صادرات محصولات لبنی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

سالهاست که کشور عزیزمان ایران به عنوان یکی از موفق‌ترین و بهترین کشورهای خاورمیانه در حوزه صادرات محصولات لبنی و صادرات کالاهای گوناگون، فعالیت می‌کند. درواقع موقعیت جغرافیایی و همینطور آب و هوای کشور ما موجب شده است که صادر کردن لبنیات به کشورهای خارجی‌ در ایران رونق خیلی زیادی پیدا کند و سایر تاجران بتوانند به اکثر کشورهای منطقه لبنیات فوق‌العاده با کیفیت صادر کنند. برای صادرات محصولات لبنی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات محصولات لبنی

برای صادرات محصولات لبنی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

به راحتی می‌توانیم این امر را بیان کنیم که کشورمان ایران به اکثر کشورهای همسایه همچون عراق، ترکیه، امارات متحده عربی، قطر، افغانستان و همینطور کشورهای دیگر لبنیات فوق‌العاده با کیفیت و عالی صادر می‌کند. در این مطلب قصد داریم در رابطه با مبحث بسیار جالب صادرات أنواع محصولات لبنی یکسری مطالب را برای شما بیان کنیم و مشکلات صادرات محصولات لبنی را مورد بررسی قرار دهیم، بنابراین همراهمان باشید.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آنچه در مطلب صادرات محصولات لبنی خواهید خواند:

 • صادرت لبنیات
 • شرایط و مراحل صادرات محصولات لبنی به عراق
 • مشکلات صادرات محصولات لبنی
 • صادرات کالاهای لبنی با کمک متخصصین
 • صادرات محصولات لبنی با وانیکس

صادرات لبنیات

بعضی از مردم کشور ما ایران فکر می‌کنند تنها کالاهایی که به سایر کشورهای خارجی صادر می‌کنیم، محصولات پتروشیمی و همینطور نفت و گاز هستند. ولی نیاز است بگوییم که فراورده‌های لبنی موجود در کشورمان ایران در حال حاضر برای مدت بسیار طولانی بازار سایر کشورهای همسایه ما را در دست خود گرفته‌اند و سایر بازرگانان ایرانی بسیار در حوزه صادر کردن لبنیات ارزآوری به کشور ما داشته‌اند.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در بین سایر کشورهایی که ایران خیلی زیاد به آنها کالاهای گوناگون صادر می‌کند باید به کشورهایی همچون عراق و کشور بزرگ روسیه اشاره کنیم. در حقیقت شرایط اقلیمی کشور عراق باعث شده است که این کشور نتواند تعداد بسیار زیادی از نیازهای خود در حوزه کشاورزی را تامین کند.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

به همین خاطر کشور عراق بشدت نیاز دارد تا سایر محصولات لبنی و همینطور کشاورزی را از سایر کشورهای همسایه خود وارد کرده تا موفق شود نیازهای خود را در این حوزه به کل برطرف کند. ایران به عنوان نزدیکترین کشور به عراق، در حوزه صادرات کالاهای گوناگون به این کشور فعالیت‌های خیلی زیادی را تا به امروز انجام داده است.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات لبنیات
صادرات لبنیات

بر اساس آماری که توسط گمرک کشور بیان شد، در چند سال گذشته در هر ۱۲ ماه تقریبا بیشتر از ۳۵۰۰۰۰ تن کالاهای لبنی از کشور ما به سایر کشورهای همسایه و دیگر کشورهای خارجی صادر شده است. قابل توجه بوده که این حجم از صادرات أنواع محصولات لبنی ارز خیلی زیادی را وارد کشور ما کرده و این امر در نهایت باعث بهبود کیفیت سایر محصولات لبنی در کشورمان ایران شده.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

البته نیاز است این امر را بیان کنیم که در دو سال گذشته حجم صادرات أنواع کالاهای لبنی به کشور عراق به مراتب کاهش پیدا کرده است و اینگونه به نظر می‌آید که صنعت لبنیات هم اکنون به دنبال راهکاری برای وارد شدن به بازار کشورهای اوراسیا مانند روسیه، آذربایجان و همینطور ارمنستان است.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

شرایط و مراحل صادرات محصولات لبنی به عراق

تجارت با عراق تا به امروز سود بسیار خوب و فوق‌العاده‌ای برای بازرگانان و تجار کشورمان با خود به همراه داشته است. ولی همان‌گونه که بسیاری از ما اطلاع داریم، این کشور درگیر مشکلات خیلی زیادی بوده که سایر این مشکلات ممکن است ریسک تجارت با ایران را به مراتب افزایش دهند.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

همانگونه که اطلاع دارید هر کشوری برای صادر کردن کالاهای گوناگون خود و همینطور وارد کردن کالاهای کشورهای دیگر، یکسری قوانین و مقررات فوق‌العاده حائز اهمیتی وضع کرده است.

با توجه به این امر که عراق هم اکنون درگیر مشکلاتی همچون بی ثباتی، تنوع قومی و همینطور تنوع مذهبی و جنگ و سایر درگیری‌ها است، این امر می‌تواند خطرات و همچنین ریسک تجارت با این کشور پر حادثه و مشکل را به مراتب افزایش دهد.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

با این وجود ایران جزو کشورهای صادر کننده أنواع مختلف لبنیات به این کشور همسایه بوده و خوشبختانه تا امروز با موفقیت توانسته سایر نیازهای این کشور را تامین و برطرف کند.

کشور ما ایران در‌ کنار صادر کردن أنواع لبنیات به این کشور همسایه، دیگر محصولات را هم به عراق ارسال و درواقع صادر می‌کند. اگر بخواهیم یکی از این محصولات را نام ببریم می‌توانیم به مواد غذایی و همینطور محصولات کشاورزی اشاره کنیم.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

مهمترین مراحل صادرات کالاهای گوناگون به عراق

سایر تاجران و بازرگانانی که قصد دارند در حوزه صادرات انواع لبنیات با کشور همسایه خود یعنی عراق همکاری داشته باشند، نیاز است قبل از کوچک‌ترین اقدامی برای صادر کردن محصول، پروسه خاصی را طی کنند. اگر بخواهیم مهمترین مراحل صادرات کالاهای گوناگون به این کشور همسایه را برای شما بیان کنیم می‌توانیم به سایر موارد زیر اشاره کنیم:

 • یافتن مشتری در این کشور همسایه
 • اخذ مجوز مربوط به صادرات کالا
 • ارائه دادن اظهارنامه گمرکی
 • ارزش گذاری اصولی کالای صادراتی
 • عقد قرارداد جهت حمل و نقل و جابجایی و همینطور بیمه کردن تمام محصولات صادراتی
 • بسته بندی و سپس صادر کردن لبنیات
 • ارسال کردن فاکتور مربوط به صادرات محصول
 • اخذ گواهی مربوط به بازرسی

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مشکلات صادرات محصولات لبنی

اخیرا یکسری عکس از عدم صادر شدن مجوز جهت ورود لبنیات کشورمان ایران به وسیله مرز داغستان به کشور بزرگ روسیه منتشر شده است. اقای رضا باکری که دبیر کل انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی بوده، در رابطه با علت‌های توقف پروسه صادرات أنواع محصولات لبنی مختلف به کشور حوزه قفقاز، بیان کرد:

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادر کردن محصولات مختلف لبنی به این کشورها، اصلا محدود نشده و اگر شاهد کوچک‌ترین خلل و مشکلی در این حوزه هستیم. درواقع این امر مربوط به عدم دریافت کدی به نام کد بین‌المللی از کارخانه‌های تولیدی ایران می‌شود.

برای صادرات انار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

این شخص در ادامه با بیان این امر که دریافت این کد در واقع به معنی دریافت مجوز صادراتی از طرف کارخانه‌های تولیدی است، این امر را بیان کرد که: سازمان دامپزشکی که در کشور ما در این حوزه دارای یکسری ضعف‌ها بوده و متاسفانه با سایر کارخانه‌های تولیدی همکاری‌های ضروری را انجام نمی‌دهد‌.

برای صادرات پسته با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مشکلات صادرات محصولات لبنی
مشکلات صادرات محصولات لبنی

هم اکنون تعداد بسیار زیادی از کارخانه‌های تولیدی جهت دریافت کردن این کد در انتظار مانده‌اند. به گفته آقای باکری، کارخانه‌های زیادی قصد دریافت این کد را دارند که هنوز هم موفق نشده‌اند. هم اکنون تعداد انگشت‌شمار و فوق‌العاده کمی از کارخانه‌ها موفق شده‌اند کد بین‌الملل را دریافت کرده و سایر محصولات مورد نظر خود را به کشورهای همسایه و کشورهای خارجی صادر کنند.

برای صادرات به دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

دبیر کل انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی بیان کرد: در حال حاضر هیچ مانعی جهت صادر کردن محصولات لبنی بر سر راه تاجران و بازرگانان وجود نداشته و هر کالایی که در آن طرف مرزهای ایران برای سایر مصرف‌کنندگان خوب و خوشایند باشد امکان صادر کردن آن وجود دارد؛ تنها مشروط به اینکه کارخانه‌ای که آن کالا را صادر می‌کند، محصول خود را نه تنها در مرز ایران بلکه در مرز مقصد هم ریجستر کرده باشد.

برای صادرات تابلو فرش با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات کالاهای لبنی با کمک متخصصین 

در این مطلب در مورد صادرات محصولات لبنی مباحثی‌ برای شما بیان کردیم و مشکلات مربوط به صادرات این محصولات را مورد بررسی قرار دادیم. در صورتی که شما نیز تصمیم دارید در کشور خود صادرات خدمات مختلف و همینطور محصولات گوناگون را شروع کنید بهتر است از همین اکنون در حوزه صادرات اطلاعات لازم و ضروری را جمع آوری کرده و از کارشناسان این کار مشاوره بگیرید.

برای صادرات حبوبات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات کالاهای لبنی با کمک متخصصین 
صادرات کالاهای لبنی با کمک متخصصین

همچنین شما قادر خواهید بود به یک شرکت بازرگانی معتبر و کاردان مراجعه کرده و در کنار اشخاص شاغل در آن پروسه صادرات کالاهای گوناگون همچون لبنیات را طی کنید. در صورتی که تصمیم گرفتید به یک مجموعه بازرگانی معتبر و حرفه‌ای مراجعه کنید، نیاز است به این مسئله توجه داشته باشید که در حال حاضر تعداد زیادی شرکت در این حوزه تاسیس شده و فعالیت می‌کنند. شما باید به یکی از حرفه‌ای‌ها و شرکت‌های کاملا معتبر مراجعه کنید تا با این کار بدون کمترین نگرانی پروسه صادرات کالا را در کنار آنها به بهترین شکل طی کنید.

برای صادرات پلاستیک با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات محصولات لبنی با وانیکس

یکی از شرکت‌هایی‌ که شما قادر خواهید بود با خیالی بسیار راحت و آسوده به آن مراجعه کرده و کار بسیار حساس و همچنین حائز اهمیت صادرات خدمات مختلف و کالاهای گوناگون را به آنها بسپارید، شرکت حرفه‌ای و کارشناس وانیکس است.

این مجموعه، بسیار حرفه‌ای و معتبر بوده و سال‌ها تجربه دارد. علاوه بر این کارمندان این مجموعه به وسیله متخصصین و کارشناسان آموزش دیده‌اند، از این رو قادر هستند کار شما را بسیار درست و عالی به‌ انجام برسانند.

همچنین مجموعه بازرگانی وانیکس یک چک تضمینی هم به عنوان ضمانت به شما تاجران گرامی ارائه می‌دهد تا اینگونه بتوانید با خیالی راحت و آسوده بر روی کار خود تمرکز کنید. اگر بخواهیم خدمات مجموعه بازرگانی وانیکس را برای شما بیان کنیم می‌توانیم به واردات از شهر دبی، واردات از کشور چین، واردات ته لنجی و واردات رنگ از چین اشاره کنیم.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

24 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست