صادرات خدمات فنی و مهندسی

با وجود این امر که مفاهیمی همچون صادر کردن خدمات و همچنین مشکلات صادرات خدمات فنی و مهندسی، در گذشته و حتی هم اکنون در دسته مفاهیمی قرار می‌گیرند که جدیدا در کشور ما ایران جا افتاده‌اند، لازم به  ذکر است که در همین آغاز راه هم ما از پتانسیل بسیار بالایی جهت ارزآوری به کشور بدون خارج شدن محصول از طریق صادر کردن خدمات برخوردار هستیم. مهم است بدانید که کشور ما ایران از قدیم تا به امروز در واقع بیشتر از این‌که به عنوان صادر کننده انواع خدمات عمل کند، به عنوان وارد کننده آن‌ها در حال فعالیت بود.

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات خدمات فنی و مهندسی

برای مثال بیشتر خدمات مورد نیاز برای طرح‌‌های صنعتی، کارخانجات و همچنین صنایع نفت و گاز به وسیله حضور پیدا کردن شرکت‌ها و سازمان‌های خارجی در داخل کشورمان ایران صورت می‌گرفت. ولی در حال حاضر، دولت و سایر کارآفرینان در هستند تا صادرات خدمات را افزایش و گسترش دهند. اگر شما نیز به این موضوع کمی علاقه‌مند شده‌اید و قصد دارید در رابطه با صادر کردن چنین خدماتی و سایر مشکلات صادرات خدمات فنی و مهندسی به مراتب بیشتر بدانید، توصیه می‌کنیم این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آنچه در ادامه مطلب خدمات فنی و مهندسی خواهید خواند:

 • مشکلات صادرات خدمات فنی و مهندسی
 • اهمیت صادرات خدمات
 • صادرات خدمات شامل چه چیزی می شود؟
 • صادر کردن خدمات چه مزیت هایی دارد؟
 • صادرات خدمات فنی و مهندسی با وانیکس

مشکلات صادرات خدمات فنی و مهندسی

علیرغم سایر مزایایی که صادر کردن خدمات فنی و همینطور مهندسی دارا است، صادر کنندگان این خدمت با یکسری چالش‌ها نیز مواجه هستند، البته شایان ذکر است که دولت تمام سعی خود را کرده‌اند تا این چالش‌ها و مشکلات را به کمترین میزان خود برساند. برخی از مشکلات مربوط به صادرات خدمات فنی و مهندسی‌ عبارت هستند از:

برای صادرات پسته با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مشکلات صادرات خدمات فنی و مهندسی
مشکلات صادرات خدمات فنی و مهندسی
 • تجربه نداشتن در حوزه بازاریابی بین‌الملل
 • آشنایی نداشتن با قوانین و مقررات بین‌الملل
 • هزینه به مراتب بیشتر برای تبلیغات و همینطور شرکت کردن در مناقصه‌ها
 • آشنایی نداشتن با شرایط و همینطور ویژگی‌های کشور مربوطه
 • سایر مشکلات مربروط به اسکان و همینطور ثبت کردن شرکت در کشور مربوطه

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

اهمیت صادرات خدمات فنی و مهندسی

در زمان‌های قدیم، صادر کردن خدمات خیلی دور از ذهن افراد و حتی امری غیرممکن به نظر می‌رسید. ولی با گسترش یافتن تکنولوژی و همینطور‌ فناوری اطلاعات، در بعضی نقاط دنیا بستر بسیار مناسب و مطلوبی جهت وارد و صادر کردن خدمات فنی مهندسی به وجود آمده است. از این رو هم اکنون ما قادر خواهیم بود از راحتی و همچنین مزایای بازار جهانی به مراتب بیشتر از قدیم لذت ببریم. هر کشور یک چیز منحصر به فرد جهت ارائه دادن به دنیا دارد که قادر خواهد بود از آن به عنوان یک کارت طلایی جهت رونق دادن اقتصاد خود استفاده کند.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

محصولات گوناگون، خدمات، منابع و حتی سایر مهارت‌ها از طریق صادرات قادر خواهند بود به سایر بازارهای جهانی راه پیدا کرده و از این طریق باعث رشد چشمگیر اقتصادی کشور صادرکننده شوند. اما یک مزیت به مراتب بهتری که صادرات خدمات نسبت به صادر کردن کالاهای گوناگون و همینطور منابع دارد، ارزآوری برای کشور، آن هم بدون خارج کردن کالای خاصی و از راه دانش، تخصص و همینطور فناوری است.‌‌‌‌

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

به همین دلیل کشورهای توسعه یافته‌ای که زیرساخت‌های فناوری خوب و مطلوبی دارند هم اکنون در حال حرکت به سوی صادر کردن خدمات فنی مهندسی هستند؛ زیرا که منابع طبیعی کمیاب در نهایت در یک روز به اتمام می‌رسند. اما آنچه که به صورت روزانه در حال پیشرفت کردن و گسترش یافتن است فناوری بوده و مورد استفاده قرار دادن آن در تمام جنبه‌های زندگی بهترین کار است.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات خدمات شامل چه چیزی می شود؟

صادر کردن خدمات درواقع مشمول طراحی، مدیریت، ساخت و همینطور اجرا کردن یک طرح معین در خارج از کشور می‌شود. جالب است بدانید که این نوع از صادرات به تنهایی زیرمجموعه‌ای از صادرات غیرنفتی به حساب می‌آید که در آن در حالت عادی به جای فروش محصولات گوناگون، تخصص و همچنین انجام کار بین افراد مورد معامله قرار می‌گیرد.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات خدمات شامل چه چیزی می شود؟
صادرات خدمات شامل چه چیزی می شود؟

صادر کردن خدمات چه مزیت‌هایی دارد؟

علاوه بر اینکه صادر کردن خدمات در کشور ما ایران مزایای بسیار زیادی مانند حمایت شدید دولت در بازاریابی، دریافت کردن امتیازات صادرات غیرنفتی و همینطور دریافت کردن تسهیلات بیمه دارد، از سایر مزایای بیان شده در این قسمت نیز برخوردار است:

 • افزایش تولید ناخالص ملی: صادر کردن خدمات اصولا مربوط به انتقال دادن خدمات فنی مهندسی می‌شود. به فروش رساندن سایر کالاهای فناوری اطلاعات در واقع تولید ناخالص ملی کشوری که به عنوان صادر کننده عمل می‌کند را به میزان چشمگیری افزایش می‌دهد.

با توجه داشتن به سایر محدودیت‌هایی که این مدت کشور ما جهت صادر کردن کالا با آن رو‌به‌رو شده است، صادر کردن خدمات می‌تواند جایگزین به مراتب مناسب‌تر و مطلوب‌تری جهت جبران این کاهش یافتن درآمد ناخالص ملی باشد. توجه داشته باشید که دولت هم به مراتب بیش‌تر به  تسهیل در پروسه و الزامات صادرات سایر خدمات فنی و مهندسی دقت و توجه کرده است.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

 • ارزآوری به کمک فن و تخصص مهندسان: افزایش صادرات سایر خدمات باعث می‌شود تا به جای درواقع ارزآوری از راه محصولات گوناگون و منابع بسیار با ارزش و حائز اهمیت کشور، به کمک فن و همینطور تخصص مهندسان و اشخاص کارآفرین در داخل کشورمان ایران به رونق تجارت و همچنین اقتصاد کشور افزوده شود.
 • سودآوری به مراتب بیشتر: جالب است بدانید که سودآوری صادر کردن سایر خدمات نسبت به صادر کردن کالاهای گوناگون به مراتب بیشتر است. بنابراین اگر قصد دارید سود بسیار بیشتری در تجارت خارجی کسب کنید توصیه می‌کنیم به پروسه و الزامات صادر کردن خدمات فنی و همینطور مهندسی بیش از گذشته دقت و توجه کنید.
 • برقراری ارتباطات مطلوب: صادر کردن خدمات نیز همچون صادر کردن کالاهای گوناگون، مردم کشورها و همینطور دولت‌ها را به مراتب به یکدیگر نزدیک‌تر می‌کند. درواقع آنچه شما به عنوان یک رابطه‌ای که صرفاً فقط تجارتی است شروع می‌کنید، در آینده می‌تواند به روابط به مراتب عمیق‌تر و همینطور پرمعنا‌تر تبدیل شود که برای تمام اشخاص درگیر امری سودمند است.
 • ایجاد فرصت برای کارآفرینان و اشخاص فعال در زمینه‌‌ی فناوری اطلاعات: صادر کردن خدمات در حقیقت یک نوع کالا در سایر بازارهای نوین بوده که فرصت‌های خیلی بیشتری برای اشخاص کارآفرین و همینطور مشاغل فعال در زمینه‌های فناوری اطلاعات به وجود می‌آورد. به صورتی که حتی سایر تجارت‌های کوچک و متوسط هم قادر خواهند بود وارد بازار بین الملل شده و در نهایت به سود بسیار خوب و مطلوبی دست پیدا کنند.

برای صادرات انار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

این ویژگی برای سایر کشورهایی که از اقتصاد بی‌ثباتی برخوردار هستند و با افزایش و افت‌های کاملا ناگهانی در قمیت ارز مواجه می‌شوند، می‌تواند فرصت عالی و فوق‌العاده مناسبی جهت وارد شدن به بازارهای دیگر به وجود آورد.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادر کردن خدمات چه مزیت‌هایی دارد؟
صادر کردن خدمات چه مزیت‌هایی دارد؟

صادرات خدمات فنی و مهندسی با وانیکس

در این مطلب درمورد صادرات خدمات فنی و مهندسی مباحثی برای شما بیان کردیم و همانگونه که متوجه شدید صادرات خدمات یکسری مزیت‌ها و مشکلاتی دارد. اگر شما تاجر گرامی نیز قصد دارید وارد این بیزنس شوید، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات مجموعه‌های بازرگانی بهره ببرید و با کمک آنها به سادگی تمام در این بیزنس موفق شوید.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

به یک شرکت بسیار معتبر ‌و همینطور کاربلد مراجعه کرده و بعد از اینکه به صورت کامل با آن شرکت آشنایی پیدا کردید همکاری خود را با آنها آغاز کنید. از جمله شرکت‌های معتبری که شما قادر خواهید بود بدون کمترین نگرانی به آن مراجعه کنید و بیزنس بسیار حائز اهمیت صادر کردن خدمات فنی را به آنها بسپارید، شرکت بازرگانی معتبر و کاربلد وانیکس است.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

وانیکس دارای سال‌ها تجربه بوده و کارمندان آن توسط متخصصین آموزش دیده‌اند. از این رو این شرکت یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای مشارکت بوده و می‌تواند کار شما را به بهترین شکل انجام دهد. همینطور شرکت وانیکس یک چک تضمینی به عنوان ضمانت به شما می‌دهد تا خیال شما را آسوده کرده و بتوانید تمرکز خود را بر روی کارتان بگذارید. از جمله خدمات این مجموعه فوق‌العاده می‌توان به واردات محصولات گوناگون از چین، واردات محصولات گوناگون از دبی، واردات ته لنجی و واردات استوک از دبی اشاره کرد.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

47 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست