صادرات برنج با وانیکس

برنج یکی از غلات محبوب مردم جهان است که  توسط آن غذاهای مختلفی طبخ می‌شود. طبیعی است که تاجران تمایل زیادی به صادرات برنج داشته باشند. چرا که از این طریق می‌توانند سود بالایی کسب کنند. در حال حاضر صادرات این محصول برای تاجران از اهمیت بالایی برخوردار است. برای صادرات برنج و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات برنج

برای صادرات برنج و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

در این قسمت از وبلاگ وانیکس قصد داریم در مورد صادرات یکی از پرمصرف‌ترین غلات جهان یعنی صادرات برنج صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

موضوعاتی که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • چگونه صادرات برنج را شروع کنیم؟
  • بهترین کشور‌ها برای صادرات برنج
  • برای صادرات برنج چه مجوز‌هایی لازم است؟
  • مدارک مورد نیاز برای صادرات برنج
  • حداقل سرمایه برای صادرات برنج
  • سود صادرات برنج چقدر است؟
  • برای صادرات برنج چه باید کرد؟
  • واردات کالا از طریق شرکت وانیکس
  • سخن پایانی

چگونه صادرات برنج را شروع کنیم؟

قبل از شروع به صادرات هر محصولی، باید اطلاعات کافی در زمینه آن جمع‌آوری کنید تا در روند این‌کار دچار مشکلی نشوید‌. مراحل صادرات در مورد محصولات مختلف یکسان نیست. آشنایی با مراحل و راه و چاه‌های صادرات به شما کمک می کند تا فروش خوبی از محصول داشته و به سودآوری قابل توجهی برسید.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

چگونه صادرات برنج را شروع کنیم؟
چگونه صادرات برنج را شروع کنیم؟

یکی از چیزهای مهمی که باید  در رابطه با فروش محصول بدانید، اثر مهم بازاریابی در فروش است. شما باید خوب تحقیق کنید تا متوجه شوید نیاز کدام کشور یا کشورها به برنج بیشتر است و آن‌ها  را به عنوان مقصد صادرات در نظر بگیرید. اگر هرگونه سوالی در زمینه صادرات یک محصول خاص برای شما به وجود آمد، می توانید با مشاوران آگاه و خبره شرکت وانیکس تماس بگیرید‌. این مشاوران در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

بهترین کشور‌ها برای  صادرات برنج

از آنجایی که برنج ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار است، مردم سرتاسر جهان طرفدار طعم و عطر بی‌نظیر آن هستند. جالب است بدانید که صادرات برنج ایرانی به ۲۷ کشور مختلف جهان انجام می‌شود. به همین دلیل میتوان گفت برنج ایرانی جزو محصولات محبوب در کشاورزی ایران است که علاوه بر طرفداران داخلی در میان مردم سایر کشورها نیز محبوب است‌. طبق آمار منتشر شده از اول سال ۱۴۰۰ تا به امروز، برنج به ارزش ۲.۳ میلیون دلار به کشور‌های خارجی فرستاده شده است.

برای صادرات به قطر با بهترین قیمت و در کمترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

برای صادرات برنج چه مجوز‌هایی لازم است؟

برای صادرات هر کالایی به مجوز‌های خاصی نیاز است.  ارسال برنج نیاز به مجوز ندارد اما قوانین خاصی برای فرستادن این محصول مهم  به کشور‌های مختلف وجود دارد. هنگامی که برنج برای صادرات وارد گمرک کشور می شود، باید از آن نمونه برداری شود. این کار توسط جهاد کشاورزی و مرکز توسعه و تحقیقات برنج انجام می‌شود.

برای صادرات برنج چه مجوز‌هایی لازم است؟
برای صادرات برنج چه مجوز‌هایی لازم است؟

بعد از اینکه از برنج نمونه برداری شد و نمونه مورد آزمایشات مختلف قرار گرفت، مشخص می‌شود که آیا این محصول ایرانی است یا خیر. برنج ایرانی دارای عطر، طعم و کیفیت بالایی است و قابل قیاس با تولیدات دیگر کشور‌‌ها نیست. اخذ  کارت بازرگانی نیز برای صادرات ضروری است. در صورتی که فاقد این کارت هستید، می‌توانید با پرداخت هزینه آن‌را دریافت کنید.

مدارک مورد نیاز برای صادرات برنج

 یکی از مدارک مهمی که برای صادرات این محصول به خارج از کشور وجود دارد، فاکتور پروفرما است‌. اطلاعات در مورد برنج و ویژگی‌های آن مثل حج کالا، اطلاعات فروشنده، خریدار و موارد دیگر  در این فاکتور قید می‌شود. در صورتی که برای تکمیل  فاکتور پروفرما با مشکل مواجه شدید می توانید از کارشناسان خبره شرکت‌های بازرگانی کمک بگیرید.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

 آن‌ها می توانند راهنمایی لازم را در این مورد انجام دهند و یا حتی فاکتور تکمیل شده را به شما تحویل دهند. توجه به این نکته نیز ضروری است که نباید میان اطلاعات درج شده در فاکتور پروفرما و زمان صادرات  مغایرتی وجود داشته باشد. چون اگر اختلافی بین اطلاعات وجود داشته باشد، در این صورت واردکننده می‌توانند محصول را پس دهد.

حداقل سرمایه برای صادرات برنج

طبیعتاً ارسال برنج به خارج از کشور آن‌هم در حجم بالا نیاز به سرمایه بالایی دارد. نمی‌توان رقم دقیقی برای صادرات برنج مشخص کرد اما شناختن بازار هدف، در نظر گرفتن نیاز‌های کشور‌های مختلف و تحقیق کردن در این زمینه می‌تواند به شما کمک زیادی کند. چرا که شما متوجه این موضوع می‌شوید که مردم کدام کشور به برنج ایرانی علاقه بیشتری دارند و با فرستادن محصول به آن کشور‌ها می‌توانید به درآمد بالایی برسید‌.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

سود صادرات برنج چقدر است

همانطور که در قسمت های بالا اشاره کردیم برنج یکی از محصولاتی است که در سرتاسر دنیا طرفداران خاص خودش را دارد. اگر برنج ایرانی باشد، از طعم بی‌نظیر و عطر بالای آن نمی‌توان گذشت‌. این برنج با کیفیت بالایی که دارد، جزو محبوب‌ترین غذاهای ایرانی محسوب می‌شود.

مردم مختلف سرتاسر جهان نیز برنج را در سبد غذایی خود گنجانده‌اند و ترجیح می‌دهند از آن استفاده کنند. بنابراین با توجه به نیاز جوامع مختلف به برنج، صادرات آن به کشور های مختلف سود‌ بالایی برای تجار به همراه دارد.

سود صادرات برنج چقدر است
سود صادرات برنج چقدر است

همانطور که در قسمت های بالا اشاره کردیم برنج یکی از محصولاتی است که در سرتاسر دنیا طرفداران خاص خودش را دارد. اگر برنج ایرانی باشد، از طعم بی‌نظیر و عطر بالای آن نمی‌توان گذشت‌. این برنج با کیفیت بالایی که دارد، با قیمت بالا به خریداران عرضه می‌شود.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

برای صادرات برنج چه باید کرد

برای صادرات این محصول مهم به سایر کشور‌ها باید به بسته بندی آن توجه ویژه‌ای کرد. چرا که بسته‌بندی اصولی خیلی مهم است و باعث می‌شود محصول شما تا مقصد کیفیت خود را از دست ندهد. بالا بودن کیفیت محصول باعث می‌شود خریدار رضایت کافی را کسب کرده و دفعات بعد، مقدار بیشتری از محصول را به شما سفارش دهد.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین کلیک کنید.

صادرات کالا از طریق شرکت وانیکس

اگر قصد صادرات به کشو‌های مختلف را دارید، می‌توانید از کارشناسان شرکت وانیکس کمک بگیرید. قاعدتا در حال حاضر یکی از  شرکت‌های باتجربه در زمینه واردات و صادرات کالا وانیکس است. اگر جزو کسانی هستید که قصد صادرات یا حتی واردات  کالا از کشور‌های مختلف  را دارید، توصیه ما به شما شرکت وانیکس است‌. همچنین در صورتی که  در این موارد سوالی ذهنتان را درگیر کرد،  می‌توانید یا کارشناسان خبره شرکت وانیکس تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را در اسرع وقت دریافت نمایید‌.

برای خرید از علی بابا چین کلیک کنید.

سخن پایانی

در سال‌های اخیر شاهد رونق صادرات از کشورمان ایران به سایر کشور‌های جهان بوده‌ایم‌. برنج ایرانی در کشور‌های افغانستان، یمن، سومالی، ساحل عاج، آفریقا و موارد دیگر، بازار فروش خوبی دارد. بنابراین برای سودآوری بیشتر برنج ایرانی را به این کشورها صادر می‌کنند. در این مقاله راجع به قوانین مربوط به صادرات یکی از غلات مهم یعنی برنج صحبت کردیم. امیدواریم که اطلاعات مناسبی از این مقاله به دست آورده باشید و برای شما مفید بوده باشد.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

233 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست