واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی با وانیکس

اما برای واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی باید چکار کرد؟ اولین نکته مهم این است که باید با مراحل انجام این عملیات که شامل خرید تجهیزات ورزشی، ترخیص این تجهیزات از چین و دبی و ارسال آنها از کشور چین و شهر دبی به ایران است آشنا بود. سپس باید نکات هرمرحله توضیح و پیاده شود تا بدانیم اصلا سود این واردات در چیست. درنهایت نیز آنجایی که می‌توان انجام کارهای واردات را به آن سپرد باید معرفی شود که همان شرکت بازرگانی واسطه‌ای است که درپایان مقاله معرفی می‎‌کنیم. تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا این موارد را کامل بررسی کنیم.

 

 

تجهیزات ورزشی کدامند؟

واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی شامل طیف وسیعی از وسایل می‌شود. زیرا هر ورزشی که درذهن دارید دارای تجهیزات و وسایلی مختص ورزشکاران خود است. مثلا بدنسازی دارای تجهزیات ورزشی مشخصی مثل دمبل، هالتر، انواع وزنه، کش و دستگاه پا است. یا مثلا تجهیزات ورزشی مختص به ورزش ژیمناستیک عبارتست از انواع تشک و دستگاه خرک و بارفیکس. پس این تجهیزات از ورزش تا ورزش دیگری شامل وسایل مختلفی است. پس واردات این دستگاه‌ها به‌خاطر تنوع بالایی که دارند و البته تقاضای بالایی که در بازار ایران برای خرید آنها وجود دارد، دارای سود بسیار زیادی خواهد بود.

تجهیزات ورزشی کدامند؟

اما این سودآور بودن واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی به‌شرطی تضمین می‌شود که شما مراحل انجام آن را به‌درستی شناخته و مرحله‌به‌مرحله و نکته به نکته آن را درست انجام دهید. این مراحل همان‌طور که در مقدمه گفتیم عبارتند از خرید این تجهیزات، ترخیص آنها از گمرک چین و دبی و ارسالشان از چین و دبی به ایران. برای مثال مرحله خرید تجهیزات خودش دارای سه نکته مهم است که اگر رعایت شوند واردات شما سودآور خواهد بود. درادامه ابتدا از نکات مرحله خرید شروع می‌کنیم و سپس به‌سراغ بررسی نکات مربوط به مراحل بعد خواهیم رفت.

 

 

خرید تجهیزات ورزشی

اولین مرحله واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی عبارتست از خرید این وسایل از چین و دبی. برای اینکه بتوانید این مرحله را به‌درستی پشت‌سر بگذارید لازم است که در اولین گام به این نکته توجه کنید که زمانی تجهیزات شما دارای مشتری در بازار ایران خواهد بود که تجهیزاتی باکیفیت وارد کشور کنید و البته زمانی تجهیزات شما باکیفیت است که از یک شرکت معتبر و استاندارد خریداری شود. پس شما باید درابتدا شرکت‌هایی معتبر در چین و دبی برای خرید این تجهیزات پیدا کنید و سپس خرید خود را از آنها انجام دهید. برای یافتن این شرکت‌های معتبر نیز بهترین کار تحقیق اینترنتی و لیست کردن یک‌سری شرکت است تا بتوان ازمیان آنها بهترینشان را انتخاب کرد. برای انتخاب بهترین نیز می‌توانید به فاکتورهای مختلف مثل فروش سالانه یا کیفیت اجناس توجه کنید.

خرید عمده تجهیزات ورزشی از چین و دبی

نکته دومی که باید در این مرحله از واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی به آن توجه شود، این است که اگر قصد دارید واردات شما پرسود باشد باید حتما این تجهیزات را بصورت عمده خریداری کنید. خرید عمده این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید از هر تجهیزات تعداد زیادی با قیمت بالا تهیه کرده و به ایران وارد کنید. اینگونه دیگر نیازی نیست برای خرید تجهیزاتی که تمام می‌شود دوباره روانه کشور چین یا شهر دبی شده و هزینه واردات اضافی برای خود بتراشید. درپایان مقاله توضیح می‌دهیم که این نوع خرید ازچه طریق دیگری به سودآور بودن واردات این تجهیزات کمک خواهد کرد.

 

 

خرید تجهیزات ورزشی  از چین

نکته سومی که باید در این مرحله از واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی به ان توجه شود، این است که باید درخرید رسمی این تجهیزات دقت کافی به‌خرج دهید. زمانی خرید شما رسمی می‌شود که یک نامه درخواست رسمی خرید این تجهیزات برای شرکت فروشنده ارسال کنید.

این نامه رسمی پروفرما نام دارد و درآن قیمت اجناس، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه خرید تجهیزات ورزشی ذکر می‌شود. شما زمانی یک خرید موفق خواهید داشت که بتوانید پروفرمای خرید این تجهیزات را به‌دقت و بدون ابهام تکمیل کنید. باید در پروفرما درج کنید که قصدتان خرید عمده این محصولات است.

خرید تجهیزات ورزشی از دبی

برای خرید تجهیزات ورزشی و تکمیل مرحله خرید واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی نیز لازم است که حتما برای شرکت فروشنده در دبی یک پروفرما ارسال کنید. در پروفرما همانطور که گفته شد باید اطلاعات مربوط به شرکت فروشنده، شرکت خریدار، قیمت اجناس، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه خرید نیز ذکر شود.

دراین مرحله وقتی پروفرما به دست شرکت می‌رسد اقدام به تهیه تجهیزات کرده و اگر مشکلی نداشته باشد به گمرک کشور چین یا گمرک دبی تحویل داده می‌شود. سپس شما باید برای ترخیص اجناس اقدام کنید که در مرحله بعد آن را بررسی می‌کنیم.

ترخیص تجهیزات ورزشی

مرحله دوم واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی عبارت است از ترخیص این تجهیزات از گمرک کشور چین یا گمرک شهر دبی. برای اینکه بتوانید این تجهیزات را از گمرک کشور چین یا شهر دبی ترخیص کنید لازم است که یک‌سری مدارک مثل بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرمای خرید این محصولات را تحویل اداره گمرک کشور چین یا شهر دبی داده و همزمان برگه درخواست ترخیص تجهیزات را نیز تکمیل کنید و منتظر پاسخ اداره گمرک این کشور یا شهر بمانید.

بازرسان گمرک کشور چین یا شهر دبی بعداز دریافت مدارک و برگه درخواست ترخیص اقدام به بررسی کالاها کرده و اگر مشکلی نداشته باشد برای شما برگه ترخیص صادر می‌کنند و شما می‌توانید تجهیزات خریداری شده را به ایران وارد کنید.

وارد کننده تجهیزات ورزشی

برای انجام کارهای واردات لوازم ورزشی از چین و دبی مثل خرید و ترخیص این اجناس، لازم است که حتما شخصی که اجازه قانونی شما را دارد در چین یا دبی حضور داشته باشد و تمام کارها را انجام دهد. وجود این شخص به‌خاطر این است که نیازی نباشد شما به چین یا دبی سفر کرده و خودتان دست به‌کار شوید.

چراکه شما قطعا تجربه واردات ندارید و دراین مورد دچار مشکل می‌شوید. واردکنندگان قانونی ازسوی شرکت‌های بازرگانی معتبر دراختیار شما قرار می‌گیرند و فورواردر نام دارند. درپایان مقاله یکی از معتبرترین این شرکت‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید کارهای واردات خود را به‌سادگی انجام دهید.

حمل و نقل تجهیزات ورزشی از چین و دبی

مرحله آخر واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی عبارت است از ارسال این کالاها از چین یا دبی به ایران. برای ارسال تجهیزات ورزشی از چین به ایران لازم است که از یکی از سه راه کارگو زمینی که یعنی ارسال اجناس از چین به ایران با قطار، کارگو دریایی که به‌معنای ارسال این اجناس با کشتی باری است و کارگو هوایی که درآن استفاده از هواپیمای باری برای ارسال این تجهیزات است را بکار گیرید.

حمل و نقل تجهیزات ورزشی از چین و دبی

عموم بازرگانان روش کارگو دریایی را برای ارسال تجهیزات از چین به ایران انتخاب می‌کنند. اما برای ارسال این تجهیزات از دبی به ایران تنها روش کارگو دریایی پیشروی شما وجود دارد.

 

 

سود واردات تجهیزات ورزشی چقدر است

قراربراین شد که توضیح دهیم خرید عمده چگونه به سود واردات لوازم ورزشی از چین و دبی کمک می‌کند. درخرید عمده شما تعداد زیادی از تجهیزات را با قیمت بسیار پایینی از کشور چین یا شهر دبی خریداری کرده و با قیمتی مناسب در بازار ایران به‌فروش می‌رسانید.

اختلاف قیمت میان خرید این تجهیزات از بازار چین یا دبی و قیمت فروش آنها در بازار ایران است که سود این واردات را تعیین می‌کند. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود واردات شما بیشتر است. همچنین در خرید عمده هزینه‌های واردات بسبار کمتر شده و این نیز به‌نوعی به سود واردات ازطریق خرید عمده کمک خواهد کرد.

واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی با شرکت وانیکس

گفتیم که درپایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی برای انجام واردات لوازم ورزشی از چین و دبی را به شما معرفی می‌کنیم. این شرکت وانیکس نام دارد. شرکت وانیکس دارای بیش از یک دهه تجربه درامر واردات انواع کالا بخصوص تجهیزات ورزشی از چین و دبی به ایران است. به‌همین‌خاطر می‌تواند به‌سادگی کارهای واردات تجهیزات ورزشی مثل خرید این تجهیزات از چین و دبی، ترخیص آنها از گمرک چین و دبی و ارسال به ایران را انجام دهد. نکته مهم این است که این شرکت می‌تواند تمام این مراحل را برای شما با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد. کافی است شما با این شرکت تماس گرفته و کارهای خود را به‌آنها بسپارید و درایران منتظر دریافت این تجهیزات بمانید.

حرف آخر

تجهیزات ورزشی طیق وسیعی از وسایل مختلف که در ورزش‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند را شامل می‌شود. مثلا این تجهیزات در ورزش فوتبال با آنچه در ورزش‌ها رزمی به‌عنوان تجهیزات ورزشی تعریف می‌شود بسیار متفاوت است. به‌همین دلیل است که متقاضی برای واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی در ایران بسیار زیاد بوده و واردات آنها سود فراوانی برای واردکننده به‌همراه خواهد داشت.

 

 

مثلا باشگاه‌های مختلف ورزشی بدنسازی، ژیمناستیک، ایروبیک، هنرهای رزمی، کشتی و فوتبال و ورزش‌های توپی تنها بخش کوچکی از جامعه متقاضی این تجهیزات هستند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات تجهیزات ورزشی

  • برای واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی چه مراحلی باید طی شود؟

مراحل اصلی برای واردات این تجهیزات عبارتست از خرید انها از چین و دبی، ترخیصشان از گمرک این دو مکان و ارسال آنها از چین و دبی به ایران.

  • برای افزایش سود واردات تجهیزات ورزشی از چین و دبی باید چکار کرد؟

بهترین راه برای افزایش سود این است که لوازم ورزشی را به صورت عمده خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *