صادرات سنگ گچ با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

ایران از کشورهایی است که محصولات زیادی را به کشورهای دوست، همسایه و حتی به کشورهای اروپایی ارسال می‌کند. صادرات گچ نمونه‌ای از صادرات کشور ما است که از گمرک بندرعباس، بوشهر، امام و خرمشهر به کشورهای خارجی منتقل می‌شود. کشورهای بسیار در همسایگی ایران وجود دارند؛ که در آنها کارخانه جاتی برای تولید گچ وجود ندارد و نیز دارای معادن سنگ گچ نیستند به همین خاطر بایستی اقدام به وارد نمودن گچ کنند. بازرگانان ایرانی می‌توانند با گیر آوردن این کشورها سود خوبی از صادرات سنگ گچ کسب نمایند. برای صادرات سنگ گچ با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات سنگ گچ

برای صادرات سنگ گچ با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

ایران دارای وسعت بسیار زیاد و غنی از معادن سنگ آهک و گچ کامل است. افزون بر آن کارخانجات تولیدی بسیاری وجود دارد که هرکدامشان قابلیت ظرفیت تولید بالا و مناسبی جهت صادرات سنگ گچ پرمصرف دارند.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

از دیگر دلایل گستردگی صادرات گچ این مسئله است که ارزش پول ایران بسیار کم و قیمت صادراتی ایران برای تجار و خریداران کشورهای دیگر بسیار ارزان و مقرون به صرفه و غیرقابل رقابت است. همین مسئله مزید بر علت شده و باعث می‌شود که برای کم شدن هزینه‌های اقتصادی کشورهای خارجی، از ایران محصولات مورد نظر خود را وارد کنند.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

همچنین کیفیت عالی و مرغوبیتی که در گچ خام و فرآورده‌های صادراتی آن وجود دارد سبب شده پیشینه درخشانی در خصوص صادرات گچ ایجاد شود. سنگ گچ ایران درصد بسیار ناچیزی ناخالصی دارد که این موضوع سبب شده است که محبوبیت بسیار خوبی را در میان کشورها پیدا کند.

عناوینی که در ادامه مطلب صادرات سنگ گچ خواهید خواند:

 • سنگ گچ صادراتی سلنیت
 • سنگ گچ صادراتی ساتین اسپار
 • سنگ گچ خالص
 • مدارک مورد نیاز جهت صادرات گچ
 • صادرات گچ با وانیکس

سنگ گچ صادراتی سلنیت

سلنیت یک کانی خاص و بی‌رنگ است که شباهت بسیاری به نمک دارد. لازم به ذکر است سنگ گچ صادراتی سلنیت به علت دیر پخت بودن کاربرد مناسبی برای استفاده به عنوان گچ ساختمانی ندارد. به همین خاطر در گذشته این سنگ استخراج نمی‌شد یا به عنوان سنگ بی ارزش در زیرسازی‌های معادن به کار می‌رفت.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سنگ گچ صادراتی سلنیت
سنگ گچ صادراتی سلنیت

مهم‌ترین کاربرد سلنیت در پزشکی و موادغذایی است. سلنیت به دلیل وجود کلسیم بالا در آن در محصولاتی همچون خمیر دندان، کرم‌ها، پروتز، گرانیت‌سازی، قالب‌گیری دندان، مجسمه، جواهرات و حتی در سیستم‌های خنک کننده هواپیما به کار می‌رود.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سنگ گچ صادراتی ساتین اسپار

ساتین اسپار از کانی‌های با ارزش که جلای ابریشمی و مرواریدی دارد که آن را از سایر کانی‌های گچی متمایز می‌کند. این کانی زیبا را رز صحرا یا سنگ ماه نیز می‌‌نامند. ساتین اسپار یک کانز کلسیت است که خالص‌پذیری عالی و آسانی دارد و می‌تواند جلای زیبایی را به نمایش بگذارد.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

ساتین اسپار با سلنیت در میزان استحکام و شفافیت و آرایش بلورها متفاوت‌اند. از کاربردهای سنگ گچ ساتین‌اسپار افزون بر استفاده در صنعت می‌توان به کاربرد آن در گوهردرمانی و کاروینگ، فانتزی، تزئین منازل، ساخت انواع وسایل تزئینی و همچنین استفاده در انواع تراشه‌های دامله اشاره نمود.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سنگ گچ صادراتی ساتین اسپار
سنگ گچ صادراتی ساتین اسپار

کشورهایی همچون آلمان، آمریکا و مراکش مثال‌هایی از صادرکنندگان محصوالت تولید شده با سنگ گچ ساتین‌اسپار در جهان هستند. با به کارگیری ساده‌ترین ابزارها جهت ساخت لامپ‌های ساتین‌اسپار به گونه‌ای خاص (متناسب با فرهنگ و رسوم) سبب افزایش اشتغالزایی و صادرات عمده این سنگ شده است.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سنگ گچ خالص

گچ خالص متشکل از کلسیم، گوگرد متصل به اکسیژن و آب است. این ماده معدنی به فور در سنگ های رسوبی موجود می‌باشد که در زمان مصر باستان استخراج شده‌اند، که به جهت ساخت و ساز و نیز به عنوان کود مورد استفاده قرارمی‌گیرد.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

گچ خالص  به طور معمول به رنگ سفید است، گرچه وجود ناخالصی‌ها طیف گسترده ای از رنگ های مختلف را در این سنگ ایجاد خواهد کرد. معادن اصلی سنگ گچ خالص در ایران در مرکز، غرب، شمال و جنوب غرب کشور می‌باشد.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

گفتنی است که استان ‌های سمنان، قم، یزد و خراسان عمده ترین تولید کننده گچ خالص هستند. از گچ خام به عنوان یک ماده روان کننده، کود، پرکننده در کاغذ و منسوجات و کند کننده در سیمان پرتلند استفاده می‌کنند.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

 در ایران، معادن گچ سالانه به تقریبی ۱۰ درصد از فعالیت‌های معدنی کشور را به خود اختصاص می‌دهند و تولید گچ نیز در کل کشور ۱۳ میلیون تن است که ۱۰ درصد از تمام  تولیدات جهانی گچ را تشکیل می دهد. کشور ما بعد از آمریکا در تولید و تامین گچ در جهان و در رتبه دوم قرار دارد. اما به علت قیمت بسیار پایین منابع انسانی و تجهیزات معقول در ایران، می‌توانیم گچ خالص را با مقدار بیشتری عرضه نماییم.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

قیمت مناسب نسبت به ایالات متحده آمریکا،کشور ایران را به استراتژیک‌ترین و شناخته شده‌ترین تولیدکنندگان و صادرکننده گچ خالص و انواع در جهان تبدیل کرده است. گچ خالص تا حدودی در آب حل می‌شود، اما در مواجه خاک‌های با pH خنثی یا با بیش از ۱۰۰ برابر بیشتر از سنگ آهک محلول است. زمانی که برروی خاک اعمال می شود، حلالیت آن به عوامل مختلفی مانند اندازه ذرات، رطوبت خاک و خواص خاک بستگی دارد.

برای صادرات انار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سنگ گچ ابریشمی

سنگ گچ ابریشمی با سختی و چگالی استثنایی در سرتاسر و کیفیت پخت آن ماده‌ای صاف و ابریشمی غیرمعمول مشخص می‌گردد که سبب می‌شود آزادانه در هر نوع قالبی به شکل دلخواه درآید. اگرچه گچ پاریس یک گچ متخلخل است و محلول خاصی برای نمای بیرونی تولید می‌نماید.

برای صادرات پسته با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

 گچ‌های ابریشمی به جهت استفاده به عنوان گچ دیوار مناسب نیستند، تاریخچه طولانی از گچ بری‌های بیرونی در اروپا ودر کشورما بر اساس گچ بی آب وجود دارد. مشابه رندرهای خاکی، برای اطمینان از محافظت در برابر جریان آب و نیز ایجاد جدول‌های آب برای جلوگیری از بالا آمدن آب،  باید اقدامات احتیاطی منطقی در مورد برآمدگی ها و سایر جزئیات چشمک زن انجام می‌پذیرد.

برای صادرات به دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سنگ گچ ابریشمی
سنگ گچ ابریشمی

گچ‌بری‌های گچی برای کار به عنوان گچ دیوار بسیار قابل کنترل می‌باشند و می‌توانند تا حد یک اینچ یا بیشتر در یک لایه اعمال شوند. این نوع استحکام خوبی دارند و تقریباً می‌توانند در هر فصلی اجازه این کار را می‌دهد که در یک پنجره کوتاه از آب و هوای خوب در خانه وجود داشته باشد. افزون بر این، پروفیل‌های قالب‌گیری را به آسانی می‌توان در محل اجرا نمود وتزئینات را می‌توان ریخته‌گری و چسباند.

برای صادرات تابلو فرش با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مدارک مورد نیاز جهت صادرات گچ

 • کارت بازرگانی
 • استاندارد و مجوزها و بازرسی کالا
 • فاکتور و لیست عدلبندی
 • قبض باسکول و تاییدیه وزن VGM
 • اظهارنامه صادراتی
 • گواهی مبدا
 • بارنامه و مانیفست

برای صادرات حبوبات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات گچ با وانیکس

بیش از ۱۱سال است که شرکت بازرگانی وانیکس در عرصه انجام فعالیت‌های صادراتی و وارداتی علی الخصوص صادرات گچ فعالیت می‌نماید. تجربه و آگاهی به قوانین و مقررات گمرکی لازمه صادرات کالا به کشورهای خارجیاست. شرکت بازرگانی وانیکس این افتخار را دارد که شما را در این زمینه همراهی نماید. همکاران ما در بخش پشتیبانی ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند. امید است بتوانیم نقشی هر چند کوچک در راستای بهبود و گسترش تجارت کشور عزیزمان داشته باشیم.

برای صادرات پلاستیک با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

66 تعداد بازدید

دیدگاه ها

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام موضوع سنگ گچ یاهمون جبس برای صادارت میخواستم ایاشرکت شماتمام کارهای صفرتا صدش انجام میده یانه

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۱۳:۴۵

   سلام و درود
   شرکت بازرگانی وانیکس کار واردات و صادرات شما را با کمترین قیمت انجام می دهد. برای شرایط انجام و هزینه دقیق لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست