صادرات نخ پلی استر در سریع ترین زمان و با بهترین هزینه با وانیکس

نخ‌های پلی استر نوعی نخ پرکاربرد هستند که در نساجی استفاده می‌شوند و به وسیله آن‌ها انواع مختلفی از لباس را می‌توان تولید کرد. در شهرهای مختلف کشورمان نخ‌های پلی استر تولید می‌شوند که کیفیت بسیار بالایی دارند و صادرات نخ پلی استر رونق زیادی دارد. این نخ‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند. برای صادرات نخ پلی استر و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات نخ پلی استر

برای صادرات نخ پلی استر و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

بخشی وارد بازار داخلی شده تا هموطنان آن را خریداری کنند و دسته دیگر آماده ارسال به کشور‌های خارجی می‌گردند. از ویژگی‌های نخ پلی استر می‌توان به استحکام بالای آن اشاره کرد که همین ویژگی باعث جایگزینی نخ‌ پلی استر به جای الیاف طبیعی و در نهایت تولید لباس شده است. در این قسمت از وبلاگ وانیکس، قصد داریم تا راجع‌به صادرات نخ پلی استر به کشور‌های خارجی صحبت کنیم. در ادامه مقاله همراه ما باشید‌. موضوعاتی که در این مقاله به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

  • چگونه صادرات نخ پلی استر را شروع کنیم؟
  • بهترین کشور‌ها برای صادرات نخ پلی استر
  • برای صادرات نخ پلی‌استر چه مجوز‌هایی لازم است؟
  • مدارک مورد نیاز برای صادرات نخ پلی استر
  • حداقل سرمایه برای صادرات نخ پلی استر
  • سود صادرات نخ پلی استر چقدر است؟
  • برای صادرات نخ پلی استر چه باید کرد؟
  • واردات کالا از طریق شرکت وانیکس
  • سخن پایانی

چگونه صادرات نخ پلی استر را شروع کنیم؟

اگر با آگاهی کامل وارد حوزه صادرات شوید و در این زمینه حسابی تحقیق کنید، حتما موفق خواهید شد.  ایران در زمینه تولید نخ پلی استر به مرحله‌ای رسیده که علاوه بر نیاز بازار داخلی، توانسته صادرات را نیز به کشور‌های زیادی انجام دهد. صادرات این کالا اقتصاد کشور را به میزان قابل توجهی دگرگون کرده است.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

چگونه صادرات نخ پلی استر را شروع کنیم؟
چگونه صادرات نخ پلی استر را شروع کنیم؟

در حال حاضر  شرکت‌های زیادی در کشورمان وجود دارند که در زمینه صادرات این نوع الیاف فعالیت می‌کنند. اگر قصد دارید تا این نوع تجارت را شروع کنید، بهتر است از کارشناسان شرکت وانیکس کمک بگیرید. آن‌ها تجربه خوبی در این زمینه دارند.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

بهترین کشور‌ها برای صادرات نخ پلی استر

 همان‌طور که گفتیم، کشور‌های مختلفی در جهان وجود دارند که تمایل دارند از ایران نخ پلی استر وارد کنند. به همین جهت تاجران هوشمندانه عمل کرده و بازار هدف این کالا را شناسایی کرده‌اند‌. ترکیه یکی از کشور‌هایی است که از ایران نخ پلی استر می‌گیرد. حتی می‌توان گفت که سهم ترکیه از دیگر کشور‌های جهان بیشتر است. کشور ترکیه در زمینه واردات نخ پلی استر از ایران، رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

بعد از ترکیه، بیشترین سهم از نخ پلی‌استر ایران را روسیه دریافت می‌کند. حتی شاید برایتان جالب باشد بدانید با وجود اینکه بین ایران و هند کیلومترها فاصله وجود دارد اما این کشور نیز علاقه‌مند به واردات نخ پلی استر از ایران است. از میان کشور‌های دیگری نیز که ارسال نخ پلی استر به آن‌ها انجام می‌شود، می‌توان به عراق، قرقیزستان، آذربایجان، عمان، قطر، کویت و کشور‌های دیگری اشاره کرد. شایان ذکر است که  تولید نخ پلی استر فقط در ۳ کشور ایران، عربستان و پاکستان انجام می‌شود.

برای صادرات نخ پلی استر چه مجوز‌هایی لازم است؟

کسی که برای دریافت مجوز صادرات اقدام می‌کند، باید فرد آگاهی باشد و اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشد. باید بدانید هدف شما از صادرات چیست و چه کشور‌هایی به محصول صادراتی شما علاقه‌مند هستند. یکی از مهمترین‌ مجوز‌هایی که برای فرستادن الیاف مصنوعی پلی استر به کشور‌های دیگر لازم است، دریافت کارت بازرگانی است. دریافت این کارت مراحلی دارد که باید طی شوند. انجام صادرات بدون داشتن این کارت میسر نیست.

برای صادرات به قطر با بهترین قیمت و در کمترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

برای صادرات نخ پلی استر چه مجوز‌هایی لازم است؟
برای صادرات نخ پلی استر چه مجوز‌هایی لازم است؟

مدارک مورد نیاز برای صادرات نخ پلی استر

صادرات هر کالایی قوانین خاص خودش را دارد و نخ پلی استر نیز مستثنی نیست. در ادامه به چند نمونه از مدارک مورد نیاز صادرات اشاره خواهیم کرد.

همان‌طور که اشاره کردیم، وجود کارت بازرگانی برای صادرات لازم است.  در این بین،  مجوز صادرات و گواهی استاندارد مدارک دیگری هستند که حتما باید هنگام ترخیص کالا ارائه شوند و وجود آن‌ها ضروری است.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

حداقل سرمایه برای صادرات نخ پلی استر

امروزه استفاده از نخ‌های پلی استر نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته و این نوع الیاف در تولید پوشاک متداول شده است‌. سرمایه‌گذاری تاجران بزرگ بر روی این نخ‌ها و راه‌اندازی کارخانه تولید آن باعث رونق اقتصادی در کشور شده است. قطعا سرمایه‌گذاری در این حوزه برای تاجران سود فراوانی به همراه دارد. چرا که علاوه بر داخل کشور، این الیاف در کشور‌های خارجی نیز محبوب است و شرکت‌های زیادی در حال حاضر به صادرات الیاف مصنوعی از نوع نخ پلی استر مشغول هستند. توجه به چند عامل برای سرمایه گذاری در زمینه نخ‌های پلی استر ضروری است که از میان آن‌ها می‌توان به  بودجه تولید، از میان برداشتن موانع تولید و موارد دیگر اشاره کرد.

برای خرید از علی بابا چین کلیک کنید.

سود صادرات نخ پلی استر چقدر است

طبق آمار‌ها سالانه ۵۰ میلیون تن نخ پلی استر در جهان مصرف می‌شود. از آن‌جایی که مصرف این الیاف در حال گسترش است، پیش‌بینی می‌شود که در سال ۲۰۲۵، میزان مصرف از ۸۰ میلیون تن عبور کند.

ارسال نخ پلی استر به کشور‌های خارجی پتانسیل بالایی دارد و باعث سود هرچه بیشتر صادر کنندگان خواهد شد. اگر هنوز هم برای ورود به حوزه صادرات و ارسال این محصول به کشور‌های خارجی مطمئن نیستید، می‌توانید از مشاوران خبره شرکت وانیکس کمک بگیرید.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

برای صادرات نخ پلی استر چه باید کرد؟

 همانطور که گفتیم، نخ پلی استر ظرفیت صادراتی خوبی دارد. این نخ‌ها تنوع زیادی دارند و برای تولید پوشاک مورد استفاده قرار می‌گیرند. قاعدتا در مسیر صادرات این نوع  نخ مشکلاتی وجود دارد که اگر آگاهی لازم در این زمینه وجود نداشته باشد، تاجر شکست میخورد. بهتر است در این زمینه با شرکت‌ به نام و با تجربه وانیکس همکاری کنید. آن‌ها تمام کار‌های مربوط به صادرات محصول را انجام خواهند داد و لازم نیست شما نگران این موضوع باشید‌.

برای صادرات نخ پلی استر چه باید کرد؟
برای صادرات نخ پلی استر چه باید کرد؟

صادرات کالا از طریق شرکت وانیکس

امروزه صادرات کالا از ایران به سرتاسر جهان انجام و بخش مهمی از سرمایه در گردش کشور توسط تجارت تامین می‌شود. لازم به ذکر است که در حال حاضر کالاهای صادراتی مشمول مالیات بر ارزش افزوده نیستند و راه‌های صادراتی هموارتر از گذشته شده‌اند.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

شرکت بازرگانی وانیکس، دارای کارشناسان خبره و کاربلدی است. آن‌ها به شما یاد می‌دهند که چگونه با کمترین هزینه به کشور‌های خارجی محصول صادر کنید. بنابراین بهتر است با این شرکت همکاری کرده و کالای مورد نظرتان را بدون هیچ مشکلی از کشور خارج کنید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین کلیک کنید.

سخن پایانی

این مقاله را به موضوع صادارت کالای مورد نیاز برای اکثر کشورها برای تولید لباس و غیره، یعنی نخ پلی استر اختصاص دادیم. در این مطلب تلاش کردیم در مورد صادرات این کالا اطلاعاتی را در اختیار شما بگذاریم. امیدواریم  این مقاله برای شما  مفید بوده باشد.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

18 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست