همه چیز درباره شهر ژانژو چین و تجارت در آن

همه چیز درباره شهر ژانژو چین : پایتخت استان هنان در قسمت مرکزی سرزمین چین است. این شهر یکی از شهرهای ملی در چین محسوب می‌شود و از لحاظ سیاسی، اقتصادی، تکنولوژی و آموزشی در مرکز استان هِنان اهمیت زیادی دارد. مهم ترین سیستم های حمل و نقل شهری و برون شهری در کشور چین به شهر ژنگژو تعلق دارد. این شهر جزو یکی از مهم ترین نواحی تقسیمات کشوری در کشور چین محسوب می شود و نقش مهمی در اقتصاد چین بازی می کند. برای صادرات و واردات از ژانژو چین با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

همه چیز درباره شهر ژانژو چین

برای صادرات و واردات از ژانژو چین با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

جمعیت این شهر چیزی حدود ۱۰ میلیون نفر گزارش شده است این شهر به عنوان یکی از مهم ترین نواحی استان هنان به شمار می رود. شهر ژنگژو، یک شهر متمدن ملی است که بسیاری از آثار تاریخی مشهور و تمدن های باستانی این منطقه را در اختیار دارد؛ به همین دلیل این شهر را یکی از هشت شهر پایتختی باستانی متمدن چین به شمار می آورند. از نظر تاریخی، شهر جنگجو چین پایتخت کشور چین به عنوان هزاران سال در ۵ دوره متفاوت انتخاب شده است. در ادامه با مقاله همه چیز درباره شهر ژانژو چین با تیم وانیکس همراه شوید.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در مقاله همه چیز درباره شهر ژانژو چین به موضوعات زیر می‌پردازیم:

  • واردات از ژنگژو چین
  • صادرات به شهر ژنگژو چین
  • ترخیص کالا از ژنگژو چین
  • فورواردر از ژنگژو چین
  • خرید عمده از ژنگژو چین
  • کارگو از ژنگژو چین
  • واردات کالا از ژنگژو چین با شرکت بازرگانی وانیکس

واردات از ژنگژو چین

ژنگژو مرکز اصلی شبکه حمل و نقل ملی چین است که راه آهن ژنگژو را به اروپا و یک فرودگاه بین المللی متصل می کند. ژنگژو یک شهر متمدن ملی و یک شهر تاریخی و فرهنگی مشهور در فهرست ایالتی است. در حال حاضر، ۶ نوع صنعت پیشرو و رقابتی مانند خودرو، تولید انواع تجهیزات، استخراج زغال سنگ و فلز آلومینیوم، تولید انواع مواد غذایی، نساجی و پوشاک و اطلاعات الکترونیکی وجود دارد. تولید آلمینیوم در حدود پنجاه درصد اقتصاد این شهر را شامل می‌شود. به همین منظور کارخانه تولید فلز آلمینیوم در این شهر ساخته شد.

برای خرید از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

واردات از ژنگژو چین
واردات از ژنگژو چین

صادرات به شهر ژنگژو چین

شهر ژنگژو به دلیل فعالیت در امور تولید مواد غذایی و نساجی و همچنین پوشاک برای تامین مواد اولیه تولید این صنایع احتیاج به تامین کننده از یک شهر و یا کشور دیگر دارد. بطور مثال کارخانه های تولید پوشاک و نساجی برای تولید خود احتیاج به محصولات و مواد اولیه پارچه و نخ در نوع ها و مدل های مختلف دارد. یا برای تولید مواد غذایی احتیاج به تامین مواد غذایی پایه از مناطق دیگر را دارد. صادرات به ژنگژو می تواند سود خوبی داشته باشد.

برای خرید از علی بابا چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

ترخیص کالا از ژنگژو چین

شهر ژنگژو یک کولیدور مهم بین المللی برای حمل و نقل زمینی و همچنین هوایی است که به حمل و نقل ریلی میان قاره آسیا و قاره اروپا و تجارت بین المللی حمل و نقل هوایی اختصاص دارد. طبق مصوب قانون گمرک حکومت جمهوری خلق چین، مسافران در هنگام ورود و خروج از این شهر باید در محلی که گمرک در آن مستقر است وارد یا خارج شوند. مسافران باید تحت کنترل کامل گمرک بوده و صادقانه به گمرک اطلاعات دهند.

برای ترخیص کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

ترخیص کالا از ژنگژو چین
ترخیص کالا از ژنگژو چین

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

همه مسافران ورودی و خروجی که وارد شهر ژنگژو یا خارج می شوند، به جز کسانی که طبق مقررات مربوطه از معاینه یا کنترل معاف هستند. و همچنین افراد زیر ۱۶ سال که با بزرگسالان خود سفر می کنند، بایستی اظهارنامه چمدان گمرکی کشور چین برای مسافران خارجی یا گمرک کشور چین را تکمیل کنند. اظهارنامه چمدان برای کلیه مسافران داخلی از این پس فرم اظهارنامه نام گذاری می‌شود و به طور صادقانه به گمرک اطلاعات باری خود را بدهند.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

فورواردر از ژنگژو چین

شرکت وانیکس برای رفاه حال مشتریان و مراجعه کنندگان خود خدمات فورواردری را به نحو احسنت انجام می‌دهند. شرکت وانیکس در شهرهای تجاری معروف در چین دفاتر و انبار دارد. و این انبارها و دفاتر به چند شهر گوانژو-شنزن-نینگبو محدود می‌شود. و شهرهایی مانند ژنگژو در چین دارای انبار نمی‌باشد. از این رو پرسنل محترم شرکت وانیکس بار و کالای مورد نظر شما را از سایر شهرها به نزدیک‌ترین انبار خود میرساند. که قاعدتا بابت این موضوع هزینه‌ای بصورت جداگانه در قرارداد لحاظ می‌شود.

برای فورواردر از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

این آیتم برای بازرگانان و تاجران محترم یک خدمات بسیار کاربردی محسوب می‌شود. و از طرفی بسیاری از شرکت‌ها و اشخاص حقوقی که کار حمل و نقل کالا را انجام می‌دهند توانایی انجام این کار را ندارند و ما به شما پیشنهاد می‌کنیم همین حالا و با خیال راحت کالای خود را با تضمین صد در صدی با خدمات فورواردری به ما بسپارید.

برای واردات ته لنجی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

خرید عمده از ژنگژو چین

طبق صحبت های فوق و دانستن فعالیت‌های شهر ژنگژو و ارائه محصولات خود به بازرگانان شما می‌توانید برای خرید عمده پوشاک و محصولات نساجی و همچنین لوازم الکترونیکی و خودرویی اقدام و حمل و نقل محصولات خود را به شرکت وارداتی و صادراتی وانیکس بسپارید. شرکت وانیکس برای حمل و نقل کالا از کارتن و یا همان جعبه استفاده می‌کند. در نظر داشته باشید که کالاهایی قابل حمل است که در کارتن و جعبه جای بگیرند. پس برای خرید عمده محصولاتی در الویت قرار می‌گیرند که در درون جعبه و کارتن قرار بگیرند.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

کارگو از ژنگژو چین

کارگو به یک شخص حقیقی و یا حقوقی گفته می‌شود که کالای تاجران و بازرگانان را از یک کشور مبدا به یک کشور مقصد بصورت صحیح و سالم برساند. باید بگوییم که کارگو روش حمل کالایی است که در آن یک یا چند نوع کالا به وسیله هواپیماهای غیر مسافربری و تجاری و یا راه‌های زمینی متعدد به نقاط مختلف دیگر فرستاده می‌­شوند. شرکت وانیکس در چهارچوب بیان شده به نوعی کارگو است و کالای مورد نظر شما را با شرایط از قبل تایین شده طی یک قرارداد دو طرفه به مقصد مورد نظر می‌رساند. در کل در هر کشوری تعریف کارگو متفاوت است.

برای کارگو از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

کارگو از ژنگژو چین
کارگو از ژنگژو چین

واردات کالا از ژنگژو چین با شرکت بازرگانی وانیکس

شرکت وانیکس دارای ۱۰ سال سابقه بسیار درخشان در امر واردات و صادرات می‌باشد. از این رو در کشورهای مختلفی دارای انبار و دفتر برای انجام کلیه امور بازرگانی می باشد. شرکت وانیکس در کشورهایی همچون امارات – چین – هند – ترکیه – قطر دارای دفتر و انبار جهت واردات و صادرات می‌باشد. روش کار در این شرکت به این صورت است که بازرگانان محترم بعد از تامین کالای مورد نظر خود در کشور مبدا آنرا به انبار شرکت می‌سپارد و بعد از آن طی یک قرارداد قانونی دو طرفه مسئولیت حمل و نقل کالا را به عهده می‌گیرد. روش حمل در شرکت وانیکس دریایی و یا هوایی صورت می‌گیرد.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بعد از رسیدن بار و انجام کارهای اداری و قانونی آن بار و یا کالای مورد نظر شما را به مقصد نهایی انبار ارسال می‌نماید. شرکت وانیکس برای رقاه حال مشتریان خود با یک شرایط خاص و اطمینان بیشتر به غیر از عقد قرارداد به عنوان ضمانت چکی به ارزش کالای شما تا زمان رسید بار با عنوان امانت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

۵/۵ (۱ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

32 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست