همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

همه چیز درباره شهر بوجوا چین

برای بررسی دقیق واردات از بوجوا چین لازم است ابتدا نگاهی کلی به اوضاع جغرافیایی و اقتصادی این شهر بیندازیم و سپس مراحل واردات کالا از این شهر را بررسی کنیم. این مراحل عبارتست‌از خرید کالا از این شهر، ترخیص کالاهای خریداری شده از گمرک آن و در نهایت ارسال این کالاها از شهر بوجوا به ایران. البته درنهایت مقاله یکی از موفق‌ترین شرکت‌هایی که برای انجام این کار در ایران وجود دارد را هم معرفی می‌کنیم تا بهتر بتوانید مراحل واردات کالا از بوجوا به ایران را بشناسید.

 

 

نگاهی به شهر بوجوا چین

بوجوا یکی از شهرهای مرکزی استان آن هوئی کشور چین است. این شهر حدود ۸.۵۲۲ کیلومتر مربع مساحت دارد و جمعیتی حدود ۴.۸۵۰۳.۶۵۷ نفر در آن زندگی می‌کنند. ارتفاع این شهر از سطح دریا حدود ۳۲ متر بالاتر از سطح دریا است. آب و هوای این شهر نسبتا معتدل بوده و از نظر اوضاع کشاورزی و تهیه مواد غذایی در شرایط خوبی به سر می‌برد.

نگاهی به شهر بوجوا چین

وجود رودهای پرآب در این شهر و بطور کلی استان آن هوئی باعث شده که این شهر از نظر منابع معدنی و کشاورزی در اوضاع خوبی به سر ببرد. با این حال برای واردات از بوجوا چین لازم است علاوه بر شناخت جغرافیایی این شهر، اوضاع اقتصادی آن را هم بررسی کنیم. این اوضاع به ما خواهد گفت که چه کالاهایی را می‌توان از این شهر وارد کرد.

 

 

واردات از بوجوا چین

برای اینکه بدانیم با واردات از بوجوا چین چه کالاهایی می‌توان وارد ایران کرد، لازم است که بدانیم چه کالاهایی در این شهر تولید می‌شود. بطور کلی در شهر بوجوا صنایع عظیمی در ساخت ماشین‌آلات کشاورزی، تولیدات صنعتی در ارتباط با تولیدات مواد غذایی، تراکتور، کمباین، تولیدات قطعات الکتریکی و ماشین‌های صنعتی ابزار دقیق، قطعات لپ‌تاپ و گوشی هوشمند، انواع پوشاک و تولیدات مرتبط با صنعتی نساجی، لوازم آرایشی گوناگون و بسیاری از قطعات و لوازم یدکی خودرو وجود دارد. این صنایع عظیم و تولیدات بزرگ همان کالاهایی را برای ما فراهم می‌کنند که قرار است از طریق واردات به ایران انتقال داده شوند.

صادرات به شهر بوجوا چین

جدای از واردات از بوجوا چین نوع دیگری از ارتباط صنعتی هم میان این شهر و ایران وجود دارد که در آن کالاهایی از ایران به شهر بوجوا صادر می‌گردد. برای همین بد نیست بدانیم که چه کالاهایی از ایران به این شهر صادر می‌گردد. کالاهایی مثل صنایع دستی، انواع مرکبات و مواد غذایی گوناگون، فرش و گلیم، انواع سفال‌های رنگی و میناکاری شده، پسته و زعفران، مواد معدنی پایه و مواد شیمیایی صنعتی، انواع سنگ‌های صنعتی برای زیبایی منازل و کاشی‌های گوناگون از جمله کالاهایی هستند که از ایران به شهر بوجوا صادر می‌گردند.

 

 

خرید از بوجوا چین

اولین مرحله واردات از بوجوا چین عبارتست از خرید کالا از این شهر. برای خرید کالا از شهر بوجوا در اولین قدم لازم است که شرکت فروشنده محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای آن نامه رسمی خرید کالا بفرستید.

خرید از بوجوا چین

این نامه رسمی که پروفرما نام دارد شامل قیمت محصولات، تعداد آنها، وزنی که دارند، اطلاعات شرکت خریدار و فروشنده و نحوه پرداخت هزینه خرید اجناس است. شرکت چینی بعد از دریافت پرفورما آن را بررسی کرده و اگر مورد تایید بود کالاها را به گمرک شهر بوجوا ارسال می‌کند. گمرک این شهر نیز تا زمانی که شما کارهای ترخیص کالا را انجام ندهید این اجناس را به شما تحویل نخواهد داد.

خرید عمده از بوجوا چین

برای خرید اجناس از بوجوا چین باید نوعی از خرید را انتخاب کنید که درآن بیشترین سود عایدتان گردد. به نظرتان کدام نوع خرید این شرایط را دارد؟ خرید عمده همان خریدی است که برای شما بیشترین سود را به همراه دارد. به همین خاطر نظر تمام متخصصان این است که در مرحله خرید واردات از بوجوا جین حتما کالاها را به صورت عمده خریداری کنید.

اما چرا این نوع خرید سود بیشتری برای شما به همراه دارد؟ در خرید عمده اجناس زیادی با قیمتی بسیار کمتر از قیمت عادی بازار خریداری شده ولی در عوض با قیمتی متناسب در بازار ایران به‌فروش می‌رسند. این تفاوت قیمت باعث می‌گردد که خرید عمده کالا از این شهر برای شما سود زیادی به همراه داشته باشد.

ترخیص کالا از بوجوا چین

از بحث خرید کالاها از شهر بوجوا چین که بگذریم، در مرحله بعدی واردات از بوجوا چین لازم است که شما برای ترخیص کالا اقدام کنید. برای ترخیص کالا لازم است که با در دست داشتن مدارکی مثل پروفرما، بارنامه، کارت بازرگانی و دیگر مدارک هویتی به اداره گمرک شهر چین رفته و برگه ترخیص کالا را تکمیل کنید.

تکمیل این برگه به معنای درخواست ترخیص کالا و پرداخت حق گمرکی برای ارسال این اجناس از شهر بوجوا به ایران است. گمرک این شهر بعد از بررسی کالاهای شما و تایید درخواست، برای شما برگه ترخیص صادر کرده و شما خواهید توانست اجناس را تحویل گرفته و برای ارسال به ایران آماده کنید.

فورواردر از بوجوا چین

برای انجام مراحل خرید، ترخیص کالا و ارسال آنها از شهر بوجوا به ایران، اشخاصی وجود دارند به نام فورواردر که می‌توانند تمام کارها را بدون اینکه نیاز باشد به این شهر سفر کنید انجام دهند. این افراد زیر نظر شرکت‌های بازرگانی واسطه کارها را انجام داده و در واقع به خاطر تجربه بالایی که در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهند انجام کارهای واردات از بوجوا چین را ساده کرده و شما به عنوان مشتری خواهید توانست تمام مراحل را به‌سادگی انجام دهید.

فورواردر از بوجوا چین

فوروادرها عموما افرادی هستند که مدت زیادی در شهر بوجوا زندگی کرده و با پیچ و خم‌های قانونی واردات کالا از این شهر آشنایی دارند. در انتهای مقاله یکی از شرکت‌های بازرگانی که بهترین فوروادرها را در اختیار شما قرار می‌دهد معرفی خواهیم کرد تا بهتر بتوانید از این امکان بهره گیرید.

کارگو از بوجوا چین

برای ارسال کالا از شهر بوجوا چین به ایران سه راه کلی وجود دارد. ارسال اجناس بطور کلی آخرین مرحله واردات از بوجوا چین محسوب می‌شود و بعد از انجام آن شما خواهید توانست کالاهای وارداتی را به بازار ایران وارد کنید. این سه راه عبارتند از کارگو دریایی، کارگو زمینی و کارگو هوایی. اما منظور از کارگو چیست؟

 

 

هر نوع ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر با استفاده از وسیله حمل‌ونقل باری را کارگو می‌نامند. پس کارگو دریایی که البته متداول‌ترین روش انتقال اجناس از شهر بوجوا به ایران است عبارتست‌از ارسال کالاها با کشتی باری. کارگو امن‌ترین و البته کم‌هزینه‌ترین روش انتقال اجناس از کشوری به کشور دیگر است.

واردات از بوجوا چین با شرکت وانیکس

واردات از بوجوا چین با استفاده از شرکت وانیکس همان روشی است که گفتیم که در پایان مقاله برای واردات کالا از این شهر به ایران با کم‌ترین هزینه و البته بدون دردسر معرفی خواهیم کرد. این شرکت قادر است تمام کارهای واردات کالا  از شهر بوجوا را برای شما با هزینه اندک و البته بدون مشکل خاصی انجام دهد. همچنین صادرات کالا از ایران به بوجوا از دیگر خدماتی است که این شرکت قادر به انجام آن است. کافی است کارهای خود ار به این شرکت بسپارید و با خیالی راحت منتظر دریافت اجناس در منزل خود باشید.

حرف آخر

چه چیزی باعث می‌شود که بازرگانان ایرانی به فکر واردات از بوجوا چین باشند؟ عموما صنایع عظیمی که در این شهر وجود دارد باعث شده که تجار ایرانی برای تهیه کالاهای مورد نیاز خود واردات از این شهر را انتخاب کنند.

صنایعی مثل صنعت قطعات خودرو، تولیدات ماشین‌آلات کشاورزی، تولید قطعات گوشی هوشمند و لپ‌تاپ، تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و البته قطعات الکترونیکی در این شهر بسیار سابقه دارد. به همین خاطر برای تهیه این کالاها بازرگانان از ایران به شهر بوجوا سفر کرده و کالاهای نام برده را وارد کشور می‌کنند. اگر شما هم قصد واردات این کالاها را دارید حتما شهر بوجوا را به‌عنوان مقصد تجاری خود انتخاب کنید.

سوالات متداول درباره شهر بوجوا

  • برای واردات از بوجوا چین چه مراحلی باید پشت سر گذاشته شود؟

به طور کلی برای واردات کالا از شهر بوجوا به ایران باید مراحل خرید، ترخیص و انتقال کالا پشت سر گذاشته شود.

  • متداول‌ترین روش انتقال اجناس از بوجوا چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش انتقال اجناس از شهر بوجوا به ایران عبارت است از روش انتقال دریایی که همان کارگو دریایی نام دارد.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *