همه چیز درباره شهر کایفنگ چین و تجارت در آن

همه چیز درباره شهر کایفنگ چین : یکی از قدیمی ترین تمدن های دنیا در کشور چین شکل گرفته است. که موجب شده این کشور تاریخی عظیم و فرهنگ های متفاوتی داشته باشد. امروزه بسیاری از شهرهای قدیمی به خوبی محافظت می شوند و گردشگران بسیاری از آنها دیدن می کنند. این شهرها باستانی‌ترین شهرهای کشور چین هستند که حتما ارزش یک بار دیدن در طول عمر را دارا می باشند. برای صادرات و واردات از کایفنگ چین با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

شهر کایفنگ

برای صادرات و واردات از کایفنگ چین با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

شهر کایفنگ با ۵ میلیون نفر جمعیت شهر تقریبا بزرگی است که در بستر رود زرد قرار گرفته. همچنین به دلیل سبک های متعدد خطاطی که در این شهر رشد کرده آن را شهر خطاطی سنتی هم نام گذاری کرده اند. شهر کایفنگ صدها سال تاریخ مربوط به گل های داوودی دارد چون یک فستیوال گل بزرگ در ماه های اکتبر و نوامبر (مهر و آبان) خیابان‌های شهر کایفنگ را پر می‌گیرد. شهر کایفنگ از نظر منابع معدنی، منابع آب و منبع غذایی بسیار غنی می‌باشد.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

شهر کایفنگ دارای تنوع بسیاری از صنایع و پایه‌های صنعتی قوی است. شهر کایفنگ به عنوان یکی از ۶ مرکز اصلی تمدن کشور چین باستان شناخته می شود. شهر کایفنگ در دوران باستان مرکز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور چین بود.

برای خرید از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

با مقاله شهر کیفنگ به موضوعات زیر می‌پردازیم:

  • واردات از شهر کایفنگ چین
  • صادرات به شهر کایفنگ چین
  • ترخیص کالا از شهر کایفنگ چین
  • فورواردر از شهر کایفنگ چین
  • خرید عمده از شهر کایفنگ چین
  • کارگو از شر کایفنگ چین

واردات از شهر کایفنگ چین

منطقه اقتصادی و فناوری شهر کایفنگ یک شهر و یا منطقه توسعه یافته در استان هنان است. که در سال ۱۹۹۲ میلادی راه اندازی شد و تحت نام پارک صنعتی و فناوری جدید شهر کایفنگ بود. این مجموعه در ناحیه غرب شهر کایفنگ و نزدیک به شهر باستانی واقع شده است. مساحت در نظر گرفته شده در حدود ۸۲ کیلومتر مربع می‌باشد.

برای خرید از علی بابا چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بعد از ساخت و ساز و توسعه ده ساله، زیربنای منطقه مورد نظر به وسعت ۲۰ کیلومتر مربع که ۱۵ کیلومتر مربع آن به طور صد در صدی ساخته شده است و ۵ کیلومتر باقی مانده در دست احداث است، که شامل شش حوزه بزرگ: صنعت مدرن، قسمت مالی و بیمه، اداری، تجاری می‌باشد. و همچنین خدمات تجاری، فرهنگی و آموزشی، و در نهایت خانه‌های مسکونی. لازم به ذکر است که یک منطقه شهری چند منظوره و مدرن در حال شکل گیری است.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

شهر کایفنگ همچنین مجموعه بسیار مناسبی از اقلام خرید برای مسافران و تجار را دارد. مانند گلدوزی (Bianxiu)، بادبادک های سنتی جنگی و پوسترهای معروف سال نو، همه این‌ها برای سایر مردم دنیا محبوب هستند.

برای واردات ته لنجی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

واردات از شهر کایفنگ چین
واردات از شهر کایفنگ چین

این شهر در دوران باستان صنایع دستی دوزندگی و بافندگی اعم از گلدوزی – روسری و انواع مختلفی از پوشاک را انجام میداده است. امروزه با صنعتی شدن همه چیز تغییر کرده و محصولات تولیدی در این شهر که شامل کالاهای ذکر شده بود هم از آن مستثنا نیست و بیشتر تولید این شهر را در بر می‌گیرد.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بخش اعظم تولیدات این شهر شامل ماشین آلات، داروسازی، مواد شیمیایی خام و فرآورده های شیمیایی، منسوجات و فرآوری محصولات کشاورزی از صنایع ستونی و بسیار مهم در این شهرستان هستند.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

شرکت (China Valves Technology) که دفتر مرکزی آن در شهر کایفنگ قرار دارد، تنها شرکت بورسی در شهر کایفنگ است. این شرکت در حوزه ساخت شیرآلات فلزی و همچنین صنایع برق، نفت، مواد شیمیایی و فلز فعالیت‌های گسترده‌ای دارد.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات به شهر کایفنگ چین

همیشه امر واردات و صادرات در هر کشوری در هم تنیده شده‌اند. از آنجایی که در پارگراف بالا در مورد فعالیت‌ها و واردات محصول از این شهر مواردی را ذکر کردیم باید توجه داشت که تمام این محصولات احتایج به مواد اولیه دارد. اگر این مواد در این کشور باشد آنها احتیاج به واردات ندارند و در غیر این صورت مجبور به تامین مواد اولیه برای تولید محصولات خود دارند. اینجاست که تاجرین و بازرگانان وارد کار می‌شوند و صادرات به شهر کایفنگ را به نفع خود رغم می‌زنند.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بطور مثال آنها برای تامین مواد اولیه تولید شیر‌آلات احتیاج به تهیه فلزات و آلیاژ آنها دارند. یا برای تولیدات انواع پوشاک احتیاج به چرم و یا پشم و پنبه دارند. و همچنین برای تولید مواد شیمیایی احتیاج به مواد اولیه آنها و برای انرژی سوخت‌های فسیلی استفاده می‌کنند.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

ترخیص کالا از شهر کایفنگ چین

این شهر مانند کلیه شهرها و استان‌های کشور چین از قوانین واحد مربوط به سازمان گمرکی خود بهره‌گیری می‌کند. مسافرین و تاجرین باید به صورت صادقانه اطلاعات مربوط به واردات و صادرات خود را به مامورین و مسئولین گمرکی این شهر ارائه بدهند. در غیر این صورت جزاهای سختی در انتظار افراد متخلف می‌باشد.

برای ترخیص کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

فورواردر از شهر کایفنگ چین

شرکت وانیکس با داشتن فورواردر در کشورهای چین – امارات – قطر – عمان – هند می‌تواند خدمات بسیاری را به بازرگانان و تاجرین هم وطن ارائه کند. به این صورت که اگر شما در این شهر یا کشور خریدی انجام دهید و قصد انتقال آن به کشور عزیزمان ایران را داشته باشید شرکت وانیکس به وسیله پرسنل خود در کشور چین و یا هر کشور دیگر کالای شما را به نزدیک‌ترین انبار خود در این کشور منتقل می‌کند. و پس از عقد قرارداد با شرکت وانیکس مراحل حمل و نقل کالای شما در سریع‌ترین زمان ممکن بصورت دریایی و یا هوایی انجام می‌گیرد.

برای فورواردر از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

فورواردر از شهر کایفنگ چین
فورواردر از شهر کایفنگ چین

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

خرید عمده از شهر کایفنگ چین

بدیهی است که تاجرین و یا بازرگانان محترم برای واردات هر کالایی مجبور به سفر به این کشور می‌شوند. بهتر این است که بازرگانان برای پایین اوردن هزینه‌های خود دفعات سفر خود را به این کشورها کم کند و خرید کالای خود را به صورت عمده و به یکباره انجام دهد. شرکت وانیکس حمل و نقل خود را بصورت کارتن و از طریق دریایی و یا هوایی و قانونی به کشور وارد می‌کند.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

کارگو از شر کایفنگ چین

اصطلاح کارگو در هر کشوری متفاوت است. در کشور ایران صرفا به شخصی حقیقی و یا حقوقی مانند یک شرکت حمل و نقلی گفته می‌شود که فقط وظیفه حمل و وارد کردن کالای تاجرین و یا بازرگانان را به کشور به عهده دارد. شرکت وانیکس مفتخر است با ۱۰ سال سابقه بسیار درخشان در امور وارداتی و صادراتی خدمات حمل و نقل را بصورت تضمینی و تحت یک قرارداد قانونی به مشتریان محترم ارائه دهد.

برای کارگو از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

کارگو از شر کایفنگ چین
کارگو از شر کایفنگ چین

همکاری با شرکت وانیکس به این صورت است که پس از تحویل کالای وارداتی و یا صادراتی خود به انبارهای وانیکس واقع در کشورهای چین – هند – امارات – قطر – عمان و عقد قرارداد مراحل حمل و نقل کارای شما استارت می‌خورد. حمل و نقل کالا در وانیکس به دو روش دریایی و هوایی انجام می‌گیرد. تفاوت این دو روش در زمان تحویل و همچنین بهای حمل و نقل کالای شما می باشد. شرکت وانیکس برای اطمینان بیشتر و حسن نیت به مشتری خود یک فقره چک تضمینی به ارزش کالای مورد نظر به مشتری تحویل می‌دهد تا در صورت هرگونه اسیب به کالای حمل و نقلی شما از گرفتن خسارت اطمینان کامل داشته باشند.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

۵/۵ (۱ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

27 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست