همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

ترخیص و واردات از شهر گویگانگ

اطلاعاتی مثل وضعیت کلی این شهر، اوضاع اقتصادی گویگانگ، محصولات و کالاهای تولیدی در این شهر، واردات و صادرات آن، قوانین ترخیص کالا، چگونگی ارسال کالاها از شهر گویگانگ و در نهایت چگونگی ترخیص کالاها از گمرکی ایران بررسی می‌شود. مرور این موارد به ما کمک می‌کند که بتوانیم واردات از گویگانگ چین را بهتر درک کنیم. موضوعی که اگر تاجر یا بازرگان باشید کمک بسیار زیادی به شما در اینکه چه کالایی را از این شهر وارد کنید خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه وانیکس کمپانی شوید.

 

 

شناخت کلی از شهر گویگانگ

شهر گویگانگ یکی از شهرهای استان بائوتو است که حدود ۱۳۵۳ متر از سطح دریا ارتفاع دارد. این شهر به خاطر موقعیت جغرافیایی که دارد دارای آب و هوایی سرد و کوهستانی است. البته همین موضوع و دلایل دیگر باعث شده که این شهر از نظر منابع طبیعی مثل فلزات گوناگون، نیکل، روی، مس و انواع سنگ آهن بسیار غنی باشد. همین موضوع در کنار صنعت بسیار قوی این شهر باعث شده است که شهر گویگانگ یکی از قطب‌های تولید لوازم خانگی، قطعات خودرو و دیگر صنایعی که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت، تبدیل شود.

شناخت کلی از شهر گویگانگ

نبود جنگل‌های انبوه و کوهستانی بودن این شهر باعث شده که تولیدی‌های کوچک ولی بسیار تخصصی در این شهر احداث شود. طوری‌که بازرگانان بسیاری از شهرهای جهان به آنجا سفر کرده و کالاهای مورد نیاز خود را وارد می‌کنند. به همین خاطر واردات از گویگانگ چین بسیار تقاضای بالایی دارد و البته از کشور ما هم به این شهر برای واردات کالا سفرهای اقتصادی زیادی انجام می‌شود. اما چه محصولاتی را می‌توان از این شهر وارد کشور کرد؟

 

 

واردات از گویگانگ چین

همانطور که گفتیم شهر گویگانگ به خاطر داشتن منابع طبیعی متنوع مثل فلزات، روی، مس و نیکل و البته صنعتی پیشرفته توانسته محصولات صنعتی گوناگونی تولید کند. لوازم خانگی گوناگون، قطعات خودرو، قطعات صنعتی اساسی، قطعات لوازم الکتریکی گوناگون و صنعت آی تی، لوازم الکترونیکی و … از جمله کالاهایی است که می‌توان از این شهر وارد کرد.شما می‌توانید با شناخت این کالاها و البته نیازی که دارید کالاهایی که در این شهر تولید می‌شود را خریداری کرده و وارد کشور کنید. حال که در مورد محصولاتی که در این شهر تولید می‌شود توضیح دادیم لازم است مراحل خرید، ترخیص و انتقال کالاها از شهر گویگانگ به ایران را توضیح دهیم.

صادرات به شهر گویگانگ چین

حال که واردات از گویگانگ چین را شناختیم، لازم است که راجع به کالاهایی که می‌توان به گویگانگ چین صادر کرد توضیح دهیم. اگر شما هم در تولید صنایع دستی و محصولاتی که بومی ایران هستند دستی توانا دارید حتما برای صادرات به شهر گویگانگ اقدام کنید. از محصولاتی که می‎‌توانید به این شهر صادر کنید می‌توان به صنایع دستی، گلیم و فرش، مرکبات گوناگون، قالی، عسل، پسته و بادام، زعفران و چای اشاره کرد. این محصولات برای اینکه بتوانند صادر شوند باید در بسته‌بندی‌های مناسب و البته با کیفیت تهیه شوند و با سپردن به دست شرکت‌های صادراتی مثل وانیکس به شهر گویگانگ ارسال شوند.

 

 

ترخیص کالا از گویگانگ چین

از جمله موارد بسیار مهم در امر خرید و واردات از گویگانگ چین می‌توان به ترخیص کالا از این شهر اشاره کرد. برای اینکه بتوان از این شهر کالا خرید و وارد کشور کرد لازم است که به قوانین ترخیص کالا از گمرک این شهر احاطه داشت. برای ترخیص کالا از شهر گویگانگ مهم‌ترین مسئله این است که شما یا فورواردری که از سمت شرکت طرف قرارداد شما که در این شهر قرار دارد با ارائه مدارکی قانونی اقدام به ترخیص کالاها کنید. این مدارک البته هنگام خرید کالاها فراهم می‌شوند که یکی از آنها عبارت است از پیش‌فاکتوری که هنگام خرید کالا به شرکت چینی تحویل داده شده است.

ترخیص کالا از گویگانگ چین

فورواردر از گویگانگ چین

گفتیم که برای ترخیص کالا از چین و انجام واردات از گویگانگ چین لازم است یا خودتان یا رابطی که از سمت شرکت وارداتی طرف قرارداد شما در چین قرار دارد و نامش فورواردر است باید اقدام کنید. اما فورواردر کیست و کارش چیست؟

فورواردر عبارت است از رابطی قانونی که از سمت شرکت وارداتی در شهر گویگانگ قرار دارد و با قوانین و مراحل خرید و ترخیص کالا از این شهر آشنایی کامل دارد و تمام مراحل خرید و ارسال کالا را برای شما انجام می‌دهد. فورواردر از جمله مهم‌ترین اعضای یک شرکت وارداتی است که می‌تواند کارهایی که شما قرار است با سفر به چین برای ترخیص کالا انجام دهید را بر عهده گرفته و انجام دهد.

خرید از گویگانگ چین

یکی از مهم‌ترین اقدامات برای واردات از گویگانگ چین عبارت است از خرید کالا از این شهر. برای خرید کالاهای مورد نیاز خود از شهر گویگانگ لازم است که حتما یک سری اقدامات انجام دهید. از جمله مهم‌ترین این اقدامات می‌توان به تهیه پیش‌فاکتور و ارسال آن به شرکت چینی اشاره کرد. در پیش‌فاکتور تهیه شده توسط شما قیمت کالا، تعداد آن و البته چگونگی پرداخت هزینه درج می‌شود.

این پیش‌فاکتور یا توسط خود شما یا به واسطه فورواردر به دست شرکت چینی رسیده و آن‌ها پس از تایید خرید شما کالاها را به سمت گمرک شهر گویگانگ روانه می‌کنند. در قسمت ترخیص کالا از گمرک توضیح دادیم که برای ترخیص کالا از این شهر چه اقداماتی باید انجام دهید. در واقع مرحله خرید اصلی‌ترین مرحله واردات کالا از شهر گویگانگ محسوب می‌شود.

خرید عمده از گویگانگ چین

به نظر شما چه نوع خریدی بهترین نوع خرید برای انجام واردات از گویگانگ است؟ آیا منطقی است که شما از کالاهای مورد نیاز خود تنها تعداد محدودی وارد کنید؟ مسلما خیر. خرید عمده بهترین نوع خرید از گویگانگ چین است. دلیل آن هم واضح است.

خرید عمده از گویگانگ چین

شما با خرید عمده محصولات مورد نیاز خود هزینه سفر چندباره به این شهر را از روی دوش خود برداشته و همچنین با قیمتی کم‌تر تعداد بیشتری کالا خریداری و وارد کشور می‌کنید. کالاهایی که می‎‌توانید آن‌ها را در بازار با قیمتی بیشتر به فروش برسانید.

کارگو از گویگانگ چین

آخرین مرحله واردات از گویگانگ چین عبارت است از ارسال کالاها به داخل کشور. این مرحله را می‌توان به سه روش انجام داد. ارسال از طریق خطوط ریلی بین‌المللی، ارسال از طریق کشتی باری یا ارسال از طریق هواپیمای باری.

هر کدام از این روش‌ها را کارگو می‎‌نامند که به معنای ارسال اجناس از کشوری به کشور دیگر با استفاده از وسیله باری مثل هواپیمای باری است. در روش کارگو شما می‌توانید بهترین نوع بیمه را برای کالاهای وارداتی خود انتخاب کنید و از بابت امنیت واردات خیالی راحت داشته باشید.

واردات از گویگانگ چین با بازرگانی وانیکس

در قسمت فورواردر و ترخیص کالا از گویگانگ توضیح دادیم که چطور می‌توان با سپردن کارها به یک شرکت واسطه وارداتی تمام مراحل واردات کالا از گویگانگ را با خیالی آسوده و بدون دردسر انجام داد.

واردات از گویگانگ چین با بازرگانی وانیکس

شرکت وانیکس با داشتن رابط‌هایی با تجربه و البته تجربه چندین ساله در امر واردات و صادرات به این شهر و اکثر شهرهای چین، می‌تواند بهترین راهنمای شما در امر واردات کالا از این شهر صنعتی باشد. کافی است برای شروع کار خود یک مشورت ساده با این شرکت کرده و از چندوچون کار با شرکت واسطه وانیکس با خبر گردید.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم هر آنچه لازم است راجع به واردات از گویگانگ چین بدانید را توضیح دهیم. به همین دلیل ابتدا از توصیف اوضاع اقتصادی و جغرافیایی این شهر آغاز کردیم و سپس به سراغ اینکه چه محصولاتی در شهر گویگانگ تولید می‌شود، رفتیم.

 

 

بعد از اینکه مشخص شد چه محصولاتی در این شهر تولید می‌گردد به سراغ توضیح مراحل خرید، ترخیص و ارسال کالاهای تولیدی در این شهر رفتیم و در نهایت کمپانی وانیکس را برای انجام کارهای واردات معرفی کردیم. کمپانی‎‌ای که می‌تواند تمام مراحل گفته شده برای واردات کالای مورد نیازتان از این شهر را به خوبی بر عهده گرفته و به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *