همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات آبمیوه گیر از چین و دبی با وانیکس

برای واردات آبمیوه گیر از چین و دبی به ایران لازم است که شما ۳ مرحله اساسی را پشت‌سر بگذارید. این مراحل عبارتنداز خرید آبمیوه‌گیر از کشور چین و شهر دبی، ترخیص آبمیوه‌گیرهای خریداری شده گمرک این دو مکان و درنهایت ارسال آنها از چین و دبی به ایران. هرکدام از این مراحل نکاتی دارند که اگر رعایت نشوند واردات شما سودی نخواهد داشت. پس تاپایان مقاله با ما باشید تا این مراحل و نکات آنها را بررسی کنیم و وارداتی پرسود داشته باشیم.

 

 

آبمیوه گیر چیست؟

منطقی است که قبل از بررسی مراحل واردات آبمیوه گیر از چین و دبی به ایران، اول بررسی کنیم که خود آبمیوه‌گیر چیست و چه کاربردهایی دارد که باعث شده واردکنندگان به فکر واردات این وسایل باشند. آبمیوه‌گیر یک روش استخراج آب میوه از میوه‌ها و سبزیجات است. در این روش، میوه‌ها و سبزیجات به قطعات کوچک شده و سپس این قطعات از طریق فشار دادن و یا گردش در سرعت بالا، آب میوه آنها جدا می‌شود.

آبمیوه گیر چیست؟

انواع آبمیوه‌گیر  عبارت است  از:

 • آبمیوه‌گیر مرکزی: در این روش، میوه‌ها و سبزیجات به قطعات کوچک شده و سپس درون یک دستگاه قرار داده شده و فشار زیادی بر روی آنها اعمال می‌شود تا آب میوه جدا شود.
 • آبمیوه‌گیر مستقیم: در این روش، میوه‌ها و سبزیجات به صورت کامل در دستگاه قرار می‌گیرند و با سرعت بالا چرخش داده می‌شوند تا آب میوه از آنها جدا شود.
 • آبمیوه‌گیر هیدرولیکی: در این روش، میوه‌ها و سبزیجات درون یک کیسه‌ی خاص قرار می‌گیرند و پس از آن، با استفاده از فشار آب، آب میوه از آنها جدا می‌شود.
 • آبمیوه‌گیری دستی: در این روش، میوه‌ها و سبزیجات به صورت دستی خرد می‌شوند و سپس با استفاده از یک پارچ آب میوه‌شان جدا شده و استخراج می‌شود.

 

 

کاربردهای آبمیوه گیر کدام است؟

علت اصلی واردات آبمیوه گیر از چین و دبی کاربردهایی است که این وسیله دارد. تعدادی از کاربردهای آبمیوه‌گیر  عبارت است  از:

 • تهیه نوشیدنی: آبمیوه‌گیری می‌تواند برای تهیه نوشیدنی‌های سالم و طعم‌دار از میوه‌ها و سبزیجات استفاده شود.
 • تهیه غذا: آبمیوه‌گیری همچنین می‌تواند در تهیه غذاهای مختلف مانند سس و ترشی می‌توانند با استفاده از آبمیوه‌گیری تهیه شوند. مثلاً در تهیه ترشی، می‌توان از آبمیوه‌گیری برای استخراج آب لیمو، نارنگی و زرشک استفاده کرد.
 • تهیه غذا برای نوزادان: آبمیوه‌گیری می‌تواند برای تهیه غذای نوزادان و کودکان استفاده شود. در این حالت، میوه‌ها و سبزیجات به صورت نرم و رنده شده و پس از استخراج آب، به صورت پوره و یا سس برای نوزادان تهیه می‌شوند.
 • تهیه محصولات غذایی: آبمیوه‌گیری می‌تواند برای تهیه محصولات غذایی مانند آبمیوه، کمپوت، مربا و کنسانتره استفاده شود.
 • استفاده در صنایع غذایی: آبمیوه‌گیری برای استخراج مواد مورد نیاز در صنایع غذایی مانند شربت، سس و آبلیمو نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • استفاده در درمان: آبمیوه‌های تهیه شده از میوه‌های مختلف، به دلیل حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها، می‌توانند در درمان برخی از بیماری‌ها مانند بیماری‌های قلبی، دیابت و سرطان مفید باشند.

خرید آبمیوه گیر

حال که دستگاه آبمیوه گیر و کاربردهای آن را شناختیم، لازم است که به‌سراغ مرحله اول این عملیات و نکات آن را بپردازیم. خرید آبمیوه‌گیر مرحله اول واردات این محصول از کشور چین و شهر دبی است. ۳ نکته مهم درباره خرید آبمیوه‌گیر از کشور چین و شهر دبی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

 

 

نکته اول این است که اگر قصد دارید واردات آبمیوه‌گیر شما پرسود باشد باید حتما این وسایل را از یک شرکت معتبر چینی یا موجود در شهر دبی خریداری کنید. چرا؟ به‌این‌دلیل که اگر آبمیوه‌گیرها از یک شرکت معتبر خریداری شوند آنگاه کیفیتشان تضمین شده و در بازار ایران متقاضی زیادی خواهند داشت. رعایت این نکته تضمین‌کننده فروش محصولات و درنتیجه سودآور بودن واردات آبمیوه‌گیر خواهد بود.

خرید آبمیوه گیر

خرید عمده آبمیوه گیر از چین و دبی

دومین نکته درارتباط با خرید و واردات آبمیوه گیر از چین این است که شما باید این وسایل را بصورت عمده خریداری کنید تا برایتان سودآوری داشته باشد. بطور کلی هر شخصی که قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری در ارتباط با فروش وسایل دارد باید اجناس موردنیاز مغازه خود را از عمده‌فروشی‌ها تهیه کند.

خرید عمده به شما امکان می‌دهد که بتوانید اجناس موردنیاز خود را در تعدادی وسیع و با قیمتی اندک از کشور چینو شهر دبی خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید. درپایان مقاله توضیح خواهیم داد که این امکان چطور به ماکزیمم شدن سود واردات این وسایل کم می‌کند.

خرید آبمیوه گیر از چین

نکته سوم در خرید و واردات آبمیوه گیر از چین و دبی که باید رعایت کنید این است که در رسمی کردن خرید این وسایل و تکمیل پیش‌فاکتور خرید آنها دقت کافی به‌خرج داده و به‌هیچ عنوان پیش‌فاکتور یا پروفرمای شما ابهام نداشته باشد. اطلاعاتی که باید در پروفرما درج کنید  عبارت است  از قیمت خرید این وسایل، تعداد درخواستی آنها و البته روش پرداخت هزینه خرید آنها.

اگر این اطلاعات را به‌درستی در پروفرما وارد نکنید آنگاه مرحله اول واردات آبمیوه‌گیر از کشور چین و شهر دبی ناقص مانده و بطور کلی این عملیات انجام نمی‌شود. بهترین کار برای اینکه بتوانید این مرحله را به‌خوبی پیش ببرید این است که کار تکمیل پروفرمای خود را به یک مشاور حقوقی معتبر بسپارید. درپایان مقاله بررسی می‌کنیم که این مشاور حقوقی را چگونه می‌توانید پیدا کنید.

خرید آبمیوه گیر از دبی

مرحله اول واردات آبمیوه گیر از چین با ارسال پروفرمای خرید به شرکت فروشنده در چین یا شهر دبی به‌پایان می‌رسد. برای خرید از شرکت موجود در دبی نیز شما باید درست مانند ارسال پروفرمای خرید برای شرکت چینی، باید یک پروفرمای بدون ابهام تهیه کرده و به این شرکت ارسال کنید.

بعداز اینکه پروفرما به دست شرکت فروشنده چینی یا شرکت فروشنده موجود در شهر دبی رسید آنها اقدام به تهیه این وسایل کرده و اگر مشکلی در کیفیت آنها نباشد، آبمیوه‌گیرها را تحویل گمرک چین و شهر دبی می‌دهند تا برای ارسال قانونی به ایران آماده شوند. دراین مرحله شما باید برای ترخیص این وسایل به اداره گمرک چین و دبی روید که در قسمت بعد آن را توضیح خواهیم داد.

خرید آبمیوه گیر از دبی

ترخیص آبمیوه گیر

درمرحله دوم واردات آبمیوه گیر از چین و دبی شما باید برای ترخیص این وسایل از گمرک کشور چین و شهر دبی اقدام کنید. برای اینکه بتوانید آبمیوه‌گیرها را از گمرک کشور چین و شهر دبی ترخیص کنید لازم است که حتما یک‌سری مدارک مثل بارنامه، کارت بازرگانی و البته پروفرمای خرید این وسایل را آماده کرده و به گمرک کشور چین و دبی تحویل دهید تا بازرسان گمرک اقدام به بررسی کالاهای شما کنند.

بعد از بازرسی آبمیوه‌گیرها توسط بازرسان گمرک چین و دبی، اگر مشکل قانونی برای ارسال آنها به ایران وجود نداشته باشد، برای شما برگه ترخیص کالا صادر شده و بعد خواهید توانست آنها را برای ارسال به ایران تحویل بگیرید. البته دراین مرحله شما باید مبلغی به‌نام حق گمرکی به گمرک چین و دبی بپردازید که مقدار ان بستگی به کالاها و قوانین گمرک هرکدام از مکان‌ها دارد.

وارد کننده آبمیوه گیر

برای انجام مراحل خرید، ترخیص و ارسال آبمیوه‌گیرها از کشور چین و شهر دبی به ایران که کلیت مراحل واردات آبمیوه گیر از چین و دبی به ایران را تشکیل می‌دهند، لازم است که شخص یا اشخاصی در چین و دبی حضور داشته باشند و بتوانند این اقدامات را پی‌گیری کنند. این اشخصاص را دراصطلاحات تجاری فورواردر می‌نامند.

فورواردرها ازطرف شرکت‌های بازرگانی واسطه که کارهای واردات شما را برعهده می‌گیرند دراختیار بازرگانان و واردکنندگان قرار می‌گیرد. وظیفه این اشخصاص این است که با آگاهی از قوانین گمرکی و خرید از چین و دبی اقدام به انجام مراحل ۳ گانه واردات آبمیوه‌گیری کرده و کارهای واردات شما را سریع‌تر و در زمان کمتری عملی کنند. شما با سپردن کارهای واردات خود به شرکت‌های بازرگانی می‌توانید از فورواردرها استفاده کنید. توضیحات بیشتر را درپایان مقاله به شما ارائه می‌دهیم.

حمل و نقل آبمیوه گیر از چین و دبی

مرحله آخر واردات آبمیوه گیر از چین و دبی  عبارت است  از ارسال این دستگاه‌ها از گمرک چین و شهر دبی به ایران. برای ارسال آبمیوه‌گیر از کشور چین و شهر دبی شما می‌توانید از ۳ راه اقدام کنید. البته در ارسال اجناس از کشوری به کشور دیگر بطور کلی از روش کارگو استفاده می‌شود. در روش کارگو از وسایل حمل‌ونقل بین‌المللی استفاده می‌شود.

 

 

در ارسال آبمیوه‌گیرها از شهر دبی به ایران تنها یک روش کارگو وجود دارد که به‌صرفه است: کارگو دریایی. در روش کارگو دریایی شما با استفاده از کشتی باری آبمیوه‌گیرهای خریداری شده خود را از این شهر به ایران ارسال می‌کنید که چون دبی همسایه آبی ما است، پس بهترین و به‌صرفه‌ترین روش کارگو نیز محسوب می‌شود.

حمل و نقل آبمیوه گیر از چین و دبی

اما برای واردات آبمیوه گیر از چین و دبی ۳ روش کارگویی که استفاده می‌شود عبارتنداز کارگو هوایی که درآن از هواپیمای باری برای اینکار استفاده می‌شود، کارگو دریایی که درآن از کشتی باری برای ارسال کالاها استفاده می‌شود و کارگو زمینی که وسیله حمل‌ونقل کالا درآن قطار باری است. انتخاب اول بازرگانان برای ارسال آبمیوه‌گیر از کشور چین، کارگو دریایی است. علت آن هم کم هزینه‌تر بودن این روش نسبه به کارگو هوایی و البته مدت زمان ارسال کمتر آن نسبت به کارگو زمینی است.

سود واردات آبمیوه گیر چقدر است

درابتدای مقاله توضیح دادیم که سود واردات آبمیوه گیری از چین و دبی به ایران با انتخاب روش خرید عمده تامین می‌شود. اما چگونه؟ درخرید عمده شما تعداد زیادی آبمیوه‌گیر از چین و دبی با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و درعوض در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش خواهید رسانید.

این تفاوت قیمت میان هزینه خرید و فروش آبمیوه‌گیر همان مقدار سودی است که از واردات این وسایل عاید شما خواهد شد. هرچه این تفاوت قیمت بیشتر باشد، سود واردات شما نیز بیشتر خواهد بود. ازطرفی با انتخاب روش خرید عمده شما می‌توانید هزینه واردات خود را کاهش دهید. چراکه دیگر لازم نیست برای هربار خرید به چین و دبی سفر کنید.

واردات آبمیوه گیر از چین و دبی با شرکت وانیکس

اما برای اینکه بتوانید مشاور حقوقی مناسبی برای تکمیل پروفرمای خود دراختیار بگیرید و البته به‌جای رفتن به چین و دبی از فورواردرهای موجود در آنجا برای انجام مراحل واردات آبمیوه گیر از چین و دبی استفاده کنید، بهترین راه این است که کارهای واردات خود را به شرکت بازرگانی وانیکس بسپارید.

این شرکت دارای فورواردرهای بسیار باتجربه‌ای در کشور چین و شهر دبی است که می‌توانند کارهای مراحل خرید، ترخیص و ارسال آنها به ایران را به‌جای شما انجام دهند. تنها کافی است با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که کارهای خود را به شرکت وانیکس بسپارید و باخیال راحت درایران منتظر دریافت کالاهای خود بمانید.

 

 

حرف آخر

واردات آبمیوه گیر از چین و دبی را در یان مقاله بطور کامل توضیح دادیم. توضیحات ما از بررسی خود دستگاه آبمیوه گیر و کاربردهای آن شروع شد و سپس رسید به اینکه چطور می‌توان مراحل ۳ گانه واردات این وسیله یعنی خرید آنها، ترخیص دستگاه‌های خریداری شده از گمرک چین و دبی و درنهایت ارسال آنها به ایران را با رعایت یک‌سری نکات طوری انجام داد که سود واردات آنها افزایش یابد. امیدواریم درپایان با رعایت نکاتی که دراین مقاله به شما داده شد بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید.

سوالات متداول درباره واردات آبمیوه گیر

 • برای انجام مرحله ارسال واردات آبمیوه گیر از چین و دبی چه روشی را پیشنهاد می‌کنید؟

روش کارگو دریایی بهترین گزینه برای ارسال این وسایل از چین و دبی به ایران است.

 • برای یافتن مشاور حقوقی جهت تکمیل پروفرمای خرید آبمیوه‌گیر چه راهکاری دارید؟

راه‌کار ما برای انجام مراحل قانونی خرید، ترخیص و ارسال آبمیوه‌گیرها از چینو دبی به ایران این است که از شرکت وارداتی وانیکس کمک بگیرید.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *