واردات تفنگ اسباب بازی چقدر سود دارد

در این مطلب اطلاعات جامع و کاملی را درباره واردات اسباب‌بازی تهیه کرده ایم، و به دلیل اینکه امروزه بیشتر تاجران تازه‌کار به قوانین واردات آگاه نیستند،ما برای اطلاع و آگاهی بیشتر به واردکنندگان عزیز ارائه خواهیم داد. افرادی که به دنبال واردات اسباب‌بازی هستند، به خوبی می‌دانند که واردات محصولات بازی کودکان می‌تواند تجارت بزرگی باشد، و فرصت‌های زیادی برای کسب درآمد نسیب واردکنندگان کند. در واقع اسباب بازی به محصولاتی گفته می شود که برای کودکان زیر ۱۲ سال طراحی شده است، بنابراین به دلیل حساسیت در کودکان لازم است که در هنگام واردات اسباب بازی از استاندارد‌های ایمنی گسترده و سختگیرانه در اسباب بازی‌های مورد نظر رعایت شود. استانداردها به منظور جلوگیری از استشناق یا خفگی در کودکان در اسباب‌بازی‌های کوچک است. که این مقررات را هر وارد کننده ای لازم است که رعایت کند.
برای واردات اسباب بازی از چین و دبی بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با وانیکس تماس بگیرید. تلفن وانیکس: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات تفنگ اسباب بازی

برای واردات تفنگ اسباب بازی بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

صفر تا صد واردات اسباب‌ بازی

امروزه واردات اسباب بازی به نسبت گذشته رواج بسیاری یافته است، افرادی که در زمینه واردات محصولات بازی کودکان فعالیت می‌کنند، باید از استانداردها و اطلاعات دقیق محصولات و کالاها آگاهی داشته باشند، تا بتوانند تجارت سودمندی را کسب کنند.

برای واردات از دبی کلیک کنید

برای واردات از چین کلیک کنید

لازم به ذکر است که، واردکنندگان محصولات بازی بهتر است بدانند که اسباب‌بازی های بسیاری وجود دارند که امکان وارد کردن آن وجود ندارد، و برای واردات آنها ممنوعیتی در نظر گرفته شده است، این محصولات عبارت‌اند از:

 • ماسک‌ها و اسباب‌بازی های ترسناک.
 • عروسک‌هایی که تفاوت جنسیتی را به صورت آشکار و واضح نشان می‌دهند.
 • عروسک‌هایی که دارای آوازی مبنی بر فرهنگ‌های اروپایی و غربی هستند.
 • پازل‌هایی که دارای تصاویر نامناسب هستند.
 • اسباب‌بازی های جنگی مثل: تانک، شمشیر و…
 • اسباب‌بازی هایی که دارای بسته‌بندی های نامناسب با تصاویر غیر اخلاقی هستند.
 • و وارد کردن هرگونه عروسک که دارای مسائل غیر اخلاقی و نامناسب داشته باشد، ممنوع است.

واردات و ترخیص محصولات بازی از گمرک‌ها دارای قوانین و مقرراتی است، که لازم است واردکننده کالا به خوبی از این اصول و قواعد اطلاع داشته باشد، و قبل از انجام این تجارت مجوز های مربوطه را از سازمان‌ها بگیرد.

صفر تا صد واردات اسباب‌بازی
صفر تا صد واردات اسباب‌بازی

امروزه یکی از بهترین کالاها برای واردات اسباب‌بازی است، زیرا ترخیص کالاهای بازی کودکان از گمرک به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود، تنها کافیست مراحل ترخیص را به ترتیب و به درستی انجام دهید.

اولین مرحله برای ترخیص اسباب‌بازی ها، پرداخت هزینه‌های واردات است، پس از پرداخت تعرفه‌های گمرک، باید از گمرک مجوزهای لازم را دریافت کرد و اسناد مربوط به واردات و کالاها را به آنها ارائه داد.

پس از ارائه مدارک و اخذ ترخیص کالاها بهتر است با شرکت‌های حمل و نقل کالا هماهنگی لازم انجام شود، تا در کمترین زمان انتقال کالاها از گمرک انجام شود.

برای شرکت در دوره  واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

استانداردهای ایمنی اسباب‌ بازی چه چیزی است؟

به طور کلی وجود استاندارد‌ها در اسباب‌بازی‌ها ایمنی تمامی محصولات را تامین می‌کند، و بیانگر آن است که همه محصولات بازی کودکان قبل از ارائه به بازار مورد آزمایش و تست‌های مربوطه قرار گرفته‌اند، و در نهایت به تایید نهایی دست پیدا کرده‌اند.

برای استفاده از خدمات انبارداری در چین وانیکس کلیک کنید

برای استفاده از خدمات انبارداری در دبی وانیکس کلیک کنید

همچنین وجود استانداردهای لازمه نشانگر رعایت بسیاری از مسائل بهداشتی و شناسایی خطرات احتمالی است، بنابراین بهتر است تمامی اسباب‌بازی های وارد شده با این قوانین مطابقت داشته باشند.

استانداردهای ایمنی اسباب‌بازی چه چیزی است؟
استانداردهای ایمنی اسباب‌بازی چه چیزی است؟

گفتنی است که واردات اسباب بازی هایی که برای کودکان بالاتر از ۱۴ سال طراحی شده اند، نیازی به داشتن استانداردهای مربوطه ندارند.

کوتاژ چیست

به طور خلاصه زمانی که از وجود استانداردهای لازمه در محصولات بازی کودکان اطمینان پیدا کردید، می‌توانید پس از آن کار واردات اسباب بازی را شروع کنید.

نحوه پیدا کردن یک تولید کننده اسباب‌ بازی

درحقیقت اولین قدم برای شروع واردات محصولات بازی کودکان، یافتن تولید کننده اسباب‌بازی است، امروزه اسباب‌بازی های مختلفی در سایر مناطق دنیا تولید می‌شوند، و به سراسر جهان صادر می‌شوند، اسباب‌بازی هایی که در دنیا تولید و صادر می‌شوند، عبارت اند از:

 • اسباب‌بازی های خردسالان.
 • عروسک و اسباب‌بازی های تو پر.
 • پازل‌ها و محصولات بازی فکری.
 • ماشین‌های کنترلی، و یا کنترل از راه دور.
 • ربات‌ها، و محصولات شارژی.
 • اسباب‌بازی های کلاسیک.
 • انواع توپ‌ها.
نحوه پیدا کردن یک تولید کننده اسباب‌بازی
نحوه پیدا کردن یک تولید کننده اسباب‌بازی

درحال حاضر کشورهای بسیاری در واردات اسباب بازی پیشرو هستند، شما برای شروع واردات این محصولات می‌توانید با حضور در نمایشگاه‌های سالانه اسباب‌بازی در سراسر جهان که محصولات خود را هر ساله نمایش می‌گذارند، منابع تامین کننده اسباب‌بازی ها را شناسایی کنید، و سپس با در نظر گرفتن بهترین موقعیت برای وارد کردن محصولات با سود خوب برای واردات اسباب‌بازی ها اقدام کنید.

کالا متروکه چیست

زمانی که تولید کننده اسباب‌بازی ها را پیدا کردید، پس از آن باید به دنبال راهی برای تامین مالی تراکنش‌های خود باشید، زیرا واردات محصولات همانند خرید در داخل کشور نیست، و راه‌های مختلفی برای پرداخت وجود دارد.

درواقع روش‌های متعددی که برای پرداخت در خارج از کشور وجود دارند، هریک دارای خطراتی و مزایایی می‌باشد، و بهتر است در هنگام پرداخت محصولات به تولید کننده از نوسانات مبادلات ارز اطلاع داشته باشید.

انواع روش‌های پرداخت برای واردات اسباب‌ بازی

همانطور که در قبل بیان کردیم، در هنگام خرید محصولات در خارج از کشور روش های متداولی برای پرداخت وجود دارد، هریک از این روش‌ها دارای مزایا و معایبی می‌باشد، و به دلیل حساسیت بالای این کار، بهتر است بهترین روش پرداخت را شناسایی کنید، و از آن روش برای پرداخت کالاها استفاده نمایید.

در ادامه سایر روش‌های پرداخت را برای شما معرفی خواهیم کرد:

 • اعتبار اسنادی: در این روش، بانکی توسط خریدار به فروشنده معرفی می‌شود، بانک سندی را به فروشنده ارائه می‌دهد، این سند همانند یک ضمانت‌نامه عمل می‌کند، بنابراین بانک پس از انجام تعهدات‌نامه فروشنده، مبلغ را پرداخت خواهد کرد.
 • حواله بین‌المللی: این روش معمولا برای تراکنش‌های کوچک قبل از تحویل کالا برای فروشنده انجام می‌شود.
 • سپرده آنلاین: این روش پرداخت همانند اعتبار اسنادی عمل می‌کند، معمولا واردکنندگانی که به صورت اینترنتی خرید می‌کنند این روش پرداخت را ترجیح می‌دهند.
 • حساب‌ باز: در روش حساب باز واردکننده کالا را تحویل می‌گیرد، و به تامین کننده اطمینان می‌دهد که در تاریخی مشخص در آینده پرداخت را انجام خواهد داد.
انواع روش‌های پرداخت برای واردات اسباب‌بازی
انواع روش‌های پرداخت برای واردات اسباب‌بازی

جالب است بدانید که در این روش واردکننده ملزم به ارائه هیچ سندی مبنی بر نشان دادن تعهد قانونی برای پرداخت در زمان مقرر نیست. معمولا از این روش پرداخت زمانی استفاده می‌شود که خریدار سابقه اعتبار درخشانی برای فروشنده داشته باشد.

خرید عمده عینک از چین

چگونه بهترین قیمت اسباب‌ بازی را پیدا کنیم؟

در ابتدا بهتر است برای پیدا کردن منبع اسباب‌بازی های باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه و ارزان از فردی مطلع در این زمینه درباره تولیدکننده اسباب‌بازی ارزان و مقرون به صرفه سوال کنید.

واردات از چین بدون گمرک

بهتر است بدانید که معمولا تولیدکنندگان همکاری‌های طولانی مدت را دوست دارند. بنابراین با شراکت طولانی مدت می‌توانید بهترین قیمت‌ها را از تولید کننده محصولات بازی کودکان دریافت کنید. و موقعیت سودآوری را برای خود فراهم کنید.

همچنین برای پیدا کردن بهترین قیمت برای واردات اسباب بازی در خارج از کشور می توانید از سه روش استفاده کنید، این روش‌ها کاملا بهینه هستند، و‌ در هزینه‌های شما صرفه جویی خواهند کرد، در ادامه این تاکتیک‌ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

 • خرید اسباب‌بازی به صورت عمده.
 • خرید محصولات بازی کودکان به صورت مستقیم از تولید کننده.
 • انجام تحقیقات در بازار کشور موردنظر برای پیدا کردن اسباب‌بازی های مقرون به صرفه.

چه اسباب‌ بازی هایی را می توان وارد کرد؟

به طورکلی شما می‌توانید همه نوع اسباب‌بازی هایی را از خارج از کشور وارد کنید. امروزه محصولات بازی در بازار داخلی ما متقاضیان بسیاری دارند. اما برخی اسباب بازی ها فروش بیشتری دارند و می‌توانند سود بالایی را نسیب واردکننده کالا کنند. این محصولات شامل موارد زیر می‌شوند:

 • اسباب‌بازی های کنترل دار: معمولا اسباب‌بازی هایی که از راه دور کنترل می‌شوند. امروزه مورد علاقه بسیاری از کودکان و حتی بزرگسالان نیز قرار دارند. بنابراین می توانند فروش خوبی نیز داشته باشند. اسباب‌بازی های کنترل از راه دور شامل: هلیکوپترها، ماشین های کنترلی، قایق‌ها، کوادرکوپتر‌ها و… می‌شوند.
 • مدل‌های مختلف ماشین: ماشین‌های مختلف که شامل ( انواع کامیون‌ها، خودروهای جنگی، خودروهای لوکس شخصی و…) می‌شود.
 • فیگور‌های مختلف اسباب‌بازی ها: این دسته شامل( محصولات بازی لگو، و فیگورهای انیمیشن‌ها) می‌شود.
 • پازل و جعبه‌های جادویی: پازل‌ها و اسباب بازی‌های فکری نیز امروزه از کوچک تا بزرگ گرفته دارای طرفداران بسیاری می‌باشد. و امروزه بازار فروش فوق‌العاده‌ای نیز هستند.
 • اسباب‌بازی های کودکان و خردسالان: این دسته شامل: جغجغه‌های کودکان، عروسک‌های کوچک پلاستیکی و عروسک های موزیکال هستند.
چه اسباب‌بازی هایی را می توان وارد کرد؟

سخن پایانی درباره واردات اسباب‌ بازی

همانطور که گفتیم امروزه واردات اسباب بازی به کشور ما رونق بسیاری یافته است. زیرا شرکت های تولیدکننده داخلی نکات بهداشتی و استاندارد‌ها را نتوانسته اند به خوبی رعایت کنند. از این رو افراد نیز به دلیل کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه محصولات بازی وارداتی را به اسباب‌بازی های داخلی ترجیح می‌دهند. از این رو با توجه به این شرایط واردات اسباب بازی در حال حاضر می‌تواند سودآوری مناسبی برای بازرگانان داشته باشد.

برای واردات کتونی از چین به ایران کلیک کنید

حاشیه سود واردات تفنگ اسباب بازی

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

351 تعداد بازدید

دیدگاه ها

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محمد حسین
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ۲۳:۵۸

  شما که میگید ممنوعیت داره واردات اسباب بازی جنگی پ تفنگ چی میگه این وسط

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ۱۳:۵۳

   سلام و درود
   ممنوعیت آن به ماهیت و جنس اسباب بازی بستگی دارد. به عنوان مثال واردات اسباب بازی شمشیر با جنس فلزی مطمئنا ممنوعیت دارد. اما همان شمشیر اگر پلاستیکی باشد به صورتی خطری برای کودک ایجاد نکند، ممنوعیتی در واردات آن وجود ندارد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست