ترخیص و واردات از شهر آنیانگ چین

این موضوع که واردات از شهر آنیانگ چین چیست، به ما کمک می‌کند تا بهتر شهرهایی که می‌توان از آن‌ها واردات انجام داد را بشناسیم. اگر شما هم به این موضوع علاقه‌مندید که شهر آنیانگ چگونه شهری است و البته مهم‌ترین محصولاتی که می‌توان از آن وارد کرد کدام است حتماً تا پایان مقاله با ما همراه باشید. چرا که قرار است نکات جالبی گفته شود.

مشخصات کلی شهر آنیانگ

شهر آنیانگ واقع در استان هنان چین، جزو شهرهای مرکزی جمهوری خلق چین محسوب می‌شود. مساحت این شهر ۷۳۵۵ کیلومتر مربع بوده و طبق سرشماری سال ۲۰۱۶ حدود ۵۱۷۲۸۳۴ نفر جمعیت دارد. ارتفاع آن از سطح دریا ۶۹ متر است و دارای تراکم جمعیت بالایی است.

 

 

این شهر از شمال با شهر هنان، از شرق با پویانگ، از غرب با شانجی و از جنوب با ژین ژیانگ همسایه است. شاید برایتان جالب باشد که این شهر سابقه ۲۰۰۰ساله در تمدن چین داشته و زمانی پایتخت امپراطوری ژوانگجو افسانه‌ای بوده است. از نظر جغرافیایی و آب‌وهوا این شهر دارای هر ۴ فصل است.

مشخصات کلی شهر آنیانگ

واردات از آنیانگ چین

شهر آنیانگ چین با جادادن ۶۰ شرکت خارجی شامل سرمایه‌گذاری مشترک، شرکت‌های تعاونی و شرکت‌های کاملاً خارجی دارای اوضاع اقتصادی مناسبی است. عمده محصولاتی که در این شرکت تولید شده و به باقی دنیا صادر می‌شود در حیطه تکنولوژی و محصولات زراعی است.با وجود این شرکت‌های خارجی و البته شرکای بین‌المللی موجود در شهر آنیانگ چین، اوضاع واردات از آنیانگ چین بسیار مناسب بوده و هر ساله تعداد بسیار زیادی از تجار و بازرگانان از سراسر دنیا به این شهر روانه می‌شوند تا محصولات تکنولوژیک موردنیاز خود از لوازم‌خانگی تا قطعات خودرو را خریداری کنند. همچنین این شهر یکی از مقاصد محبوب بازرگانان ایرانی است. چرا که قطعات اساسی برای مونتاژ تکنولوژی‌های گوناگون مثل خودرو و گوشی را می‌توان از این شهر وارد کرد. محصولاتی که برای شرکت‌های ایرانی بسیار اساسی محسوب می‌شوند.

 

 

صادرات به آنیانگ چین

از آن جا که شهر آنیانگ از نظر اقتصادی اوضاع خوبی دارد، طبیعی است که برای تأمین بخشی از مواد اولیه خود نیازمند واردات باشد. به همین دلیل می‌توان با صادرات مواد اولیه مثل سنگ‌آهن و یا آهک و دیگر مواد معدنی، سود خوبی از صادرات به این شهر به دست آورد. از جمله شرکت‌های ایرانی که می‌تواند به شما در صادرات به این شهر پیشرفته کمک کند، کمپانی وانیکس است.

صادرات به آنیانگ چین
صادرات به آنیانگ چین

اگر مشغول تولید یا استخراج مواد اولیه صنعتی و معدنی هستید، می‌توانید از این موقعیت استفاده کرده و محصولات خود را به شهر آنیانگ صادر کنید. اما در حالت کلی حجم واردات از آنیانگ چین بیشتر از حجم صادرات به این شهر است. به همین خاطر اوضاع اقتصادی این شهر در حالت کلی بسیار مناسب است.

 

 

ترخیص کالا از آنیانگ چین

فرش کنید بخواهید از شهر آنیانگ چین یک سری محصولات وارد کنید یا اینکه محصولاتی را به این شهر صادر کنید. یکی از مهمترین اقداماتی در انجام این عملیات، البته بعد از خرید یا فروش محصولات به طرف قرارداد چینی، ترخیص کالا از گمرکی شهر آنیانگ است. در واقع شما باید با ارائه پیش‌فاکتور و دیگر مدارک مورد نیاز به گمرک شهر آنیانگ چین رفته و کالاهای خریداری شده یا صادر شده به آنجا را ترخیص کنید.

این ترخیص کالا بر اساس مقرراتی که در گمرکی این شهر تعریف شده انجام می‌شود. همچنین باید مبلغی برای ترخیص پرداخت شود که به نام حق گمرکی شناخته می‌شود. این مبلغ بسته به اجناس وارداتی از شهر آنیانگ چین یا صادر شده به آنجا متفاوت است. البته توصیه می‌شود که این کار به یک شرکت وارداتی صادراتی باتجربه در این امر سپرده شود.

خرید عمده از آنیانگ چین

اگر جزو واردکنندگان کالا از آنیانگ چین هستید و البته به دنبال دستیابی به سود خوبی از این کار، بهترین روش خرید، خرید عمده محصولات از آنیانگ چین است. این موضوع ربطی به اینکه می‌خواهید از کجا خرید کنید یا چه چیزی بخرید، ندارد.

همیشه قیمت عمده‌ای محصولات ارزان‌تر از قیمت تکی آن‌هاست و از طرفی شما با خرید عمده می‌توانید با سودی که روی فروش تکی هر جنس به دست می‌آورید، در نهایت سود خوبی کنید. به همین دلیل است که خرید عمده‌ای سودآورترین روش برای واردات از آنیانگ چین است. بااین‌حال لازم است که برای خرید عمده مبلغ مناسبی کنار بگذارید؛ اما بعد از فروش محصولات متوجه سودآور بودن این نوع خرید خواهید شد.

فورواردر از آنیانگ چین

اگر جزو واردکنندگان محصولات از شهر آنیانگ چین باشید، لازم است که حتماً در آنیانگ یک فورواردر داشته باشید. در واقع یکی از مهم‌ترین مراحل واردات از آنیانگ چین وجود یک رابط قانونی در این شهر است که بتواند اجناس خریداری شده شما را به‌اصطلاح فوروارد کند. این رابط وظیفه دارد که بعد از ترخیص‌کردن اجناس، آن‌ها را به یک شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی سپرده و روانه ایران کند.

فورواردر از آنیانگ چین

عموماً مسئله وجود فورواردر از آنیانگ چین موضوعی است که به‌وسیله شرکت‌های وارداتی حل می‌شود. چرا که نیاز است این رابط قانونی تجربه زیادی در امر فوروارد کردن محصولات داشته و بتواند به خاطر آشنایی که با قوانین گمرکی این شهر دارد به‌سادگی اجناس را ترخیص و ارسال کند. اگر خود شما بتوانید نقش فوروارد را هم بازی کنید که بسیار عالی است، وگرنه باید حتماً این کار را به‌واسطه‌گری یک کمپانی وارداتی صادراتی انجام دهید که البته پیشنهاد ما برای این کار کمپانی وانیکس است. شرکتی که تجربه زیادی در این امر داشته و می‌تواند کار واردات اجناس شما را به‌سادگی پیش ببرد.

کارگو از آنیانگ چین

مرحله بعدی برای واردات از آنیانگ چین این است که اجناس خریداری شده از آنیانگ به مقصد ایران ارسال شوند. در حالت کلی سه روش برای ارسال اجناس از شهر آنیانگ به ایران وجود دارد. اولین راه از طریق سفر هوایی است. دومین راه سفر دریایی بوده و سومین راه از طریق خشکی است. منطقی است که روش خشکی چندان جواب‌گو نیست، چرا که مسافتی بسیار طولانی با سرعت کم باید طی شود. از طریق دریا نیز تا حد زیادی مرسوم است؛ اما پیشنهاد ما این است که از کارگو از آنیانگ چین استفاده کنید.

کارگو نام یک روش انتقال اجناس از کشورهای خارجی به داخل ایران است. در این روش از هواپیمای غیرمسافربری برای انتقال اجناس استفاده می‌شود.

شرکت‌های وارداتی با شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی یک سری قراردادهای دائم می‌بندند و آن‌ها نیز اجناس خریداری شده توسط این شرکت‌ها را از طریق کارگو به داخل ایران ارسال می‌کنند. کارگو مرسوم‌ترین روش برای انتقال اجناس از شهر آنیانگ چین به داخل ایران و انجام واردات از آنیانگ چین است که امروزه توسط بسیاری از واردکنندگان انجام می‌شود.

واردات از آنیانگ چین با شرکت بازرگانی وانیکس

آیا اجناس یا قطعات تکنولوژیکی که می‌خواهید به ایران وارد کنید را انتخاب کرده‌اید؟ اگر این انتخاب را انجام داده‌اید نوبت به بستن قرارداد با یک کمپانی وارداتی رسیده می‌رسد. کمپانی‌ای که بتواند تمام مراحل مورد نیاز برای واردات از آنیانگ چین را برای شما به‌سادگی انجام دهد. پیشنهاد ما به شما این است که با شرکت بازرگانی وانیکس ارتباط برقرار کرده و شرایط خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

 

 

این شرکت با داشتن تجربه فراوان در امر واردات از شهرهای مختلف چین، می‌تواند به‌سادگی اجناس مورد نیاز شما را از شرکت‌های موجود در آنیانگ خریداری کرده و به داخل کشور انتقال دهد. کمپانی وانیکس با داشتن فورواردر در داخل آنیانگ، مسئله خرید و ترخیص کالا در این شهر را به‌سادگی حل می‌کند.

واردات از آنیانگ چین با شرکت بازرگانی وانیکس

همچنین این شرکت بازرگانی به‌خاطر قراردادهایی که با کمپانی‌های بین‌المللی حمل‌ونقل بسته، می‌تواند به‌سادگی با کارگو در چین اجناس شما را به داخل کشور انتقال دهد. در نهایت که اجناس به گمرکی ایران تحویل داده شد، باز هم وانیکس می‌‎تواند کارهای ترخیص اجناس از گمرک که خودش مراحل جداگانه‌ای دارد را هم انجام دهد.

حرف آخر

شناخت شهرهای مختلف چین که بزرگ‌ترین مقصد تجاری بازرگانان ایرانی است، به امر واردات کالا کمک بسیاری می‌کند. حال که این مقاله تمام شده است، می‌توانید یکی از این شهرها و محصولاتی که می‌توان از آن وارد کرد، یعنی شهر آنیانگ را بهتر بشناسید.

 

 

برای واردات از آنیانگ چین لازم است که حتماً در این شهر یک فورواردر داشته باشید که خرید کالا را برای شما انجام داده، سپس آن‌ها را از گمرکی چین ترخیص کرده و در نهایت با استفاده از کارگو در چین به سمت ایران بفرستد. واگذاری تمام این کارها به یک شرکت بازرگانی وارداتی که در این امر تجربه کافی داشته باشد، بهترین راه برای وارد کردن کالا از شهر آنیانگ است که البته پیشنهاد ما استفاده از کمپانی وانیکس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *