همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات از شهر ژانژیانگ چین

واردات از ژانژیانگ چین درطی چند مرحله اساسی انجام می‌گیرد. این مراحل عبارتنداز: خرید محصولات از شهر ژانژیانگ، ترخیص آنها از گمرک این شهر و درنهایت ارسال آنها به ایران. برای اینکه بتوانید واردات پرسودی از شهر ژانژیانگ داشته باشید باید حتما این مراحل را به‌خوبی بررسی کرده و نکات لازم برای انجام درست هرکدام را بشناسید. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این مراحل و نکات کلی مربوط به‌ هرکدام را بررسی کنیم. اگر قصدتان وادرات از شهر ژانژیانگ است، جای درستی آمده‌اید.

 

 

نگاهی کلی به شهر ژانژیانگ چین

ژانژیانگ یکی از شهرهای مرکزی استان گوانگو دونگ کشور چین است. این شهر حدود ۷.۹۵۵ کیلومترمربع مساحت داشته و جمعیتی حدود ۲.۴۲۱.۷۴۸ نفر مطابق با سرشماری سال ۲۰۱۶ درآن سکونت دارند. حدودا ۴ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و به‌خاطر پارک معروفی که درآن واقع شده و به پارک اژدها معروف است، هرساله میزبان تعداد زیادی توریست از سراسر جهان است. آنچه این توریستان ره به شهر ژانژیانگ می‌کشاند البته تنها این پارک نیست بلکه جاذبه‌های گردشگری دیگری نیز در این شهر وجود دارد که باعث شده مرکز توجه بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا باشد. بااینحال توریست گردشگری، تنها توریست‌های این شهر نیستند. بلکه وجود صنایع و تولیداتی عظیم در این شهر باعث شده که بسیاری از بازرگانان از سراسر دنیا برای واردات از ژانژیانگ چین به این شهر سفر کنند.

نگاهی کلی به شهر ژانژیانگ چین

واردات از ژانژیانگ چین

تولیدات و صنایعی که درشهر ژانژیانگ چین وجود دارد آنقدر وسیع‌اند که باعث شده این شهر با بسیاری از کشورهای دنیا ارتباط تجاری و بده بستان داشته باشد. از جمله مهم‌ترین این تولیدات و صنایع می‌توان به این موارد اشاره کرد: تجهیزات فرودگاهی، دستگاه‌های واقعیت افزوده برای آموزس خلبانی، دستگاه‌ها و پهپادهای عکس‌برداری هوایی، تجهیزات حفاظت از جنگل، دستگاه‌ها و مواد سم‌پاشی، انواع چتر نجات و پارچه‌های نسوز، لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع پلاستیک و محصولات تزئینی منزل، ظروف چینی و سرامیکی و البته قطعات خودرو. اگر شما هم قصد واردات از ژانژیانگ چین را دارید باید ازقبل تعیین کنید که هدفتان واردات کدام یک از این محصولات است.

 

 

صادرات به شهر ژانژیانگ چین

شهر ژانژیانگ تنها صادرکننده محصولات به ایران به‌شکل واردات از ژانژیانگ چین نیست بلکه شما می‌توانید از کشور ایران نیز محصولاتی را به این شهر صادر کنید. ازمهم‌ترین این محصولات می‌توان به زعفران، پسته، بادام و گردو، فرش و گلیم، خاویار، ماهی و میگو، ظروف سفالی میناکاری شده، انواع محصولات دستی و تزئنیی، مواد معدنی فرآوری نشده و مواد شیمیایی صنعتی و البته عسل کوهی اشاره کرد. برای اینکه بتوانید این کالاها را ازایران به شهر ژانژیانگ صادر کنید، لازم است درابتدا مراحل واردات کالا از شهر ژانژیانگ را بشناسید و سپس به سراغ صادرات کالا به این شهر بروید. علت آن هم این است که صادرات کالا به شهر ژانژیانگ درست برعکس واردات از این شهر است و شناخت واردات به شما درانجام صادرات کمک می‌کند. درپایان مقاله به این موضوع می‌پردازیم.

خرید از ژانژیانگ چین

مرحله اول واردات از ژانژیانگ چین عبارت است از خرید محصولات موردنظری که نام بردیم از این شهر. برای اینکه بتوانید یکی از کالاهایی که نام بردیم را ازشهر ژانژیانگ خریداری کنید درابتدا لازم است که یک شرکت معتبر فروشنده این کالاها را در شهر ژانژیانگ بیابید. یافتن این شرکت ازطریق اینترنت ممکن است. البته شاید شما درنهایت تعدادی از شرکت‌های مناسب برای خرید کالا را بیابید و ندانید که چگونه باید ازمیان آنها انتخاب کنید. دراینصورت بهترین کار درخواست نمونه کار و مقایسه کیفیت این نمونه‌کارها با یکدیگر است. عموم شرکت‌های چینی برای شما نمونه‌کار و بروشور ارسال می‌کنند. بعد از اینکه توانستید شرکت چینی مناسب خود را پیدا کنید، نوبت به ارسال یک نامه درخواست رسمی خرید که پروفرما نام دارد به این شرکت می‌رسد. در پروفرما شما باشد قیمت خرید محصولات، تعداد آنها، چگونگی پرداخت هزینه کالاها، اطلاعات شرکت خریدار و فروشنده را درج کنید.

 

 

خرید از ژانژیانگ چین

شرکت چینی بعد از دریافت پروفرما اقدام به تهیه کالاهای درخواستی شما کرده و آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهد. دراین مرحله از واردات از ژانژیانگ چین شما باید برای ترخیص کالاها اقدام کنید. اما قبل‌از آنکه مراحل ترخیص کالاها را توضیح دهیم، لازم است که کمی درمورد چگونگی خرید کالا از شهر ژانژیانگ صحبت کنیم.

خرید عمده از ژانژیانگ چین

بهترین نوع خرید برای واردات از ژانژیانگ چین عبارت است از خرید این محصولات بصورت عمده. درخرید عمده کالاها از ژانژیانگ چین شما می‌توانید تعداد زیادی کالا را با قیمتی پایین از شرکت چینی خریداری کرده و سپس آنها را با قیمتی مناسب در بازار ایران به‌فروش برسانید. اختلاف قیمت خرید کالاها در روش خرید عمده و قیمت فروش آنها در بازار ایران، همان سود واردات محصولات از ژانژیانگ چین را برای شما فراهم می‌کند.

 

 

هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود واردات کالاها بیشتر است. همچنین خرید عمده باعث کاهش هزینه‌های خرید  و واردات کالا از ژانژیانگ می‌شود چراکه با یکبار خرید می‌توانید به‌اندازه چندین سفر کالا وارد ایران کنید.

ترخیص کالا از ژانژیانگ چین

همانور که گفتیم مرحله دوم واردات از ژانژیانگ چین عبارت است از ترخیص کالاهای خریداری شده از گمرک این شهر. برای ترخیص این کالاها لازم است که شما یک‌سری مدارک به اداره گمرک چین تحویل دهید.

این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید محصولات خریداری شده. بعد از تحویل این مدارک و البته تکمیل فرم ترخیص کالاها از گمرک ژانژیانگ، باید منتظر بمانید تا بازرسان گمرک کالاهای خریداری شده را بررسی کرده و سپس اگر مشکل قانونی وجود نداشت برگه ترخیص آنها را برای شما صادر کنند تا بتوانید آنها را به ایران بفرستید.

فورواردر از ژانژیانگ چین

البته انجام کارهای واردات از ژانژیانگ چین نیازمند حضور یک شخص که نماینده قانونی شما نیز هست در این شهر است. این فرد که وظیفه دارد کارهای قانونی مربوط‌ به خرید، ترخیص کالا از گمرک شهر ژانژیانگ و ارسال کالاها را انجام دهد، فورواردر می‌نامند. فورواردرها عموما توس شرکت‌های بازرگانی واسطه که کارهای واردات و صادرات افراد را بر عهده می‌گیرند در اختیار شما قرار می‌گیرند.

فورواردر از ژانژیانگ چین

این افراد کارهای واردات کالای شما را انجام می‌دهند تا نیاز نباشد شما برای انجام آنها به کشور چین سفر کنید. پس درواقع واردکننده‌های عملیاتی کالا از شهرژانژیانگ همین فورواردرها هستند. درادامه یکی از بهترین شرکت‌ها که دارای فورواردرهای مناسبی برای واردات کالا است را به‌شما معرفی خواهیم کرد.

کارگو از ژانژیانگ چین

آخرین مرحله واردات از ژانژیانگ چین عبارت است از ارسال کالاهای خریداری شده از این شهر به ایران. روش ارسال کالا از یک کشور به کشور دیگر با استفاده از وسیله حمل‌ونقل باری را کارگو می‌نامند. در کل کارگو سه نوع است:

 

 

کارگو زمینی، کارگو دریایی و کارگو هوایی. شما برحسب شرایط خود می‌توانید یکی از این سه کارگو را برای ارسال کالاهای خریداری شده از ژانژیانگ به ایران انتخاب کنید. عموم تجار ایرانی روش کارگو دریایی را برای این کار انتخاب می‌کنند که هم امن‌تر است و هم ارزان‌تر از مابقی کارگوها.

کارگو از ژانژیانگ چین

واردات از ژانژیانگ چین با شرکت بازرگانی وانیکس

شرکتی که برای واردات از ژانژیانگ چین معرفی می‌کنیم شرکت وانیکس ام دارد. این شرکت دارای ورواردرهایی بسیار باتجربه و البته آگاه بوده و می‌تواند کارهای واردات شما را کمترین زمان و البته با کم‌ترین هزینه ممکن انجام دهد.

کافی است کارهای واردات خود را به این شرکت بسپارید تا به‌سادگی کالاهای موردنیاز شما را از ژانژیانگ چین تهیه کرده و به ایران انتقال دهد. این شرکت بیش از ۱۰ سال سابقه واردات کالاهای مختلف از شهر ژانژیانگ را داشته و از این نظر یکی از بهترین‌ها است.

 

 

حرف آخر

واردات از ژانژیانگ چین یکی از چندین واردات پرسودی است که بازرگانان ایرانی از آن بهره می‌گیرند. همچنین کالاهای مختلفی به این شهر ازجانب ایران صادر می‌شود. بسته به اینکه قصد واردات یا صادرات را به این شهر دارید باید بدانید که کالاهای وارداتی از این شهر در حوزه‌های زیر تولید می‌شود:

تجهیزات فرودگاهی، دستگاه‌های واقعیت افزوده برای آموزس خلبانی، دستگاه‌ها و پهپادهای عکس‌برداری هوایی، تجهیزات حفاظت از جنگل، دستگاه‌ها و مواد سم‌پاشی، انواع چتر نجات و پارچه‌های نسوز، لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع پلاستیک و محصولات تزئینی منزل، ظروف چینی و سرامیکی و البته قطعات خودرو. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات از شهر ژانژیانگ

  • برای واردات از ژانژیانگ چین چه مراحلی باید پشت‌سر گذاشته شود؟

مراحل کلی برای واردات کالا از شهر ژانژیانگ چین عبارتنداز: خرید کالا، ترخیص کالاهای خریداری شده از گمرک ژانژیانگ و ارسال آنها به ایران.

  • مدارک لازم برای ترخیص کالا از گمرک ژانژیانگ کدام است؟

این مدارک عبارتنداز: کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید محصولات.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *