همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات باکس هدیه از چین و دبی با وانیکس

به همین جهت است که واردات باکس هدیه از چین و دبی در چندین سال اخیر بسیار رونق گرفته و بسیاری از شرکت‌های تجاری به واردات این بخش از اقلام پرداختند. ما قصد داریم تا در این مقاله به واردات باکس هدیه از چین و دبی بپردازیم.

واردات باکس هدیه از چین و دبی

باکس هدیه در زمره اجناس تزیینی به شمار می‌رود. این محصول از تنوع بسیار زیادی برخوردار بوده و در موارد گوناگون نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله موارد باکس هدیه می‌توان به جعبه جواهر، جعبه طلا جعبه کادو، جعبه گل، جعبه‌های مناسبتی مانند جعبه شب های یلدا و ولنتاین و سایرین اشاره کرد.

 

 

همین تنوع استفاده و متناسب بودن آن با نیازهای جامعه سبب شده است تا واردات باکس‌های هدیه از سود ویژه‌ای برخوردار باشد. در حقیقت درست است که باکس‌های هدیه در زمره کالاهای غیر اساسی و تزیینی به شمار می‌روند، با این حال موارد استفاده متعدد از این باکس‌ها آنقدر زیاد است که واردات آن از ریسک پایینی برخوردار خواهد بود. کشور چین به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در زمینه تولید باکس‌های هدیه است. تنوع محصولات و خدماتی که از سوی کشور چین برای تولید این محصول وجود دارد موجب شده است تا واردات باکس هدیه از چین به یک تجارت پر رونق برای تجار ایرانی بدل شود. واردات این محصول نیازمند طی کردن مراحلی است که ما قصد داریم تا در ادامه به آنها اشاره کنیم؛

واردات باکس هدیه از چین و دبی

این مرحله که شاید بتوان از آن به عنوان مهمترین مرحله در واردات کالا از چین اشاره نمود، شناسایی تامین‌کنندگان مطمئن چینی است. در واقع شما برای واردات کالای مورد نظر خود باید بتوانید با یک تامین‌کننده مطمئن قرارداد منعقد کنید.در مرحله دوم باید سعی کنید تا نوع کالای خود را انتخاب نمایید. در واقع همانطور که بیان کردیم باکس‌های هدیه از تنوع بسیار زیادی برخوردار بوده و نوع استفاده از آن در موارد گوناگون نیز متعدد است و همین امر می‌تواند در شناسایی محصول و خرید آن تاثیرگذار باشد. پس از انتخاب نوع محصول نوبت به مشاهده نمونه یا مشاهده محصول از نزدیک است.هر کدام از این روش‌ها دارای مزایا و معایب خود است که از بحث خارج است. پس از انتخاب محصول و مشاهده کیفیت و کمیت آن نوبت به خرید و انتخاب روش حمل و نقل و در نهایت مراحل ترخیص کالا از گمرک که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چرا که می‌تواند در هزینه‌های واردات کالا و سوددهی آن تاثیرگذار باشد.

 

 

خرید عمده باکس هدیه

همانطور که اذعان داشتیم واردات باکس هدیه می‌تواند از سوددهی بالایی برخوردار باشد، به خصوص اگر این نوع خرید به شکل عمده باشد؛ چرا که در این میان علاوه بر مزایای واردات باکس هدیه با مزایای خرید عمده نیز روبرو خواهیم بود. از بهترین مزایای خرید عمده باکس هدیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید عمده به شما کمک می‌کند تا بتوانید محصولاتی را در حجم بالا با قیمت بسیار پایین‌تر تهیه کنید. در حقیقت این امر برای تجارت‌های متداول و طولانی‌مدت بسیار موثر بوده و می‌تواند در کاهش هزینه‌های خرید تاثیر مثبت بگذارد.
 • خرید عمده هزینه‌های حمل و نقل شما را کاهش می‌دهد. در واقع خرید عمده به خصوص در مواردی که هدف، واردات از خارج کشور است تا حد بسیار زیادی در کاهش هزینه جابه‌جایی‌های متعدد موثر است.
 • خرید عمده می‌تواند سبب بهره‌مندی از تخفیف‌های مازاد خرید شود؛ به خصوص هنگامی که شما تجارتی بلند مدت را با اشخاص فروشنده دنبال می‌کنید.

همانطور که بیان کردیم خرید عمده می‌تواند مزایا و فواید زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد، با این حال یکی از عیوب بسیار مهم در خرید عمده آن است که اگر تامین‌کننده مطلوبی انتخاب نشود، می‌تواند سبب تهیه کالا بدون کیفیت در حجم بالا شود. به همین خاطر انتخاب وارد کننده مناسب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پیشنهاد ما به شما این است که حتماً از شرکت‌های با تجربه در حوزه واردات کالا از چین و دبی از جمله شرکت وانیکس کمک بگیرید.

ترخیص باکس هدیه

ترخیص کالا از گمرک در زمره مهمترین مراحل واردات کالا است؛ چرا که ترخیص اصولی و به موقع کالا در سوددهی حاصل از واردات کالا نقش خواهد گذاشت.
ترخیص باکس هدیه شامل مراحل و اقداماتی است که ما به آن‌ها می‌پردازیم؛
مرحله ترخیص باکس هدیه از گمرک:

 • دریافت پروفرما
 • گرفتن مجوز ثبت
 • بیمه کردن کالا برای دفع خطرات احتمالی
 • تشکیل پرونده برای ارز و حواله‌های بانکی
 • دریافت اسناد حمل کالا
 • تشکیل پرونده ترخیص و حمل
 • تهیه پیش نویس‌های مربوط به دور اظهاری
 • ترخیص کالا
 • تایید کارشناسان فنی گمرک برای ترخیص کالا

وارد کننده باکس هدیه

در حوزه واردات باکس‌های هدیه شرکت‌های متعددی مشغول به فعالیت هستند. مقوله واردات کالا به خصوص از کشور‌هایی نظیر چین و امارات به دلیل بالا بودن تعداد تولیدکنندگان و تولید کالا در کیفیت‌های مختلف بسیار اهمیت دارد، چرا که باید سعی نمود تا کالایی استاندارد با قیمت مناسب تهیه کرد.

از سویی دیگر عوامل نیروی انسانی و قیمت مناسب تولید در این کشور‌ها سبب شده تا واردات کالا علی‌الخصوص باکس هدیه پر رونق باشد. بسیاری از اشخاص تاجر یا حتی اشخاصی که تازه شروع به تجارت کالاهای خارجی کرده‌اند، در خصوص واردات کالا دل‌مشغولی‌هایی دارند.

وارد کننده باکس هدیه

برای رفع تمام این نگرانی‌ها بهتر است از واردکنندگان خبره و با تجربه در این حوزه کمک گرفت؛ زیرا این شرکت‌ها با شناسایی چندین ساله برترین تجار و تولیدکنندگان در کشور چین و امارات به خرید و ارائه و واردات کالا می‌پردازند. از جمله شرکت‌های فعال در این حوزه شرکت وانیکس است، نامی آشنا و پیشگام با سال‌ها تجربه در حوزه واردات انواع کالاهای مصرفی و غیر مصرفی از کشورهای هدف چین و امارات.

حمل و نقل باکس هدیه

باکس هدیه از جمله اکسسوری‌هایی است که زیبایی و مرتب بودن آن دارای اهمیت است. برای همین نحوه و نوع حمل این وسیله از اهمیت بالایی برخوردار است. برای حمل باکس هدیه از چین و امارات روش‌های مختلفی وجود دارد، مانند:

 • روش زمینی
 • روش هوایی
 • روش دریایی

با این حال عموم حمل و نقل‌های از چین و امارات به مقصد ایران یا به شکل ته لنجی است یا به شکل زمینی. واردات کالا از امارات به جهت نزدیک بودن این کشور به ایران و همینطور کاهش حداقل زمان لازم برای واردات بسیار سودآور است. به همین خاطر بسیاری از تجار ایرانی با استفاده از روش حمل و نقل ته لنجی به واردات کالا از امارات به ایران اقدام می‌کنند.

حمل باکس هدیه از چین نیز عموما یا به شکل زمینی صورت می‌گیرد یا به شکل هوایی. البته انتخاب روش حمل مناسب بستگی به تعداد کالای شما نیز خواهد داشت، چرا که در حمل کالاهای با حجم پایین روش هوایی می‌تواند بسیار پر هزینه تلقی شود‌، با این حال مزیت مهم این روش تسریع در حمل و ایمن بودن آن است.

سود واردات باکس هدیه

از آن‌جایی که باکس هدیه بسیار پر مصرف است، واردات آن نیز می‌تواند سودآور تلقی شود. البته یکی از نکات مهم در کسب سود ناشی از واردات توجه به نوع، تعداد کالا، نیازهای جامعه و روابط اقتصادی با کشور واردکننده و صادرکننده روش حمل و غیره است.

تمامی این عوامل می‌توانند سودآوری شما را از واردات یک کالا تحت شعاع قرار دهند، با این حال آن چیزی که اهمیت دارد انتخاب نوع کالای مناسب است؛ چرا که اگر شما کالایی مناسب را برای واردات به کشور انتخاب کنید تاثیر عوامل دافع سود به حداقل خواهد رسید. باکس هدیه از جمله اقلامی است که واردات آن می‌تواند همراه با سودآوری‌های بسیار باشد؛ به خصوص در سال‌های اخیر  که استفاده از باکس‌های هدیه به جای کاغذهای کادو رایج و رونق یافته است.

خرید باکس هدیه از چین

کشور چین همواره به عنوان یکی از مقاصد تجاری مهم برای مراودات اقتصادی ایران محسوب می‌شود. این کشور با برخورداری از نیروی کار فراوان و همینطور در اختیار داشتن مواد اولیه از حداقل تا حداکثر کیفیت توانسته است به عنوان یکی از کشورهای پیشگام در زمینه تولید انواع و اقسام کالاهای مصرفی و غیر مصرفی و لوکس شناخته شود.

عوامل متعددی موجب پیشرفت اقتصادی چین به عنوان یکی از مقاصد تجاری برای واردات شده‌اند. به همین خاطر بسیاری از تجار و شرکت‌های تجاری و اشخاص حقوقی خواهان واردات کالا از این کشور هستند، یکی از رایج ترین مقوله‌های واردات از چین خرید باکس‌های هدیه است.

باکس‌های هدیه در ابعاد، اندازه‌ها، رنگ‌ها و طرح‌های مختلف متناسب برای تمامی هدیه‌ها تهیه می‌شوند. از آنجایی که نوع استفاده از باکس‌های هدیه بسیار رایج و متداول بوده خرید این نوع محصول نیز از کشور چین به عنوان یک تجارت سودآور تلقی می‌شود؛ به خصوص اگر خرید به نحو عمده صورت بگیرد.

خرید باکس هدیه از چین

خرید باکس هدیه از دبی

کشور امارات و به خصوص شهر دبی به عنوان یکی از مقاصد تجاری لوکس برای واردات کالا شناخته می‌شوند. در واقع بسیاری از برندهای معروف دنیا در این کشور فعال بوده و به تولید و عرضه کالاهای مختلف در سطح‌های مختلف می پردازند. خرید باکس هدیه از دبی و امارات می تواند بسیار سودآور باشد؛ به خصوص برای اشخاصی که خواهان درنظرگرفتن مارک و برندهای روز دنیا هستند؛ چرا که کشور امارات به عنوان یکی از کشورهای عرضه کننده برترین مارک‌های اروپایی شناخته می‌شود.

خرید باکس هدیه از دبی نیز به جهت همین لوکس بودن می‌تواند تجارت پر رونق به حساب آید؛ به خصوص در زمانی که این کشور در مجاورت ایران بوده و همین نزدیکی می‌تواند در هزینه‌های حمل و نقل نیز تاثیر بسزایی بگذارد.

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم تا به واردات باکس هدیه از چین و امارات و مزیت‌های هر کدام از آنها بپردازیم. آن چیزی که اهمیت دارد، شناخت دقیق و صحیح نیاز بازار و انتخاب نوع کالا متناسب با اهداف تجاری است. واردات از چین و امارات به جهت سودآوری بالا بسیار رونق یافته و در این بین نیز شرکت‌های متعدد این کار را برای متقاضیان داخل کشور تسهیل کرده‌اند.

از جمله شرکت‌های معتبری که می‌توان در این حوزه نام برد، شرکت وانیکس است. شرکت وانیکس به عنوان یک شرکت واردات از چین و امارات به شما این کمک را می‌کند تا با تمامی سرمایه‌ها در ارقام مختلف به واردات کالا پرداخته و از این جهت به هدف تجاری خود نائل شوید.

سوالات متداول درباره واردات باکس هدیه

 • در خصوص واردات از چین و امارات کدام کشور مقدمتر است؟

پاسخ صریحی نمی‌توان به این سوال داد؛ چرا که هر کدام از این کشور‌ها دارای مزیت‌های مختص به خود است. با این حال بسیاری از تجار خرید از چین را به جهت رتبه بندی کیفیت ترجیح می‌دهند.

 • چگونه می‌توان درصد سودآوری در واردات باکس هدیه را بالا برد؟

با خرید عمده و طولانی مدت از تولیدکنندگان معتبر، انتخاب روش‌های اصولی حمل، ترخیص به موقع و شناخت صحیح نیازهای بازار و واردات از طریق شرکت‌های معتبر فعال در این زمینه.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *