ترخیص و واردات از شهر ژیاوزو چین

شهر ژیاوزو تنها ۱۵ کیلومتر از خلیج Qianggang فاصله دارد، جایی که محموله‌های تجاری بزرگ برای بیش از ۴۵۰ بندر در بیش از ۱۳۰ کشور در جهان و منطقه صادرات می‌کنند. تنها ۱۵ کیلومتر از فرودگاه بین المللی جیائودونگ تازه تاسیس شده فاصله دارد. لازم به ذکر است که دولت مرکزی چین از سال ۲۰۱۳ میلادی، در این منطقه ۱۵۰ پروژه کلیدی و عظیم به ارزش ۱۷۵ میلیارد یوان یا معادل (۲۷ میلیارد دلار آمریکا) امضا و اجرا کرده است. همچنین ۷ صنعت اصلی را در این منطقه ایجاد کرده است که شامل تولیدات محصولات هوشمند، زنجیره سرد بیولوژیکی و دارویی، شرکت‌های خدمات خانگی، پزشکی پیشرفته، تدارکات تامین کننده تجاری، تجارت آنلاین و بخش تحقیق و توسعه پیشرفته است.زنجیره های پیشرفته صنعتی به ارزش ۳۰۰ میلیارد یوان به ترتیب بر پایه تولیدات مدرن، خدمات پیشرفته و تجهیزات مدرن حمل و نقل ساخته شدند. این منطقه همچنین به طیف تکمیل شده‌ای از امکانات مدرن از جمله مدارس استاندارد، بیمارستان‌های پیشرفته، هتل‌های متوسط و مجلل، موسسات مدرن تحقیقاتی، مجتمع های تجاری مدرن و استراحتگاه های گردشگری مجهز شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با مقاله شهر ژیاوزو با تیم بازرگانب وانیکس همراه شوید.

 

 

واردات از شهر ژیاوزو چین

شهر ژیاوزو بصورت کلی در زمینه تولیدات قطعات خودرو، آلمینیوم، صنعتی، کشاورزی، محصولات آرایشی، و همچنین محصولات شیمیایی فعالیت‌های زیادی دارد. این شهر بیش از ۴۰ منبع معدنی از جمله زغال سنگ، سنگ آهک و سنگ آهن می‌باشد. ذخایر ثبت شده زغال سنگ در این شهر بیش از ۶۰۰ میلیون تن بر‌اورد شده است. پیش بینی می شود ذخایر سنگ آهک نام برده شده در این شهر بیش از ۱۰ میلیارد تن باشد. منابع سنگ آهن سولفوریک در این شهر حدود ۳۵ میلیون تن است که ۴۱ ٪ از کل استان هنان را به خود اختصاص می‌دهد. این شهر مرکز بسیاری از شرکت‌های صنعتی بزرگ، مانند Jiaozuo Bigger Refractories و Jiaozuo Xin’an Science & Technology می‌باشد. Jiaozuo Bigger Refractories در حوزه تولید محصولات نسوز فعالیت گسترده دارد. همچنین شرکت علم و فناوری Xin’an که در سال ۱۹۹۷ میلادی در بورس اوراق بهادار شنژن عضو شده است، در تولید مواد شیمیایی خام و محصولات شیمیایی تخصص وسیعی را دارد.

واردات از شهر ژیاوزو چین

لازم به ذکر است که در سال ۲۰۱۱ میلادی، شهر ژیاوزو ۹ پروژه با بودجه خارجی را جذب کرد. مقدار سرمایه مستقیم خارجی استفاده شده در این شهر با ۶۹.۱ درصد افزایش (نسبت به سال قبلش) به ۴۸۸ میلیون دلار آمریکا رسید. شرکت GKN از انگلستان، کمپانی Carrefour از کشور فرانسه و کمپانی Wal-Mart از ایالات متحده آمریکا مشاغل و تولیدات زیادی را در این شهر راه اندازی کرده اند.

 

 

صادرات به شهر ژیاوزو چین

همانطور که همیشه گفته‌ایم امر صادرات و واردات در یک کشور به شدت در هم تنیده شده اند. شهری با مشخصات ذکر شده و منابع و نوع تولیداتش حتما احتیاج به تامین منابع مواد اولیه جهت تولیدات خود در این شهر دارد. بطور مثال برای خط تولید قطعات خودرو، کمپانی آن احتیاج به واردات فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی در سطح گسترده دارد. مابقی تولیدات این کمپانی ها هم به همین صورت ‌می‌باشد. هدف قرار دادن یک کمپانی برای یک صادرات پرسود زحمت و هوش بالایی میطلبد. شرکت وانیکس همواره در تلاش است تا در امر صادرات و واردات به بازرگانان محترم خدمات ارزنده و نوینی جهت هموار کردن این راه ارائه دهد.

ترخیص کالا از شهر ژیاوزو چین

شهر ژیاوزو مانند بسیاری از شهرها و استان‌ها در کشور چین از قانون اصلی گمرک چین بهره‌گیری می‌کند. این شهر به دلیل داشتن تولیدات و همچنین تنوع کامل حمل و نقلی ( هوایی – ریلی – دریایی ) نیاز به کنترل شدید گمرکی از طرف مسئوبین مرتبط با این امر می‌باشد. طبق گفته ‌های این سازمان در کشور چین در صورت انجام امور وارداتی و صادراتی خلاف قوانین گمرکی این کشور برخورد شدیدی با مسببین این کار انجام می‌دهند.

ترخیص کالا از شهر ژیاوزو چین

اقتصاد کشور چین بر پایه تولید ناخالصی و صادرات ریخته شده و این موضوع میطلبد که قوانین مالیات بر صادرات برای تشویق تولید کنندگان یا اندک و یا بطور کلی وجود نداشته باشد. اما مانند کشورهای دیگر در امر واردات کنترل‌های فراوانی انجام ‌می‌شود.

 

 

فورواردر از شهر ژیاوزو چین

فورواردر در کشور ایران به آن معنی است که اگر بازرگانان در هر کشوری کالایی را خرید کردند و قصد واردات آن به کشور ایران را داشته اند، شخص و یا شرکتی کالای آنها را در آنجا تحویل و مراحل حمل و نقل آن را هرچه سریع‌تر آغاز کند. شرکت وانیکس مفتخر است این نوید را بدهد که اگر تاجران محترم در هرکجای کشور چین خریدی داشته باشند با راهنمایی آنها کالای آنها را به انبار مورد نظر رسانده و طی یک قرارداد قانونی مراحل حمل و نقل ان به کشور ایران را ترتیب می دهند. شرکت وانیکس نه تنها در کشور چین بلکه در کشورهای هند – امارات – عمان – قطر دارای دفاتر و انبارهای بزرگ می‌باشند. این موضوع باعث می‌شود مشتریان عزیز با اطمینان خاطر هرچه بیشتر امور حمل و نقلی کالای خود را به شرکت وانیکس بسپارد.

خرید عمده از شهر ژیاوزو چین

شرکت وانیکس چه در امور حمل و نقل خرید کالای عمده و کالای خرد به شما مشتریان محترم خدمات ارزنده ارائه می‌دهد. به طور معمول برای کاهش هزینه و صرفه جویی تاجران و بازرگانان محترم سعی دارند با کمتر کردن تعداد سفرهای خود هزینه های بیزینسی خود را کنترل کنند. یکی از روش‌های این کنترل هزینه خرید در تیراژ و یا میزان زیاد می‌باشد که اصطلاحا به آن خرید عمده می‌گویند. این کار باعث می‌شود تاجر محترم مدت زمان بیشتری کالا برای فروش و عرضه در کشور مقصد داشته باشد.

کارگو از شهر ژیاوزو چین

اصطلاح کارگو یک واژه انگلیسی می‌باشد. در حقیقت کارگو به یک تیم و یا شخص و حتی شرکتی گفته می‌شود که وظیفه حمل و نقل کالای خریداری شده توسط بازرگانان و رساندن آن تا مقصد اعلام شده توسط آنها را بر عهده بگیرد. امروزه با پیشرفت امور وارداتی و صادراتی در کشور ایران شرکت‌هایی تحت عنوان حمل و نقل کالاهای وارداتی و صادراتی شکل گرفته تا انجام این کار را برای بازرگانان تسهیل ببخشد.

کارگو از شهر ژیاوزو چین

شرکت وانیکس در راستای همین مسئله با یک دهه سابقه درخشان در امور حمل و نقل کالاهای وارداتی و صادراتی آماده خدمات خور به مشتریان محترم می‌باشد. روش کار در شرکت وانیکس به این صورت است که در مرحله نخست محموله مورد نظر توسط خود بازرگان و یا تامین کننده وی و یا فوروادره خود شرکت وانیکس به انبار ویا دفاتر خود در کشور مبدا سپرده می‌شود. در مرحله بعد با عقد یک قرارداد کاملا قانونی مسئولیت حمل و نقل آن را بر عهده می‌گیرد. شرکت وانیکس برای رفاه حال مشتریان و حسن نیت نسبت به امانت‌داری خود تا تحویل کالا، یک چک تضمینی به ارزش کالای مورد نظر تحویل مشتری می‌دهد. پس از رسیدن بار به محل مورد نظر مشتری و تحویل کالا چک تضمینی از مشتری دریافت می‌شود.

 

 

اگر شما هم قصد واردات و صادرات دارید همین حالا با کارشناسان بخش بازرگانی شرکت وانیکس تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان در جهت حمل و نقل محموله خود مشورت کسب کنید. لازم به ذکر است که اگر بار اولتان است که تصمیم به واردات و یا صادرات گرفته‌اید می‌توانید با شرکت در کلاس های آموزشی در امر واردات و صادرات در شرکت وانیکس شرکت کرده و اولین محموله وارداتی خود را به کمک استادان ما در این مجموعه به سر انجام برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *