صادرات خشکبار در سریع ترین زمان و با بهترین هزینه با وانیکس

در سال‌های اخیر،صادرات خشکبار در کشورمان اهمیت زیادی پیدا کرده است.  در حال حاضر نه تنها مردم کشورمان ایران، بلکه مردم در سرتاسر دنیا از فواید خشکبار آگاه بوده و به مصرف آن علاقه‌مند هستند. برای صادرات خشکبار و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات خشکبار

برای صادرات خشکبار و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات خشکبار در صورتی که محصول ارسالی دارای کیفیت بالایی باشد، با موفقیت و سود قابل توجهی مواجه خواهد شد. بنابراین هرسال به آمار تاجران خشکبار افزوده می‌شود. این مقاله را به موضوع  ارسال خشکبار به کشور‌های مختلف  اختصاص دادیم.  تصمیم داریم در ادامه  راجع‌به این موضوع مهم  بیشتر صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

عناوینی که در صفحه صادرات خشکبار در سریع ترین زمان و با بهترین هزینه با وانیکس خواهید خواند:

  • چگونه صادرات خشکبار را شروع کنیم
  • بهترین کشورها برای صادرات خشکبار
  • برای صادرات خشکبار چه مجوزهایی لازم است
  • حداقل سرمایه برای صادرات خشکبار
  • سود صادرات خشکبار چقدر است
  • برای صادرات خشکبار چه باید کرد

چگونه صادرات خشکبار را شروع کنیم؟

توجه به کیفیت محصول ارسالی، تازه بودن آن و رعایت نکات بهداشتی در هنگام صادرات از نکات حائز اهمیتی هستند که باید حتما به آن‌ها توجه کنید. مثلا در مورد محصولی مثل پسته که جزو خشکبار محسوب می‌شود، باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. اگر قصد داشتین پسته را به کشوری مثل آلمان صادر کنید، توجه کنید که آفلاتوکسین محصول پایین باشد. در غیر این صورت، کشور مورد نظر محصول را نمی‌خرد.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

چگونه صادرات خشکبار را شروع کنیم؟
چگونه صادرات خشکبار را شروع کنیم؟

نکته دیگری که باید در صادرات به آن توجه کنید، چسباندن یک برچسب روی محصول است. اطلاعاتی مثل ویژگی‌های محصول، شرکت صادر کننده، شرکت وارد کننده و موارد دیگری از این قبیل بر روی برچسب قید می‌شود. و طبیعتا از اهمیت زیادی برخوردارند. البته در صورتی که قصد دارید خشکبار را به صورت فله ای به کشور‌های خارجی بفرستید، نیازی نیست که از برچسب استفاده کنید.

بهترین کشور‌ها برای صادرات خشکبار

کشور‌های زیادی خواهان خشکبار ایرانی هستند که از میان آن‌ها می‌توان به ترکیه و روسیه اشاره کرد. کشور ترکیه همسایه ماست و طبیعتا صادرات به این کشور به دلیل نزدیکی دو کشور دارای فرآیند پیچیده‌ای نیست. حمل و نقل خشکبار از ایران تا ترکیه، راحت‌تر از بقیه کشور‌ها انجام می‌شود.

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

کشور عمان یکی دیگر از کشور‌های وارد کننده خشکبار ایرانی است که در مورد آن باید نکاتی را رعایت کرد.مثلا باید به مواردی مثل وزن بسته بندی، مشخصات خشکبار ، شرکت صادرکننده، شرکت واردکننده، تاریخ و تولید و انقضای محصول و مواردی دیگر توجه کرد تا اطلاعات به درستی قید شوند. خشکبار تولید ایران به چین نیز ارسال می‌شود. جمعیت چین بالاست. بنابراین، سالانه حجم زیادی از خشکبار تولید کشور مثل مغز گردو، فندق، پسته، کشمش و موارد دیگر به چین صادر می‌گردد.

 برای صادرات خشکبار چه مجوز‌هایی لازم است؟

صادرات بدون اخذ یکسری مجوز‌ها امکان‌پذیر نیست. این مجوز‌ها سلامت و بهداشت محصول را تضمین می‌کنند تا وارد‌کننده بتواند بدون هیچ‌ نگرانی آن‌را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. مجوز‌ها باید توسط تامین کننده محصول اخذ شوند و نیازی نیست تاجران از این بابت نگرانی داشته باشند. هر کشوری قوانین مخصوص خودش را در زمینه صادرات دارد. شما باید با قوانین کشور مقصد به خوبی آشنا شوید و بعد تصمیم نهایی را اتخاذ کنید. محصول ارسالی باید دارای نشان سیب سلامت و‌کد بهداشت باشد. این مجوز‌ها را سازمان‌ غذا و دارو صادر می‌کند.

برای صادرات به قطر با بهترین قیمت و در کمترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

 برای صادرات خشکبار چه مجوز‌هایی لازم است؟
برای صادرات خشکبار چه مجوز‌هایی لازم است؟

در صورتی که مقصد صادرات یکی از کشور‌های  کانادا، اروپا و یا آمریکا بود، از همان اول تمام محصول ارسال نمی‌شود. یعنی مقداری از بار جهت گرفتن مجوز‌های لازم به کشور خارجی ارسال می‌شود. بعد از اخذ گواهینامه و اطمینان از سلامت محصول، می‌توان کار‌های بعدی را انجام داد و بقیه محصول را فرستاد.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

حداقل سرمایه برای صادرات خشکبار

طبیعتا صادرات هر محصولی نیاز به سرمایه حداقلی دارد. اما می‌توان از مقدار کم شروع و به تدریج پیشرفت کرد. اگر قصد دارید خشکبار به کشور‌های خارجی صادر کنید اما در زمینه مقدار سرمایه اطلاعاتی ندارید، می‌توانید با کارشناسان شرکت وانیکس تماس بگیرید. آن‌ها آماده پاسخ‌گویی به تمام سوالات شما هستند.

سود صادرات خشکبار چقدر است

همان‌طور که می‌دانید، کشور‌های زیادی در جهان راغب هستند تا از کشور ما خشکبار وارد کنند. در صورتی که صادر کننده بازار هدف خود را شناسایی کند و محصول را با کیفیت عالی، بسته‌بندی شکیل و به همراه مجوز‌‌های سلامت به کشور مقصد بفرستد، فروش محصول افزایش خواهد یافت و طبیعتا سود خوبی عاید صادرکننده خواهد شد. ارسال خشکبار به کشور‌های خارجی، یک تجارت پرسود است.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

 برای صادرات خشکبار چه باید کرد؟

  • اولین و مهم‌ترین کار برای صادرات، تحقیق و شناسایی بازار هدف است. شما باید با علاقه مردم کشور‌های مختلف آشنا شوید تا بدانید چه چیزی بیشتر از همه نظرشان را جلب می‌کند.
  • در مرحله دوم باید تامین‌کننده مناسبی پیدا کنید و محصولات را با قیمت مناسبی تهیه نمایید. حتما توجه کنید که خشکبار صادراتی از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد.
  • قدم سوم، یافتن خریدار مناسب در کشور مقصد است. شما باید بدانید که قرار است به چه کسی محصول بفروشید. چون در غیر این صورت شکست خواهید خورد. شما باید در مورد مسائلی مثل نحوه بسته‌بندی،نوع حمل و نقل، قیمت و موارد این‌چنینی با خریدار به توافق برسید.

برای خرید از علی بابا چین کلیک کنید.

 برای صادرات خشکبار چه باید کرد؟
برای صادرات خشکبار چه باید کرد؟

خدمات شرکت وانیکس:

شرکت وانیکس، یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه واردات و صادرات کالا است. این شرکت با توجه به  تجربه زیادی که در زمینه فعالیت‌های بازرگانی دارد، می‌تواند در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت، کالای مورد نظر شما را به کشور‌های زیادی بفرستد. این کار به صورت برعکس نیز ممکن است. می‌توان گفت که شرکت وانیکس هم در زمینه واردات و هم صادرات توانسته است فعالیت‌های مهمی انجام دهد و قدم‌های استواری در زمینه رشد و توسعه فعالیت‌های بازرگانی بردارد.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

سخن پایانی

سالیان سال است که ایران به عنوان یکی از قطب‌های برتر تولید خشکبار در جهان شناخته می‌شود. کشور‌های اروپایی و آمریکایی، با توجه به علاقه زیادی که به خشکبار صادراتی ایران دارند، به عنوان مشتری پر و پا قرص پسته و دیگر انواع خشکبار محسوب می‌شوند‌.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین کلیک کنید.

امید است که تولید این محصول در کشورمان هرسال بیشتر از سال‌های قبل باشد و با افزایش آمار بتوانیم قدم‌های مهمی در ثبت رکورد جهانی صادرات برداریم. شرایط کشت در کشورمان به خوبی مهیاست. انواع خشکبار کشت می‌شود و در این میان آمار مربوط به پسته از بقیه موارد بیشتر و برابر با ۱.۲ میلیارد دلار می باشد.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

25 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست