صادرات به هند با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

امروزه صادرات به هند بیش از پیش مورد توجه تجار و بازرگانان ایرانی قرار گرفته است؛ زیرا صادرات به این کشور پر جمعیت را می‌توان از جمله صادرات پر سود و پر رونق به حساب آورد. برای صادرات به هند با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات به هند

برای صادرات به هند با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

هند به دلیل تراکم جمعیتی که دارد فرصت تجاری زیادی را برای تجار به ارمغان می‌آورد. جمعیت زیاد این کشور نیازهای زیادی را برای واردات ایجاد کرده است که شما به عنوان یک بازرگان باید از این نیاز‌ها آگاه باشید.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در ادامه به بیان مطالبی می‌پردازیم که به احتمال زیاد در مسیر انجام صادرات به هند برای شما مفید خواهد بود:

 • برای صادرات به هند چه باید کرد
 • بهترین کالا برای صادرات به هند
 • مدارک لازم برای صادرات به هند
 • لیست کالا‌های صادراتی به هند
 • چگونه به هند صادرات کنیم
 • بررسی پرسودترین کالا‌ها برای صادرات به هند
 • انجام کلیه امور بازرگانی و صادرات به هند با وانیکس

برای صادرات به هند چه باید کرد

قدم اول برای صادرات به هند شناخت در مورد کشور مقصد است. هر کشوری ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که آشنایی با آن‌ها می‌تواند شما را به یک بازرگان آگاه تبدیل کند. برای مثال هند از چه نوع آب‌‌‌و‌هوا و فرهنگی برخوردار است، نیاز‌های عمده این کشور که آن‌ها را از طریق واردات تامین می‌کند کدامند. این مرحله قبل از خرید محصول بسیار حیاتی است.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

شما می‌توانید قبل از دریافت کارت بازرگانی با افرادی که تجربه صادرات دارند یا حتی به این کشور سفر کرده‌اند هم مشورت کنید. همچنین می‌توانید برای انجام تحقیقات در مورد بازار هدفتان یک سفر به هند را در برنامه کار خود قرار دهید.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

برای صادرات به هند چه باید کرد
برای صادرات به هند چه باید کرد

قدم بعدی شما برای انجام صادرات به هند بعد از دریافت نتایج تحقیقاتتان مشخص نمودن نوع صادرات است. زمانی که بدانید دقیقا قصد صادرات چه چیزی را دارید نوع کار شما، مجوز‌ها و حتی نوع همکاران شما مشخص می‌شود.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بهترین کالا برای صادرات به هند

نفت و مشتقات نفتی در بین لیست کالا‌های صادراتی به هند جایگاه اول را به خود اختصاص داده است. کشورما هم کشور نفتخیزی است و در بین کشورهایی که صادرات نفت دارند از جمله کشور‌های سرآمد محسوب می‌شود.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

توجه داشته باشید که ۲۳ میلیون نفر جمعیت مردم هند از ثروتمندان تشکیل شده است و این بدین معناست که شما می‌توانید کالاهای قیمتی مثل جواهرات، فرش دستبافت و… را نیز برای صادرات به هند انتحاب کنید. خشکبار از جمله زعفران، پسته و خرما ظرفیت بالایی برای صادرات به هند دارند؛ زیرا کشور هند نیاز زیادی یه این اقلام دارد.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در زمینه صادرات گاز به هند نیز اگر زیرسا‌ز‌های لازم فراهم شود، کشور ما می‌تواند رتبه اول در تامین گاز کشور هند را به خود اختصاص دهد.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مدارک لازم برای صادرات به هند

کارت بازرگانی و همچنین مجوز صادراتی از جمله مدارکی هستند که فرد صادر کننده حتما به آن نیاز دارد. قبل اقدام‌ برای دریافت این مدارک مطمئن شوید که منابعتان به خصوص منابع مالی که در اختیار دارید کفاف تعهدات شما را می‌دهد.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بعد از این که نوع کالای صادراتی شما مشخص شد باید آن را به گمرک اظهار کنید. در این مرحله شما به گمرک اعلام کرده‌اید که کالای مورد نظر شما آماده ارسال است و مراحل قانونی آن طی شده است. بعد از تکمیل مراحل اظهار کالا شما می‌توانید مجوز خروج از گمرک را دریافت کنید.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

مدارک لازم برای صادرات به هند
مدارک لازم برای صادرات به هند

قدم بعدی که پیش روی شماست، ارسال پروفرما یا پیش فاکتور است. در این مرحله حتما باید شما سندی از محصول که نشان دهنده اطلاعات دقیق محصول و فرایندی که طی کرده است، علاوه بر آن مشخصات شخص حقوقی یا حقیقی صادر کننده، نام کالا و نوع آن، وزن، شرایط پرداخت، قیمت واحد را نیز تهیه و ارائه کنید.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

لیست کالا‌‌های صادراتی به هند

هند به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین کشور‌های دنیا زمینه مناسبی برای تجارت بازرگانان سراسر دنیا فراهم کرده است. نیازهای این کشور بسیار متنوع هستند و عمده نیاز‌‌‌های مردم این کشور همواره در حال تغییر است و باید بدانید که همیشه فرصت صادرات به هند وجود دارد. کالاهایی که از کشور ما به هند صادر می‌شوند شامل:

 • مشتقات نفتی
 • گاز
 • محصولات پتروشیمی
 • فولاد
 • سیمان
 • جواهرات
 • امونیاک
 • فرش دستبافت
 • پارچه‌های ابریشم
 • زعفران
 • خرما
 • بادام
 • حبوبات
 • سبزیجات
 • میوه
 • صیفی جات

در این بین مشتقات نفتی، محصولات پتروشیمی، فولاد و در میان اقلام خوراکی زعفران و خرما جایگاه مهم‌ترین اقلام صادرات به هند را به خود اختصاص داده‌اند.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

چگونه به هند صادرات کنیم

 باید با مواردی که برای انجام این کار درانتظار شماست آشنایی پیدا کنید، از جمله این موارد می‌توان به چگونگی نقل وانتقال ارزی، حمل و نقل کالا و انواع آن، اطلاع از نکات مربوط به بیمه، تسلط به روش‌های گمرکی و ترخیص کالا، آشنایی با چگونگی بازاریابی صادراتی را نام برد.

برای صادرات انار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

چگونگی نقل و انتقال ارزی

شیوه انتقال ارزی و تبادلات بانکی از مهم‌ترین بخش‌های امر صادرات است؛ زیرا صادر کننده ملزم است با اصول بانکداری بین‌المللی آشنا شود و تمایزهای حقوقی و بانکی بین کشورهای مختلف را تشخیص دهد. علی‌الخصوص که کشور ما در سال‌های اخیر درگیر تحریم‌های بسیار زیادی بوده است و این امر حساسیت تبادلات بانکی را افزایش می‌دهد.

برای صادرات پسته با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

از سوی دیگر کسانی که در امر صادرات مشغول به کارند نیازمند تامین ارز و مواردی مثل تعهد ارزی هستند . این در صورتی است که نوسانات سال‌های اخیر بازار ارز مشکلات زیادی را در این خصوص برای صادر کنندگان ایجاد کرده است.

برای صادرات به دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

چگونه به هند صادرات کنیم
چگونه به هند صادرات کنیم

در مورد نقل وانتفال ارزی گزینه‌های مختلفی برای تبادل پول در مقابل افراد است که هریک از این روش‌ها ریسک‌های متفاوتی را برای خریدار و فروشنده ایجاد می‌کند. گزینش هرکدام از این روش‌ها وابسته به فاکتورهای زیادی است که خریدار و فروشنده بر سر آن‌ها به توافق می‌رسند.

برای صادرات تابلو فرش با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

حمل و نقل کالا وانواع آن

برای حمل و نقل در صادرات به هند روش‌های مختلفی از جمله جاده‌ای، ریلی، دریایی و هوایی وجود دارد که صادر کننده با توجه به فاکتورهای کاری خود می‌تواند هریک از این روش‌ها را انتخاب کند .هیچ کدام از این روش‌ها از عیوب وارد شده مبرا نیست، پس نمی‌توان گفت بهترین گزینه در میان آن‌ها کدام است.

برای صادرات حبوبات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

باید توجه داشت که در انتخاب روش حمل و نقل باید روشی را انتخاب کرد که بتواند جنس مورد نظر را بدون هیچگونه افت ارزش به مقصد تحویل دهد. برای مثال در حمل و نقل برخی اقلام از هواپیما استفاده می‌شود؛ زیرا می‌تواند کالا را با بالا ترین سرعت به مقصد برساند.

نکات مربوط به بیمه

باید توجه داشته باشید که بار صادراتی شما می‌تواند در راه از بین رفته یا بدان نقصی وارد آید. این امر در همه روش‌های حمل و نقل قابل رخداد است. پس در این مواقع بیمه‌ها می‌توانند برای جبران خسارت وارد شده مفید باشند. بیمه‌های زیادی هستند که می‌توانند بار صادراتی شما را پوشش دهند.

برای صادرات پلاستیک با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

روش‌های گمرکی و ترخیص کالا

یکی از اصلی‌ترین اقدامات در فرایند صادرات به هند ترخیص کالا و گمرکی است. در صورتی که یک کالا در پروسه ورود و خروج به مقصدی خاص مجوز ترخیص نداشته باشد، قاچاق محسوب می‌شود. لذا اطلاع از روش‌های انجام کار این نهاد برای صادرکنند‌گان بسیار پر اهمیت است.

گاهی بار برخی بازرگانان به دلیل بی اطلاعی از برخی رویه‌ها برای مدت زیادی در گمرک مانده و فاسد می‌شوند. همچنین در امر صادرت با ممنوعیت صدور برخی اقلام مواجه می‌شویم و این عدم آگاهی صادرکننده باعث عدم دریافت مجوز ترخیص می‌شود.

بازاریابی صادراتی

بازاریابی صادراتی اولین بررسی جدی برای شناخت بازار کشور‌های متعدد است، حتی ممکن است که پس از محک زدن کشور مقصد از تجارت به آن منصرف شده یا محصول دیگری را برای صادرات انتخاب کنید. بازاریابی و تجارت بین‌الملل امری پیچیده است؛ زیرا فاکتوهای زیادی از جمله آداب و رسوم، فرهنگ، قوانین بین المللی تجاری، وضعیت بازار کشور مقصد، قوانین کشور مقصد و بسیاری نکات دیگر در آن نقش دارد.

بررسی پرسودترین کالا‌ها برای صادرات به هند

شرکت بازرگانی وانیکس می‌تواند به شما در زمینه صادرات به هند خدمات لازم را ارائه دهد. پشتوانه سیاسی در مراودات تجاری بین ایران و هند به صادرات به هند رونق بخشیده است و منبع درآمد خوبی را برای کشور ایران ایجاد کرده است.

انجام کلیه امور بازرگانی و صادرات به هند با وانیکس

در این مقاله به بیان چگونگی صادرات به کشوری پرجمعیت که نیاز گسترده‌ای به واردات انواع کالا دارد، مجوز‌‌ها و مدارک لازم و همچنین معرفی کالا‌های صادراتی مناسب پرداختیم. با توجه به مراحلی که در چگونگی صادرات بدان اشاره کردیم لزوم داشتن یک شرکت بازرگانی است که بتواند در انجام این مراحل به کمتر شدن هزینه و زمان کار شما برای طی کردن این مراحل کمک کننده باشد، بسیار ضروریست. شرکت وانیکس با تجربه‌ای که از کار صادرات و واردات کسب کرده در کنار شماست تا این مسیر پرسود اما با چالش‌های پیش‌بینی نشده را برای شما هموارتر کند.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

35 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست