واردات بافر ناخن با وانیکس

امروز صنعت زیبایی و آرایشی با پدیده‌های جدید مواجه بوده و افزایش متقاضیان در این حوزه موجب شده است تا تنوع موارد به کارگیری در این عرصه نیز افزایش یابد. در این بین صنعت کاشت ناخن و زیبایی  از رونق بسیار زیادی برخوردار بوده و بسیاری از افراد شغل و حرفه خود را در این امر قرار داد‌ه‌اند. واردات بافر ناخن یکی از چند‌صد کالایی می‌باشد در صنعت کاشت ناخن ایجاد شده است.

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات بافر ناخن

کاشت ناخن مستلزم به کارگیری لوازم و مواد مورد نیاز به خود است و از آنجایی که این مواد تخصصی است بسیاری از آنها از کشورهای مختلف وارد می‌شوند. از موارد مهم و مورد استفاده در این صنعت، بافر ناخن است به همین خاطر ما قصد داریم تا در این مقاله به واردات بافر ناخن توسط شرکت وانیکس بپردازیم.

برای شرکت در آموزش رایگان اقتصاد شرکت بازرگانی وانیکس، کلیک کنید.

آنچه که در مقاله واردات بافر ناخن مورد بررسی قرار میگیرد؛

  • بافر ناخن و موارد استفاده از آن
  • نحوه واردات بافر ناخن
  • واردات بافر ناخن با وانیکس
  • سخن پایانی

بافر ناخن و موارد استفاده از آن

پیش از آنکه برای واردات بافر ناخن سرمایه‌گذاری کنید، واجب است که با این ابزار و موارد استفاده آن آشنا شوید. بافر ناخن، همانند سوهان ناخن عمل می‌کند. با این تفاوت که برعکس سوهان، بافر از سطحی اسفنجی و نرم ساخته شده است. موارد استفاده از بافر همانند سوهان است، در حقیقت از بافر برای صیقل دادن، صاف کردن و فرم دادن به ناخن استفاده می‌شود.

برای واردات از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

البته موارد استفاده از بافر بسیار متنوع بوده و از آنها برای مانیکور و پدیکور پا در منزل نیز استفاده می‌شود. عمده استفاده از بافر در صنعت کاشت ناخن برای کاشت اکریلیک و کاشت ژل است. همچنین می‌توان از آن برای صیقل دادن و درخشش ناخن‌های طبیعی نیز استفاده کرد.

به همین خاطر است که موارد استفاده از این وسیله بالا بوده و به عنوان ابزار مهم برای به کار می‌آید. بافر کشی‌‌‌ می‌تواند همراه با مزایای زیادی باشد، که ما در زیر به کارکرد این وسیله و مزایای آن اشاره می‌کنیم:

بافرکشی سبب می‌شود تا سلول‌های مرده و کدر از سطح ناخن جدا شود. این امر فرایند کاشت ناخن را تسهیل بخشیده و بر بهبود کیفیت عمل کاشت می‌افزاید. بافر کشی در افزایش رشد ناخن‌ها موثر است، در حقیقت بافرکشی موجب می‌شود تا خون‌رسانی در قسمت‌های ناخن به بهترین شکل صورت گرفته و در نتیجه با رشد بهتر از ناخن‌ها روبرو باشیم.

برای واردات از دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

بافر ناخن و موارد استفاده از آن
بافر ناخن و موارد استفاده از آن

بافر کشی در فرایند ژلیش ناخن بسیار موثر است؛ چرا که سبب می‌شود تا چربی‌های اضافی روی ناخن و همینطور سلول‌های مرده کنار رفته و فرایند ژلیش به شکل بهتری صورت بگیرد. بافر کشی در لاک ژل و کاشت ناخن نیز بسیار اهمیت دارد، چرا که سبب می‌شود تا ناهمواری‌های سطح ناخن از بین رفته و مواد کاشت بهتر به سطح ناخن چسبیده و قرار بگیرند.

برای واردات ته لنجی از چین و دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

بافرکشی در کنار تمامی مزیت‌ها و فوایدی که در کاشت ناخن داشته باید به شکل درست و اصولی صورت بگیرد. برای همین اگر بافرکشی بیشتر از حد لازم صورت بگیرد، می‌تواند سبب نازک شدن ناخن‌ها و شکننده شدن آنها شود.

همچنین بافر کشی هیچگاه نباید بر روی ناخن‌های خیس و مرطوب صورت بگیرد. بافر‌ها انواع مختلفی داشته و بر اساس جنس و کیفیت از قیمت متفاوتی نیز برخوردار هستند. هر چقدر جنس بافر با کیفیت‌تر باشد از طول عمر بهتری برخوردار بوده و پس از استفاده های متوالی از یکدیگر جدا نمی‌شود.

 در حقیقت از آنجایی که سطح بافر از اسفنج‌های نرم تشکیل شده است، چنانچه بافر از کیفیت مطلوب و مناسبی برخوردار نباشد، پس از چندبار سوهان کشیدن به روی ناخن تمامی اسفنج‌ها پاره شده و از بین خواهند رفت. به همین جهت کیفیت یک بافر خوب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

برای آشنایی کامل با سرمایه در گردش کلیک کنید.

بافر‌ها دارای انواع و طرح‌های مختلفی هستند با این حال ۲ نوع از بافرها بیشترین استفاده را در میان ناخن‌کارها خواهند داشت. اولین نوع، بافر‌های مکعبی هستند که به طور تخصصی تهیه شده‌اند. در این نوع بافرها از هر طرف دارای درجه بندی یکسانی بوده یا اینکه بر اساس هر طرف دارای درجه مختلفی هستند.

برای آشنایی کامل با اینکه تورم چیست کلیک کنید.

 درواقع باید گفت بافرها از درجه‌های مختلفی تشکیل شده‌اند، یعنی بر روی هر بافر اعدادی بیان شده است که میزان زبری و نرمی هر کدام از طرف‌های آن را مشخص می‌کند. این امر در خصوص فرآیندهای کاشت ناخن و ژلیش می‌تواند بسیار موثر باشد؛ چرا که انجام هر کدام از این فرایندها نیاز به بافرکشی مختص به خود را دارد.

برای خرید از چین و تحویل در ایران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

بافر از درجه‌های ۱۰۰ تا ۱۸۰/ ۲۲۰ تا ۲۸۰ و ۴۰۰ تا ۶۰۰ گریت تشکیل شده است. دسته دوم، بافرهای هستند که به شکل های مستطیلی هلالی و مثلثی تشکیل شده‌اند که اشخاص بنابر سلایق خود می‌توانند آن‌ها را تهیه کنند در حقیقت دسته دوم از بافرها ،بافرهای تخصصی نیستند.

برای خرید از دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

نحوه واردات بافر ناخن

واردات کالا همواره نیازمند طی کردن مراحل ویژه خود است. واردات بافر ناخن نیز از این امر مستثنی نبوده و نیازمند آن است که مراحل لازم در خصوص واردات و مدارک مورد نیاز در مورد آن رعایت شود مراحل واردات کالا به این نحو است؛

  • خرید و ارسال کالا

در این مرحله شرکت وارد کننده با بررسی شرکت‌های تامین کننده کالا و همینطور انجام مراودات لازم اقدام به خرید می‌کند. پس از خرید و انتخاب روش‌های حمل کالا و پرداخت هزینه‌های جانبی کالا به مقصد مطلوب ارسال می‌شود.

  • ترخیص کالا

پس از ارسال کالا به گمرک،باید اقدام به ترخیص نمود. ترخیص کالا پس از اخذ مجوز‌ها و مدارک لازم مانند؛ بارنامه،برگه ترخیص،اسناد پروفرما ،لیست عدل‌ بندی، سیاهه خرید، اسناد بیمه، کاتالوگ کالا، مجوز قانونی بهداشت و سلامت، پروانه بهره‌برداری و پرداخت هزینه‌های گمرکی خواهد بود. همچنین در این مرحله باید اعلامیه ورود کالا به گمرک اخذ شود. پس از طی این مراحل کالا وارد انبار شده تا تحویل متقاضی شود.

برای ترخیص کالا در چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

نحوه واردات بافر ناخن
نحوه واردات بافر ناخن

اما در خصوص شرکت وانیکس باید گفت این شرکت با خدمات خود وارداتی بدون گمرک را برای شما رقم خواهد زد. در واقع این شرکت به منظور تسهیل واردات، بدون طی کردن مراحل فوق کالا را از مقصد‌های مورد نظر خریداری نموده و آن‌ها را در آدرس اعلامی شما ارسال می‌کند. همین خدمات بدون گمرک موجب شده است تا بسیاری از اشخاص تاجر و وارد کننده روابط تجاری بلند مدتی را با این شرکت در نظر بگیرند. همچنین این شرکت در جهت جلب اطمینان مشتریان خود چک تضمین ارائه می‌کند.

برای آشنایی کامل با رکود اقتصادی کلیک کنید.

واردات بافر ناخن با وانیکس

شرکت وانیکس به عنوان شرکتی پیشگام در زمینه واردات انواع کالا در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه آرایشی و بهداشتی شناخته می‌شود. این مجموعه به عنوان شرکتی با تجربه و با سابقه در حوزه واردات از چین و امارات بوده و همواره با ارائه خدماتی متنوع و کارآمد از جمله واردات بدون گمرک به عنوان یک شرکت معتبر شناخته می‌شود. شرکت وانیکس از جمله شرکت‌های فعال در حوزه واردات و صا درات است که از این جهت اطمینان مخاطب را برای سرمایه‌گذاری جلب می‌کند.

برای آشنایی کامل با رشد اقتصادی کلیک کنید.

وانیکس فعالیت خود را در حوزه واردات لوازم آرایشی از جمله واردات بافر ناخن گسترش داده و با واردات بهترین کالاها و جنس‌ها این اطمینان را به مخاطب می‌دهد تا از بهترین کالای موجود در بازار برخوردار شده و از آن استفاده نماید.

برای آشنایی کامل با  حباب قیمت کلیک کنید.

بافر‌های ناخن  دارای قیمت‌ها و کیفیت‌های متفاوتی است، در این بین هر چقدر کیفیت کالا بالاتر باشد قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. با این حال شرکت وانیکس با ارائه بهترین کیفیت‌ها در خصوص موارد کاشت ناخن از جمله بافر ناخن با قیمت بسیار مناسب این قابلیت را برای تمامی سالن‌دارهای آرایشگاهی و ناخن کارها برای تهیه مرغوبترین کالا فراهم می‌کند.

برای کارگو در چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

سخن پایانی

ما در این مقاله به بافر ناخن، موارد استفاده و واردات آن توسط شرکت وانیکس اشاره کردیم. بافر ناخن از جمله موارد تخصصی است که استفاده صحیح و اصولی از آن مستقیماً با سلامت ناخن متقاضی ارتباط دارد به همین خاطر نیازمند آن است که همواره از مواد مرغوب و باکیفیت استفاده شود تا بتوان حدالامکان از بیماری‌های مرتبط با ناخن و قارچ جلوگیری کرد.  شرکت وانیکس این امکان را به شما می‌دهد تا از بهترین وسایل خارجی وارداتی استفاده نموده و بدین ترتیب خطرات پیرامون استفاده از وسایل نامرغوب و بی‌کیفیت را به حداقل برسانید.

برای حمل کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

55 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست