واردات از دبی با سرمایه کم و زیاد در کمترین زمان

شرکت واردات از دبی وانیکس ابتدا کالای شما را با بهترین قیمت در دبی پیدا می‌کند، سپس کالای شما را دریافت و بعد از بسته بندی، حمل و به شما در ایران تحویل می دهد. برای واردات کالا از دبی توسط وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه تماس بگیرید.

واردات از دبی با سرمایه کم و زیاد در کمترین زمان

شرکت واردات از دبی وانیکس ابتدا کالای شما را با بهترین قیمت در دبی پیدا می‌کند، سپس کالای شما را دریافت و بعد از بسته بندی، حمل و به شما در ایران تحویل می دهد. برای واردات کالا از دبی توسط وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره واردات از دبی با وانیکس

واردات از دبی به ایران به صورت دریایی چند روز زمان می برد

واردات از دبی به ایران به صورت دریایی حدود ۴۵ روز زمان می‌برد

واردات از دبی به ایران به صورت هوایی چند روز زمان می برد

واردات از دبی به ایران به صورت هوایی حدود ۷ روز زمان می‌برد

خدمات واردات کالا از دبی شرکت وانیکس Door To Door است یا Door To Airport

شرکت وانیکس واردات کالای شما را به صورت Door to Door انجام می دهد. همچنین بنا به درخواست مشتری می تواند از سرویس (Door To Airport) نیز استفاده شود

وزن حجمی در واردات از دبی چیست و چگونه محاسبه می شود

وزن حجمی مختص حمل هوایی می باشد. یکبار وزن واقعی کارتن‌ها محاسبه می‌گردد و یکبار وزن حجمی آن‌ها با فرمول زیر محاسبه می‌شود، در نهایت هر وزنی که بالاتر باشد مورد محاسبه قرار خواهد گرفت

محاسبه وزن حجمی: طول * عرض * ارتفاع (سانتی متر) تقسیم بر ۵۰۰۰

 
 
برای واردات کالا از دبی محدودیت وزنی و ابعادی وجود دارد

بله در واردات کالا از دبی یا امارات، هم محدودیت وزنی و هم محدودیت در ابعاد وجود دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید ( تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴ ۰۲۱۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵ )

آیای شرکت وانیکس خرید کالای ما از دبی و حمل آن به ایران را انجام می دهد

بله؛ جهت گرفتن استعلام قیمت اطلاعات و سوالات خود را به شماره واتس اپ ارسال نمایید. ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

 
 
آیا شرکت وانیکس حمل خرده بار از دبی را هم انجام می دهد

بله، شرکت وانیکس این امکان را دارد که بارها را به صورت خرده بار (LCL) نیز ارسال نماید

آیا شرکت وانیکس خدمات انبارداری در دبی را هم انجام می دهد

بله، شرکت وانیکس با توجه به داشتن انبار در دبی امکان خدمات انبارداری و بازبینی کالا در مبدا را قبل از ارسال به ایران دارد

دبی در سال‌های گذشته به یکی از مهم‌ترین مراکز تجاری در منطقه خاورمیانه تبدیل شده است. به طوری که آن را، دروازه ورود به بازار‌های جهانی می‌نامند. وجود نمایندگی‌هایی از شرکت‌ها و برند‌های مطرح جهانی در دبی، توجه‌ها را به این منطقه جلب کرده است. از سوی دیگر، انواع کالا‌ها از اقصی‌نقاط جهان به این منطقه منتقل می‌شوند. این امر موجب افزایش پتانسیل دبی برای تجارت انواع محصولات شده است. 

بازرگانی وانیکس به‌عنوان یکی از شرکت‌های بازرگانی پیشرو در زمینه واردات از دبی توانسته شرایطی فراهم آورد که بازرگانان بتوانند به‌سادگی و با طی‌کردن مراحلی کاملا مشخص کالای مورد نیاز خود را از این شهر تجاری وارد ایران کنند. در دبی نیز مانند چین شرکت‌های فروشنده بزرگی وجود دارد که متخصصان وانیکس با شناخت آنها و چگونگی خرید از هرکدام می‌توانند نیاز بازرگانان را برطرف و وارداتی پرسود برای آنها رقم بزنند. تنها کافی است که نکات واردات از دبی را به‌خوبی بشناسید و آنها را بکار گیرید. 

واردات کالا از دبی

واردات از دبی یکی از پرسودترین انواع واردات به ایران محسوب می‌شود. این واردات بدون داشتن تجربه و آگاهی لازم، به‌درستی قابل انجام نخواهد بود. به‌همین‌دلیل است که شرکت‌های بازرگانی واسطه‌ای مثل وانیکس وجود دارد که کار خرید، ترخیص و ارسال کالا از دبی به ایران را برعهده گرفته و آن را برای بازرگانان ساده می‌کند. این مراحل هرچند به‌ظاهر ساده می‌آیند، اما درست انجام دادن آنها نیازمند تجربه و مطالعه زیاد است. بصورت خلاصه این پروسه در ۳ مرحله خرید، ترخیص و ارسال به ایران به شکل زیر انجام می‌شود.

واردات کالا از دبی
واردات کالا از دبی

خرید کالا از شرکت‌های فروشنده موجود در دبی در ابتدا نیازمند تحقیق فراوان در مورد خود کالاها است. پیش از هر چیز لازم است به این سوال پاسخ دهید که چه کالایی برای واردات مناسب است. برای مثال شاید بازرگانی گمان کند خرید گوشی از دبی برای وی پرسودترین نوع واردات است اما تحقیقات نشان می‌دهد که در این لحظه از سال واردات لوازم خانوادگی مناسب‌تر است. به‌همین‌دلیل تحقیقات پیش از خرید راجع‌به خرید کالا بسیار مهم است. 

مرحله بعدی که ترخیص کالا است هم نیازمند کمک متخصصانی است که ترخیص‌کار نام دارند و کارشان این است که با ارائه مدارکی مثل پروفرما، بارنامه و کارت بازرگانی کارهای ترخیص کالا را انجام دهند. ارائه این مدارک و پرداخت هزینه گمرکی درنهایت منجر به صدور برگه ترخیص می‌شود. هزینه گمرکی بستگی به کالاها متفاوت است. 

در نهایت هم کالاهای ترخیص شده به ایران ارسال می‌شوند. کارهای یافتن شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارد و عقد قرارداد ارسال کالا با آنها بازهم نیازمند مشاوره متخصصانی است که فورواردر نامیده می‌شوند. فورواردرهای وانیکس به‌خاطر تجربه زیادی که در ارسال کالا از دبی به ایران دارند این مرحله را با کمترین هزینه و البته ساده‌ترین روش برای بازرگانان انجام می‌دهند.

واردات از دبی با سرمایه کم

شاید جالب باشد که بدانید بسیاری از بازرگانان، واردات از دبی را با سرمایه کم شروع کرده‌اند. بر‌خلاف تصور بسیاری از افراد، تجارت با سرمایه کم امکان‌پذیر است. اما باید با انتخاب روش‌های مناسب، هزینه‌ها را مدیریت کنید. باید با روش‌های صحیح خرید از امارات و تحویل در ایران، آشنایی کامل داشته باشید. در حالت کلی خرید عمده از این کشور، موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود.

واردات از دبی با سرمایه کم
واردات از دبی با سرمایه کم

بهترین کالا‌ها برای خرید عمده، کالا‌هایی هستند که در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانند شما را به سود برسانند. 

 • قیمت و نرخ تقاضا

در واقع توصیه می‌شود برای واردات از دبی با سرمایه کم، به دنبال کالا‌ها و اجناسی باشید‌ که بتوانید به سرعت آن‌ها را در ایران به فروش برسانید. هر چه قیمت تمام شده کالا کمتر باشد، بدون‌شک سود شما نیز بیشتر می‌شود‌. در این صورت زمینه خرید و وارد کردن کالا از دبی برای دفعات بعدی نیز فراهم می‌شود. 

یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید باید به آن توجه داشته‌ باشید، نرخ تقاضا است. باید نیاز کشور و بازار داخلی را نسبت به محصولی که قصد خرید آن را دارید، بررسی کنید. به عنوان مثال اگر محصولی که قصد وارد کردن آن را دارید توسط شرکت‌های تولیدی در ایران تولید و تامین شود، کالای وارداتی شما تقاضای زیادی نخواهد داشت. بنابراین نمی‌توانید سود خوبی از تجارت خود به دست آورید. 

 • تاریخ انقضاء

علاوه‌بر نرخ تقاضا، باید به دنبال اجناسی باشید که احتمال خراب شدن آن‌ها در طی زمان بسیار کم باشد‌. در این صورت می‌توانید در هنگام نیاز، مدت زمان زیادی آن‌ها را در انبار نگه‌داری کنید. بنابراین کالا‌هایی که تاریخ انقضاء دارند، برای واردات از دبی با سرمایه کم مناسب نیستند. 

 • روش حمل و نقل

یکی‌دیگر از عواملی که حداقل سرمایه واردات از این منطقه را کاهش می‌دهد، روش حمل و نقل است؛ چرا‌که روش‌های مختلفی برای حمل و نقل کالا‌ها از دبی به ایران وجود دارد. در میان انواع روش‌های حمل بار بین‌المللی، روش هوایی و دریایی محبوب‌ترین روش‌ها هستند. بازرگانان بسته به موقعیت جغرافیایی کشور‌های مبدا و مقصد، یکی از این دو روش را انتخاب می‌کنند. حمل و نقل هوایی روش گران‌تری است اما برای کالا‌های سبک، ایده‌آل است. 

در مقابل روش حمل و نقل دریایی، هزینه کمتری برای بازرگانان دارد. اما مدت زمان تحویل کالا در روش دریایی، بسیار بیشتر از روش هوایی می‌باشد. حتی در برخی از موارد بیش از ۳۰ روز زمان نیاز دارد. بنابراین اگر برای دریافت کالا‌های خریداری شده از دبی عجله‌ای ندارید، می‌توانید روش حمل و نقل دریایی را انتخاب کنید. در این صورت هزینه وارد کردن کالا‌ها، تا حد زیادی کاهش می‌یابد. 

واردات چمدانی از دبی

امروزه تجارت چمدانی توسط بسیاری از تجار و بازرگانان انجام می‌شود. همچنین از این نوع تجارت درکشور‌هایی که در کنار یک‌دیگر واقع هستند استفاده می‌شود. منظور از واردات چمدانی، وارد کردن چمدانی کالا است. در یک تعریف کلی، واردات چمدانی را می‌توان وارد کردن اجناس توسط مسافران و به عنوان نیاز شخصی تعریف کرد. در این نوع تجارت، مسافران می‌توانند مقادیر اندکی از کالا‌ها را خریداری کنند و سپس با هواپیما به عنوان بار مسافر وارد کشور کنند. 

واردات چمدانی از دبی
واردات چمدانی از دبی

این روش به بازرگانان تازه‌وارد بسیار توصیه می‌شود. چرا‌که این روش می‌تواند سود خوبی را برای بازرگانان به دنبال داشته باشد. در ادامه بازرگانان می‌توانند کالا‌های بیشتری را از این طریق وارد کرده و هزینه حمل بار هواپیما را بپردازند. طبق قوانین و مقررات گمرکی، اجناسی که مسافر به عنوان بار خود وارد کشور می‌کند، نیاز شخصی مسافر محسوب می‌شود. در این صورت مسافران باید جهت ترخیص باز از گمرک، ثابت کنند که محصول مورد نظر فقط برای استفاده شخصی است. پس از اثبات اینکه اجناس وارد شده هیچ کار‌کرد تجاری‌ای ندارند، بار از فرودگاه ترخیص می‌شود. 

در صورتی تجارت چمدانی یک کار غیر‌قانونی محسوب می‌شود که فردی از طریق سهمیه مسافری خود، یک کالا با کار‌کرد تجاری ترخیص کند. بنابراین باید در هنگام واردات از دبی به این موضوع توجه کنید تا اجناس شما غیر‌قانونی محسوب نشوند. از آن جایی که دبی یکی از کشور‌هایی است که در همسایگی ایران قرار دارد، حجم تجارت ایران و دبی بسیار زیاد است. روش تجارت چمدانی یکی از روش‌های رایج و کاربردی برای واردات کالا از این کشور است. 

از آن جایی که این روش مزایای فراوانی دارد، بسیاری از تجار و بازرگانان از آن بهره می‌گیرند. یکی از مزایای این روش، کاهش هزینه و عدم پرداخت مالیات است. در واقع بسیاری از بازرگانان به دنبال کاهش هزینه‌های واردات، در‌راستای دریافت سود بیشتر هستند. بنابراین این روش می‌تواند گزینه مناسبی برای این افراد باشد. از سوی دیگر امنیت در حین واردات چمدانی، بسیار بالاست و بازرگانان نگران امنیت کالا‌های خود نخواهند بود. در حالت کلی این روش می‌تواند پاسخگوی نیاز‌های بسیاری از تجار و بازرگانان باشد. 

تجارت چمدانی به دبی

امارات، بزرگ‌ترین و سومین شریک تجاری ایران، از نظر صادرات و واردات از دبی است. این امر نشان می‌دهد که بسیاری از شرکت‌های بازرگانی و تجار، تجارت با این کشور را در دستور کار خود قرار داده اند. ایران توانسته است در سال‌های اخیر در زمینه صادرات با دبی، به صورت جهشی عمل کند. بخش بزرگی از این تجارت به صورت چمدانی انجام شده است. در واقع قطب اصلی تجارت ایران با امارات، دبی است. 

تجارت چمدانی از دبی
تجارت چمدانی از دبی

همانطور که گفتیم تجارت چمدانی در سطح محدودی در مناطق مرزی انجام و به کالا‌ها و اجناس خاصی محدود می‌شود. از آن جایی که یکی از مقاصد ایرانیان برای تجارت دبی می‌باشد، می‌توان بخشی از هزینه‌های سفر را جبران کرد. برای این کار می‌توان از تجارت چمدانی استفاده کرد. حتی برخی از بازرگانان و تجار با تجربه از این روش به کسب درآمد نیز می‌پردازند. توصیه می‌شود پیش از امتحان این روش، با قوانین و مراحل آن آشنا شوید. زیرا امکان ایجاد خسارت برای افراد تازه‌کار وجود دارد. 

از آن جایی که اجناس وارداتی به عنوان بار مسافر شناخته می‌شوند، هیچ‌گونه عوارض گمرکی و مالیاتی برای آن‌ها در نظر گرفته نمی‌شود. در نتیجه افراد بعد از خروج از مرز، با فروش آن‌ها در یک موقعیت مناسب سود خوبی دریافت می‌کنند. این نوع صادرات با حجم کمی انجام می‌شود. از این رو در اغلب کشور‌ها و میان افراد زیادی به رسمیت شناخته نشده است، اما در حقیقت می‌تواند به اقتصاد کشور‌ها آسیب برساند. 

تعداد محدودی از کشور‌ها برای جلوگیری از این مورد، قوانینی تدوین کرده‌اند. بنابراین باید در مورد این قوانین آگاهی کامل داشته باشید تا بتوانید کالا‌های خود را از این طریق صادر کنید. به منظور آشنایی با قوانین صادرات چمدانی باید به قوانین موجود در هر کشور مراجعه نمایید. بدون شک هر کشوری متناسب با سیاست‌ها و حکومت خود، قوانین مورد نیاز خود را تنظیم و تصویب می‌کند. 

بهترین تجارت در دبی چیست

بی‌شک دبی یک از اصلی‌ترین شهر‌های اقتصادی و تجاری در خاورمیانه است. زیرا امارات نه‌تنها یک قطب اقتصادی در سطح خاورمیانه محسوب می‌شود، بلکه یک کشور شناخته شده تجاری در سطح جهان است. رشد اقتصادی این کشور در چند سال اخیر بسیار چشمگیر بود. به گونه‌ای که توانست در مدت زمان کوتاهی با کشور‌های بسیاری به خصوص در این راستا بسیاری از بازرگانان به ویژه بازرگانان ایرانی، زمینه تجارت با این کشور را فراهم کردند. 

بهترین تجارت در دبی چیست
بهترین تجارت در دبی چیست

باید بگوییم که واردات از دبی بهترین تجارت است؛ چرا‌که به عنوان یک شهر مهم در حاشیه خلیج فارس فرصت‌های تجاری سودآوری را برای کشورهای اطراف به خصوص ایران فراهم کرده است. همچنین شرایطی وجود دارد که واردات کالا از دبی با مزایا بسیاری همراه است. با توجه به اینکه زبان دوم دبی، انگلیسی است، بازرگان مسلط به زبان می‌تواند با تولیدکنندگان و فروشندگان ارتباط بگیرد. از سوی دیگر بسیاری از شرکت‌های اروپایی در دبی مستقر هستند و اجناس زیادی از اروپا به دبی وارد می‌شود. 

جدای از دلایل ذکر شده، واردات از دبی مزایای بسیاری به همراه دارد و برای ایرانیان نیز مقرون به صرفه است. دانستن این نکات باعث می‌شود تا دبی به یکی از مقاصد اصلی برای وارد‌کنندگان ایرانی تبدیل شود. اما ندانستن این نکته باعث از دست رفتن فرصت‌های بسیار عالی برای خرید، واردات و کسب سود می‌شود. در ادامه برخی از مزایا واردات کالا از دبی را معرفی می‌کنیم. 

 • وارد کردن کالا از دبی، کم هزینه است. 
 • کیفیت کالا‌های وارداتی بسیار خوب است. 
 • امکان واردات کالا از نقاط مختلف دنیا به واسطه دبی وجود دارد‌.
 • امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد. 
 • هزینه ترخیص کالا از دبی بسیار مقرون‌به‌صرفه است. 

مزایایی که مورد توجه بسیاری از بازرگانان ایرانی قرار گرفته است؛ زیرا کمتر مبدا خریدی وجود دارد که تمام این مزایا را در کنار هم داشته باشد. دبی هم امکان خرید انواع کالا‌های با کیفیت و متنوع را فراهم می‌کند و هم هزینه مناسبی برای واردات و حمل کالا دارد. 

پرسودترین کالای وارداتی از دبی

بهترین کالای وارداتی از دبی را نمی‌توان تنها در یک مورد خاص دانست؛ زیرا محصولات متنوعی در این شهر وارد، تولید و صادر می‌شود. به همین علت اگر تصمیم به واردات از دبی گرفته‌اید، ابتدا تمام این کالا‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

پر سودترین کالای وارداتی از دبی
پر سودترین کالای وارداتی از دبی

در این صورت می‌توانید بهترین گزینه را با توجه به بودجه و شرایطی که دایر، انتخاب نمایید. 

پارچه

پارچه یکی از پر‌سود‌ترین کالا‌های وارداتی دبی است که سود‌دهی بالایی را به همراه دارد. مهم‌ترین نکاتی که در مورد وارد کردن این کالا باید بدانید، این است که برای خرید به شرکت‌های معتبر مراجعه کنید. سپس هزینه‌های محصولات خود را پرداخت کنید تا قصوری در پرداخت نداشته باشید. در این صورت می‌توانید محصولات خودتان را به راحتی ترخیص نمایید. قبل از واردات پارچه از دبی، نیاز بازار را بررسی کنید. 

پوشاک

ترخیص پوشاک از دبی یکی‌دیگر از راه‌کار‌هایی است که سود‌دهی بالایی را با خود  به همراه دارد. به طور کلی، پوشاک یکی از نیاز‌های همیشگی افراد به شمار می‌رود. از این رو در هر صورت افراد به نوع خاصی از آن نیاز دارند. 

لوازم آرایشی

وارد کردن لوازم آرایشی از دبی قطعا سود‌آور است. از آن جایی که امروزه لوازم آرایشی یک از نیاز‌های افراد محسوب می‌شود، بازار این محصولات در سال‌های اخیر به طور قابل توجهی رونق یافته است. برای خرید و وارد کردن این محصول، در ابتدا باید نیاز دقیق بازار ایران را بشناسید. همچنین معروف‌ترین و پر‌فروش‌ترین برند‌های مصرف‌کنندگان ایرانی را مشخص کنید. 

تلفن همراه و لوازم جانبی آن 

با پیشرفت تکنولوژی، صنعت فناوری در میان مردم بسیار محبوب شده است. زیرا با وجود این فناوری، بسیاری از کار‌ها آسان شده است. همچنین با فرصت‌های متفاوتی که در اختیار آن‌ها قرار دارد، می‌توان فعالیت‌های مختلفی را در طول روز انجام داد. از این رو واردات تلفن همراه و لوازم جانبی آن یکی‌دیگر از راه‌های پر‌سود می‌باشد. 

قطعات یدکی خودرو

امروزه بسیاری از افراد، برای جا‌به‌جایی از خودرو شخصی یا وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌کنند. از این رو خودرو‌ها دائما در حال فرسودگی هستند و نیاز به تعمیر دارند. بنابراین واردات قطعات یدکی خودرو می‌تواند سود خوبی را به دنبال داشته باشد. 

از دبی چی وارد کنیم

همانطور که می‌دانید، دبی یک منطقه تجاری است. از این رو می‌توان کالا‌های بسیاری را از دبی تامین کرد. برای اینکه بفهمید چه اجناسی برای واردات از دبی مناسب هستند، باید بازار‌های داخلی را بررسی کنید. با بررسی بازار‌های داخلی می‌توانید نیاز مصرف‌کنندگان ایرانی را مشخص کنید و متناسب با آن‌ها، کالا وارد ایران نمایید.

برای واردات از امارات چه باید کرد

بدون‌شک نمی‌توان هر کالایی را وارد کرد. چرا‌که برخی از آن‌ها هیچ‌گونه مصرفی در داخل کشور ندارند. از سوی دیگر برخی از آن‌ها هم توسط شرکت‌های تولیدی داخلی، تولید می‌شوند. قبل از اینکه هر نوع کالایی را وارد کشور کنید، باید بازار ایران بررسی شود. اینکه چه کالا‌هایی یا چه نوع محصولاتی در بازار ابران کمبود دارد تا با واردات آن‌ها با سود برسیم. البته در سازمان‌ها و مراکز مربوطه، آمار مشخصی از کالا‌های وارداتی و صادراتی موجود است. می‌توان از این آمار برای جلوگیری از خسارت‌های احتمالی استفاده کرد. 

برای واردات از امارات چه باید کرد
برای واردات از امارات چه باید کرد

بررسی قیمت، یکی‌دیگر از مواردی است که باید انجام دهید. شما باید قیمت اجناسی را که قصد وارد کردن آن‌ها را دارید، مشخص کنید. در واقع از اساسی‌ترین مراحل واردات از دبی، درخواست پیش‌فاکتور است. قیمتی که توسط صادر‌کننده اعلام می‌شود، در کمیسیون نرخ‌گذاری تعیین شده است. این قیمت با بازار ایران و فروش آن کاملا متفاوت است. به همین دلیل است که مشخص کردن قیمت یکی از مراحل مهم در واردات کالا محسوب می‌شود. 

واردات از دبی برای ایرانیان و کشورهای حاشیه خلیج فارس امتیازهای متعددی به همراه دارد، اما بهتر است که با این پروسه به خوبی آشنایی داشته باشید. اگر در عرصه تجارت خارجی فعالیت داشته باشید، می‌توانید سود خوبی از واردات کالا‌های مختلف از دبی کسب کنید. مثلا اینکه برای واردات از دبی بهتر است که اطلاعات کافی درباره شرکت‌های تامین‌کننده کسب کرد و از صداقت آن‌ها مطمئن شد. قیمت هر کالا استعلام شود و در سند اظهارنامه گمرکی ثبت شود.

قیمت ثبت شده در اظهار‌نامه، قیمت تمام شده کالا نیست و باید منتظر محاسبه حقوق گمرکی و هزینه حمل و نقل کالا و بیمه آن باشید. فقط در این صورت می‌توانید از قیمت نهایی آن اطلاع پیدا کنید. اگر محصول یا کالا مورد نظر نیاز به اخذ مجوز صادرات داشته باشد، باید مجوز و استاندارد آن را مطابق با قوانین کشور ایران دریافت کنید. بنابراین می‌توانید واردات کالا را از دبی بدون هیچ مشکلی انجام دهید. 

مراحل واردات از دبی

به منظور واردات از دبی باید قبل از هر اقدامی، تمامی قوانین و مقررات واردات از دبی را مطالعه کنید و از جزئیات کار آگاه شوید. به عنوان مثال واردات برخی از کالا‌ها به ایران ممنوع است، در این صورت امکان واردات از دبی وجود ندارد. لذا بهتر است درباره این قوانین آگاهی داشته باشید. 

مراحل واردات از دبی
مراحل واردات از دبی

تعیین نمودن کالا

در مرحله اول، باید کالایی را که می‌خواهید وارد کنید را انتخاب نموده و سپس بازار داخلی را بررسی کنید. میزان تقاضا و رقبای خود را بررسی کنید تا از سود دریافتی واردات این محصول اطلاع پیدا کنید. سپس باید در مورد قوانین و مقرراتی که برای واردات کالای مورد نظر وجود دارد، مطالعه کنید. 

یافتن تامین‌کننده

پس از اینکه کالای خود را انتخاب کردید، باید تامین‌کننده‌های کالا را در دبی پیدا کنید. برای این کار دو راه در پیش دارید. اولین راه، سفر به دبی و پیدا کردن تامین‌کنندگان به صورت حضوری است. دومین راه استفاده از اینترنت و جست‌وجو در آن است. 

مذاکره با تامین‌کننده

در این مرحله باید از تولید‌کنندگان یا تامین‌کنندگان درخواست لیست قیمت کنید. پس از اینکه پیش‌فاکتور را دریافت کردید، می‌توانید در مورد قیمت کالا در دبی، روش حمل و نحوه پرداخت با فروشنده وارد مذاکره شوید. با انجام مذاکره می‌توانید به یک توافق دو طرفه برسید. 

ثبت سفارش کالا و اخذ مجوز

پس از آن که با فروشنده به توافق رسیدید، باید کالای خود را در سامانه وزارت صنعت و معدن و تجارت ثبت کنید. برای ثبت سفارش کالا به پیش‌فاکتور نیاز دارید. توجه داشته باشید که امکان ثبت سفارش کالا‌های ممنوعه وجود ندارد. سپس باید مجوز‌های مورد نیاز را از سازمان‌های دولتی مربوطه دریافت کنید. 

تخصیص ارز، حواله و خرید کالا

در این مرحله دولت یکی از ارز‌های موجود را به کالای شما تخصیص می‌دهد که می‌توانید از طریق یک صرافی ارز تخصیص گرفته شده را، حواله بزنید. سپس می‌توانید جنس مورد نظر را خریداری نمایید. 

حمل و نقل اجناس

در این مرحله شما می‌توانید کالای خود را با یکی از روش‌های حمل و نقل به ایران منتقل کنید. توجه داشته باشید که روش انتخابی باید از نظر اقتصادی و امنیتی بهترین گزینه باشد. 

ترخیص کالا

برای ترخیص کالا به مدارک مختلفی نیاز دارید. توصیه می‌شود در این مورد اطلاعات کسب کنید تا در هنگام ترخیص با مشکلی مواجه نشوید. پس از انجام تمامی امور گمرکی باید مالیات و عوارض گمرک را پرداخت کنید که مقدار آن بسته به نوع کالا، تعداد و تعرفه کالا متغیر می‌باشد. 

خرید از سایت های دبی

دبی یکی از مناطق بزرگ تجاری در دنیا است، از این رو بازرگانان بسیاری برای واردات از دبی به آن سفر می‌کنند. خرید حضوری تنها راه برای واردات از این کشور نیست، شما می‌توانید برای خرید انواع کالا‌ها از طریق سایت‌های اینترنتی هم اقدام کنید. همچنین امکان خرید عمده از این سایت‌ها نیز وجود دارد. امروزه سایت‌های بسیار زیادی در زمینه فروش محصولات و اجناس در دنیا مشغول فعالیت هستند. 

خرید از سایت های دبی
خرید از سایت های دبی

کشور امارات امروزه موفق شده است به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز تجارت الکترونیک شهرت خوبی به دست آورد. برای خرید از سایت های دبی، لازم است که با فروشگاه‌های اینترنتی معتبر امارات مثل Ubay، آمازون دبی یا سوق سابق، نمشی و WEMENA آشنایی کافی داشته باشید. پس از انتخاب یک سایت معتبر، باید کالا مورد نیاز خود را در آن پیدا کنید. سپس مشخصات جنس مورد نظر را متناسب با نیاز خود، انتخاب کنید و ثبت سفارش را انجام دهید. بعد از ثبت سفارش باید هزینه را برای فروشنده پرداخت کنید. در این صورت می‌توانید از دریافت محصولات ثبت شده اطمینان یابید. با توجه به اینکه در ایران امکان پرداخت مستقیم وجود ندارد، وانیکس خدمات خرید و انتقال ارز را به حساب تامین‌کننده را انجام می‌دهد. در حالت کلی توصیه می‌شود تا تمام مراحل را با دقت بالا انجام دهید تا بدون هیچ مشکلی اجناس خود را در ایران دریافت کنید. 

Comments (21)

 1. sima
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ پاسخ

  سلام
  حق بار رو هم می خرید. برای تاریخ ۲۲ شهریور از دبی به تهران میام و ۶۰ گیلو حق بار دارم.

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ پاسخ

   سلام و درود
   دوست عزیز فعالیتی در این زمینه نداریم

 2. مهدی دورودیان
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ پاسخ

  سلام من خریددارم از دوبی میخواستم شرایط رو بدونم

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ پاسخ

   سلام و درود
   مهدی عزیز لطفا با ما تماس بگیرید تا از شرایط دقیق برای خرید از دبی مطلع بشید. ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

  • sima
   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ پاسخ

   سلام، بار شما چیه؟

 3. خسروی
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ پاسخ

  تضمینی بابت اینکه سود حداقل سی الی پنجاه درصد داشته باشه دارید؟!
  یعنی مکتوب ذکر میکنید یا صرفا بدون پذیرش تعهد فقط پشتیبانی میکنید؟!
  امیدوارم نیت سوال بنده رو درک کنید به هرحال این ممکنه اولین تجربه وارداتی من باشه..

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ پاسخ

   سلام و درود
   دوست من تنها تضمینی که وانیکس به شما می‌دهد این است که شما دوره آموزش واردات را بعد از تهیه ببینید و در صورت ناراضی بودن وجه شما به صورت کامل برگشت داده می‌شود. هیچ تضمین درآمدی در هیچ دوره‌ای در هیچ کجای دنیا وجود ندارد و اگر هم داشته باشد مطمئنا دورغ است. ما با پشتیبانی ۲۴ ساعته و در اختیار گذاشتن تجربیات، سعی می‌کنیم شما به درآمد مرود نظر برسید.

   • Morteza
    ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ پاسخ

    سلام خسته نباشید ممنون که سوالات رو شفاف جواب میدید ولی یک سوال که برای خیلیها پیش میاد که شما وقتی جنس ترخیص کردید ودر ایران تحویل ما دادید پول کالا وهزینه ها رو تحویل میگیریر یا قبلش باید واریز کرد ممنون

    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ پاسخ

     سلام و درود
     تمامی هزینه خرید کالا و حمل کالا به ایران از ابتدا از شما دریافت می شود. ما به شما کمک می کنیم تا هزینه خرید کالا شما به حساب تامین کننده در کشور امارات یا چین واریز شود، سپس کالا شما را از تامین کننده تحویل می گیریم و بعد از بسته بندی آماده ارسال به ایران می کنیم، تا کالا شما در زمان مشخص شده، درب انبار شما تحویل داده شود. همچنین برای ضمانت به مبلغ وجه پرداختی شما از طرف مجموعه وانیکس به شما چکی به مبلغ پرداختی تان داده خواهد شد تا از تحویل گرفتن کالایتان اطمینان حاصل کنید.

 4. بهاره
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ پاسخ

  درود بیکران.چطور میشه با سرمایه کم تو این وضع اقتصادی سود کسب کرد؟چطور میشه با مجموعه شما کار کرد؟آیا اشخاص هم میتونن؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ پاسخ

   سلام و درود
   بله دوست عزیز ما خودمون براتون کالای با حاشیه سود بالا پیدا می کنیم، تامین کننده با بهترین قیمت در چین پیدا می کنیم، کالاتون رو حمل می کنیم تا ایران و تحویلتون میدیم. مشاورین وانیکس حتی بعد از تحویل هم شما رو پشتیبانی می‌کنن تا بتونید محصولاتتون رو با حداقل ۵۰% سود به فروش برسونید. برای راهنمایی بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان راهنماییتون کنن. شماره تماس ۰۹۱۹۲۰۹۸۱۴۵

 5. اصغر پیرهادی
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ پاسخ

  من میخواهم از دبی واردات انجام دهدم لطفا من را راهنمایی کنید

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ پاسخ

   سلام و درود
   برای واردات از دبی با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 6. حسین
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ پاسخ

  سلام وقت بخیر
  برای دفعه اول چگونه می توانیم تعدادی از نمونه بارهایی که مد نظر داریم را داشته باشیم؟
  انتخاب کالا، استعلام قیمت ، هزینه ها و زمان و نحوه تحویل برای من بسیار اهمیت دارد
  با تشکر

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ پاسخ

   سلام و درود
   تیم پشتیبانی وانیکس شما را در انتخاب کالا پرسود برای واردات کمک می‌کند و صفر تا صد استعلام قیمت کالا در چین یا دبی و پیدا کردن تامین کننده با بهترین قیمت برای خرید کالا شما را انجام می‌دهد. پس از تایید شما از طرف وانیکس به شما چک تضمین به مبلغ کالا داده می‌شود. کالا شما در کشور مقصد خریداری شده و در انبارهای همان کشور بسته بندی و آماده ارسال می‌شوند. در مرحله بعدی کالای شما بدون هزینه گمرک، درب انبار شما در ایران تحویلتان می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین واردات با وانیکس تماس بگیرید. ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 7. ghamsari
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ پاسخ

  حداقل باید چقدر سرمایه داشته باشیم برای واردات؟ یعنی هزینه خودتون به اضافه کالایی که میخریم باید حداقل چقدر باشه؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ پاسخ

   سلام و درود
   با شرکت بازرگانی وانیکس می‌توانید با یک سرمایه ۵۰ میلیونی کوچک هم واردات انجام دهید. به دلیل اینکه واردات با وانیکس بدون هزینه گمرک است و در کمترین زمان با بهترین هزینه برای شما انجام می‌شود، می‌تواند در مدت زمان کمی سود خوبی برای شما داشته باشد.

   • حمید
    ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ پاسخ

    سلام خسته نباشید میتونم بپرسم بار به چه صورت وارد میشه که گمرگی بهش نمیخوره قانونی وارد میشه؟ و هزینه خودتون چطور محاسبه میشه؟

    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ پاسخ

     سلام و درود
     به بازرگانان و وارد کنندگان به دلیل واردات و پرداخت هزینه گمرک ایران، سهمیه ته لنجی تعلق میگیرد که می توانند با آن سهمیه برای شما واردات انجام دهد و طبق قوانین ایران، به کالای ته لنجی گمرک تعلق نخواهد گرفت. هزینه واردات کالا با توجه به حجم کالا، وزن و ابعاد آن می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین وانیکس تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

  • اسد بداوی
   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ پاسخ

   سلام خسته نباشید.
   روش هزینه شما چگونه محاسبه میشود و یا چگونه میتوانم به شما اعتماد کنم که مبلغ خرید برای شما پرداخت کنم.؟

   • تیم تولید محتوا وانیکس
    ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ پاسخ

    سلام و درود
    حجم، وزن و ابعاد کالایی که وارد میکنید باید مورد تایید باشد، به اندئازه مبلغی که کالا وارد می کنید، ابتدای کار به شما چک تضمین داده می شود که خیالتون از بابت سرمایتون راحت باشه. برای اطلاع بیشتر با مشاورین وانیکس تماس بگیرید تا دوستان به صورت رایگان راهنماییتون کنن. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *