واردات اسپرسو ساز از چین و دبی با وانیکس

اما واردات اسپرسو ساز از چین و دبی چگونه انجام می‌شود؟ دریک نگاه کلی این دستگاه با پشت‌سر گذاشتن ۳ مرحله کلی وارد کشور می‌شود. مرحله اول عبارت است‌از خرید اسپرسو ساز از کشور چین، مرحله دوم آن ترخیص اسپرسوسازهای خریداری شده از گمرک چین بوده و مرحله سوم ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران است. هرکدام ازاین مراحل نکاتی دارد که باید به آنها توجه شود. تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا این مراحل و نکات آن را بطور کامل بررسی کرده و توضیح دهیم.

 

 

اسپرسو چیست و چه خواصی دارد؟

اگر قصد دارید واردات اسپرسو ساز از چین و دبی انجام دهید، باید حتما بدانید که اولا اسپرسو چیست و چرا اینقدر طرفدار دارد و دوما اسپرسو ساز چیست و انواع ان کدام است. اسپرسو یک نوع نوشیدنی کافئین دار است که از دانه های قهوه خشک شده تهیه می شود. برای تهیه این نوشیدنی، دانه های قهوه ریز شده را درون یک دستگاه اسپرسو با فشار بالا و دمای بالا قرار می دهند و آبی را از بالای دانه ها عبور داده و اسپرسو را تهیه می کنند. اسپرسو یکی از محبوب ترین نوشیدنی های جهان است و بسیاری از افراد به آن به‌خاطر طعم و اثرات آن علاقه دارند. برخی از خواص اسپرسو عبارتند از:

  • اسپرسو چیست و چه خواصی دارد؟افزایش انرژی و کارایی: اسپرسو به عنوان یک منبع قوی کافئین شناخته شده است و مصرف آن می تواند باعث افزایش انرژی و کارایی شود.
  • افزایش تمرکز و توجه: کافئین موجود در اسپرسو می تواند به افزایش تمرکز و توجه کمک کند و برای افرادی که به کارهای دقیق و پیچیده انجام می دهند، مفید است.
  • بهبود حالت خلقی: برخی از مطالعات نشان داده اند که مصرف اسپرسو می تواند بهبود حالت خلقی را ارتقا دهد و احساس شادی و خوشبختی را افزایش دهد.
  • کاهش خطر بیماری های قلبی: برخی از تحقیقات نشان داده اند که مصرف معتدل اسپرسو می تواند به کاهش خطر بیماری های قلبی و عروقی کمک کند.

 

 

انواع اسپرسو ساز و کاربردهای آن کدام است؟

اسپرسوساز یک دستگاه کوچک و خانگی است که برای تهیه قهوه اسپرسو به کار می‌رود. این دستگاه برای تهیه قهوه اسپرسو از فشرده شده و خمیر شده‌ی بن یا قهوه استفاده می‌کند.

انواع اسپرسوسازها شامل مدل‌های مختلفی با انواع قابلیت‌ها و امکانات متفاوت می‌شود. این انواع شامل:

۱- اسپرسوساز بدون ماکینه: این نوع از اسپرسوسازها برای تهیه قهوه اسپرسو بدون استفاده از ماکینه استفاده می‌شود. در این دستگاه، آب به صورت دستی بر روی بن فشرده شده یا قهوه ریخته می‌شود.

۲– اسپرسوساز با ماکینه دستی: این نوع از اسپرسوسازها شامل دستگاه‌هایی می‌شود که برای تهیه قهوه اسپرسو از ماکینه دستی استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها با دستگاه‌های دیگر مانند دستگاه‌های قهوه ساز تفاوت دارند.

۳- اسپرسوساز با ماکینه خودکار: این نوع از اسپرسوسازها شامل دستگاه‌هایی است که برای تهیه قهوه اسپرسو از ماکینه خودکار استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها دارای امکاناتی مانند خودکارسازی، تنظیمات مختلف و قابلیت برنامه‌ریزی هستند.

۴– اسپرسوساز تجاری: این نوع از اسپرسوسازها برای استفاده در کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها طراحی شده‌اند. این دستگاه‌ها دارای ظرفیت بیشتری برای تهیه قهوه اسپرسو و قابلیت استفاده مکرر هستند.

با توجه به توضیحاتی که درمورد اسپرسو و اسپرسو ساز دادیم باید برای شما مشخص شده باشد که چرا واردات اسپرسو ساز از چین و دبی اینقدر طرفدار داشته و البته چقدر می‌تواند سودآور باشد. درادامه مراحل این عملیات و نکات آن را بررسی می‌کنیم تا بتوانید از این واردات سودی مناسب به‌دست‌آورید.

 

 

خرید اسپرسو ساز

اولین مرحله واردات اسپرسو ساز از چین و دبی عبارت است از خرید این وسایل از کشور چین. برای اینکه بتوانید دراین مرحله موفق باشید بهترین کار این است که حتما این وسایل را از یک شرکت معتبر چینی خریداری کنید تا اسپرسوسازهایی با کیفیت و مناسب دراختیار شما قرار گیرد.

خرید اسپرسو سازهایی باکیفیت باعث می‌شود که درآینده بعداز واردکردن انها به بازار ایران بتوانید دستگاه‌ها را با قیمتی مناسب به فروش برسانید، اما برای یافتن بهترین شرکت دراین زمینه می‌توانید به‌سادگی در اینترنت تحقیق کنید و لیستی از شرکت‌های معتبر در این زمینه یافته و با بررسی نمونه‌های آنها، دست به انتخاب بهترین شرکت فروشنده اسپرسو ساز چینی بزنید.

خرید عمده اسپرسو ساز

دستگاه‌های اسپرسو سازی که قصد خرید آنها را دارید، باید حتما بصورت عمده خریداری شوند. اما چرا؟ فرض کنید شما قصد راه اندازی کسب‌وکاری درزمینه فروش اسباب‌بازی داشته باشید. آیا برای تامین اسباب‌بازی‌هایی که قصد فروش آنها را دارید اینگونه عمل می‌کنید که مثلا از هر اسباب‌بازی ۵ عدد خریداری کرده و آنها را تنها با سود کمی به‌فروش می‌رسانید، یا اینکه به یک مرکز فروش عمده اسباب‌بازی رفته و سفارش خرید تعداد زیادی اسباب‌بازی با قیمتی اندک خواهید داد؟

خرید عمده اسپرسو ساز

مسلما گزینه دوم یعنی خرید عمده را باید انتخاب کرد. درمورد واردات اسپرسو ساز از چین و دبی نیز همین موضوع برقرار است. یعنی دراین مورد نیز شما باید حتما اسپرسو سازهای درخواستی خود را بصورت عمده خریداری کنید تا بتوانید سودی از این واردات به دست‌ آورید.

خرید اسپرسو ساز از چین

اما برای خرید اسپرسو سازها باید بصورت عملیاتی چکار کرد؟ برای انجام مرحله اول واردات اسپرسو ساز از چین و دبی یعنی خرید آنها بصورت رسمی لازم است که شما چیزی به‌نام پیش‌فاکتور یا پروفرما تهیه کرده و برای شرکت فروشنده چینی ارسال کنید. این پروفرما شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید اسپرسو سازها، تعداد درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خریدشان است.

 

 

شما باید توجه داشته باشید که پروفرمای خرید اسپرسو سازهای شما حتما درحضور یک مشاور حقوقی نوشته شود تا ایرادی درآن نباشد. این مشاور حقوقی را شرکت‌های بازرگانی وارداتی دراختیار شما قرار می‌دهند. درپایان مقاله برای اینکه بتوانید این مرحله و دیگر کارهای مربوط به واردات اسپرسو ساز از چین  را به‌خوبی انجام دهید، یکی از بهترین این شرکت‌ها را به‌شما معرفی خواهیم کرد.

خرید اسپرسو ساز از دبی

بعداز اینکه توانستید پروفرمای خرید اسپرسو سازها از شرکت چینی را تهیه کنید باید آن را به این شرکت ارسال کرده و منتظر دریافت پاسخ ازجانب این شرکت بمانید. شرکت فروشنده اسپرسو ساز بعداز دریافت پروفرمای خرید شما اقدام به تهیه دستگاه‌های اسپرسو ساز کرده و اگر کیفیت آنها مورد تایید باشد، آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهند.

زمانی می‌توان از کیفیت این دستگاه‌ها مطمئن شد که به بخش کنترل کیفی کارخانه سازنده رفته و توسط بازرسان این بخش بررسی شوند. یک‌سری تست مشخص برای بررسی کیفیت این دستگاه‌ها وجود دارد که برای توسط مهندسان طراحی شده است. بعداز اینکه کیفیت این اسپرسو سازها تایید شد، آنها را برای ارسال قانونی به ایران به گمرک کشور چین تحویل می‌دهند. دراین مرحله باید برای ترخیص این دستگاه‌ها از گمرک اقدام کنید.

ترخیص اسپرسو ساز

مرحله دوم واردات اسپرسو ساز از چین و دبی عبارت است از ترخیص این دستگاه‌ها از گمرک کشور چین. برای ترخیص دستگاه‌های اسپرسو ساز از گمرک این کشور لازم است که شما یک‌سری مدارک که عبارتنداز کارت بازرگانی، بارنامه خرید و پروفرمای دستگاه‌های اسپرسو ساز را به اداره گمرک تحویل داده و سپس فرم درخواست ترخیص این وسایل را تکمیل کنید و منتظر پاسخ اداره گمرک کشور چین بمانید.

در این مرحله بازرسان اداره گمرک چین اقدام به بررسی دستگاه‌های اسپرسو ساز کرده و اگر مشکل قانونی برای ارسال آنها وجود نداشته باشد، برگه ترخیص دستگاه‌ها را برای شما صادر کرده و آنگاه می‌توانید اسپرسو سازها را برای ارسال به ایران تحویل بگیرید.

وارد کننده اسپرسو ساز

برای انجام تمام مراحل وادرات اسپرسو ساز از چین و دبی لازم است که شما حتما یا خودتان و یا شخص دیگری در چین بوده و برای انجام کارها اقدام عملیاتی کنید. این کار نیز درست مانند تکمیل پروفرما باید به دست متخصصان این حوزه سپرده شود. این متخصصان همان‌طور که گفتیم دراختیار شرکت‌های بازرگانی قرار دارند و فورواردر نامیده می‌شوند.

وارد کننده اسپرسو ساز

وظیفه فورواردرها این است که کارهای واردات شما مثل مراحل خرید، انجام کارهای ترخیص دستگاه‌های اسپرسو ساز از گمرک چین و ارسال آنها به ایران را انجام دهند بدون اینکه نیاز باشد شما برای انجام آنها به چین سفر کنید. همانطور که گفتیم درپایان مقاله یکی از معتبرترین شرکت‌هایی که دراین زمینه می‌تواند به‌شما کمک کند را معرفی خواهیم کرد.

حمل و نقل اسپرسو ساز از چین و دبی

برای ارسال و واردات اسپرسو ساز از چین و دبی به ایران سه راه کلی پیشروی شما وجود دارد. البته هرسه راهی که قرار است نام ببریم به‌عنوان روش کارگو شناخته می‌شوند. درروش کارگو کالاهای وارداتی از کشوری به کشور دیگر با استفاده از وسایل حمل‌ونقل باری بین‌المللی جابجا می‌شود.

 

 

کارگو را می‌توان ارزان‌ترین و البته کم دردسرترین روش برای ارسال دستگاه‌های اسپرسو ساز از چین به ایران دانست. به‌همین‌دلیل اکثر بازرگانان و تجار ایرانی این روش را برای ارسال کالا از چین به ایران دراولویت قرار می‌دهند.

اما این ۳ نوع کارگویی که قرار بود برای واردات اسپرسو ساز از چین و دبی به ایران نام ببریم عبارتنداز کارگو هوایی که درآن از هواپیمای باری استفاده می‌شود، کارگو زمینی که وسیله ارسال کالاها درآن قطار باری است و کارگو دریایی که دران کشتی باری وظیفه ارسال اسپرسو سازها از کشور چین به ایران را برعهده دارد. درمیان این سه کارگو، متداول‌ترین و متناسب‌ترین راه برای ارسال دستگاه‌های اسپرسو ساز از چین به ایران روش کارگو دریایی است.

سود واردات اسپرسو ساز چقدر است

برای اینکه به طور دقیق مقدار سود واردات اسپرسو ساز از چین و دبی به ایران را به‌دست آوریم باید حتما قیمت خرید این دستگاه‌ها در چین و قیمت فروش آنها در بازار ایران را بدانیم. بادانستین این دو قیمت و البته هزینه واردات دستگاه‌های اسپرسو ساز فرمول سود واردات این دستگاه‌ها می‌شود:

  • هزینه‌های واردات-(قیمت فروش در ایران- قیمت خرید در چین) =سود واردات

مشخصا هرچه قیمت خرید این دستگاه‌ها از چین پایین‌تر بوده و درعوض قیمت فروش آنها در ایران بیشتر باشد، و البته هزینه‌های واردات به حداقل خود برسد، مقدار سود واردات بیشتر خواهد شد.

واردات اسپرسو ساز از چین با شرکت علی والا

شرکتی که می‌توانید با سپردن کارهای واردات اسپرسو ساز از چین و دبی به آن تمام مراحل واردات این دستگاه‌ها مثل مرحله خرید، مرحله ترخیص دستگاه‌ها و البته ارسال آنها به ایران را به‌سادگی و باکمترین هزینه انجام دهید، شرکت بازرگانی وانیکس است. این شرکت باداشتن تجربه بالا در زمینه واردات انواع کالا از کشور چین می‌تواند کارهای واردات شما را به‌سادگی و بدون دردسر انجام دهد.

کافی است با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که با توجه به شرایط شما برای انجام کارهای واردات اسپرسو سازهای درخواستی شما استراتژی مشخص تشکیل داده و برای واردات آنها اقدام کند. آنگاه خواهید دید که درمدتی کوتاه بدون اینکه نیاز باشد به چین سفر کنید، اسپرسو سازها درایران به‌دست شما خواهد رسید.

 

 

حرف آخر

اسپرسو یک نوع نوشیدنی کافئین دار است که از دانه های قهوه خشک شده تهیه می شود. برای تهیه این نوشیدنی، دانه های قهوه ریز شده را درون یک دستگاه اسپرسو با فشار بالا و دمای بالا قرار می دهند و آبی را از بالای دانه ها عبور داده و اسپرسو را تهیه می کنند. اسپرسو یکی از محبوب ترین نوشیدنی های جهان است و بسیاری از افراد به آن به‌خاطر طعم و اثرات آن علاقه دارند.

دقیقا همین موضوع باعث شده که بازرگانان و تجار زیادی برای واردات اسپرسو ساز از چین و دبی صف کشیده و از سودی که این واردات دارد بهره گیرند. دراین مقاله سعی کردیم مراحل انجام اینکار را مرحله‌به‌مرحله بررسی کنیم. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات اسپرسو ساز

  • برای واردات اسپرسو ساز از چین و دبی باید چکار کرد؟

برای اینکه این دستگاه‌ها را بتوان از چین و دبی وارد کشور کرد لازم است که ۳ مرحله خرید دستگاه، ترخیص دستگاه‌های خریداری شده از گمرک دبی و ارسال آنها به ایران پشت‌سر گذاشته شود.

  • بهترین راه برای ارسال اسپرسو سازها از چین به ایران چه راهی است؟

بهترین راه برای انجام اینکار استفاده از روش کارگو دریایی است که هم بسیار امن بوده و هم ارزان تمام می‌شود.

  • مدارک لازم برای ترخیص دستگاه‌های اسپرسو ساز از گمرک چین کدامند؟

این مدارک شامل بارنامه، کارت بازرگانی و البته پروفرمای خرید این محصولات هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *