صادرات فلفل چگونه انجام می‌ شود

از مهم‌ترین محصولات کشاورزی صادراتی ارزش اقتصادی و نیز ارزش غذایی بسیار بالایی دارد، فلفل است. فلفل با‌توجه به فواید و خواصی که داراست در اکثر غذاها مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ به‌همین خاطر در سراسر دنیا خواهان این محصول هستند. از طرفی در ایران تولید این محصول بسیار متنوع و زیاد است و صادرات فلفل هم سود فراوانی را نصیب تاجران می‌کند. برای صادرات فلفل با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات فلفل

برای صادرات فلفل با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

ایران به علت داشتن آب‌ و هوای مساعد و خاک حاصلخیز توانایی کاشت بهترین سبزیجات و سیفی‌جات دارد، از این رو صادرات فلفل می‌توان به عنوان یک منبع درآمدزایی خوب کشور به شمار آورد. در سال‌های اخیر بازرگانان و تجار داخلی قراردادهای بسیاری با تولیدکنندگان فلفل امضا نموده‌اند که سبب شده تا سهم بسیار خوبی در بازارهای اروپایی به خود اختصاص دهند.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در این مطلب تجارب چندین ساله شرکت بازرگانی وانیکس به جهت صادرات کالا را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

 • برای صادرات فلفل چه باید کرد؟
 • بهترین کشورها برای صادرات فلفل
 • برای صادرات فلفل چه مجوزهایی لازم است؟
 • مدارک مورد نیاز برای صادرات فلفل
 • حداقل سرمایه برای صادرات فلفل
 • سود صادرات فلفل چه قدر است؟
 • آیا صادرات فلفل ممنوع است؟
 • صادرات فلفل با وانیکس

برای صادرات فلفل چه باید کرد؟

در ابتدا نیاز است نکات مهمی را مدنظر قرار دهید تا بتوانید درعرصه صادرات به موفقیت‌های بالایی دست یابید. اولین نکته در صادرت چنین محصولی این است که باید با چندین گلخانه کشت فلفل با کیفیت و شرکت بسته‌بندی قرارداد امضا کنید؛ چرا که طرفین خارجی انتظار دارد پس از سفارش و عقد قرارداد در کمترین زمان ممکن محصول به دستش برسد.

برای واردات ته لنجی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

دومین نکته نحوه بسته‌بندی محصول است؛ چرا که از مهم‌ترین نگرانی‌های خریداران محصولات کشاورزی بابت آفاتی است که سبب خرابی محصول و ضرر و زیان‌های بسیار خواهند شد. فلفل از محصولاتی است که حساسیت زیادی به تغیر دما محیط دارد؛ بنابراین باید به گونه‌ای بسته‌بندی شود که از تغییرات دمایی گرمایی و سرمایی جلوگیری نماید.

برای خرید از علی بابا چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

 همچنین باید در نظر داشت که بسته بندی انتخابی ضمن جلو گیری از فساد با استفاده از ایده‌های نوین و خلاقیت جذاب باشد تا نظر مشتریان را به خود جذب نماید‌. نحو و میزان صدور فلفل به نوع نیاز خریداران در کشور مدنظر و نیز مسافت آن کشور تا مرز ایران بستگی دارد.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

برای صادرات فلفل چه باید کرد؟
برای صادرات فلفل چه باید کرد؟

ارسال فلفل به روش‌های مختلفی از جمله هوایی و دریایی و زمینی صورت می‌گیرد که در هر یک از این شیوه‌ها، وضعیت مساعد و یخچال‌های مخصوص برای سالم نگه داشتن محصول تا رسیدن به دست مشتری فراهم خواهد شد. لازم است بدانیدکه در حمل و نقل هوایی حداکثر مقدارمجاز برای بارگیری صادرات فلفل۵ تن و در حمل نقل دریایی با کانتینرهای یخچال دار که به مقدار ۱۴ تن گنجایش دارد میتوان صادر نمود.

برای خرید از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بهترین کشورها برای صادرات فلفل

بیشترین مقدار صدور فلفل به کشور مکزیک است، اما صادرات این محصول به کشورهای اسپانیا، آمریکا، آلمان، فرانسه، انگلیس، هلند نیز پرسود خواهد بود. در کشور آمریکا سالانه مقدار بسیار زیادی واردات فلفل انجام می‌پذیرد، به عبارتی این کشور Re Export انجام می‌دهند. این بدان معناست که ایالات متحده آمریکا پس از وارد کردن فلفل بسته‌بندی و برند را تغییر داده و سپس در بازار پخش می‌کند. در سال‌های اخیر صادرات و ارسال فلفل به کشورهای لهستان، ایتالیا، روسیه، کانادا از ظرفیت رشد بسیار قابل توجهی داشته است. کشورهای اروپایی به علت سردسیر یودن منطقه مجبور به واردات سبزیجات هستند.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

لازم است بدانید با توجه به نیاز شدید این کشورها بازرگانان آنها، بسیار نکته‌سنج و دقیق هستند؛ بنابراین بهتر خواهد بود که قوانین و استانداردهای این کشورها را به خوبی به‌جا آورید. علاوه بر کشورهای اروپایی، کشورهای آسیایی همچون امارات، افغانستان، عمان، چین از دارای پتانسیل‌های بسیار خوبی برای صادرات فلفل از ایران هستند. باتوجه به نزدیکی ایران به کشورهای آذربایجان و قرقیزستان با کمی کسب اطلاعات و بازاریابی به خوبی می‌توانید در بازار این کشورهای محصولات خود را به فروش برسانید.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

برای صادرات فلفل چه مجوزهایی لازم است؟

در عرصه صادرات سبزیجات و فلفل هرکشور ضوابط و مقررات مخصوص به خود را دارد که صادر کننده ملزم است برطبق آن ضوابط عمل کند. به طور مثال محصولات صادراتی کشاورزی، گلخانه‌ای حتما بایستی تحت نظر یک کلینیک گیاه‌پزشکی باشند و در نهایت هنگامی که گیاه به مرحله بهره برداری و صادرات محصول رسید گواهی سلامت صادر خواهد شد پس از بسته‌بندی و پلمپ محصولات به گمرگ ارسال می‌گردند.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

برای صادرات فلفل چه مجوزهایی لازم است؟
برای صادرات فلفل چه مجوزهایی لازم است؟

در گمرک هرکدام از مرزهای کشور پس از بازرسی محصولات ۳ مجوز که یکی برای قرنطینه‌ی فلفل‌های صادراتی و دیگری مربوط به سازمان نباتات استان صادرکننده محصول است. مجوز آخر که مربوط به سازمان غذا و دارو است که برای کسب این مجوز مقداری از محصول در آزمایشگاه ارزیابی قرار می‌گیرد تا مقدار سموم و سلامت کیفی و کمی محصول به تایید برسد.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

گواهی آنالیز محصول نیز همراه سلامت آن صادر می‌گردد، این مجوزها پیوست محصول صادراتی می‌شوند و به کشور واردکننده ارسال خواهد شد. نبود این مجوزها در گمرک کشور واردکننده سبب به تعویق افتادن ترخیص محصولات خواهد شد.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مدارک مورد نیاز برای صادرات فلفل

 • کارت بازرگانی: این کارت به عبارتی سندی است که به کمک آن خواهید توانست اقدام به صادرات محصولات کنید.
 • گواهی تعیین قیمت فلفل‌های صادراتی: تجار صادرکننده فلفل بایستی به کمیسیون نرخ گذاری مراجعه نمایند. این کمیسیون متشکل از نمایندگان وزارت بازرگانی و صنایع، بانک مرکزی، مرکز توسعه صادرات و گمرک ایران هستند که محصول مورد نظر را بررسی و قیمت‌گذاری می‌کنند.
 • اظهارنامه محصول فلفل به گمرک: هنگامی که فلفل‌ها به گمرک ارسال می‌شوند اظهارنامه خروجی یا صادراتی برای محصول تنظیم می‌شود که باید به گمرک ارائه گردد.
 • گواهی بازرسی کالا: این گواهی اغلب به درخواست خریدار محصول توسط موسسه‌ها و سازمان‌های مورد توافق طرفین صادر می‌شود.
 • گواهی مبدا: صادرکننده محصول فلفل باید فاکتور فروش محصول خود را به اتاق بازرگانی ارائه دهد تا گواهی مبدا صادر نمایند.
 • مجوزهای مورد نیاز: مجوزهایی که شامل مجوز از سازمان نباتات، گواهی آنالیز محصول توسط وزارت غذا و دارو می‌شوند.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

حداقل سرمایه برای صادرات فلفل

امروزه کشور ما به یکی از بزرگترین صادرکننده انواع فلفل خصوصا فلفل دلمه در جهان تبدیل شده است. گلخانه کشت فلفل در کشور از آخرین فناوری‌های روز دنیا استفاده و با کیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین محصولات را بدون استفاده از سموم تولید می‌کنند.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

 کشورهایی که در ابتدا مقاله برای صادرات این محصول معرفی کردیم به طور تقریبی حداقل سرمایه متعارفی دارند. نزدیکی برخی از کشورها مانند روسیه و افغانستان سبب شده است که ارسال محصول با سهولت بیشتری انجام پذیرد و تجار و بازرگانان این کشورها اعتماد بیشتری به صادرکنندگان ایرانی داشته باشند.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

 البته در برخی از کشورها همچون روسیه و آلمان بر روی کیفیت محصولات بسیار حساس و دقیق هستند و تمام محصول را با دقت بررسی می‌کنند؛ به همین خاطر نیاز است توجه کافی بر ارسال محصول داشته باشید.

برای صادرات انار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

فلفل دلمه‌ از محصولات کشاورزی مورد علاقه کشورهای اروپایی است؛ همچنین ادویه فلفل در اکثر غذاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این ماده غذایی محبوب می‌توان به عنوان پرسودترین بخش صادرات یاد کرد. تنها راه دستیابی به موفقیت‌ در عرصه صادرات و تجارت محصولی مانند فلفل شناخت مسیر درست، نحو حمل و نقل و بسته بندی عالی محصول است. نبود شرایط آب و هوای مساعد موجب شده است که امکان تولید و کشت فلفل وجود نداشته باشد و این مسئله یک فرصت عالی را در اختیار تجار و بازرگانان ایرانی خواهد گذاشت.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سود صادرات فلفل چه قدر است؟

در تمام مناطق جهان از فلفل نه تنها یک طعم دهنده بسیار خوب برای غذا است، بلکه به عنوان محصولی سرشار از ویتامین مورد استفاده قرار می‌دهند. ازاین رو همین خواص بسیار بالای فلفل سبب تقاضای بالای این محصول در میان کشورهای مختلف شده است. قیمت فلفل به عوامل مختلفی بستگی دارد که اساسی‌ترین این عوامل کیفیت محصول است.

برای صادرات پسته با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سود صادرات فلفل چه قدر است؟
سود صادرات فلفل چه قدر است؟

لازم به ذکر است که سود صدور فلفل به سایر کشورها باعث رشد تولید و گسترش کشت و کار کشاورزان داخلی خواهد شد. فلفل‌هایی که در ایران کشت می‌شوند از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. بازار داخلی کشورهای وارد کننده فلفل، طرفداران و علاقه‌مندان مخصوص به خود را دارند. قیمت انواع مختلف فلفل همچون فلفل دلمه و چیلی در کشور روسیه بسیار مقرون به صرفه هستند.

برای صادرات به دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آیا صادرات فلفل ممنوع است؟

صادرات محصول کاربردی مانند فلفل در هیچ کشوری ممنوع نیست. با این حال روسیه که یکی از شرکای تجاری و همسایگان ایران است، بخش قابل ملاحظه‌ای از تولید محصولات کشاورزی، سبزیجات و صیفی‌جات ایران به این کشور صادر می‌شود. در آذر ماه سال گذشته سرویس فدرال نظارت بر حقوق مصرف‌کنندگان کشور روسیه به علت استفاده بیش ازحد ۴ نوع سم در تولید فلفل، واردات سم را از ایران ممنوع اعلام کرد.

برای صادرات تابلو فرش با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

هر کشور استاندارهای خاصی را برای وارد کننده محصول به کشورش در نظر گرفته است که بایستی به این استانداردها احترام گذاشت؛ در کشور روسیه معیاری برای میزان سم و عناصر سنگین در محصول را وجود دارد.

 اگر قصد صادرات به این کشور را دارد حتما این مسئله را جدی بگیرید؛ چرا که ممکن است به همین خاطر محصول شما در کشور روسیه نپذیرفته و دستور بازگشت محصول صادر گردد. پس از پیگیری‌هایی که صورت گرفت کشور روسیه با شرط اخذ تاییده گواهی سلامت در اسفند ماه همان سال از سر گرفته شد.

برای صادرات حبوبات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات فلفل با وانیکس

تجارت روی ادویه کاربردی مثل فلفل از پرسودترین بخش‌های صادرات غیرنفتی کشور محسوب می‌شود. این محصول به علت دارا بودن ارزش غذایی بسیار بالا، در میان کشورها در سراسر دنیا نظر علاقه‌مندان زیادی را به خود جلب نموده است. تنها راه رسیدن به موفقیت از طریق صادرات محصولی همانند فلفل که بی نهایت کاربردی است، شناخت درست مسیرهای صادراتی و به‌کارگیری ایده‌های نوین برای بسته‌بندی و حمل‌ونقل صحیح محصول  است.

برای صادرات پلاستیک با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

اگر قصد دارید که در عرصه صادارت موفق شوید و فعالیت کنید. پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات شرکت بازرگانی وانیکس استفاده کنید. به جهت اطمینان خاطر بازرگانان و تجار کشور شرکت وانیکس به مقدار مبلغ سفارش داده شده چک ضمانت تقدیم خواهد کرد. همکاران ما در بخش پشتیبانی در شرکت بازرگانی وانیکس با سالها تجربه در امر صادرات انواع محصولات مخصوصا فلفل پذیرای سوالات شما عزیزان خواهند بود.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

39 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست