واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی با وانیکس

اما برای اینکه مراحل واردات تجهیزات اسکی به‌خوبی پیش برود بهترین کار این است که حتما مراحل انجام این عملیات و ریزنکات آن را بشناسیم. این مراحل و ریزنکات آن شامل خرید تجهیزات اسکی و چگونگی انجام خرید برای ماکزیمم شدن سود واردات این تجهیزات، ترخیص تجهیزات خریداری شده و چگونگی ارائه تقاضای ترخیص و درنهایت چگونگی ارسال این تجهیزات از چین و دبی به ایران با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن است. تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع را کامل بررسی کنیم و تمام سوالات شما را پاسخ دهیم.

 

 

تجهیزات اسکی چیست و کاربردهای آن کدام است

تجهیزات اسکی به مجموعه ابزارها و وسایلی گفته می‌شود که برای اسکی‌بازی به کار می‌روند. این تجهیزات شامل انواع لباس‌های اسکی، ابزار و وسایل حفاظتی، صندلی‌های اسکی، تجهیزات برای ارتقای عملکرد و تجهیزات پزشکی می‌شوند. مهمترین تجهیزات اسکی شامل موارد زیر می‌شوند:

  • اسکی‌ها: اسکی‌ها ویژگی‌هایی دارند که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید در برف‌های نرم و سفت بهتر از همیشه اسکی کنید.
  • عینک اسکی: عینک اسکی یکی از مهمترین وسایلی است که برای اسکی کردن باید داشته باشید. این عینک‌ها از شعاع UV محافظت کرده و در عین حال به شما کمک می‌کنند تا با دید بهتری اسکی کنید.

تجهیزات اسکی چیست و کاربردهای آن کدام است

  • کلاه، دستکش و لباس اسکی: این لباس‌ها به شما کمک می‌کنند تا به راحتی اسکی کنید و در برابر سرما، باد و برف محافظت شوید.
  • بوت اسکی: بوت‌های اسکی به شما کمک می‌کنند تا به راحتی بتوانید پاهای خود را درون اسکی‌هایتان بگذارید و همچنین در برابر سرما محافظت کنید.
  • صندلی اسکی: این صندلی‌ها برای کودکان یا افرادی که تازه شروع به اسکی کرده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این صندلی‌ها به شما کمک می‌کنند تا در حین اسکی کردن کودکان خود را به راحتی با خود حمل کنید.
  • تجهیزات حفاظتی: مانند کاسکت، پوشاک اضافی و دستکش اسکی.

واردات این تجهیزات اسکی از چین و دبی دارای مراحل و نکاتی است که درادامه به آنها می‌پردازیم.

 

 

خرید تجهیزات اسکی

اولین مرحله واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی به ایران عبارتست از خرید این تجهیزات از شرکت‌های موجود در چین یا دبی. برای اینکه این مرحله خوب پیش برود شما باید سه نکته اساسی را رعایت کنید. نکته اول این است که حتما خرید خود را از شرکت‌های معتبر موجود در چین و دبی انجام دهید. چراکه خرید از این شرکت‌ها یعنی تهیه تجهیزات اسکی باکیفیت و تجهیزات اسکی باکیفیت نیز یعنی فروش قطعی این تجهیزات. امروزه ورزشکارانی که در اسکی فعالیت دارند تفاوت اجناس خوب و بد را متوجه می‌شوند و این یعنی شما باید متناسب با نیاز این ورزشکاران تجهیزاتی بسیار باکیفیت وارد کشور کنید. برای یافتن شرکت‌های استاندارد و متناسب نیز می‌توانید یک تحقیق اینترنتی کامل انجام داده و لیستی ازبهترین این شرکت‌ها را فراهم و ازمیان آنها بهترینشان را انتخاب کنید.

خرید عمده تجهیزات اسکی از چین و دبی

نکته بعدی که باید در مرحله خرید واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی مدنظر داشته باشید این است که شما باید حتما این تجهیزات را بصورت عمده خریداری کنید. خرید عمده یعنی چه؟ حتما تابحال نام فروشگاه‌های عمده‌فروشی که اکثر فروشگاه‌های عادی اجناس خود را از آنها تامین می‌کنند شنیده‌اید. مثلا فروشگاه‌های لباس، اجناس موردنیاز خود را از تولیدی‌ها و فروشگاه‌هایی که لباس‌ها را بصورت عمده دراختار مشتریان خود می‌گذارند خریداری می‌کنند. درخرید تجهیزات اسکی نیز وضع به همین منوال است.

 

 

یعنی برای خرید و واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی نیز شما باید روش خرید عمده این محصولات را پیش بگیرید. چراکه اگر ازاین نوع خرید استفاده نکنید واردات شما اصلا سودی نخواهد داشت و بطور کلی فعالیتی سودآور نخواهد بود. البته درپایان مقاله توضیح می‌دهیم که چرا خرید عمده تجهیزات اسکی باعث ماکزیمم شدن سود واردات آن می‌شود، ولی فعلا باید این نکته را مدنظر داشته باشید که بهترین نوع خرید این وسایل خرید آنها به صورت عمده است.

خرید عمده تجهیزات اسکی از چین و دبی

خرید تجهیزات اسکی از چین

آخرین مرحله خریداری کردن تجهیزات اسکی  و واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی عبارت است از خرید رسمی این وسایل با ارسال یک درخواست رسمی خرید که پیش‌فاکتور نام دارد. نکته سوم مرتبط با نحوه تکمیل این پیش‌فاکتور که البته پروفرما هم نام دارد است.

شما برای تکمیل پروفرمای خرید تجهیزات اسکی حتما باید این نکته را مدنظر داشته باشید که اطلاعات درخواستی آن یعنی قیمت خرید تجهیزات اسکی، تعداد این تجهیزات، نحوه پراخت هزینه خرید آنها و اطلاعات مرتبط با شرکت فروشنده و خریدار این تجهیزات در پروفرما درج گردد. البته بهترین کار این است که پروفرمای خرید تجهیزات اسکی را درحضور یک مشاور قانونی تکمیل کنید تا ابهامی درآن وجود نداشته باشد.

خرید تجهیزات اسکی از دبی

برای خرید این تجهیزات از دبی که مرحله آخر برای خرید و واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی است نیز شما باید درتکمیل پروفرمای خرید تجهیزات دقت کافی به‌خرج دهید. بعداز اینکه پروفرمایی مناسب برای شرکت فروشنده در شهر دبی ارسال کردید افراد موجود در این شرکت اقدام به تهیه تجهیزات باکبفیت کرده و اگر کیفیت لازم را داشتند آنها را برای گمرک این شهر ارسال می‌کنند.

خرید تجهیزات اسکی از دبی

بعداز اینکه تجهیزات درخواستی شما توسط شرکت موجود در چین و دبی به گمرک این دو مکان تحویل داده شد شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید. این مرحله را در قسمت بعدی مقاله بطور کامل توضیح خواهیم داد.

ترخیص تجهیزات اسکی

مرحله دوم واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی عبارتست از ترخیص این تجهیزات از گمرک چین و دبی. برای ترخیص این وسایل از گمرک کشور چین یا گمرک شهر دبی لازم است که یک‌سری مدارک که ازقبل تهیه کرده‌اید را تحویل گمرک این دومکان دهید تا بازرسان گمرک چین و دبی اقدام به بررسی درخواست ترخیص تجهیزات اسکی شما کنند.

 

 

در این مرحله شما باید بعداز تحویل مدارکی که نام بردیم و البته فرم درخواست ترخیص منتظر بمانید تا ببینید نتیجه درخواست چه خواهد شد. بعداز اینکه گمرک چین و دبی درخواست ترخیص شما را تایید کردند برای تجهیزات خریداری شده شما برگه ترخیص صادر می‌کنند.

صدور این برگه ترخیص به‌معنی این است که می‌توانید این تجهیزات را ازگمرک چین و دبی دریافت کرده و برای ایران ارسال کنید. روش‌هایی که برای واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی به ایران پیشروی شما وجود دارد را درمراحل ببعد توضیح خواهیم داد. اما فعلا باید بدانید که اصلا چه کسی قرار است این مراحل را در چین پی‌گیری کند؟

وارد کننده تجهیزات اسکی

کسی که قرار است کارهای واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی را به جای شما انجام دهد، فورواردر می‌نامند. عموما فورواردرها توسط شرکت‌های بازرگانی وارداتی دراختیار شما قرار می‌گیرند. فورواردرها عمدما افرادی هستند متخصص و باتجربه که مراحل قانونی واردات تجهیزات اسکی را در کشور چین و شهر دبی پیگیری می‌کنند بدون اینکه نیاز باشد شما به این دو مکان سفر کنید و برای خود هزنیه بتراشید.

این افراد مدت زیادی است که در دبی یا چین زندگی کرده‌اند و به طور کامل با قوانین گمرکی و خرید تجهیزات اسکی از این دو مکان آشنایی کامل دارند. به همین دلیل شرکت‌های بازرگانی کارهای واردات تجهیزات مشتریان خود را به این افراد می‌سپارند درپایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی که می‌تواند کارهای واردات شما را انجام دهد و وانیکس نام دارد را به شما معرفی خواهیم کرد.

حمل و نقل تجهیزات اسکی از چین و دبی

اخرین مرحله واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی ارسال این اجناس از کشور چین و شهر دبی است. برای ارسال تجهیزات اسکی از شهر دبی به ایران یک راه بیشتر وجود ندارد و آن هم کارگو دریایی است. کارگو دریایی به‌معنای ارسال تجهیزات اسکی از جایی به جای دیگر با وسیله حمل‌ونقل دریایی مثل کشتی باری. علت اینکه برای ارسال تجهیزات اسکی از دبی به ایران تنها می‌توان از کارگو دریایی استفاده کرد این است که این شهر همسایه آبی ما بوده و تنها راه ارتباط کم‌هزینه ما با دبی خلیج فارس است. پس به‌صرفه‌ترین روش برای مبادله تجاری با دبی کارگو دریایی خواهد بود.

حمل و نقل تجهیزات اسکی از چین و دبی

اما برای واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی سه راه کلی وجود دارد که یکی از آنها را نام بردیم: کارگو دریایی. دو راه دیگر برای ارسال تجهیزات اسکی از چین به ایران عبارتنداز کارگو زمینی که درآن از قطار باری برای این انتقال استفاده می‌شود و کارگو هوایی که وسیله حمل‌ونقل درآن عبارت است از هواپیمای باری. درارسال تجهیزات اسکی از چین به ایران نیز بهترین روش درست مانند ارسال کالاها از دبی به ایران، همان کارگو دریایی است. این کارگو امن‌ترین و البته کم‌هزینه‌ترین روش برای ارسال تجهیزات اسکی از چین به ایران است.

سود واردات تجهیزات اسکی چقدر است

سود واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی به ایران را می‌توان براساس خرید عمده این تجهیزات مشخص کرد. همانطور که گفتیم در خرید عمده تجهیزات اسکی شما تعداد زیادی از این وسایل را با قیمتی بسیار اندک از چین و دبی خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی بالاتر به‌فروش می‌رسانید.

اختلاف قیمت خرید این تجهیزات از چین و دبی با قیمت فروش آنها در بازار ایران تعیین کننده سودی است که از واردات این وسایل عاید واردکننده می‌گردد. همچنین اگر روش خرید عمده را برای تهیه این وسایل انتخاب کنید، هزینه واردات شما کاهش یافته و درعوض سود بیشتری نصیبتان می‌گردد.

 

 

واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی با شرکت وانیکس

برای واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی به ایران بهترین کار این است که شما کارهای انجام این عملیات را که همان خرید تجهیزات از چین و دبی، ترخیص آنها از گمرک چین و دبی و البته ارسالشان به ایران است را به شرکت بازرگانی وانیکس بسپارید. این شرکت به‌خاطر تجربه بالای یک دهه‌ای که در امر واردات انواع کالا و تجهیزات ورزشی از چین و دبی به ایران دارد می‌تواند به‌سادگی تمام مراحل را برای شما انجام داده و هزینه واردات شما را بسیار کاهش دهد.

تنها کافی است که با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که مراحل واردات کالای شما را برعهده بگیرد. آنگاه شاهد خواهید بود که تمامی تجهیزات درخواستی شما بدون اینکه لازم باشد به چین یا دبی بروید انجام شده و این کالاها در ایران به شما تحویل داده می‌شوند.

حرف آخر

برای انجام مراحل واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی بهترین کار این است که بدانید این تجهیزات کدام اند و چرا درخواست برای واردات آنها به ایران زیاد است.تجهیزات اسکی به مجموعه ابزارها و وسایلی گفته می‌شود که برای اسکی‌بازی به کار می‌روند. این تجهیزات شامل انواع لباس‌های اسکی، ابزار و وسایل حفاظتی، صندلی‌های اسکی، تجهیزات برای ارتقای عملکرد و تجهیزات پزشکی می‌شوند.

تمامی کسانی که مشغول یادگیری ورزش اسکی هستند یا بصورت حرفه‌ای و تفریحی این ورزش مفرح را دنبال می‌کنند، نیاز به استفاده از این تجهیزات دارند. دراین مقاله توضیح دادیم که چگونه می‌توانید با عملیات واردات این وسایل نیاز به استفاده از این تجهیزات را برطرف کرده و سود خوبی به دست آورید.

سوالات متداول درباره واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی

برای واردات تجهیزات اسکی از چین و دبی بهترین راه کدام است؟

بهترین کار برای واردات این تجهیزات سپردن کارهای واردات این وسایل به یک شرکت بازرگانی باتجربه دراین زمینه مثل شرکت وانیکس است.

مدارک لازم برای ترخیص تجهیزات اسکی از گمرک چین و دبی کدام هستند؟

مدارکی که لازم است برای ترخیص تجهیزات اسکی از گمرک چین و دبی تحویل اداره گمرک این دو مکان داده شود عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید این تجهیزات.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *