لیست کالاهای صادراتی به ازبکستان

هم اکنون صادر کردن کالاهای کوناگون به ازبکستان خوشبختانه در یک مسیر فوق‌العاده مطلوب و همینطور مناسب قرار گرفته است‌. درواقع این امر بیشتر به خاطر تفاهم فرهنگی بوده که بین هر دو کشور ایجاد شده است و موجب شده لیست کالاهای صادراتی به ازبکستان اهمیت خیلی زیادی پیدا کند. در سال‌های گذشته فروش کالاهای گوناگون به این کشور به خاطر بروز تحریم‌هایی که برای کشور ما ایران وضع شد، با یکسری مشکلات جدی مواجه شده بود. برای صادرات به ازبکستان با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

کالاهای صادراتی به ازبکستان

برای صادرات به ازبکستان با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

خوشبختانه به مرور زمان سایر آن مشکلات کمتر شدند و امیدوار هستیم که در سال‌های پیش رو این مشکلات به صورت کامل رفع شوند. در ادامه این مطلب قصد داریم مباحثی در رابطه با صادرات کالاهای گوناگون به این کشور برای شما بگوییم و به بیان لیست کالاهای صادراتی به ازبکستان بپردازیم، بنابراین همراهمان باشید.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آنچه در مطلب لیست کالاهای صادراتی به ازبکستان خواهید خواند:

 • صادرات به ازبکستان چه مزایایی برای ما دارد؟
 • چرا بازارهای کشور ازبکستان همیشگی و دائمی هستند؟
 • لیست کالاهای صادراتی به ازبکستان
 • شرایط صادرات کالاهای گوناگون به ازبکستان
 • عوامل تاثیر گذار در صادرات موفق به کشور آسیایی ازبکستان
 • صادرات به ازبکستان با وانیکس

صادرات به ازبکستان چه مزایایی برای ما دارد؟

صادرات به ازبکستان و همینطور فروش کالاهای گوناگون ایرانی در سایر بازارهای این کشور اصلا پیچیده و کار مشکلی نیست؛ زیرا که اهالی ازبکستان با ما مشترکات فرهنگی و همچنین تاریخی بسیاری دارند.

برای واردات ته لنجی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

از این رو بسیاری از کالاهای گوناگون و محصولات ایرانی به سادگی و بدون نیاز به کمترین تبلیغات خاص و بزرگ در این کشور به فروش می‌رسند و این کالاها همواره در هر زمانی و تحت هر شرایطی مشتری‌های ویژه خود را حفظ کرده‌اند.

برای خرید از علی بابا چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مسئله بعدی قدرت فوق‌العاده بالای خرید در شهروندان ازبکستانی است. در قدیم به خاطر وضعیت نابه‌سامان اقتصادی و همینطور کمبود قابل توجه نقدینگی در دست مردم میزان خرید هم بسیار کم و ناچیز بود، اما این روزها با پیشرفت‌هایی که در حوزه صنعت و اقتصاد صورت گرفته، توانایی خرید آن‌ها نیز بیشتر شده و درواقع یک نوع رقابت در مسئله کیفیت کالاها در این کشور آسیایی به وجود آمده است.

برای خرید از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات به ازبکستان چه مزایایی برای ما دارد؟
صادرات به ازبکستان چه مزایایی برای ما دارد؟

مسئله بعدی که از جمله فواید صادرات به ازبکستان به حساب می‌آید، مسئله جمعیت است. این کشور بیش از ۳۳ میلیون نفر جمعیت داشته که از این نظر پرجمعیت‌ترین کشور آسیای مرکزی محسوب می‌شود و نیاز این کشور به سایر کالاهای ارزان و همینطور با کیفیت ایرانی به صورت روزانه در حال افزایش بوده و تقاضا جهت خرید آن‌ها نیز بیشتر شده است.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

چرا بازارهای کشور ازبکستان همیشگی و دائمی هستند؟

یکی دیگر از مزایای حائز اهمیت فروش کالاهای گوناگون به این کشور آسیایی درواقع این بوده که بخش قابل توجهی از کالاهایی که در کشورمان ایران تولید می‌کنیم، در ازبکستان تولید نمی‌شود. حتی اگر هم تولید شود بسیار کم بوده و نیاز مردم را برطرف نخواهد کرد.

برای صادرات به دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

از این رو نیاز به واردات کالاهای مورد نیاز خود از کشورهای دیگر همچون ایران دارند. بنابراین بازارهای این کشور آسیایی همیشگی و دائمی هستند و هیچ نگرانی در مورد موقتی بودن فروش کالاهای گوناگون به این کشور وجود ندارد.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

لیست کالاهای صادراتی به ازبکستان

صادر کردن کالاهای گوناگون به ازبکستان از جهات گوناگونی برای کشور ما حائز اهمیت و همینطور حساس است؛ زیرا که ازبکستان عضو سازمان همکاری‌های شانگهای بوده و به همین خاطر بخش صادرات کشور برای ایجاد ارتباط تجاری گسترده با آن‌ها تلاش زیادی کرده است و توانسته در این حوزه بسیار موفق عمل کند.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

این کشور آسیایی در سال گذشته حدود ۱۸ میلیارد دلار کالاهای گوناگون صادراتی را از سایر کشورهای مختلف قبول کرده است و کشور پر جمعیت چین با حدود ۲۷ درصد صادرات به تنهایی موفق شده در صدر قرار بگیرد.

لیست کالاهای صادراتی به ازبکستان
لیست کالاهای صادراتی به ازبکستان

بعد از کشور پر جمعیت چین، کشور بزرگ روسیه و همینطور کره جنوبی نیز به ترتیب با ۲۱ و ۱۰ درصد صادرات کالاهای گوناگون به ازبکستان، به عنوان کشورهای دوم و سوم در فهرست قرار گرفته‌اند. کشور ما نیز با اندکی اختلاف موفق شده در رده چهارم این فهرست قرار بگیرد. همه اقلام و محصولات صادر شده از سمت ایران به این کشور آسیایی را در زیر برای شما فهرست کرده‌ایم:

 • انواع مختلف وسایل نقلیه و سایر قطعات مربوط به آن‌ها
 • انواع مختلف پلاستیک و محصولات گوناگون پلاستیکی
 • ماشین آلات صنعتی و همینطور ماشین آلات مکانیکی گوناگون
 • راکتور‌ هسته‌ای
 • انواع مختلف تجهیزات صوتی و همینطور تصویری
 • انواع مختلف قطعات لوازم صوتی و تصویری به ویژه أقلام مربوط به تلویزیون و صدا
 • انواع مختلف دارو و اقلام مربوط به آن
 • انواع مختلف لاستیک خودرو
 • آلومینیوم
 • انواعمختلف سوخت‌های معدنی
 • غلات
 • مواد معدنی و قیر
 • انواع مختلف الیاف مربوط به نساجی و سایر اقلام مربوط به آن
 • انواع مختلف وسایل چوبی
 • ملحفه و کوسن‌های متنوع
 • مبلمان و تشک‌های گوناگون
 • انواع روغن‌ها همچون روغن‌های حیوانی و گیاهی
 • انواع مختلف تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

شرایط صادرات کالاهای گوناگون به ازبکستان

هر کشوری برای واردات کالاهای گوناگون از سایر کشورها یکسری شرایط و قوانین و مقررات ویژه خود را دارد و کشور آسیایی ازبکستان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیست.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

تنها موردی که امکان دارد سایر تجار ایرانی را با یکسری مشکلات روبه‌رو کند، اعمال بعضی مقررات محدودیتی و فوق‌العاده سخت گیرانه از سمت این کشور بوده؛ برای اینکه با سایر این مشکل‌ها و همینطور محدودیت‌ها مواجه نشوید نیاز است اطلاعات کافی در رابطه با قوانین و مقررات مربوط به فروش کالاهای گوناگون به این کشور را به خوبی کسب کرده و تلاش کنید این مقررات را به صورت کاملا دقیق اجرا کنید.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

شرایط و مقررات بعدی که از سمت این کشور آسیایی وضع شده است و سایر کشورهای صادر کننده موظف هستند آن را رعایت کنند و از طرفی برای ازبکستان فوق‌العاده مهم بوده بحث بسته بندی محصولات است؛ ازبکستان برای این مسئله یکسری استانداردهای ویژه‌ای را در نظر گرفته و تمام تجار نیاز است آن‌ها را رعایت کنند.‌

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

شرایط صادرات کالاهای گوناگون به ازبکستان
شرایط صادرات کالاهای گوناگون به ازبکستان

عوامل تاثیر گذار در صادرات موفق به کشور آسیایی ازبکستان

این کشور درواقع در یک زمانی بخشی از خاک کشور ما یعنی ایران بوده و همان گونه که قبلا بیان شد یک نوع هماهنگی قابل توجهی بین فرهنگ و همینطور تاریخ ما و ازبکستان وجود دارد؛ در حقیقت به همین خاطر است که این کشور آسیایی همیشه یک روابط حسنه و کاملا به دور از مشکل و تشنج را با سرزمین ما ایران تجربه کرده و خوشبختانه به دنبال آن سایر ارتباطات تجاری میان این دو کشور به سادگی انجام می‌شود.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

تنها امری که وجود دارد ‌و کمی نگران کننده است این بوده که تجار ایرانی جهت فروش کالاهای گوناگون و اقلام خود در سایر بازارهای این کشور آسیایی، نیاز است روابط فردی با فرد ازبک را حتما در دستور کار مربوط به خود قرار بدهند. درواقع ملاقات حضوری با فرد یا حتی شرکت وارد کننده در کشور آسیایی ازبکستان و همینطور برگزاری یکسری قرارهای ملاقات و جلسات مکرر موجب جذب و در نهایت متقاعد ساختن مشتری می‌شود.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در غیر این صورت تقریبا همه بازرگانان ایرانی شانس زیادی برای وارد شدن به بازار این کشور آسیایی را نخواهند داشت؛ به این دلیل که ازبکستان تا حد خیلی زیادی از نظر واردات به کشور پر جمعیت چین، کشور بزرگ روسیه و همینطور کره جنوبی متکی است؛ این امر به صورتی بوده که شرایط جهت حضور رقبای دیگر أصلا مطلوب و مناسب به نظر نمی‌آید.

نکته: اقتصاد ازبکستان تا حد خیلی زیادی به صادرات و همینطور واردات وابسته است و به ویژه در مبحث قبول کردن کالاهای گوناگون صادر شده از کشورهای مختلف دیگر فوق‌العاده حساس عمل می‌کند، به صورتی که مبنا و همینطور اساس آن را کیفیت خیلی بالای اقلام قرار داده است.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات به ازبکستان با وانیکس

در این مطلب لیست کالاهای صادراتی به ازبکستان و مزایای صادرات کالاهای گوناگون به این کشور را با هم مورد بررسی قرار دادیم. ازبکستان ظرفیت زیادی برای سایر تجار ایرانی به وجود آورده است.

اگر شما نیز تصمیم دارید وارد بیزنس صادرات محصولات گوناگون به این کشور شوید، توصیه می‌کنیم از خدمات مجموعه‌های بازرگانی استفاده کنید و به سادگی در این حوزه موفق شوید. به یک مجموعه معتبر و البته کارشناس مراجعه کرده و همکاری خود را با آنها آغاز کنید. یکی از شرکت‌های بازرگانی که می‌توانید با خیالی راحت به آنها مراجعه کرده و همچین کار مهمی یعنی صادرات کالاهای گوناگون به ازبکستان را به آنها بسپارید، شرکت بازرگانی‌ وانیکس است.

این مجموعه با برخوردار بودن از کارمندانی حرفه‌ای و متخصص و داشتن سال‌ها تجربه هم اکنون یکی از بهترین‌ شرکت‌های بازرگانی به حساب می‌آید که می‌تواند به بهترین شکل شما را در پروسه صادرات کالا به این کشور آسیایی راهنمایی و کمک کند.

از جمله خدمات شرکت معتبر و متخصص وانیکس می‌توان به واردات کالاهای گوناگون از چین، واردات کالاهای گوناگون از دبی، واردات رنگ، چراغ قوه و واردات شال و روسری از چین اشاره کرد. درباره لیست کالاهای صادراتی به ازبکستان از این مجموعه معتبر مشاوره بگیرید و سپس همکاری خود را با آنها شروع کنید.

۵/۵ (۱ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

122 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست