صادرات صیفی جات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

در صادرات صیفی جات، آب و هوای منطقه بسیار مهم است. ایران کشور چهار فصل است و به همین خاطر در ارتباط با تولید آن بسیار موفق است. کشاورزان با دسترسی به زمین‌های حاصلخیز با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب موجود به خوبی میوه و سبزیجات مرغوب و با کیفیت را تولید می‌کنند. برای صادرات صیفی جات با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات صیفی جات

برای صادرات صیفی جات با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

این محصولات توسط نیروی انسانی برداشت و در فضای مناسب همراه با تجهیزات بسیار پیشرفته و به روز بسته‌بندی شده و برای صادرات به کشورهای هدف ارسال می‌شوند. در ادامه با این مقاله به موضوع صادرات صیفی جات می‌پردازیم.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در  مقاله صادرات صیفی جات موارد زیر بررسی می‌شود:

 • چگونه صادرات صیفی جات را شروع کنیم؟
 • بهترین کشورها برای صادرات صیفی جات
 • مدارک و مجوز مورد نیاز برای صادرات صیفی جات
 • نکات مهم در صادرات صیفی جات چیست؟
 • حداقل سرمایه برای صادرات صیفی جات
 • سود صادرات صیفی جات چقدر است؟
 • آیا صادرات صیفی جات ممنوع است؟
 • صادرات صیفی جات با وانیکس

چگونه صادرات صیفی جات را شروع کنیم؟

یکی از موارد مهم در صادرات صیفی جات بسته‌بندی آن است؛ زیرا باید به گونه‌ای باشد تا مواد استفاده شده در این بسته‌بندی‌ها موجب واکنش شیمیایی با میوه‌ها و سبزیجات نشوند و طعم و عطر آن‌ها تغییر نیابد. از همه مهمتر اینکه باید این مواد را به صورت کاملا تازه و مطلوب برای صادر کردن آماده کنیم.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

چگونه صادرات صیفی جات را شروع کنیم؟
چگونه صادرات صیفی جات را شروع کنیم؟

صادرات صیفی جات با استفاده از تمامی امکانات نوین انجام می‌شود و صیفی‌جات به صورت کاملا تازه و با طعم طبیعی خود در اختیار کشور هدف قرار می‌گیرد. تجارت صیفی جات از ایران به تعداد زیادی از کشورهای همسایه انجام می‌شود، علاوه بر این کشورهای دیگری در سایر قاره‌ها نیز تمایل دارند تا از صیفی‌جات مرغوب ایران استفاده کنند.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بهترین کشورها برای صادرات صیفی جات

یکی از مهم‌ترین دغدغه برخی از صاحبان کشورهای جهان کاشت صیفی‌جات است. در برخی از کشورهای جهان به دلایل مختلفی اعم از میزان آب مورد نیاز و دمای هوا برای کاشت و دلایل دیگر کاشت صیفی جات ممکن نیست. به همین خاطر مسئولان کشورها اقدام به واردات صیفی‌جات می کنند. صیفیجات ایران یکی از بهترین نوع در کل دنیا است که خواهان زیادی دارد. یکی از این کشورها که به صورت ویژه از این محصول ایران استفاده می‌کند، کشور روسیه است.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

 صادرات محصولات کشاورزی ایران به کشورهای متفاوتی در جهان انجام می‌شود که شرکای اقتصادی ایران نیز به شمار می‌روند. ازجمله این کشورها می‌توان به کشورهایی چون روسیه، افغانستان، عراق، پاکستان، امارات متحده عربی، ترکیه و هند اشاره کرد. در این میان می‌توان کشورهای فدراسیون روسیه را به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکای تجاری ایران در زمینه صادرات میوه و صیفی‌جات نام برد.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مدارک و مجوز مورد نیاز برای صادرات صیفی جات

برای اخذ مجوز صادرات باید مدارکی که نیاز است را مرحله به مرحله دریافت کنید. اولین مرحله دریافت کارت بازرگانی است که این کارت باید به نام شخص صادرکننده باشد. اخذ مجوز صدور زمانی نیاز است که برای صادرات یک کالا توسط وزارت بازرگانی موافقت اعلام نشده باشد.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مدارک و مجوز مورد نیاز برای صادرات صیفی جات
مدارک و مجوز مورد نیاز برای صادرات صیفی جات

اخذ گواهی استاندارد، گواهی بهداشت و قرنطینه و تهیه صورت عدل‌بندی از مراحل بعدی است که باید از مراکز مربوطه تهیه شود. مجوز صادرات از اولین مراحل شروع به کار صادرات یک کالا است. صادرات کالا می‌تواند موجب افزایش سود برای افرادی شود که در تولید یک محصول فعالیت می‎کنند و علاوه بر بازار داخلی به دنبال بازار خارجی نیز هستند. صادرات صیفی جات مسیری پر فراز و نشیب است و گرفتن مجوز صادرات از اولین اقدامات به حساب می‌آید.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

نکات مهم در صادرات صیفی جات چیست؟

 • صادرکننده حرفه‌ای و کاربلد باشد.
 • نیاز خریداران و بازار هدف را بشناسد.
 • با خریداران ارتباط قوی و موثر داشته باشد.
 • تضمین‌های کافی برای فروش محصولات و عقد قرارداد را اخذ کند.
 • بهترین مسیر برای حمل‌و‌نقل محصولات را انتخاب کند.
 • محصولات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال کند.
 • به منظور حفظ کیفیت محصولات در برابر ضربه و گرما آنها را حفظ و نگهداری کند.
 • وبسایت به‌روز برای بررسی مجوزها، اطلاع رسانی و سایر خدمات شرکت صادر کننده را داشته باشد.
 • به زبان کشورهای هدف تسلط داشته باشد.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

حداقل سرمایه برای صادرات صیفی جات

در میان محصولات متنوع و متعددی که از کشورمان ایران به دیگر کشورها صادر می‌شود، محصولات کشاورزی، مواد غذایی و خشکبار از جمله کالاهایی هستند که سرمایه‌ خیلی زیادی نیاز ندارند و در مقابل صادرات پرسودی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

سود صادرات صیفی جات چقدر است؟

ایران جزو پنجمین کشور در سطح جهانی و اولین کشور صادرکننده صیفی‌جات در خاورمیانه است. بیشتر کشورهای اطراف ایران مصرف کننده هستند. تقریبا حدود ۲ میلیارد دلار صیفی‌جات به کشورهای جهان صادر می‌شود، که ۱۲۰ میلیون دلار آن مربوط به ایران است.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

 طبق این آمار کشور های زیادی وارد کننده این محصول هستند. صادرات محصولی مانی صیفی‌جات برای تولید کننده، وارد کننده، عرضه کننده و حتی برای کشور منفعت دارد؛ زیرا باعث ارزآوری به کشور می‌شود. از طرف دیگر کشورهایی مانند روسیه، ارمنستان، گرجستان، ترکمنستان و کشورهای شمالی و شمال شرقی ایران همه وارد کننده صیفی‌جات در جهان هستند.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سود صادرات صیفی جات چقدر است؟
سود صادرات صیفی جات چقدر است؟

کشورهای اطراف و همسایه اگر برای صادرات مد نظر ما باشند می‌توان از آنها درآمد داشت. این محصولات تازه است و باید تازه به دست مصرف‌کننده برسد و همچنین هزینه ارسال ناچیزی برای صادر کننده دارند. به همین دلیل کشورهای همسایه گزینه بسیار مناسبی برای صادرات هستند. به راحتی می‌توانیم بهترین صادر کننده برای کشورهایی نظیر حاشیه حوزه خلیج فارس مثل امارات و قطر باشیم.

برای صادرات انار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آیا صادرات صیفی جات ممنوع است؟

بنا بر نامه وزارت جهاد به گمرک در خصوص ممنوعیت صادرات چهار محصول بادمجان، گوجه فرنگی، سیب زمینی و پیاز، با پیگیری‌های صورت گرفته و نظر شفاهی وزارت جهاد به گمرکات اجرایی داده نشد و صادرات آن در حال حاضر ممنوع نیست. این محصولات به دلیل تنظیم بازار بررسی باید ممنوع می‌شد که به دلیل مباحث کارشناسی و فنی و تغییر نظر وزارت جهاد کشاورزی، نامه مذکور به گمرکات اجرایی ابلاغ نشد.

برای صادرات پسته با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

 صادرات صیفی جات با وانیکس

صیفی‌جات شامل بادمجان، خیار، فلفل دلمه، کلم و گوجه فرنگی هستند. ابتدا برای صادرات شما باید بازارهای میوه و تره‌بار کشور هدف را بررسی و براساس نیازهای این بازار محصولات خود را تولید و عرضه کنید. شرکت وانیکس با عرضه انواع محصولات کشاورزی به عنوان بهترین و برجسته‌ترین شرکت در زمینه صادرات محسوب می‌شود.

برای صادرات به دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

برای موفقیت در دنیای تخصصی تجارت بین ­الملل یک راهنمای خوب داشته باشید. وانیکس یک شرکت موفق و با تجربه در دنیای تجارت است که در زمینه صادرات انواع خشکبار، صیفی‌جات فعالیت می‌کند و نزد تمام فعالان اقتصادی به عنوان چهره‌­ای مطرح شناخته شده است. با وجود مشکلات، موانع و تحریم‌­ها نگران تجارت خود نباشید و کار را به ما واگذارکنید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

74 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست