واردات از دبی با سرمایه کم و زیاد در کمترین زمان

چک تضمین

واردات سریع

واردات ارزان

شرکت واردات از دبی وانیکس ابتدا کالای شما را با بهترین قیمت در دبی پیدا می‌کند، سپس کالای شما را دریافت و بعد از بسته بندی، حمل و به شما در ایران تحویل می دهد. برای واردات کالا از دبی توسط وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره واردات از دبی با وانیکس

واردات از دبی به ایران به صورت دریایی چند روز زمان می برد

واردات از دبی به ایران به صورت دریایی حدود ۴۵ روز زمان می‌برد

واردات از دبی به ایران به صورت هوایی چند روز زمان می برد

واردات از دبی به ایران به صورت هوایی حدود ۷ روز زمان می‌برد

خدمات واردات کالا از دبی شرکت وانیکس Door To Door است یا Door To Airport

شرکت وانیکس واردات کالای شما را به صورت Door to Door انجام می دهد. همچنین بنا به درخواست مشتری می تواند از سرویس (Door To Airport) نیز استفاده شود

وزن حجمی در واردات از دبی چیست و چگونه محاسبه می شود

وزن حجمی مختص حمل هوایی می باشد. یکبار وزن واقعی کارتن‌ها محاسبه می‌گردد و یکبار وزن حجمی آن‌ها با فرمول زیر محاسبه می‌شود، در نهایت هر وزنی که بالاتر باشد مورد محاسبه قرار خواهد گرفت

محاسبه وزن حجمی: طول * عرض * ارتفاع (سانتی متر) تقسیم بر ۵۰۰۰

برای واردات کالا از دبی محدودیت وزنی و ابعادی وجود دارد

بله در واردات کالا از دبی یا امارات، هم محدودیت وزنی و هم محدودیت در ابعاد وجود دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید ( تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴ ۰۲۱۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵ )

آیای شرکت وانیکس خرید کالای ما از دبی و حمل آن به ایران را انجام می دهد

بله؛ جهت گرفتن استعلام قیمت اطلاعات و سوالات خود را به شماره واتس اپ ارسال نمایید. ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

آیا شرکت وانیکس حمل خرده بار از دبی را هم انجام می دهد

بله، شرکت وانیکس این امکان را دارد که بارها را به صورت خرده بار (LCL) نیز ارسال نماید

آیا شرکت وانیکس خدمات انبارداری در دبی را هم انجام می دهد

بله، شرکت وانیکس با توجه به داشتن انبار در دبی امکان خدمات انبارداری و بازبینی کالا در مبدا را قبل از ارسال به ایران دارد

واردات از دبی با سرمایه کم ؛ بهترین تجارت در دبی و تجارت چمدانی به دبی

دبی به پایتخت خرید خاورمیانه نیز شهرت دارد. این شهرت به این دلیل است که هیچ نقطه دیگری در خاورمیانه وجود ندارد که مانند دبی، این تعداد از شعبه‌های برندهای مختلف جهان و نیز شرکت‌های بازرگانی در یک شهر در کنار هم جمع شده باشند. دبی بزرگ‌ترین تامین‌کننده انواع کالا در خاورمیانه است و بسیاری از برندها و کارخانجات در جهان محصولات خود را با قیمتی نزدیک به قیمت درب کارخانه در این شهر به‌فروش می‌رسانند. بنابراین دبی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای واردات است. جالب است بدانید که شما می‌توانید با مبالغی کم به عنوان یک بازرگان و مبالغی بسیار کمتر به‌عنوان یک مسافر یک فعالیت وارداتی از این شهر داشته باشید.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

واردات از دبی با ته لنجی با وانیکس

برای حمل دریایی از چین با وانیکس کلیک کنید

واردات کالا از دبی ؛ بهترین تجارت در دبی

واردات کالا از دبی با وانیکس به دلیل واردات بدون گمرک با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان می‌تواند بسیار به صرفه و سود آور باشد. برای نحوه واردات کالا از دبی و هزینه آن می‌توانید با وانیکس تماس بگیرید تا همکاران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. تلفن وانیکس: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

مشاوره واردات از دبی با سرمایه کم (تجارت چمدانی به دبی) با وانیکس

واردات از دبی چالش‌ها و نکات خاص خود را دارد که د صورت ندانستن آن‌ها سود آوری واردات شما بسیار پایین می‌آید. تیم مشاور واردات از دبی وانیکس می‌تواند به شما برای واردات پر سودترین کالا ها از دبی و در موارد دیگر واردات از دبی به شما به صورت رایگان مشاوره دهد. تلفن وانیکس: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

برای استفاد ه از خدمات مشاوره واردات وانیکس به صورت رایگان کلیک کنید.

واردات از دبی با سرمایه کم یا تجارت چمدانی به دبی روشی ایده‌آل برای بازرگانان مبتدی

واردات از دبی با سرمایه کم می‌تواند یکی از بهترین روش‌ها برای تمرین اصول مقدماتی بازرگانی و شروع یک کسب‌وکار بازرگانی باشد. شما برای بررسی بازار دبی، آشنا شدن با کالاهای پرسود برای واردات و تمرین برخی از مراحل و شرایط واردات، حتی می‌توانید از روش‌هایی مانند واردات چمدانی یا واردات ته لنجی آغاز کنید. روش دیگر این است که یک فعالیت حرفه‌ای بازرگانی را اما با سرمایه کم و با ایجاد ارتباط تجاری با عمده‌فروشان یا برندهای حاضر در دبی آغاز کنید.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

واردات از دبی با سرمایه کم؛ روشی ایده‌آل برای بازرگانان مبتدی

مزایای واردات از دبی با سرمایه کم

واردات دبی با سرمایه کم دارای مزایای بسیاری از سرمایه‌گذاران و بازرگانان است. یکی از مزایای جالب توجه برای واردات از دبی این است که گمرکات کشور امارات برای ترخیص کالاهایی که وارد می‌کنید، هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌کنند. در ادامه با برخی از مزایای دیگر واردات از دبی، به‌ویژه در زمانی که سرمایه شما کم باشد، آشنا می‌شویم:

 • کاهش هزینه‌های حمل بار: دبی یکی از نزدیک‌ترین شهرهای کشورهای همجوار به بنادر ایران در خلیج فارس است. همچنین فاصله میان دبی و فرودگاه‌های ایران نیز نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر کمتر است؛ بنابراین در این روش وارداتی، هزینه‌های حمل‌ونقل به پایین‌ترین حد خود می‌رسند.
 • کاهش مدت زمان ارسال بار: دقیقا به همان دلیل که در بالا گفتیم، مدت زمان ارسال بار به ایران نیز در این روش وارداتی بسیار کمتر از واردات از کشورهای دیگر است.
 • خرید محصولات از برندهای معتبر دنیا: بسیاری از برندهای جهانی، به‌خاطر تحریم‌های بین‌المللی امکان فعالیت در ایران ندارند و نمی‌توانند مستقیما محصولات خود را به ایران صادر کنند. شما می‌توانید به‌ راحتی بسیاری از همین محصولات را از دبی خریداری کرده و به ایران وارد کنید.

قیمت بسیار عالی محصولات: قیمت محصولات گوناگون در دبی مناسب است و برندهای متعددی نیز در این شهر در حال عرضه محصولات خود با قیمت‌هایی رقابتی هستند. عدم وجود هزینه گمرکی نیز باعث می‌شود شما بتوانید انواع کالا را با کمترین هزینه از دبی خریداری کنید و با حاشیه سود مناسب و البته منصفانه‌ای به دست خریداران ایرانی برسانید.

برای واردات بدون کارت بازرگانی با وانیکس با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید

هزینه‌های واردات از دبی با سرمایه کم

برای آن‌که نیاز به سرمایه چندان زیادی برای واردات از دبی نداشته باشید، ابتدا باید در مورد کالای وارداتی خود تصمیم بگیرید. بنابراین بهتر است از کالایی آغاز کنید که نرخ آن بالا نباشد. در ادامه باید هزینه‌های وارداتی خود را محاسبه کنید. داشتن پیش‌فاکتور به شما کمک می‌کند هزینه‌های وارداتی را از هزینه کالا جدا کنید.

برای واردات بدون گمرک با وانیکس کلیک کنید

هزینه‌های واردات از دبی با سرمایه کم

بسته به نوع واردات و میزان کالاها این هزینه‌ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • هزینه‌های گمرکی
 • هزینه باربری
 • بازرسی کالا
 • هزینه‌‌های مالیاتی
 • هزینه ثبت سفارش
 • انبار داری
 • بیمه باربری
 • عوارض ورودی کالاها

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

مراحل واردات از دبی

شما پیش از واردات از دبی باید در دو بازار داخل کشور و بازار دبی تحقیق کنید. در بازار داخل کشور، شما باید نیازهای وارداتی را بسنجید؛ این‌که چه کالاهایی در داخل خریدار دارند، کدام کالاها حاشیه سود مناسب دارند و چگونه و به چه کسانی قرار است کالای خود را بفروشید.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

قدم بعدی تحقیق در بازار دبی است. در این بخش می‌توانید از خدمات شرکت‌های بازرگانی، بیشترین بهره را بگیرید. همچنین می‌توانید به‌صورت اینترنتی تحقیقاتی کلی انجام دهید.

مراحل واردات از دبی

برخی نکات و مراحل دیگر این نوع از صادرات را با هم مرور می‌کنیم:

 • مجوزهای واردات: یکی از مهم‌ترین نکات واردات از دبی، آشنایی با مجوزهای وارداتی و دریافت آن‌ها است. توجه داشته باشید که برخی از کالاها نیاز به مجوزهای ویژه دارند.
 • دانش زبانی: دبی یکی از شهرهای بزرگ تجاری در دنیا است. در این شهر، زبان انگلیسی بین بازرگانان و تجار رواج دارد و دانستن این زبان به شما کمک می‌کند.
 • اظهارنامه گمرکی: قیمتی که در اظهارنامه گمرکی ثبت می‌شود، قیمت تمام شده برای شما نیست اما باید مشخصات فروشنده و قیمت را در این سند درج کنید.
 • مطابقت با قوانین وارداتی ایران: شما باید کالاهایی را وارد کنید که منع قانونی در قوانین وارداتی ایران نداشته باشد. همچنین این کالاها باید دارای استانداردهای مورد درخواست ایران باشد.
 • آشنایی با قوانین گمرکی و ترخیص: یکی از مهم‌ترین نکات در واردات از دبی این است که باید با قوانین و مدارک و مجوزهایی گمرکی آشنایی داشته باشید. اگر در زمینه ترخیص با مشکل مواجه هستید می‌توانید از خدمات شرکت‌های بازرگانی یا شرکت‌های ترخیص کالا استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین وانیکس کلیک کنید

انتخاب شیوه حمل بار: یکی از مهم‌ترین نکات این نوع از واردات نیز انتخاب شیوه ارسال بار از دبی به ایران است. برای این‌کار می‌توانید از خدمات شرکت‌های حمل بار (خدمات شرکت‌های هواپیمایی و ارسال با کشتی و لنج) استفاده کنید.

بهترین کالا برای واردات از دبی با سرمایه کم

دبی یک منطقه تجاری با وسعتی بسیار بیش از یک شهر است. این ویژگی باعث شده است که تنوع سرسام‌آوری از کالاها نیز در شهر به خریداران عرضه شود. اما در روش واردات با سرمایه کم ما باید کالاهایی را انتخاب کنیم که تا جای ممکن دارای حجم و وزن کمتر و نیز حاشیه سود مناسب باشند.

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

چه کالاهایی را از دبی وارد کنیم؟

در ادامه با برخی از این کالاها آشنا می‌شویم:

 • گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی آن
 • انواع پوشاک از برندهای معتبر بین‌المللی
 • قطعات یدکی خودرو (با حجم و وزن کم)
 • انواع لوازم خانگی و کالاهای صوتی و تصویری
 • سنگ‌های گران‌بها
 • انواع لپ‌تاپ

مراکز خرید دبی با قیمت مناسب برای واردات از دبی با سرمایه کم

علاوه‌بر بازرگانان بسیاری از مسافران و گردشگران ایرانی نیز که درحال دیدار از دبی هستند به روش واردات چمدانی از دبی علاقه دارند. در این روش شما می‌توانید مقادیر اندکی کالا را خریداری کنید و با هواپیما به عنوان بار مسافر وارد ایران کنید. شما همچنین می‌توانید سرمایه بیشتری درنظر بگیرید و هزینه حمل بار اضافه را به شرکت هواپیمایی مورد نظر پرداخت کنید. راه دیگر این است که کالاهای خریداری شده خود را با روش ارسال دریایی به بنادر ایرانی برسانید. در هر صورت ممکن است بخواهید با برخی از مراکزی که کالاهای گوناگون را در رنج قیمتی پایین‌تر به‌فروش می‌رسانند آشنا شوید. برخی این مراکز خرید را با هم مرور می‌کنیم:

 • مرکز خرید اوت‌ لت مال دبی (Dubai Outlet Mall): این مرکز خرید در جاده ۶۶ یا جاده العین دبی واقع شده است. دبی اوت لت مال، اولین اوت لت خاورمیانه و خانه ۱۲۰۰ برند گوناگون از سراسر جهان است. از کیف و لباس تا عطر و جواهرات را با قیمت‌هایی بسیار مناسب می‌توانید از این اوت لت تهیه کنید.
 • اوت لت ویلیج دبی (Village Outlet): این اوت لت بهترین مکان برای خرید ارزان‌ترین وسایل لوکس از دکوراسیون منزل تا انواع پوشاک است و درحال حاضر ۱۲۵ برند در آن حضور دارند.
 • دراگون مارت (Dragon Mart): حدود ۴۰۰ مغازه در دراگون مارت دبی، محصولات چینی را با بهترین قیمت به خریداران عرضه می‌کنند.
 • مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn Battuta Mall): در خیابان شیخ زائد دبی، مرکز خرید زیبایی با ۲۷۵ فروشگاه وجود دارد که به آن نام ابن بطوطه داده‌اند. کالاهایی با قیمت مناسب را می‌توانید از این فروشگاه خریداری کنید.
 • مرکاتو (Mercato Shopping Mall): در جاده ساحلی جمیرا یک مرکز خرید با طراحی شهرهای مدیترانه‌ای وجود دارد که مرکاتو نام دارد. بسیاری از برندهای مشهور جهان از جمله برندهای ایتالیایی در این مرکز خرید، محصولات خود را عرضه می‌کنند.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

واردات از دبی با سرمایه کم با خدمات شرکت وانیکس

واردات از دبی با سرمایه کم بهترین راه برای شروع یک فعالیت بازرگانی است. شما در این روش می‌توانید مقدار کمی کالا را وارد کنید و پس از فروش آن در بازار ایران، سرمایه اولیه خود را اندک اندک افزایش دهید و کسب‌وکار خود را توسعه دهید.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

واردات از دبی با سرمایه کم با خدمات شرکت وانیکس

برای این نوع از واردات نیز شما باید با مواردی مانند: تحقیق در بازار، قوانین وارداتی و خدمات و هزینه‌های ترخیص و حمل‌ونقل آشنایی داشته باشید. ما در مجموعه وانیکس آمادگی داریم تا خدمات گوناگون وارداتی را به ویژه در زمینه مشاوره در اختیار شما قرار دهیم تا پرسودترین روش کالاهای وارداتی از دبی را انتخاب کنید.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

واردات از دبی روشی مطمئن برای انجام فعالیت‌های بازرگانی

دبی همواره یکی از بهترین تامین‌کنندگان کالا برای واردات به ایران است. برای انجام واردات از دبی راه‌های مختلفی برای حمل و نقل کالا وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به راه‌های هوایی، زمینی و آبی اشاره کرد. هر کدام از این روش‌ها برای ارسال کالا از دبی به ایران دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. نوع از واردات از دبی همچنین دارای شرایط و قوانین ویژه‌ای است که باید با آن‌ها آشنا شوید که در ادامه آنها را به صورت کامل بررسی می‌کنیم.

برای واردات از دبی با ته لنجی به این صفحه وارد شوید

چرا واردات از دبی سودآور است

دبی را می‌توان یک قطب تجاری برای خاورمیانه دانست. در واقع اکثر تجارت‌های بین‌المللی در این منطقه در دبی انجام می‌شوند. از جمله کشورهایی که در دبی محصولات خود را ارائه می‌دهند نیز می‌توان به چین، کره جنوبی، کشورهای عربی و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس اشاره کرد. بازرگانان ایرانی به دلیل تنوع بالای کالا می‌توانند در این شهر محصولاتی با قیمتی کم اما باکیفیت را پیدا کنند. به همین خاطر میزان کسب درآمد و سوددهی آن‌ها تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

چرا واردات از دبی سودآور است

مواردی که پیش از انجام واردات از دبی با سرمایه کم باید به آن‌ها توجه کرد

در نظر داشته باشید که اگر قصد انجام واردات از دبی را دارید، مواردی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند. از جمله این موارد می‌‌توان بررسی میزان عرضه و تقاضای کالا اشاره کرد. در ادامه با برخی از این معیارها آشنا می‌شویم.

برای آشنایی با اصطلاحات تجاری کلیک کنید.

به عنوان مثال، اگر بودجه شما برای واردات از دبی نامحدود است، روش هوایی یک گزینه مناسب برای انتقال کالا به شمار می‌رود. این در حالی است که اگر بودجه محدودتری دارید، روش آبی، انتخاب بهتری خواهد بود. برای افرادی که در بخش بودجه برای واردات از دبی محدودیت زیادی دارند، روش‌های زمینی اعم از قطار و کامیون ترانزیت انتخاب برتر هستند. در ادامه نیز با انواع این روش‌های ارسال کالا به ایران آشنا می‌شویم.

توجه به مدت زمان ارسال کالا از دبی

از جمله دیگر موارد قابل توجه پیش از ارسال کالا از دبی، زمان مورد نیاز برای ارسال است. بسیاری از تاجران مواد غذایی را از دبی وارد ایران می‌کنند. از آنجایی که بسیاری از انواع مواد غذایی نمی‌توانند تا هفته‌ها در مسیر برای ارسال باشند، باید آن‌ها را از طریق هوایی یا آبی ارسال کرد.

برای حمل هوایی از چین با وانیکس کلیک کنید

انواع روش‌های ارسال کالا از دبی به ایران

اگر قصد انجام واردات از دبی را دارید، باید مسیر ارسال کالای خود را نیز انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که به دلیل نزدیکی تقریبی امارات به ایران، سه روش کلی ارسال کالا به صورت هوایی، زمینی و آبی وجود دارند. هرکدام از این روش‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

انواع روش های ارسال کالا از دبی به ایران

روش هوایی واردات از دبی

روش هوایی، یکی از روش‌های ارسال کالا از دبی به ایران است. در نظر داشته باشید که این روش را می‌توان سریع‌ترین روش ارسال کالا از دبی به ایران دانست. به عنوان مثال، اگر ارسال کالا از دبی به ایران از طریق روش آب  حدودا ۳ روز طول بکشد، مسیر هوایی حدودا یک روز زمان خواهد برد.

ارسال سریع‌تر کالا به ایران قطعا بدون هزینه نیست. شما با کمک هواپیما کالاهای محدود‌تری را وارد می‌کنید، اما می‌توانید آن‌ها را در مدت زمان کمتری تحویل بگیرید. در عین حال، هزینه ارسال کالا از روش هوایی ممکن است چندین برابر روش‌های دیگر شود. به همین خاطر می‌گوییم اگر محدودیت بودجه دارید، این روش برای ارسال کالا مناسب شما نیست.

توجه به نوع بار برای واردات از دبی

اولین مورد که پیش از انجام واردات از دبی باید برای ارسال آن توجه داشته باشید، نوع محصولات شما است. چرا که تقریبا برای هر روش ارسال از این کشور محدودیت‌هایی وجود دارند. به عنوان مثال، محصولاتی که دارای باطری هستند و احتمال انفجار در آن‌ها وجود دارد را نمی‌توان از طریق هواپیما منتقل کرد.

تعیین بودجه مناسب برای انجام واردات از دبی برایواردات  پرسودترین کالای وارداتی از دبی

از جمله مواردی که پیش از انجام واردات باید آن‌ها را در نظر داشته باشید، بودجه است. شما پیش از اینکه برای ارسال کالای خود از دبی به ایران اقدام کنید، ابتدا باید تعیین کنید که چه میزان بودجه برای این کار دارید. چرا که برای هر نوع بودجه، روش خاصی برای انتقال کالا وجود دارد.

تعیین بودجه مناسب برای انجام واردات از دبی

در نظر داشته باشید که برای مسیر هوایی، روش‌های مختلفی پیش روی شما قرار دارند. شما می‌توانید بارهای خود از فرودگاه‌های مختلف شهر دبی، وارد هواپیما کنید. سپس هواپیما درست در فرودگاهی در ایران که شما تمایل دارید می‌نشیند.

لازم به ذکر است که برای باربری با هواپیما، بسته به نوع بار، باربری‌های متفاوتی وجود دارند. به عنوان مثال، اگر بارهای شما پوشاکی سبک هستند، ممکن است بتوانید بارهای خود را از طریق هواپیماها مسافربری وارد ایران کنید. اما اگر شما بارهای سنگینی برای حمل داشته باشید، بارهای شما با هواپیماهای باربری منتقل خواهند شد.

در نظر داشته باشید که برای واردات از دبی به شکل هوایی محدودیت‌هایی برای باربری وجود دارد. از جمله این محدودیت‌ها می‌توان به این اشاره کرد که شما لوازمی که درون آن‌ها باطری وجود دارد را نمی‌توانید از طریق هوایی به ایران ارسال کنید. این موضوع کالاهای دیگری که در آن‌ها احتمال انفجار وجود دارد را نیز شامل می‌شود.

روش دریایی واردات از دبی با سرمایه کم و زیاد

روش واردات از دبی از طریق مسیر آبی یکی دیگر از روش‌های ارسال کالا به ایران است. شما می‌توانید در این روش، انواع کالاها اعم خودروهای کامل را به کشور وارد کنید. برای انجام واردات از طریق کشتی دیگر محدودیت نوع کالا یا وزن آن وجود ندارد.

اگر بودجه نسبتا محدودی داشته و قصد دارید که یک روش مقرون به صرفه را برای واردات کالا از دبی انتخاب کنید، روش واردات از طریق مسیر آبی انتخاب برتر شما خواهد بود. در نظر داشته باشید که شما در واردات از طریق مسیر آبی، هزینه کمتری را نسبت به مسیر هوایی پرداخت می‌کنید؛ در عین حال، مدت زمان تحویل بار شما نیز ممکن است افزایش داشته باشد.

روش آبی واردات از دبی

همچنین واردات از دبی با کمک مسیر آبی پیچیدگی‎‌های خاص خود را دارد. به عنوان مثال، شما یا یک وکیل از سمت شما برای بارگیری و پیاده‌کردن بار باید در محل حضور داشته باشید. به همین خاطر ممکن است فرآیند ارسال کالا از طریق آب کمی اذیت‌کننده و زمان‌بر باشد. اما در مقابل، شما هزینه کمتری را پرداخت می‌کنید.

روش زمینی قطار یا کامیون ترانزیت واردات از دبی با سرمایه کم

ارسال کالا از دبی به ایران از طریق زمینی یکی دیگر از روش‌های واردات از این شهر است. در نظر داشته باشید که برای انجام واردات از دبی با کمک مسیر زمینی دو روش پیش روی شما قرار دارد. اولین راه این است که شما از کامیون‌های ترانزیت برای واردات از دبی استفاده کنید. در این روش هزینه‌های شما به حداقل کاهش پیدا می‌کنند و دیگر نیازی به پرداخت هزینه زیاد ندارید. در مقابل، مدت زمان تحویل بار شما ممکن است به دو هفته یا بیشتر برسد. از این رو اگر عجله‌ای برای دریافت کالا ندارید، این روش گزینه‌ای مقرون به صرفه برای شما خواهد بود.

روش بعدی برای ارسال کالا از دبی به ایران به صورت زمینی، ارسال از طریق قطار و راه‌آهن است. در نظر داشته باشید که برای این کار زمان ارسال کالا کمی کمتر از کامیون ترانزیت می‌شود، اما به همان نسبت، هزینه ارسال نیز افزایش پیدا می‌کند.

مدارک و مجوزهای مورد نیاز برای واردات از دبی

برای انجام واردات از دبی شما باید مجوزهای مختلفی را کسب کنید. از جمله این مجوزها می‌توان به مجوز ارسال کالا اشاره کرد. برای دریافت مجوز نیز مدارک مختلفی باید ارائه شوند. در ادامه لیستی از این مدارک برای شما وجود دارد:

 • مدارک فعالیت‌های شرکت شما
 • مدارک شخصی
 • ارائه کدهای تجاری لازم

تعیین بودجه مناسب برای انجام واردات از دبی

پرسودترین کالای وارداتی از دبی برای واردات از دبی با سرمایه کم (بهترین کالا برای واردات از دبی)

اگر قصد دارید تا با واردات از کشور دبی به درآمد مناسبی دست پیدا کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کالاهایی برای واردات استفاده کنید که سودآوری بالایی داشته باشند. از جمله این کالاها می‌توان به تلفن‌های همراه و لوازم جانبی آن‌ها اشاره کرد. با توجه به تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، بسیاری از برندها در ایران مشغول به فعالیت نمی‌شوند. به همین خاطر، در صورت انجام واردات، شما می‌توانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

پوشاک یکی دیگر از واردات‌های پرسود از دبی هستند. به دلیل حضور برندهای برتر و باکیفیت خارجی در دبی مانند زارا، شما می‌توانید با واردات آن‌ها به ایران، درآمدی کلان را کسب کنید. در ادامه نیز با پرسودترین کالای وارداتی از دبی آشنا خواهیم شد. بهترین کالا برای واردات از دبی عبارت اند از:

 • قطعات یدکی انواع خودروها
 • انواع لوازم خانگی
 • سنگ‌های گران‌بها
 • انواع ماشین‌آلات
 • مواد و کالاهای پلاستیکی
 • ذرت دامی
 • لپ‌تاپ و قطعات الکترونیک

وانیکس؛ در کنار شما از صفر تا صد واردات از دبی برای واردات بهترین کالا برای واردات از دبی

واردات از دبی دارای پیچیدگی‌های فراوانی است. به همین خاطر باید در نظر داشته باشید که ممکن است در امور وارداتی خود با مشکلاتی مواجه شوید. از این رو بهتر است از خدمات یک شرکت بازرگانی استفاده کنید که راه واردات را برای شما هموار کند.
ما در مجموعه وانیکس، همواره آماده خدمات‌رسانی به شما هستیم. می‌توانید همین حالا برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره انجام واردات از کشور امارات و شهر دبی، با کارشناسان مجرب این مجموعه تماس بگیرید.

پرسودترین کالای وارداتی از دبی (بهترین کالا برای واردات از دبی)

برای واردات از دبی با سرمایه کم و زیاد بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

در این مطلب از وبلاگ مجموعه بازرگانی وانیکس قصد داریم تا شما را با بهترین کالا برای واردات از دبی آشنا کنیم.

تفاوت کالاهای استوک و نو برای انجام واردات از دبی

تفاوت کالاهای استوک و نو برای انجام واردات از دبی

تقریبا فعالان کسب و کار به دنبال این هستند که کالاهایی پرسود را از دبی وارد ایران کنند. اما نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که در برخی مواقع واردات کالاهای استوک می‌تواند سودآوری بیشتری را نسبت به کالاهای نو و آکبند داشته باشند.

با توجه به اینکه برخی کالاها مانند کامپیوترهای اسمبل‌شده و لپ‌تاپ‌ها دارای قیمتی نسبتا بالا هستند و بسیاری از مردم بودجه محدودی دارند، به خرید کالاهای استوک روی می‌آورند. حال شما می‌توانید کالاهای استوک را با قیمتی بسیار کم از دبی خریدرای کنید و سپس آن‌ها را با سودی مناسب در ایران بفروشید. البته که فروش کالاهای استوک تنها به لوازم الکترونیکی ختم نمی‌شود و برای واردات کالای استوک از دبی می‌توان در زمینه‌های دیگری مانند تامین قطعات خودروها نیز اقدام کرد.

معرفی بهترین کالا برای واردات از دبی

اگر به دنبال این هستید که در زمینه واردات کالای پرسود از دبی فعالیت داشته باشید، ابتدا باید با برخی از کالاهای سودآور آشنا شوید. از جمله این فعالیت های پرسود می‌توان به واردات تلفن‌های همراه اشاره کرد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

قطعات کامپیوتر و لپ‌تاپ؛ بهترین کالا برای واردات از دبی

قطعات کامپیوتر و لپ‌تاپ؛ بهترین کالا برای واردات از دبی

یکی از داغ‌ترین بازارها برای واردات سودآور از دبی مربوط به تامین قطعات است. به دلیل تحریم‌ها، قطعات الکترونیکی به صورت مستقیم وارد کشور نمی‌شوند و باید از کشورهای همسایه آن‌ها را تامین کرد. از این رو شهر دبی را می‌توان یک مبدا عالی برای انجام واردات دانست. از جمله برخی قطعات کامپیوتر و لپ‌تاپ برای واردات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارت گرافیک
 • رم
 • پردازنده
 • قاب کیس
 • مادربرد
 • فضاهای ذخیره‌سازی اطلاعات مانند هارد، اس اس دی و NVMe
 • موس
 • کیبورد
 • اسپیکر
 • وبکم
 • میکروفون

قطعات کامپیوتر و لپ‌تاپ را می‌توان بهترین کالاها برای واردات از دبی دانست. چرا که این قطعات معمولا به صورت نو وارد کشور می‌شوند و شما می‌توانید با یک قیمت رقابتی، به فروشی عالی دست پیدا کنید. البته که میزان فروش و کسب سود شما به موارد مختلفی مانند میزان عرضه و تقاضای بازار نیز دارد.

واردات تلفن‌های همراه سامسونگ و اپل پرسودترین کالای وارداتی از دبی

واردات تلفن‌های همراه سامسونگ و اپل

واردات گوشی موبایل را نیز می‌توان در دسته بهترین کالاها برای واردات از دبی دانست. چرا که به دلیل عدم فعالیت برندهایی مانند سامسونگ و اپل در ایران، باید از کشورهای خارجی این تلفن‌ها را وارد ایران کرد. همچنین به دلیل محدودیت‌های ارسال بار به صورت هوایی، باید به یکی از دو شکل زمینی یا آبی این نوع کالاها را وارد ایران کرد. از این رو، واردات این کالاها از دبی می‌‎تواند هزینه ارسال کمتری را نیز برای شما به همراه داشته باشد.

در نظر داشته باشید که تلفن‌های همراه از جمله برندهای سامسونگ و اپل دارای پرت نامبر و رام مخصوص کشوری هستند که تلفن از آن‌جا تامین می‌شود. به عنوان مثال، تلفن‌های خریداری شده از دبی، دارای پارت نامبر و رام امارات هستند. در نظر داشته باشید که بعد از ریجن اروپا و آمریکا، ریجن امارات گران‌ترین منطقه از نظر رام و پارت نامبر موبایل است.

فعالیت در زمینه تامین قطعات یدکی لوازم الکترونیکی

یکی دیگر از بهترین زمینه‌های فعالیت برای واردات سودآور کالا برای واردات از دبی، فعالیت در زمینه تامین قطعات یدکی لوازم الکترونیکی است. بسیاری از بازرگانان  و صاحبان کسب و کار اقدام به واردات این کالاها از چین می‌کنند. بسیاری از این کالاها نیز بی‌کیفیت هستند. حال اگر شما بتوانید نمونه‌های اصلی آن‌ها را تامین کنید، از فروش آن‌ها در ایران سود زیادی را کسب خواهید کرد.

واردات کیس‌های اسمبل‌شده و انواع لپ‌تاپ یکی دیگر از پرسودترین کالای وارداتی از دبی

واردات کیس‌های اسمبل‌شده و انواع لپ‌تاپ-min

اگر به دنبال انتخاب بهترین کالا برای واردات از دبی هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم نگاهی هم به کیس‌های اسمبل‌شده و لپ‌تاپ‌ها بیندازید. در نظر داشته باشید که واردات این نوع کالاها را می‌توان به دو صورت نو و استوک انجام داد.

هر دو نوع واردات از دبی به صورت استوک و نو مزایای خاص خود را دارد. اما پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد فعالیت در زمینه این کالاها را دارید، به صورت همزمان هر دو نوع کالاها را وارد کشور کنید. در نظر داشته باشید که برای واردات بهتر است همه نوع کامپیوتر مانند کامپیوترهای صنعتی، کامپیوترهای سرور، مینی کیس‌ها و کیس‌های گیمینگ را وارد کنید. همچنین برای لپ‌تاپ‌ها نیز واردات انواعی از آنها با کاربری‌های عمومی و گیمینگ توصیه می‌شود.

انتخاب انواع پوشاک؛ بهترین کالا برای واردات از دبی یکی از پرسودترین کالای وارداتی از دبی

انتخاب انواع پوشاک؛ بهترین کالا برای واردات از دبی

بسیاری از بازرگانانی که به دنبال انتخاب بهترین کالا برای واردات از دبی هستند، پوشاک را برای فعالیت در این زمینه انتخاب می‌کنند. در نظر داشته باشید که واردات پوشاک زمینه‌های مختلفی از جمله انواع لباس، کیف و کفش را شامل می‌شود.

شما با فعالیت در زمینه واردات پوشاک می‌توانید سود مناسبی کسب کنید. البته در نظر داشته باشید که برای کسب سود بیشتر بهتر است پوشاکی را وارد کنید که از برندهای معتبری مانند گوچی و زارا باشند. در این میان، باید طراحی و جلوه پوشاک را نیز با سلیقه عموم ایرانیان مطابقت داد. در غیر این صورت، میزان فروش شما چندان بالا نخواهد بود.

انواع لوازم خانگی؛ بهترین کالا برای واردات از دبی

انواع لوازم خانگی؛ بهترین کالا برای واردات از دبی

از جهات مختلفی لوازم خانگی را می‌توان بهترین کالا برای واردات از دبی دانست. لوازم خانگی برندهای معتبر مانند سامسونگ، ال جی و بوش در ایران طرفداران زیادی دارند. از این رو، اگر در زمینه لوازم خانگی این برندها مانند یخچال، مایکروویو، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی فعالیت داشته باشید، سود مناسبی را دریافت می‌کنید. البته در نظر داشته باشید که شما می‌توانید در زمینه تامین قطعات یدکی این لوازم نیز فعالیت داشته و از این طریق فعالیتی پرسود داشته باشید.

موادغذایی؛ بهترین کالا برای واردات از دبی

موادغذایی؛ بهترین کالا برای واردات از دبی

از جمله زمینه‌هایی که می‌توان برای انجام واردات از دبی آن‌ها را انتخاب کرد، واردات انواع مواد غذایی برای انسان و پت است. شما به عنوان یک واردکننده می‌توانید کالاهایی را که ورود مستقیم آن‌ها به ایران ممنوع است را به این کشور بیاورید. از جمله این کالاها می‌توان به اسنیکر، کنسروهای برندهای معروف، نوتلا، نوشیدنی‌های مختلف و غذاهای حیوانات خانگی اشاره کرد. موادغذایی انسان و پت معمولا از کشور ترکیه تامین می‌شود. اما اگر بتوانید موادی با کیفیت بهتر از دبی وارد کنید، مطمئنا سود شما چندین برابر خواهد شد.

واردات متریال ساخت و ساز هم یکی دیگر از پرسودترین کالای وارداتی از دبی

واردات متریال ساخت و ساز

بسیاری از صنایع مانند صنایع ساخت و ساز نیاز دارند تا برای پیشبرد فعالیت‌های خود از مصالح مختلفی استفاده کنند. از جمله این مصالح می‌توان به میلگرد، تیرآهن، پروفیل، گچ و بتونه اشاره کرد. البته که بسیاری از این مصالح در ایران نیز تولید می‌شوند؛ اما برای کیفیت بهتر می‌توان مصالح وارداتی را برای ساخت و ساز خود خریداری کرد.

واردات مواد اولیه صنایع

بسیاری از صنایع مانند صنایع تولید شیشه نیاز به مواد اولیه یعنی سیلیس و سیلیسیم دارند. بسیاری از برندهای داخلی ماسه را از سیلیسیم جداسازی می‌کند، اما برای داشتن میزان ناخالصی کمتر و شفافیت بالا، می‌توان این متریال را به صورت وارداتی از کشور امارات و شهر دبی تهیه کرد. در نظر داشته باشید که برای ارسال مواد اولیه صنایع می‌توان از سه روش آبی، زمینی و هوایی استفاده کرد که پیشنهاد ما استفاده از دو روش زمینی و آبی است.

واردات لوازم آرایشی یکی از پرسودترین کالای وارداتی از دبی

واردات لوازم آرایشی

برای افرادی که به دنبال انتخاب بهترین کالا برای واردات از دبی هستید، پیشنهاد می‌کنیم فعالیت در زمینه واردات لوازم آرایشی را انتخاب کنند. منظور از لوازم آرایشی، تقریبا تمام مواردی است که بانوان با آن‌ها سر و کار دارند. از جمله لوازم آرایش پرسود برای انجام واردات نیز می‌توان به کرم پودر، ریمل، مداد دور چشم، تثبیت‌کننده رنگ مو و کراتین اشاره کرد.

واردات قطعات نو و استوک خودروهای مختلف

واردات قطعات نو و استوک خودروهای مختلف

به دلیل تحریم‌ها، تامین قطعات بسیاری از خودروهای خارجی به معضل تبدیل شده است. از این رو، افرادی که در زمینه تامین این قطعات فعالیت داشته باشند، به سود مناسبی دست پیدا خواهند کرد. در نظر داشته باشید که تامین قطعات خودروهای مختلف الزاما نباید برای قطعات نو باشد؛ بلکه در بسیاری از مواقع، قطعات از خودروهای اوراقی تامین می‌شوند.

نحوه واردات کالا استوک از دبی با وانیکس

ارائه صفر تا صد خدمات واردات از امارات در مجموعه بازرگانی وانیکس

برای انتخاب بهترین کالا برای واردات از دبی موارد مختلفی را باید در نظر گرفت. از جمله این موارد می‌توان به میزان سودآوری آن کالا و البته میزان عرضه و تقاضا اشاره کرد. از جمله بهترین کالاها برای انجام واردات از دبی می‌توان به قطعات کامپیوتر و لپ‌تاپ، قطعات یدکی لوازم الکترونیکی، قطعات خودرو به صورت نو و استوک و لوازم آرایشی اشاره کرد.

برای انجام واردات از دبی، مراحل مختلفی پیش روی شما قرار خواهند داشت. از این رو شما می‌توانید برای سهولت کار از خدمات مجموعه‌های بازرگانی استفاده کنید. ما در مجموعه بازرگانی وانیکس آماده ارائه خدمات بازرگانی از امارات هستیم، شما با یک تماس ساده می‌توانید از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوید. واردات کالا از دبی با سرمایه کم و زیاد – نشان دادن پرسودترین کالای وارداتی از دبی توسط وانیکس به شما که به سود بیشتر واردات از دبی شما کمک بیشتری می‌کند صورت خواهد گرفت.

واردات چمدانی از دبی با وانیکس

طبق قوانین و مقررات گمرکی، محصولی که مسافر به عنوان بار خود وارد کشور می‌کند باید نیاز شخصی وی بوده و جهت ترخیص بار نیاز دارد به گمرک ثابت کند که این محصول برای استفاده شخصی است و هیچ کارکرد تجاری ندارد. از نظر قانونی شخص مسافر این حق را دارد که محصولی را با خود وارد کشور کند، همانطور که این حق را دارد محصولی را همراه خود از کشور خارج کند. هنگامی این مسئله تبدیل به یک کار غیرقانونی می‌شود که فردی از طریق سهمیه مسافری خود یک محصول با کارکرد تجاری ترخیص کند. در ادامه مطالبی درباره واردات چمدانی از دبی برای شما بیان می‌کنیم.

در ادامه درباره موضوعات زیر برای شما مطالبی ارائه می‌دهیم:

 • منظور از تجارت چمدانی از دبی چیست؟
 • واردات چمدانی از شهر دبی به ایران
 • تاثیر تجارت چمدانی از دبی به ایران بر اشتغال‌زایی
 • آیا تجارت چمدانی محصول از دبی ریسک دارد؟
 • چرا باید برای وارداتی چمدانی از دبی از متخصصین در این زمینه کمک بگیریم؟
 • واردات کالا از دبی با وانیکس

منظور از تجارت چمدانی از دبی چیست؟

وارداتی که توسط شخص مسافر از بازارچه‌های مرزی دبی انجام می‌گیرد، وارد کردن چمدانی کالا از دبی گفته می‌شود. این نوع تجارت به‌شدت به بازرگانان و واردکنندگان تازه وارد توصیه می‌شود و مزایای بسیاری برای آن‌ها دارد. با توجه به آماری که طی چند سال اخیر منتشر شده می‌توان به این مسئله پی برد که دبی یکی از شهرهای مورد علاقه تجار ایرانی برای واردت است.

منظور از تجارت چمدانی از دبی چیست؟
منظور از تجارت چمدانی از دبی چیست؟

به‌خاطر همسایگی دبی با کشورمان ایران، حجم تجارت میان دبی و ایران بسیار گسترده بوده و روش‌های بسیار زیادی برای واردات محصول از دبی وجود دارد و محصولات متنوعی به افراد ارائه می‌شود. وارد کردن چمدانی کالا یکی از روش‌های واردات محصول از دبی بوده و همانطور که قبل‌تر بیان کردیم بشدت برای افراد تازه‌کار مناسب است.

واردات چمدانی از شهر دبی به ایران

واردات از دبی به ایران به علت‌های مختلفی رونق بسیاری دارد. همسایگی کشور امارات با ایران در کنار مراودات توریستی موجب شده است تا ایرانی‌های خیلی زیادی در دبی تجربه کاری داشته باشند. همین‌طور سفرهای متعدد توریستی و تجاری به شناخت اشخاص ایرانی از پتانسیل بازار دبی افزوده است.

واردات چمدانی از شهر دبی به ایران
واردات چمدانی از شهر دبی به ایران

واردات کالاها برای استفاده شخصی از دبی تقریباً به یک امر کاملا طبیعی تبدیل شده است. البته مشروط به اینکه آن محصولات نو نباشند. علت وضع همچین قوانین و مقرراتی مقابله کردن با تجارت به‌اصطلاح چمدانی از دبی به کشور ایران است. محصولاتی که از دبی خریداری می‌شوند معمولا شامل طلا، پوشاک، محصولات خانگی و همین‌طور تجهیزات الکترونیکی می‌شوند و وارد کردن آن‌ها محدودیت‌هایی دارد که با رعایت کردن آن محدودیت‌ها می‌توانید این محصولات را به‌صورت چمدانی وارد کشور کنید.

تاثیر تجارت چمدانی از دبی به ایران بر اشتغال‌زایی

در تمام کشورها معمولا افرادی که محل زندگی‌شان در نزدیکی مرز کشور همسایه است جهت انجام وارد کردن چمدانی کالا اقدام می‌کنند. در این کار محصولاتی که در کشور همسایه با مبلغ پایین‌تر از کشور مبدا به افراد فروخته می‌شوند، مورد تجارت قرار می‌گیرند. این نوع تجارت نقش بسیار حائز اهمیتی در اشتغال‌زایی برای اشخاص مرزنشین دارد.

با توجه به سودی که از این نوع تجارت نصیب اشخاصی که در مناطق محروم و همین‌طور استراتژیک زندگی می‌کنند می‌شود، می‌توان به این مسئله پی برد که چقدر این نوع تجارت حائز اهمیت است. علاوه بر اشتغال‌زایی از جمله مزیت‌های این نوع تجارت می‌توان به جذب گردشگر و همین‌طور رونق اقتصادی در منطقه‌‌های مرزی اشاره کرد. برای رونق وارد کردن چمدانی کالا نیاز است زیرساخت‌های اساسی همچون هتل و تامین محصولات اساسی مورد نیاز شخص مسافر در مناطق آزاد انجام بگیرد.

آیا تجارت چمدانی محصول از دبی ریسک دارد؟

بله، از جمله بزرگ‌ترین ریسک‌ها در واردات چمدانی محصول از دبی عدم داشتن دانش و همین‌طور تخصص در زمینه تجارت است که سرانجام به سرمایه‌گذاری اشتباه ختم می‌شود. اگر اطلاعات خود را در این حوزه افزایش دهید ریسک انجام این تجارت به حداقل می‌رسد.

چرا باید برای وارداتی چمدانی از دبی از متخصصین در این زمینه کمک بگیریم؟

تجارت چمدانی ممکن است بسیار ساده و آسان بنظر برسد، درصورتی که اصلا این‌گونه نیست. این نوع تجارت جزئیات بسیاری دارد و شما به عنوان شخص بازرگان وظیفه دارید تمام آن جزئیات را در نظر بگیرید. در این نوع تجارت نوع کالایی که قصد دارید وارد کنید، هدفتان از وارد کردن آن و حجم کالاهایی که وارد می‌کنید بسیار مهم است و اگر بیش از مقدار مجاز محصولی را از طریق تجارت چمدانی وارد کشور کنید، جریمه می‌شوید.

در اینجاست که شما به کمک متخصصین و کارشناسان در حوزه واردات نیاز پیدا می‌کنید تا به شما بگویند که اجازه واردات چه محصولاتی را به صورت چمدانی دارید و اصلا چه مقدار می‌توانید از آن محصول مورد نظر وارد کشور کنید. با دانستن این اطلاعات و رعایت قوانین احتمال اینکه جریمه شوید بسیار کم می‌شود. شما باید برای همکاری کردن با کارشناسان در این حوزه به شرکت‌های وارداتی و بازرگانی مراجعه کنید.

چرا باید برای وارداتی چمدانی از دبی از متخصصین در این زمینه کمک بگیریم؟
چرا باید برای وارداتی چمدانی از دبی از متخصصین در این زمینه کمک بگیریم؟

اما نکته اینجاست که امروزه شرکت‌های بسیار زیادی در زمینه واردات فعالیت می‌کنند‌‌، از این رو انتخاب بین آن‌ها بسیار دشوار و گیج کننده است. توجه داشته باشید که شما هرگز نباید در انتخاب عجله کنید؛ زیرا این شرکت و کارشناسان آن از ابتدا تا انتهای واردات کالا با شما همراه هستند و تاثیر زیاد بر افزایش سود و حتی ضرر کردن شما دارند. با توجه به اهمیت این امر تصمیم گرفتیم در بخش بعدی شما را در انتخاب یک مجموعه وارداتی و بازرگانی راهنمایی کنیم.

تجارت چمدانی به دبی و واردات کالا از دبی با وانیکس

ما در این مطلب درباره تجارت چمدانی از دبی برای شما مطالبی بیان کردیم و متوجه شدیم که این نوع تجارت چه مزایایی دارد و چقدر برای افراد تازه کار مناسب است. شما به عنوان یک فرد تازه کار برای انجام تجارت چمدانی از دبی باید از متخصصین در این زمینه کمک بگیرید تا نکات را برای شما بیان کنند و خدایی نکرده دچار ضرر و زیان نشوید.

همچنین آن‌ها همراه شما یک برنامه ریزی دقیق انجام می‌دهند تا طی انجام این پروسه هزینه‌های اضافی پیش نیاید. در هنگام انتخاب یک شرکت وارداتی و بازرگانی باید به این امور توجه داشته باشید که آن مجموعه معتبر بوده، از کارمندان متخصصی برخورد باشد و واردات کالای شما را بیمه کند. از جمله مجموعه‌هایی که نه تنها معتبر بوده و از کارمندانی متخصص برخوردار است بلکه واردات کالای شما را بیمه کند می‌توان به مجموعه وارداتی و بازرگانی وانیکس اشاره کرد.

کارمندان این مجموعه توسط متخصصین و کارشناسان آموزش دیده‌اند، از این رو کار شما را به نحو احسن به انجام می‌رسانند. همچنین این شرکت به عنوان ضمانت یک چک تضمینی به مراجعه کنندگان خود می‌دهد تا بتوانند با خیالی راحت بر روی واردات کالای خود تمرکز کنند. چه چیزی از این بهتر که در کنار کارشناسان باتجربه درحالی که چک تضمینی وانیکس را در دست دارید به انجام واردات کالا بپردازید!

از جمله خدمات این شرکت می‌توان به واردات کالا از چین و دبی، انبارداری در چین و دبی و حمل خرده بار اشاره کرد. وارد کردن چمدانی کالا از دبی با وانیکس تجربه فوق‌العاده‌ای خواهد بود. همین حالا از وانیکس در زمینه وارد کردن چمدانی کالا از دبی مشاوره بگیرید و همکاری خود را با آن‌ها آغاز کنید. امیدواریم که در این صفحه از سایت شرکت بازرگانی وانیکس متوجه نحوه واردات از دبی و بهترین تجارت در دبی شده باشید.

تیم وانیکس از ابتدا تا همیشه در کنار شما خواهد بود

تیم وانیکس

تیم شرکت بازرگانی وانیکس

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای مسیر واردات کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تولید محتوا به صورت مداوم در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای رضایت و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

تیم وانیکس با شرکت در رویدادهای مهم در زمینه واردات و زمینه کاری خود، از افراد متخصص و خبره تشکیل شده است، که می‌تواند در جهت رضایت مشتری قدم بزرگی بردارد. همچنین مدیریت مجموعه، اهداف و برنامه‌های زیادی را برای توسعه و هرچه راحت‌تر شدن روال واردات کالا، دنبال می‌کند.

تیم شرکت بازرگانی وانیکس

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای مسیر واردات کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تولید محتوا به صورت مداوم در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای رضایت و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

تیم وانیکس با شرکت در رویدادهای مهم در زمینه واردات و زمینه کاری خود، از افراد متخصص و خبره تشکیل شده است، که می‌تواند در جهت رضایت مشتری قدم بزرگی بردارد. همچنین مدیریت مجموعه، اهداف و برنامه‌های زیادی را برای توسعه و هرچه راحت‌تر شدن روال واردات کالا، دنبال می‌کند.

تیم وانیکس از ابتدا تا همیشه در کنار شما خواهد بود

تیم وانیکس

۸ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • درود بیکران.چطور میشه با سرمایه کم تو این وضع اقتصادی سود کسب کرد؟چطور میشه با مجموعه شما کار کرد؟آیا اشخاص هم میتونن؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ ۱۵:۱۰

   سلام و درود
   بله دوست عزیز ما خودمون براتون کالای با حاشیه سود بالا پیدا می کنیم، تامین کننده با بهترین قیمت در چین پیدا می کنیم، کالاتون رو حمل می کنیم تا ایران و تحویلتون میدیم. مشاورین وانیکس حتی بعد از تحویل هم شما رو پشتیبانی می‌کنن تا بتونید محصولاتتون رو با حداقل ۵۰% سود به فروش برسونید. برای راهنمایی بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان راهنماییتون کنن. شماره تماس ۰۹۱۹۲۰۹۸۱۴۵

   پاسخ
 • اصغر پیرهادی
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ ۱۲:۲۲

  من میخواهم از دبی واردات انجام دهدم لطفا من را راهنمایی کنید

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ ۱۲:۲۴

   سلام و درود
   برای واردات از دبی با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  برای دفعه اول چگونه می توانیم تعدادی از نمونه بارهایی که مد نظر داریم را داشته باشیم؟
  انتخاب کالا، استعلام قیمت ، هزینه ها و زمان و نحوه تحویل برای من بسیار اهمیت دارد
  با تشکر

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ ۱۲:۵۳

   سلام و درود
   تیم پشتیبانی وانیکس شما را در انتخاب کالا پرسود برای واردات کمک می‌کند و صفر تا صد استعلام قیمت کالا در چین یا دبی و پیدا کردن تامین کننده با بهترین قیمت برای خرید کالا شما را انجام می‌دهد. پس از تایید شما از طرف وانیکس به شما چک تضمین به مبلغ کالا داده می‌شود. کالا شما در کشور مقصد خریداری شده و در انبارهای همان کشور بسته بندی و آماده ارسال می‌شوند. در مرحله بعدی کالای شما بدون هزینه گمرک، درب انبار شما در ایران تحویلتان می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین واردات با وانیکس تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • حداقل باید چقدر سرمایه داشته باشیم برای واردات؟ یعنی هزینه خودتون به اضافه کالایی که میخریم باید حداقل چقدر باشه؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۶:۴۱

   سلام و درود
   با شرکت بازرگانی وانیکس می‌توانید با یک سرمایه ۵۰ میلیونی کوچک هم واردات انجام دهید. به دلیل اینکه واردات با وانیکس بدون هزینه گمرک است و در کمترین زمان با بهترین هزینه برای شما انجام می‌شود، می‌تواند در مدت زمان کمی سود خوبی برای شما داشته باشد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست