صادرات زمینی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

در این مطلب قصد داریم مباحثی در‌ رابطه با صادرات زمینی با وانیکس برای شما بیان کنیم. صادر کردن کالاهای گوناگون با توجه داشتن به یکسری عوامل مانند نوع و مقدار محصول و همینطور مسیر ‌و مسافت تا کشور مقصد به راه‌های مختلف و بسیاری انجام می‌شود. برای صادرات زمینی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات زمینی

برای صادرات زمینی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

یکی از راه‌های متداول و رایج جابجایی کالا در پروسه صادرات انتقال به وسیله ناوگان جابجایی بین المللی زمینی بوده که بیشترین کاربرد آن درواقع برای مسیرهای بسیار کوتاه و همینطور کشورهای نزدیک است. در ادامه این مطلب قصد داریم مباحثی در رابطه با صادرات زمینی با وانیکس برای شما بیان کنیم، بنابراین همراهمان باشید.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آنچه در ادامه مطلب صادرات زمینی خواهید خواند:

  • صادرات کالاهای گوناگون از راه زمینی
  • مراحل صادر کردن کالا
  • انواع مختلف صادرات از راه زمینی
  • صادرات زمینی با وانیکس

صادرات کالاهای گوناگون از راه زمینی

به صورت کلی صادرات کالاهای گوناگون به فرایند ارسال کردن یک محصول از کشوری به کشور دیگر گفته می‌شود. گرچه امکان دارد در مواردی واژه صادرات برای معاوضه‌ی محصول نیز توسط اشخاص‌ به کار رود. از‌ جمله مزیت‌های فوق‌العاده حائز اهمیت صادرات، ارزآوری و همچنین کمک کردن به اقتصاد کشور مبدا بوده است.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

برای مثال کشور بزرگ و پرجمعیت چین به عنوان بزرگترین کشور صادر کننده در دنیا شناخته می‌شود. این کشور حجم بسیار زیادی ارز از راه صادرات ایجاد کرده که این امر منافع فوق‌العاده زیادی برای اقتصاد آن به همراه داشته است.

صادرات کالاهای گوناگون از راه زمینی
صادرات کالاهای گوناگون از راه زمینی

همچنین فرد صادرکننده هم ملزم به دریافت کردن مدارک مورد نیاز و ضروری است. با توجه داشتن به نوع محصول ارسالی مدارک گمرکی ضروری‌ متفاوت هستند. ولی در حالت معمول مدارک ضروری جهت صادر کردن کالا شامل گواهی استاندارد، کارتی به نام کارت بازرگانی، یک گواهی بهداشت و همینطور کارتی به نام کارت قرنطینه است.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در کشور ما ایران هم صادرات انواع محصولات صورت می‌گیرد. بالاترین میزان صادرات کشور ما درواقع مرتبط به صادرات در زمینه نفت و کالاهای دیگر‌ی است که بیشترین میزان صادرات را بعد از نفت به خود اختصاص داده‌اند. این کالاها عبارتند از فرش و محصولات کشاورزی.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مراحل صادر کردن کالا

برای اینکه شما سایر کالاهای صادراتی (که شامل یکسری محصولات فاسد شدنی همچون میوه، سبزیجات، گوشت و همینطور مواد اولیه صنعتی و یکسری مواد نفتی می‌شوند) را به دست اشخاص خریدار در سایر بازارهای کشور مقصد برسانید، نیاز است مراحل بسیار زیاد و حساسی طی کنید.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

اگر بخواهیم این مراحل را برای شما بیان کنیم می‌توانیم به بازاریابی صادراتی، دریافت کردن تمام مجوز‌ها و همینطور مدارک ضروری از سازمان‌ها و سایر نهادهای مربوطه برای صادر کردن کالاهای گوناگون از راه زمینی، مشخص کردن مبلغ صادراتی کالا، صدور پروفرما یا همان پیش فاکتور، بسته‌بندی کردن کالاها، دریافت گواهی مربوط به بازرسی کالا، سپردن پیمان یا همان تعهد ارزی در بانک، اقدام جهت عقد قرارداد مربوط به جابجایی و بیمه، اقدام جهت اظهار محصول به گمرک مربوطه، به انجام رساندن مراحل مربروط به ارسال کالا و دریافت کردن واریزنامه اشاره کنیم.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بعد از جمع‌آوری همه اسناد و مدارک ضروری برای صادرات کالا، نیاز است سایر کارهای گمرکی مهم را انجام دهید. اگر بخواهیم به یکی از کارهای گمرکی فوق‌العاده حائز اهمیت اشاره کنیم می‌توانیم به تسلیم محصول صادراتی به گمرک کشور جهت انبار کردن اشاره کنیم.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بعد از تحویل دادن محصول مد نظر خود به انبار، شما باید حتما قبض انبار را از شخص انباردار دریافت کنید. در مرحله‌ بعد نیاز است اظهارنامه صادراتی را کامل کرده و تحویل گمرک کشور بدهید.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مشخص کردن نرخ محصول صادراتی که کمیسیونی به نام کمیسیون نرخ‌گذاری مرکب است. این کمیسیون در واقع به نمایندگانی از وزارت بازرگانی، سازمان توسعه تجارت، وزارت صنایع و همینطور معادن گمرک جمهوری اسلامی و همچنین بانک مرکزی اشاره دارد و مهم‌ترین امور در صادرات زمینی به حساب می‌آید.

مراحل صادر کردن کالا
مراحل صادر کردن کالا

 انواع مختلف صادرات از راه زمینی

صادر کردن به صورت‌های مختلف و گوناگونی انجام و به طور کلی به ۴ قسمت تقسیم می‌شود:

  • صادرات قطعی
  • صادرات به طور موقت
  • صادرات قطعی به طور‌ غیر تجاری
  • صادرات به طور قطعی در حجم تجاری

عرصه صادرات و همینطور واردات کاملا تخصصی بوده و برخی مراحل آن برای یکسری کالاهای مختلف، کاملا متفاوت و همینطور نیازمند تخصص است. به همین خاطر شرکت‌های صادراتی به صورت تخصصی و بر روی محصولات ویژه‌ای کار می‌کنند.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

برای صادرات از راه زمینی یا همان جاده‌ای از کانتینرهای کاملا متناسب با نوع محصول صادراتی استفاده می‌شود. مجموعه‌های حمل و نقل و جابجایی بین‌المللی، محصولات صادراتی و همینطور وارداتی را از طریق راه‌های لجستیک جابجایی چند وجهی که‌ شامل جابجایی با هواپیما و از راه هوایی، جابجایی با کشتی و از‌ راه دریایی، جابجایی از راه ریلی و همینطور جاده‌ای است، به مقاصد مد نظر ارسال می‌کنند.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سرویس‌های انبارداری و خدمات جابجایی محموله از ناوگانی به یک ناوگان دیگر یکی از خدمات ضروری در پروسه صادرات کالا به حساب می‌آید. از دیگر مجموعه‌هایی که در پروسه صادرات جاده ای یا همان زمینی نقش پر رنگی‌ دارند، می‌توان به مجموعه‌های بازرسی گمرک اشاره کرد.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

به خاطر ارزآوری بالای صادرات و همینطور مزایای بسیار زیاد آن برای کشور فوق‌العاده لازم و ضروری است که در راستای تسهیل و فراهم کردن زیرساخت‌های مورد نیاز و ضروری‌‌ آن اقدامات مورد نیاز انجام شود.

برای صادرات پلاستیک با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات کالاهای گوناگون از راه زمینی
صادرات کالاهای گوناگون از راه زمینی

برای این کار می‌توان به ایجاد ناوگان‌ها و همینطور کریدورهای بین‌المللی دارای یکسری استانداردهای جاده‌سازی، ایجاد صنعت مربوط به ناوگان‌ها و سایر وسایل نقلیه ترابری، تسهیلات فوق‌العاده مناسب جهت توسعه، سازگاری خوب با محیط زیست و سرعت بالای خدمات رسانی و همینطور ایرادیابی اشاره کرد که درواقع در این حوزه از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردارند.

برای صادرات انار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات زمینی با وانیکس

در‌ این مطلب یکسری مباحث در‌ مورد صادرات زمینی با وانیکس برای شما دوستان عزیز بیان کردیم و مراحل صادرات کالا و انواع مختلف صادرات از راه زمینی را با هم مورد بررسی قرار دادیم. اگر که شما هم تصمیم به صادر کردن کالا و محصولات گوناگون به کشورهای همسایه خود و سایر کشورهای خارجی دارید، باید پیش از هر اقدامی و در شروع با سایر قوانین و مقررات و همچنین مراحل مربوط صادرات بار از راه زمینی آشنا شده و همه مدارک و مجوزهایی که برای انجام این کار لازم و فوق‌العاده ضروری بوده را به صورت کامل و درست آماده کنید.

برای صادرات پسته با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

شما قادر خواهید بود جهت انجام تمام کارها و اقدامات مرتبط با صادرات محصول دقیقا مطابق با استانداردها و همچنین قوانین و مقررات بین المللی پیش بروید تا با هیچ مشکلی در این حوزه مواجه نشوید. به یک مجموعه معتبر، حرفه‌ای و فعال در حوزه جابجایی بین المللی مانند مجموعه وانیکس مراجعه کرده و در کنار اشخاص شاغل در آن مجموعه کار کنید.

برای صادرات به دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

وانیکس سال‌ها تجربه داشته و از کارمندانی فوق‌العاده با تجربه و همینطور کاربلد و کاردرست برخوردار است. همه کارمندان این شرکت توسط متخصصین و کارشناسان آموزش دیده‌اند و می‌توانند سایر کارهای شما را به نحو احسن به انجام برسانند. همچنین این شرکت بازرگانی به شما دوستان عزیز به عنوان ضمانت یک‌ چک تضمینی ارائه می‌دهد تا خیالتان کاملا آسوده باشد و بتوانید روی شغل خود تمرکز کنید.

برای صادرات تابلو فرش با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

اگر بخواهیم برخی خدمات این مجموعه بازرگانی را برای شما بیان کنیم، می‌توانیم به واردات انواع مختلف محصولات از دبی، واردات انواع مختلف محصولات از چین، وارد کردن ته لنجی و همچنین واردات دستگاه ماینر و شال و روسری از کشور بزرگ و پر جمعیت چین اشاره کنیم.

برای صادرات حبوبات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

28 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست