صادرات قناری با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

صادرات قناری، پرندگان زینتی و همینطور گونه‌های خاص و بسیار کمیاب ماکیان علاوه بر اینکه علاقمندان فوق‌العاده زیادی در سراسر دنیا دارد، یکی از شاخه‌های خیلی پرسود در پرورش طیور هم محسوب می‌شود. بدون شک پرورش دادن پرندگان زینتی از جمله سودآورترین و در عین حال هیجان برانگیزترین شغل‌های امروزی است. همانگونه که اکثر شما می‌دانید این روزها کمتر شخصی وجود دارد که در منزل خود پرنده ی زینتی یا قناری نداشته باشد. برای صادرات قناری با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات قناری

برای صادرات قناری با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

با وجود طرفداران خیلی زیادی که پرندگان زینتی و قناری‌ها دارند، فرصت‌های خیلی زیادی جهت کسب درآمد از پرورش دادن آنها به وجود آمده است. بعضی از متخصصین و پرورش دهندگان قناری‌ها و پرندگان زینتی معتقد هستند که اشخاص می‌توانند این فرصت‌ها را مورد استفاده قرار داده و با ایجاد کردن کسب و کارهای کوچک و درواقع خانگی، سایر این پرندگان و قناری‌‌ها‌ را به خارج از کشور هم صادرات کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم مطالبی در رابطه با صادرات قناری بیان کنیم، بنابراین همراهمان باشید.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آنچه در مطلب صادرات قناری چگونه صورت می‌گیرد خواند:

  • کدام کشورها در حوزه صادرات قناری پیشرو هستند؟
  • تحلیل پتانسیل صادراتی پرندگان زینتی در ایران
  • آیا صادرات پرندگان پرورشی‌ و قناری منع قانونی دارد؟
  • نحوه صادرات قناری
  • صادرات قناری با وانیکس

کدام کشورها در حوزه صادرات قناری پیشرو هستند؟

اگر بخواهیم کشورهای پیشرو در حوزه صادرات قناری را برای شما بیان کنیم باید به بلژیک، هلند، امارات متحده عربی، دانمارک، پرتغال، اسرائیل، سرزمین‌مان ایران، آفریقای جنوبی، مالی و همینطور آمریکا اشاره کنیم که درواقع ۱۰ کشور برتر صادر کننده‌ی قناری هستند.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بازار جهانی صادرات قناری در تعادل مناسب و مطلوبی قرار دارد. قابل توجه است که بلژیک با داشتن بالاترین و بیشترین حجم صادرات، بیشترین میزان واردات پرندگان و قناری‌ها را هم دارد و می‌تواند مقصد فوق‌العاده خوبی جهت صادرات باشد. این کشور قناری‌ها و پرندگان را از مکان‌های دیگری وارد کرده و خود دوباره آن‌ها را صادر یا در واقع Re Export می‌کند.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

کدام کشورها در حوزه صادرات قناری پیشرو هستند؟
کدام کشورها در حوزه صادرات قناری پیشرو هستند؟

سرزمین ایران به خاطر موقعیت استراتژیک خوب و مطلوبی که داشته تا شعاع ۴۰۰۰ کیلومتری امکان صادر کردن قناری به بیش از ۴۰ کشور در دنیا را داراست. این موجودات فوق‌العاده زیبا، محبوب و دوست داشتنی در سایر کشورهای همسایه ایران هم طرفداران خیلی زیادی دارند، به صورتی که صادرات پرندگان زینتی و قناری از ایران به سایر این کشورها انجام می‌گیرد. بر اساس شواهد موجود، صادرات پرندگان زینتی و قناری تنها به کشورهای همسایه محدود نمی‌شود، بلکه به سایر کشورهای اروپایی و همینطور آفریقایی هم صورت می‌گیرد.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

قابل توجه است که بازار واردات قناری هم در حالت تعادل قرار گرفته و کشورهای رومانی، قزاقستان، کشور پرجمعیت چین، عراق، کویت و همینطور عمان و اسپانیا دارای یک بازار رو به رشد جهت واردات قناری هستند.

برای صادرات پلاستیک با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

تحلیل پتانسیل صادراتی پرندگان زینتی در ایران

در این بخش قصد داریم کشورهایی که دارای بیشترین ظرفیت جهت واردات از سرزمین‌مان ایران هستند ‌را برای شما بیان کنیم. در این بین باید به اردن، چین تایپه، کشور بزرگ چین و ژاپن از سمت آسیای شرقی و به بحرین، امارات متحده عربی، کویت و همینطور قطر از خاورمیانه اشاره کنیم. همین‌طور ایران از نظر ایجاد روابط تجاری با کشورهایی همچون عراق، افغانستان و همینطور ازبکستان دارای بیشترین شانس هستند.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

کشورهایی همچون کشور پرجمعیت چین، امارات متحده عربی و همینطور چین تایپه دارای ظرفیت فوق‌العاده بالایی برای صادرات هستند که سرزمین ما ایران توانایی و امکان انجام صادرات به سایر آنها را دارا بوده است. ولی به کشورهایی همچون عمان و لبنان به مراتب بیشتر از ظرفیت آنها از طرف ایران صادارت صورت گرفته و در حقیقت بازارهای اشباع شده و فوق‌العاده کم سودی برای اشخاص ایرانی هستند.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

تحلیل پتانسیل صادراتی پرندگان زینتی در ایران
تحلیل پتانسیل صادراتی پرندگان زینتی در ایران

بیشترین ظرفیت و همینطور پتانسیل صادراتی جهت صادرات قناری را کشور بزرگ چین، امارات متحده عربی و همینطور کویت دارا هستند. قابل توجه است که جمهوری اسلامی ایران در حقیقت نزدیکترین و بهترین ارتباط صادراتی را با کشور همسایه‌مان عراق دارد.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بازار کشور پر جمعیت چین تا امروز بیشترین ظرفیت تقاضا و درخواست را برای محصول ذکر شده یعنی قناری داشته است. کشور چین بیشترین تفاوت میان پتانسیل صادرات و همینطور صادرات واقعی را از لحاظ ارزش نشان داده و ظرفیت و پتانسیل باقیمانده صادرات تقریبا به ارزش ۷۰۰۰۰۰ دلار رسیده است.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آیا صادرات پرندگان پرورشی‌ و قناری منع قانونی دارد؟

در این بخش از مطلب صادرات قناری چگونه صورت می‌گیرد قصد داریم این امر را بیان کنیم که آیا صادرات پرندگان پرورشی و قناری منع قانونی دارد یا خیر. رئیس کل دفتر حفاظت و همینطور مدیریت باغ وحش سازمان حفاظت از محیط زیست بیان کرد: صادرات پرندگان پرورشی، سایر پرندگان زینتی و همینطور قناری دارای هیچ منع قانونی نبوده و سازمان محیط زیست قادر خواهد بود مجوز صادر کردن قناری‌‌ها و پرندگان را صادر کند.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

آیا شما می‌توانید دنیا را بدون وجود پرندگان و قناری‌ها تصور کنید؟ گوش کردن به صدای پرندگان یک آرامش فوق‌العاده خاصی را به تمام اشخاص می‌دهد و پرندگان قادر هستند با صدای خود برای ساعاتی شخص را از دغدغه‌ها و همینطور سروصدای زندگی شهرنشینی  و شلوغی دور کنند.

برای صادرات حبوبات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آیا صادرات پرندگان پرورشی‌ و قناری منع قانونی دارد؟
آیا صادرات پرندگان پرورشی‌ و قناری منع قانونی دارد؟

درواقع به همین خاطر بوده که در چند سال گذشته نگهداری از قناری‌ها و پرندگان زینتی در خانه‌ها رواج پیدا کرده است و بر این اساس صادر کردن این گونه‌ها هم به مراتب افزایش پیدا کرده و با توجه به این امر که سرزمین‌مان ایران مهد گونه‌های فوق‌العاده زیاد و متنوعی از انواع پرندگان بوده، توجه کشورهای خیلی زیادی به ما جلب شده است.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

اخیرا مجوز صادرات ۸۵۰ پرنده زینتی به کشور عربی کویت با امضای شخص مدیر اداره کل محیط زیست مربوط به استان خوزستان صادر گردیده است. توجه داشته باشید که در این مجوز در رابطه با انتقال دادن ۳۰۰ قناری از راه هوایی، ۱۰۰ بلبل خرما، حدود ۱۰۰ مرغ مینای پرورشی، حدود ۱۵۰ فنچ و همینطور ۲۰۰ عدد جوجه مرغ صحبت شد بود.

برای صادرات تابلو فرش با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آقای منتظمی در این رابطه افزود: از لحاظ قانونی، تجارت سایر گونه‌های وحشی، صادر کردن و وارد کردن پرندگان وحشی، پرندگان زینتی و همینطور پرورشی در چارچوب سایر دستورالعمل‌های جاری سازمانی به نام سازمان حفاظت از محیط زیست، کاملا امکان پذیر بوده و از لحاظ «کنوانسیون سایتیس» هم هیچ گونه منعی ندارد.

نحوه صادرات قناری

مراحل را میتوان به صورت زیر فهرست کرد:

مرحله اول: ابتدا باید به خوبی فرا بگیریم که اصلا صادرات چیست و جهت آغاز مراحل صادرات نیاز است چه نکاتی را رعایت کنیم؟

مرحله دوم: چگونه یک مشتری مناسب و مطلوب پیدا کنیم و همینطور تحقیقات بازار خوبی انجام دهیم؟

 مرحله سوم: پروسه و مراحل صادرات در گمرک کشور و دیگر مراجع در داخل کشور و همینطور خارج از کشور به چه شکل است؟ تعرفه صادرات دقیقا چه مقدار است؟

مرحله چهارم: در رابطه با بسته بندی کالای صادراتی یعنی قناری، حمل و نقل و همچنین بیمه چه نکات و مسائلی را در گام‌های صادراتی نیاز است در نظر بگیریم؟

مرحله پنجم: تشریفات صادرات در  ایران و سایر گام‌های اجرایی آن

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات قناری با وانیکس

در این مطلب یکسری مباحث در مورد صادرات قناری و پرندگان زینتی برای شما دوستان عزیز بیان کردیم و شرح دادیم که صادرات آن منع قانونی ندارد. اگر شما هم قصد صادرات قناری به سایر کشورهای همسایه خود و همینطور کشورهای خارجی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم از همین حالا شروع به مطالعه کردن درباره نحوه صادرات پرندگان زینتی کرده و با تمام قوانین و مقررات موجود و همچنین تمام مدارک و مجوزهای مورد نیاز برای انجام دادن صادرات آشنا شوید.

برای صادرات انار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

همینطور به شما پیشنهاد می‌کنیم که با برخی از کارشناسان در حوزه صادرات تماس گرفته و از آنها سوالات خود را بپرسید و مشاوره بگیرید. در صورتی که فکر می‌کنید جهت انجام دادن صادرات نیاز به راهنمایی دارید، به یک شرکت بازرگانی کاملا معتبر مراجعه کر‌ده و در کنار افراد کاربلد و همینطور کارشناس آن مجموعه کار خود را با خیالی آسوده انجام دهید.

برای صادرات پسته با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

از جمله شرکت‌های بازرگانی معتبر و همینطور با تجربه‌ای که نه تنها دارای پرسنلی متخصص و کارشناس بوده بلکه جهت آسودگی خیال شما دوستان عزیز یک چک تضمینی هم به عنوان ضمانت به شما ارائه می‌دهد، می‌توان به شرکت بسیار با تجربه و همینطور معتبر وانیکس اشاره کرد. این مجموعه به دلیل معتبر بودن و برخوردار بودن از کارمندانی متخصص و کاربلد، محبوبیت خیلی زیادی داشته و شما قادر خواهید بود با خیالی آسوده کار خود را به آنها واگذار کنید.

برخی از خدماتی که مجموعه وانیکس ارائه می‌دهد عبارت هستند از واردات ته لنجی، واردات کالا از کشور چین، واردات از شهر دبی و همینطور وارد کردن چراغ قوه و رنگ از کشور پر جمعیت چین.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

192 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست