

 • اخذ کارت بازرگانی
 • آشنایی با مجوزهای موردنیاز برای واردات این محصول
 • انتخاب نوع کالای وارداتی با توجه به نیازهای داخلی
 • بازاریابی خارجی و پیدا کردن تأمین‌کنندگان معتبر
 • درخواست پیش‌فاکتور از فروشنده
 • تائید پیش‌فاکتور و نهایی کردن قرارداد
 • انجام تبادلات ارزی برای شروع تولید محصول مدنظر
 • قرارداد با یک شرکت حمل‌ونقلی برای حمل کالاها
 • ترخیص کالا از گمرک

خرید عمده تفنگ پینت بال در واردات

خرید عمده تفنگ پینت بال در بحث واردات این محصول، یکی از موضوعات مهمی است که فکر اغلب تجار را به خود مشغول می‌کند؛ چون خرید از یک کشور خارجی که زبان و فرهنگ آن‌ها شبیه ما نیست، کمی سخت خواهد بود. البته اگر قبل از انجام خرید، تجار به خوبی با منطقه مدنظر خود آشنا شده و به یک زبان بین‌المللی نیز مسلط باشند، کار آن‌ها آسان‌تر می‌شود.

 

 

خرید تفنگ پینت بال در واردات

اگر می‌خواهید یک خرید آسان را تجربه کنید، همان‌طور که در فوق نیز اشاره شد، قبل از اقدام به این کار، باید با یکسری از موارد مثل محل تأمین‌کنندگان این محصول، ترفندهای مذاکره با فروشندگان، فرهنگ مردمان این کشور آشنا باشید. البته یک راه آسان‌تری نیز است که خیال شما را از پشت سر گذاشتن این مراحل سخت راحت می‌کند. این راه آسان، واگذار کردن کار خرید تفنگ پینت بال وارداتی به یک شرکت معتبر و فعال در این حوزه است.

خرید تفنگ پینت بال در واردات

حمل و نقل تفنگ پینت بال در واردات

یکی از مراحل حساس در واردات هر محصولی، بحث حمل‌ونقل آن است؛ زیرا اگر در این مرحله به بار آسیبی وارد شود، ۱۰۰ درصد سود واردات شما کم شده و حتی می‌توان گفت این تجارت با شکست مواجه می‌شود.

برای مقابله با این مشکلات، اولاً تجار باید با سازمان‌هایی که عهده‌دار مسئولیت حمل‌ونقل بین‌المللی کالا هستند قرارداد بسته و سپس اقدام به بیمه کردن کالاهای وارداتی خود کنند. در این صورت اگر احیاناً به بار آسیبی نیز وارد شود، بیمه خسارت آن را پرداخت خواهد کرد.

 

 

ترخیص تفنگ پینت بال وارداتی از گمرک

آخرین مرحله از واردات تفنگ پینت بال، ترخیص آن از گمرک است. این کار با ارائه مجوزها و مدارک موردنیاز به گمرک صورت می‌گیرد. بهتر است قبل از رسیدن بار به این منطقه، تجار با این مدارک و مجوزها آشنا شده و نسبت به اخذ آن‌ها از مراجعه ذی‌ربط اقدام کنند؛ زیرا در غیر این صورت، بار وارداتی آن‌ها مدت‌زمان بیشتری در گمرک مانده و هزینه‌های اضافی زیادی برای آن‌ها به بار می‌آورد.

سود واردات تفنگ پینت بال

 مسلم است که هدف اصلی هر تاجری از واردات، رسیدن به سود است. پس شما به‌عنوان یک واردکننده باید از راه‌های افزایش سودآوری آگاه بوده و با انجام آن‌ها، هزینه‌های وارداتی خود را کاهش و به نسبت آن مقدار سود خود را افزایش دهید. برای این کار می‌توانید از مشاوران و افرادی که تجربه واردات چنین کالاهایی را دارند کمک خواسته و از تجربیات آن‌ها جهت موفقیت خود در این امر استفاده کنید.

واردکننده تفنگ پینت بال

شما به‌عنوان واردکننده تفنگ پینت بال باید مناطقی را که برای واردات این محصول می‌توانند مناسب باشند را شناسایی کرده و با فروشندگان آن‌ها وارد مذاکره شوید. همچنین تسلط کامل به تمامی مراحل ذکر شده در بخش‌های فوق نیز برای هر واردکننده‌ای جزو الزامات به حساب می‌آید.

حال بیاید واردات چند نمونه از سایر تجهیزات مهم که برای بازی پینت بال استفاده می‌شوند را باهم بررسی کنیم؛ چون اغلب واردکنندگان این تجهیزات را باهم خریداری و وارد می‌کنند.

 

 

 واردات تیر پینت بال

 در ابتدا قبل از پرداختن به مسئله واردات تیر پینت بال بهتر است بدانید که جنس و ماهیت این تیرهای رنگی استفاده ‌شده در بازی، یک موضوع بسیار مهم است. به طور خلاصه، تیرهای رنگی بازی پینت بال، از ترکیبی از رنگ خوراکی و ژلاتین خوراکی ساخته شده‌اند.

این گلوله‌ها پس از گذر از یک فرایند بسیار سخت و پیچیده و تحت نظارت سازمان‌ها و استانداردهای لازم بین‌المللی، در بازی پینت بال مورد استفاده قرار می‌گیرند. حال با این توضیحات واضح است که برای واردات تفنگ پینت بال و تیرهای آن، باید از سازمان‌های ذی‌ربط مجوزها و استانداردهای لازم را دریافت کنید.

 همچنین شایان ذکر است که افزون بر موارد ذکر شده در فوق، در ساخت گلوله‌های رنگی پینت بال، مواد تشکیل دهنده دیگری نیز استفاده شده که کاملاً خوراکی بوده و دوستدار محیط‌زیست هستند. این موضوع باعث شده است که استفاده از این تیرها و پخش شدن رنگ آن‌ها به هرجای بدن مثل پوست یا حتی خوردن آن‌ها برای سلامت بازیکنان و ورزشکاران هیچ‌گونه خطری نداشته باشد.

درست است که تیرهای تفنگ پینت بال با سرعت زیاد به بدن برخورد کرده و باعث ایجاد کبودی یا حتی زخم شدن قسمت‌های مختلف بدن می‌شوند، اما در طول بازی هیچ‌گونه خطر جدی بازیکنان را تهدید نخواهد کرد.

اگر واردکنندگان محترم تیر پینت بال، آن‌ها را از فروشندگان معتبری خریداری نکنند یا در خرید و واردات آن‌ها به برخی مسائل استاندارد و مواد تشکیل دهنده آن‌ها توجه نکنند ممکن است استفاده از آن تیرها سلامت بازیکنان را به خطر بیندازد؛ پس علاوه بر گذر از سایر مراحل واردات مثل دریافت کارت بازرگانی و قرارداد با شرکت‌های حمل‌ونقلی، تجار باید به این نکته نیز توجه زیادی داشته باشند.

واردات ماسک پینت بال

یکی از وسیله‌های دیگر مورد استفاده در بازی پینت بال، ماسک مخصوص این بازی است که در تمام طول مدت بازی بر روی صورت بازیکنان قرار می‌گیرد. چون ناحیه صورت ورزشکاران از نقاط آسیب‌پذیر در بازی پینت بال است، برای جلوگیری از خطرهای جبران‌ناپذیر، کیفیت ماسک‌های به کار گرفته شده اهمیت زیادی دارد.

اگر قصد پرداخت به واردات ماسک پینت بال را نیز دارید باید همچون واردات تفنگ پینت بال و تیرهای آن، از مجوزها و استانداردهای موردنیاز برای واردات این وسیله‌ها آشنا شده و برای اخذ آن‌ها اقدام کنید.کار بعدی که برای واردات باید انجام دهید، پیدا کردن تأمین‌کنندگان معتبر است. شما باید با استفاده از تکنیک‌های بازاریابی، بازارهایی که برای فروش این تجهیزات مناسب هستند را پیدا کنید.

واردات ماسک پینت بال

نکته دیگر در واردات تفنگ پینت بال و سایر وسیله‌های موردنیاز این بازی مثل ماسک این است که اگر شما از تجربه و مهارت کافی برای این کار برخوردار نیستید، باید از شرکت‌های بازرگانی فعال در این حوزه‌ها کمک بخواهید. حوزه واردات، یک حوزه حساس به شمار می‌رود که در صورت یک اشتباه جزئی در آن، ممکن است کل فرایند با مشکل مواجه شود.

 واردات لباس پینت بال

برای واردات لباس پینت بال اولاً شما باید بدانید که چه مارک و چه نوع لباسی در بازارهای داخلی تقاضای بیشتری دارد؛ چون بسته به نوع بازی اینکه حرفه‌ای باشد یا تفریحی، لباس‌های پینت بال متفاوت خواهند بود.

 

 

مثلاً در نوعی از این بازی که به بازی وودزبال نیز معروف است، بازیکنان لباس‌های نظامی مانند استفاده می‌کنند که در محیط‌های بزرگ و طبیعی قابلیت استتار داشته باشند. یا در نوعی از این بازی که در آن بازیکنان با موانع مصنوعی سروکار دارند، از نوع دیگری از لباس‌ها استفاده خواهد شد.

ضروری است که در ابتدا واردکننده با این انواع آشنا بوده و با آگاهی و تحقیقات بازاریابی داخلی، نوع لباس پینت بال وارداتی را مشخص کند. پس از مشخص شدن نوع لباس وارداتی، نوبت به پیدا کردن تأمین‌کنندگان این محصول در کشورهای مدنظر تاجر می‌رسد.

البته ناگفته نماند که چون بیشتر واردات کشور ما از چین انجام می‌گیرد، بهتر است برای آسانی پروسه و تبادلات ارزی، این منطقه را برای واردات تفنگ پینت بال و لباس‌های این بازی انتخاب کنید.

بعد از اینکه کشور مدنظر خود را برای واردات انتخاب کرده و با فروشندگان مختلف این محصول وارد مذاکره شدید باید پیش‌فاکتوری را از آنان درخواست کنید. با مطالعه این پیش‌فاکتور شما اطلاعات کامل و جامعی را راجب کالای وارداتی به دست خواهید آورد.

در صورتی که توضیحات آورده شده در این سند مورد رضایت شما بود، آن پیش‌فاکتور را تائید کرده و قرارداد خود را با فروشنده مدنظر نهایی می‌کنید. پس از انجام این موارد، باید برای حمل لباس‌های پینت بال وارداتی خود به ایران، برنامه‌ریزی‌های به عمل آورید که در رأس آنان، قرارداد با شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی قرار دارد.

کارهای مربوط به ترخیص کالاهای وارداتی نیز در نهایی‌ترین مرحله واردات خیلی حائز اهمیت هستند؛ زیرا گمرک‌های کشور برای واردات انواع مختلف محصولات قوانین وضع کرده‌اند که تجار باید کاملاً به آن‌ها مسلط باشند. در صورت عدم تسلط بر این موارد، ممکن است لباس‌های پینت با و سایر تجهیزات وارداتی این بازی، در گمرک ضبط و ذخیره شده و اجازه خروج به آن‌ها داده نشود.

واردات تفنگ پینت بال با وانیکس

در این مطلب از وبلاگ وانیکس سعی کردیم در رابطه با واردات تفنگ پینت بال، لباس‌ها و ماسک موردنیاز این بازی اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همان‌طور که متوجه شدید کیفیت این محصولات وارداتی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و به نوعی با سلامت بازیکنان سروکار دارد؛ بنابراین شما واردکنندگان محترم حتماً باید دقت داشته باشید که تجهیزات پینت بال وارد شده از استانداردهای موردنیاز برخوردار باشند.

 همچنین در نظر داشته باشید که شرکت بازرگانی وانیکس، یکی از کمپانی‌های معتبری است که می‌تواند شما را در این امر مهم یاری دهد. در صورت وجود هرگونه سؤال و ابهامی در این زمینه، با تماس با مشاوران این مجموعه، راهنمایی‌های لازم را دریافت خواهید کرد.

واردات تفنگ پینت بال با وانیکس

سؤالات متداول درباره واردات تفنگ پینت بال

 • سود حاصل از واردات تفنگ پینت بال چقدر است؟

در این باره باید بگوییم که سود حاصل از واردات تفنگ پینت بال به عوامل زیادی وابسته است. مثلاً کشور تولیدکننده کالا، تجربه و مهارت خود تاجر، روش‌های حمل‌ونقلی.

 • برای حمل‌ونقل تفنگ پینت بال وارداتی یا سایر تجهیزات این بازی از چند روش می‌توان استفاده کرد؟

به طور کلی برای حمل کالاها سه روش پیش روی تجار قرار دارد؛ حمل هوایی، زمینی و دریایی. واردکنندگان می‌توانند با توجه به بودجه خود و کشوری که از آن کالا وارد می‌کنند، یکی از این روش‌ها را برای حمل محصولات وارداتی خود برگزینند.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *