همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

ترخیص و واردات از شهر گویلین چین

به همین دلیل اول باید یک توضیح کلی در مورد مشخصات و شرایط جغرافیایی و اقتصادی آن ارائه دهیم، سپس به سراغ اینکه این شهر چه اجناسی می‌توان وارد کرد یا صادراتش چیست، برویم. بعد از اینکه دریافتیم چه محصولاتی در این شهر تولید و صادر می‌شود به سراغ مراحل واردات از گویلین چین رفته و همه را توضیح می‌دهیم. اگر شما هم علاقه دارید بدانید که این شهر چه صادراتی داشته و ما چه اجناسی را می‌توانیم از آن‌جا به داخل کشور وارد کنیم، حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

 

اطلاعاتی کلی از شهر گویلین چین

گویلین شهری است مرکزی در شمال شرقی منطقه خودمختار گوانگشی ژوانگ کشور چین. این شهر چیزی حدود ۴۹۳۱۱۳۷ نفر جمعیت داشته و مساحتی بالغ بر ۲۷۸۰۹ کیلومتر مربع را شامل می‌شود. ارتفاع آن از سطح دریا ۱۵۳ متر بوده و دارای طبیعتی بی‌نظیر و توریستی است. جنگل‌های انبوه و کوهستان‌های این شهر هر گردشگری که به کشور چین وارد شود را به خود جذب می‌کند.

اطلاعاتی کلی از شهر گویلین چین

به همین دلیل بخش بزرگی از درآمد این شهر به‌خاطر صنعت گردشگری آن است. با این حال تنها گردشگری نیست که برای گویلین درآمدزایی می‌کند. این شهر توانسته با ورود به بخش‌های مختلف صنعتی نیز رشد کرده و تولید ناخالص بالاتر از حد میانگین کشور چین برای خود رقم بزند. از این منظر در جایگاه صدمین شهر صنعتی چین قرار گرفته است. برای اینکه بدانید واردات از گویلین چین شامل چه بخش‌هایی است، در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

واردات از گویلین چین

گفتیم که شهر گویلین دارای منابع درآمد گوناگونی از بخش‌های گردشگری و صنایع مختلف است. اما برای اینکه بهتر بدانید که واردات از گویلین چین شامل چه مواردی است، تعدادی از اصلی‌ترین صنایع و تولیدات این شهر را نام می‌بریم. این شهر در زمینه فرآوری مواد غذایی یکی از شهرهای پیشرو در جهان است. همچنین محصولات غذایی و کشاورزی از جمله گریپ‌فروت، خرمالو، حبوبات و سس فلفل از مواد غذایی اصلی است که در این شهر تولید و به اقصی‌نقاط جهان صادر می‌گردد.از نظر صنعتی شهر گویلین در زمینه ساخت تایر، تجهیزات کشاورزی و مهندسی، تجهیزات الکترونیک، پوشاک و نخ‌ریسی و البته ساخت اتوبوس فعالیت دارد. اگر شما نیز در یکی از این موارد دارای کسب‌و‌کار هستید یا اینکه نیازمند واردات قطعات گوناگون در این حیطه‌های صنعتی هستید حتماً سفر به شهر گویلین و واردات از آن را در اولویت قرار دهید. راستش سفر به این شهر را به‌خاطر اینکه هم صنعتی است و هم توریستی، می‌توان هم فال و هم تماشا در نظر گرفت.

صادرات به شهر گویلین چین

حال که دانستیم چه محصولاتی را می‌توان از طریق واردات از گویلین چین به کشور وارد کرد، بهتر است که از پتانسیل‌های صادرات به این شهر نیز مطلع شویم. از آنجا که این شهر بسیار صنعتی است، به همین دلیل مواد اولیه مورد نیاز خود را از کشورهای بسیار زیادی تهیه می‌کند. عمده کشورهایی که به چین جنس صادر می‌کنند ایالات متحده آمریکا و ژاپن هستند.

صادرات به شهر گویلین چین

 

 

 

با این حال در بازار صادرات به شهر گویلین، کشور ما نیز بی‌نصیب نیست. از جمله محصولاتی که از ایران به شهر گویلین صادر می‌شود می‌توان به سنگ معدن، نمک، گوگرد، قهوه، چای، مواد شیمیایی پایه و انواع پلاستیک اشاره کرد. البته باید بدانید که انجام صادرات به شهر گویلین چین نیازمند کمک یک شرکت بازرگانی با تجربه است. شرکت بازرگانی وانیکس با سابقه زیادی در امر صادرات و واردات از چین می‌تواند صفر تا صد انجام صادرات شما را بر عهده گیرد.

خریده عمده از گویلین چین

از آنجا که هدف از نوشتن این مقاله توضیح واردات از گویلین چین است، در نتیجه لازم است هر آنچه برای انجام این کار نیاز دارید بدانید را توضیح دهیم. مرحله اول برای واردات کالا از شهر گویلین، خرید اجناس مورد نظرتان است. فرضاً شما بخواهید از این شهر تایر ماشین وارد کنید. در این صورت لازم است که اولاً به‌صورت عمده‌ای خرید کنید در ثانی تمام مراحل قانونی خرید تایر از این شهر را دانسته و انجام دهید.

خرید عمده از گویلین چین باعث سود بیشتر شما می‌گردد. چرا که در خرید عمده اجناس با قیمت کمتری نسبت به خرید تک‌فروش به شما فروخته می‌شود؛ اما شما با وارد کردن آن‌ها به بازار می‌توانید قیمت فروش را به‌صورت تک‌فروش و در نتیجه قیمت بیشتری به فروش برسانید. اما سوال اینجاست که برای خرید عمده اجناس از شهر گویلین چین باید حتماً به آنجا سفر کنید؟ و اینکه مراحل خرید کدام است؟

فورواردر از گویلین چین

فورواردر از گویلین چین همان کسی است که کارهای خرید و ارسال اجناس شما را به ایران انجام می‌دهد. شما برای خرید کالاهای خود نیازی ندارید که تا گویلین چین بروید؛ بلکه کافی است که به‌وسیله یک شرکت بازرگانی وارداتی کارهای خود را انجام دهید. یک شرکت بازرگانی وارداتی می‌تواند تمام کارهای واردات کالای شما را توسط یک رابط موجود در کشور چین انجام دهد.

این کارها عبارت است از تهیه یک پیش‌فاکتور که شامل قیمت اجناس، تعداد آن و نحوه پرداخت هزینه خرید اجناس است. بعد از تهیه این پیش‌فاکتور آن را به خریدار چینی ارسال کرده و سپس اجناس را تحویل می‌گیرد. بعد از تحویل اجناس فورواردر آن‌ها را به گمرکی شهر گویلین چین سپرده تا کارهای قانونی آن انجام شود. این کارها شامل بازرسی و بررسی دیگر موارد قانونی آن است. این مرحله آخرین مرحله خرید از مراحل واردات از گویلین چین محسوب می‌شود.

ترخیص کالا از گویلین چین

همان‌طور که گفتیم رابط شرکت بازرگانی که از سوی شما خرید اجناس را انجام می‌دهد، آن‌ها را به گمرکی شهر گویلین می‌سپارد. سپس مرحله ترخیص کالا نیز با شخص فورواردر است. فورواردر با در دست داشتن پیش‌فاکتور و دیگر مجوزات لازم برای ترخیص کالا به گمرک شهر گویلین رفته و با ارائه این مدارک اقدام به ترخیص کالاهای تحویل داده شده به گمرک می‌کند. آشنایی کامل با قوانین گمرکی و تشخیص اینکه چطور می‌توان اجناس را ترخیص کرد، یکی از مهم‌ترین الزامات برای انجام این مرحله است.

ترخیص کالا از گویلین چین

در نهایت رابط شما با پرداخت مبلغی که همان حق گمرکی برای ترخیص اجناس است آن‌ها را ترخیص کرده و به سمت باربری انتقال می‌دهد. نکته اینجاست که یک فورواردر چقدر در این زمینه تجربه دارد. اگر چنانچه رابط شما تجربه کافی داشته باشد، کل مراحل خرید و ترخیص در مدت کوتاهی انجام می‌شود. ترخیص کالا از گویلین چین آخرین مرحله از واردات از گویلین چین است که طبق قوانین گمرکی این شهر انجام می‌شود.

 

 

کارگو از گویلین چین

در نهایت بعد از ترخیص کالا از گمرک شهر گویلین چین، نوبت به انتقال آن‌ها به داخل کشور می‌رسد. راه‌های ورود اجناس خریداری شده از گویلین شامل سه روش می‌شود. یا می‌توان آن‌ها را از راه خشکی فرستاد که عموماً با کامیون یا قطار است و به‌خاطر مسافت زیاد چندان معنی‌دار نخواهد بود. یا اینکه با کشتی باری اجناس انتقال داده می‌شود که در این مورد نیز به‌خاطر مسافت زیاد میان شهر گویلین و ایران چندان راه مناسبی نیست و زمان زیادی طول می‌کشد و یا اینکه از طریق هوایی ارسال می‌شوند که این روش بهترین نوع آن است. در انتقال هوایی اجناس خریداری شده از گویلین چین، از روشی ویژه استفاده می‌شود که کارگو نام دارد.

کارگو نام ارسال اجناس از کشوری به کشور دیگر از طریق هواپیمای غیرمسافربری است. به‌خاطر روابط تجاری خوبی که ایران با کشور چین دارد، اکثر شرکت‌های بازرگانی ایرانی مثل وانیکس با یک یا چند شرکت حمل‌و‌نقل کارگو در گویلین یا هر شهر دیگر چین قرارداد بلندمدت بسته‌اند.

این کار باعث می‌شود که انتقال اجناس خریداری شده از چین به داخل کشور کاری ساده محسوب شده و شرکت‌های بازرگانی آن را به هزینه و زمانی کمتر از حالات دیگر انجام دهند. سپردن کالاهای شما به شرکت‌های هوایی کارگو در گویلین توسط فورواردر انجام شده و نیازی نیست که شما کمترین انرژی صرف این کار کنید.

واردات از گویلین چین با شرکت بازرگانی وانیکس

در طول توضیح مراحل انجام واردات از گویلین چند بار اشاره کردیم که شما می‌توانید کارهای واردات اجناس خود را به یک شرکت بازرگانی وارداتی مثل وانیکس بسپارید. اما دلیل آن چیست؟ اولاً سپردن کارهای واردات به یک شرکت وارداتی با تجربه امری است کاملاً منطقی، چرا که هیچ‌کس خودش به‌تنهایی نمی‌تواند تمام مراحل واردات را به‌تنهایی انجام دهد.

از سویی شرکت وانیکس با داشتن تجربه و دانش فراوان در این زمینه می‌تواند به‌سادگی و با کمترین هزینه ممکن اجناس شما را وارد کشور کند. طی‌کردن مراحلی مثل خرید کالا، ترخیص آن‌ها و البته ارسال به داخل کشور با کمترین دردسر و در کمترین زمان ممکن تخصص این شرکت بازرگانی است.

حرف آخر

در نهایت می‌توان اینگونه نتیجه‌گیری کرد که آنچه در امر واردات از گویلین چین مهم است در مرحله اول شناخت این شهر و اوضاع اقتصادی آن است. این شناخت به ما کمک می‌کند که بدانیم چه اجناسی را می‌توان از این شهر وارد کرد. سپس باید یک شرکت بازرگانی مناسب پیدا کرد تا بتواند تمام مراحل انجام این واردات را به‌خوبی انجام داده و کالاهای خریداری شده شما را به‌سلامت به داخل کشور انتقال دهد.

به همین خاطر در این مقاله از شرکت وانیکس که در این موضوع دارای تجربه فراوان است، نام برده شد. تخصص اصلی این شرکت واردات از شهرهای چینی است و به همین دلیل می‌تواند هر جنسی که از این کشور می‌خواهید وارد کنید را از هر شهری که مد نظرتان است بی‌دردسر وارد کند.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *