صادرات به اروپا در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه با وانیکس

صادرات به اروپا با توجه به اوضاع اقتصادی کشور و تحریم های اعمال شده یکی از اقدامات تاثیر گذار در رونق توسعه اقتصادی کشور به شمار می آید.کمپانی های بزرگ ایرانی جهت افزایش درآمد و به گردش درآوردن چرخه اقتصادی کشور، پس از تامین نیازهای بازار داخلی، به سراغ بازارهای خارجی می ­روند. اروپا مقصدی مهم و بزرگ برای تجار است شرایط اقلیمی و سیاسی اروپا سبب شده مرزهای کشور تاثیر کمتری در روابط اقتصادی داشته باشند. برای صادرات به اروپا و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات به اروپا

برای صادرات به اروپا و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

به همین علت عموما صادرات به اروپا همواره برای همه ی کشور های دنیا اهمیت بسیاری دارد. پس از شناخت بازار هدف و انتخاب کالای مناسب جهت صادرات، باید به روابط سیاسی آن کشور با ایران و قوانین و مقررات مربوط به صادرات کالادر آن کشور توجه داشته باشیم. شناخت دقیق این قوانین منجر به صرفه جویی در زمان، افزایش درآمد و جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی می شود.

 • برای صادرات به اروپا چه باید کرد؟
 • چگونه به اروپا صادرات کنیم؟
 • لیست کالاهای صادراتی به اوپا
 • بهترین کالاها برای صادرات به اروپا
 • مدارک لازم برای صادرات به اروپا
 • صادرات به اروپا با شرکت وانیکس

برای صادرات به اروپا چه باید کرد؟

کشورهای اروپایی در اجرای قوانین و مقررات بسیار سختگیر هستند. بنابراین صادرات نیز باید بر طبق شرایط و قوانین وضع شده کشورهای اروپایی انجام گیرد تا مشکلی رخ ندهد. برای صادرات باید در مورد وضعیت تولید و فروش کالای صادرشده‌ در کشورهای اروپایی تحقیق کنید. هم‌چنین بررسی روابط ایران با کشور اروپایی مدنظرتان بررسی شود.همچنین ویژگی‌های اجتماعی و جامعه‌شناسی کشور اروپایی مقصد نیز بر صادرات کالا تاثیرگذار است. صادرات شرایطی دارد که باید با از آن‌ها آشنایی داشته باشید. در ادامه به برخی از این شرایط اشاره می‌کنیم.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای صادرات به اروپا چه باید کرد؟
برای صادرات به اروپا چه باید کرد؟

برای صادرات به هر جایی از دنیا، ابتدا هزینه کالا به علاوه تمامی هزینه های جانبی از جمله حقوق ورودی به کشور مقصدمورد نظر، هزینه حمل و نقل، هزینه بیمه بار را محاسبه شود. سپس هزینه کل را با قیمت محصول در کشور مورد نظر مقایسه کنید، آیا صادرات محصول به کشور هدف برای شما به صرفه و سودآور است یا خیر. از مهمترین قوانین مربوط به صادرات به اروپا می توان به علامت CE و قوانین بسته بندی اشاره کرد.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

علامت  CE

علامت CE یعنی کالا یا محصول تابع قوانین اتحادیه اروپا باشد. علامت CE توسط سازمان استاندارد اتحادیه اروپا صادر می شودو توسط موسسات مورد تایید اتحادیه اروپا بررسی و تایید میشود.کالاهایی که علامت CEرا داشته باشند میتوانند در بازار تمامی کشور هایی اروپایی به فروش برسند.برای دریافت این استاندارد کلیه اطلاعات مورد نیاز و مشخصات کالا توسط تولید کننده دریافت می‌شود.

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

قوانین مربوط به بسته بندی کالا

بسته بندی کالا برای اتحادیه اروپا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، پس تمامی کالاهای صادراتی به اروپا باید بر طبق قوانین و مقررات اتحادیه اروپا بسته بندی و ارسال شوند. مواد غذایی و دارویی باید دارای اتیکت باشند. این باید علاوه بر داشتن علائم ایمنی و بازرگانی، بسته بندی ساده داشته باشند تا به راحتی باز شوند، ونیز ابعاد، اندازه، وزن، ضخامت و مقاومت بالایی داشته باشند تا در حمل و نقل و انبار کالا،دچار اسیب نشوند.

برای صادرات به قطر با بهترین قیمت و در کمترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

چگونه به اروپا صادرات کنیم؟

برای داشتن صادرات موفق به اروپا بهتر از نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

 • بازار اروپا را خوب بشناسید.
 • سیاست های مرتبط با انجمن ها،اتحادیه هاو فدراسیون هارا بشناسید.
 • در نمایشگاههای تجاری مشارکت داشته باشید.
 • با سازمان های توسعه تجارب دولتی تماس و ارتباط داشته باشید.
 • از سایت های تجاری انلاین استفاده کنید.
 • از بازاریابی مستقیم و از وب سایت ها استفاده کنید.
 • هر مشتری بالقوه را به درستی بشناسید.

لیست کالاهای صادراتی به اروپا

صادرات به کشورهای اروپایی برای ایرانیان از جمله مباحث صادراتی است که سراسر سود محسوب می شود؛ زیرا بسیاری از محصولات ایرانی قابلیت خوبی در این حوزه دارند و برای بازرگانان اروپایی جذاب باشند.

لیست کالاهای صادراتی به اروپا
لیست کالاهای صادراتی به اروپا

در سال‌های اخیر، اقلام صادراتی عمده ایران نفت، پتروشیمی و میعانات گازی، فرش، زعفران، خاویار، خشکبار، صنایع دستی، عسل هستند و آمار بالایی را در میان محصولات صادر شده به اروپا دارند. محصولات پتروشیمی، زعفران، فلزات، سنگ‌های تزئینی، خرما، پوشاک و چرم، گلاب، سقز، هندوانه، انجیر و برخی میوه‌های دیگر، رب گوجه فرنگی، پارچه، شکلات و گیاهان دارویی دیگر اقلام عمده صادراتی ایران به حساب می آیند.

پبرای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

بهترین کالاها برای صادرات به اروپا

مهمترین صادرات ایران شامل چه گروه کالاهایی هستند؟ این سوالیست که ذهن بسیاری از افراد مشتاق به این حوزه را به خود مشغول کرده است. در این متن سعی شده است با معرفی مهم‌ترین کالاها و محصولات صادراتی ایران به این سوال پاسخ دهد و شما عزیزان را با مهمترین صادرات ایران آشنا نماید .از مهمترین گروه کالاهای صادراتی ایران که سهم بیشتری نیز در میزان صادرات دارد، محصولات مشتقات نفتی و شیمیایی است.

 • میعانات گازی
 • روغن و فرآورده های روغنی به غیر از بنزین
 • پلی اتیلن گرید فیلم
 • پروپان مایع
 • متانول

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

مدارک لازم برای صادرات به اروپا

 برای صادرات به اروپا بایدیکسری مجوزها را اعمال کرد.اروپا از ورود بی رویه کالا به این کشور جلوگیری کرده است و نیز نرخ واردات از اهمیت خاصی برخوردار است که این نرخ نسبت به سالهای گذشته بررسی میشود.که این موضوعات باعث سخت شدن صادرات به اروپا شده است. پس باید اگر قصد صادرات به اروپا رادارید باید یکسری مجوز‌ها را داشته باشید.

برای بعضی از محصولات مانند‌: منسوجات، محصولات مربوط به کشاورزی، آهن، فولاد و مهمات جنگی مجوز‌های خاصی وجود دارد. کالاهای دومنظوره در صادرات به اروپا به علت حساسیت بالا بارها بررسی می‌شوند.

از جمله مدارک مورد نیاز برای صادرات به کشورهای اروپایی اظهار نامه، گواهی مبدا و برگه صورت حساب ،را باید بدانید تا بتوانید تجارت بهتری را تجربه کنید. یک اظهار نامه گمرکی توسط شخصی که مقیم و ساکن اروپا است، پر شده و به اداره گمرک، برای صادرات تحویل داده شود.

در مورد وزن، ابعاد، مقدار، ارسال کننده محصول، دریافت محصول و کشور مبدا، از محصول صادراتی باید تهیه شود که به این لیست دقیق، صورتحساب تجاری گفته می‌شود. دو برگه از این صورتحساب تجاری کپی گرفته شده و به اداره گمرک باید تحویل داده شود.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

مدارک لازم برای صادرات به اروپا
مدارک لازم برای صادرات به اروپا

محصولاتی مثل مواد غذایی باید گواهی‌های سلامت و پزشکی را داشته باشند. داشتن گواهی مبدا برای محصولاتی مانند برخی مواد غذایی که امکان فاسد شدن آن‌ها در طول مسیر وجود دارد، تا در اولویت کالاهای گمرکی قرار بگیرند.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین کلیک کنید.

صادرات به اروپا با شرکت وانیکیس

برای صادرات کشورهای اروپایی، باید از قوانین آن‌ها مطلع شد. این موضوع را در نظر داشته باشید که تجارت با اروپا کار ساده‌ای نیست و ریسک‌پذیر است، پس قبل از شروع بهتر است با قوانین تجارت با اروپا و مراحل آن به صورت کامل آشنا شوید؛ زیرا در غیر این صورت تجارت شما ناموفق بوده، وهیچ راه بازگشتی وجود ندارد.

برای خرید از علی بابا چین کلیک کنید.

اگر قصد صادرات به کشورهای اروپایی را دارید، پیشنهاد ما این است که پروسه صادرات را به یک شرکت بازرگانی وانیکس بسپارید . این شرکت بیش از ۱۰ سال است که در زمینه واردات و صادارت به صورت تخصصی و قانونی فعالیت دارد. تمامی مراحل صادرات و ترخیص را با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می‌رساند.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

79 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست