سرمایه گذاری با پول کم

اما برای داشتن سرمایه گذاری با پول کم چکار باید کرد؟ در ادامه در مرحله اول سرمایه‌گذاری را تعریف می‌کنیم. سپس اینکه اصلا منظور از سرمایه‌گذاری با پول اندک چیست را با بررسی بازارهای مختلف بررسی کرده و بعد به سراغ این خواهیم رفت که روی چه بازاری می‌توان با سرمایه اندک سرمایه‌گذاری مناسب داشت. اگر شما هم علاقه دارید این موضوع جذاب را بررسی کنید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

 

سرمایه گذاری چیست

ما انسان‌ها نسبت به دیگر موجودات اطراف خود درکی متفاوت از زمان داریم. ما می‌دانیم که اگر از الان برای آینده خود برنامه‌ریزی نکنیم، در آینده خطر نابودی‌مان در مسائل مالی و به طور کلی همه ابعاد زندگی بیشتر خواهد شد. برای همین است که چیزی به نام سرمایه‌گذاری در میان ما رواج دارد. ما از سرمایه‌ای که امروز آن را کنار گذاشته‌ایم جهت خرید کالایی که به احتمال زیاد در آینده افزایش ارزش خواهد داشت استفاده می‌کنیم تا بتوانیم سرمایه خود را بیشتر کنیم. این عملیات سرمایه‌گذاری نام دارد و مشابه آن در میان دیگر موجودات در هیچ ابعادی مشاهده نمی‌شود. برای مثال تابه‌حال کسی ندیده که یک گربه هرروز زمانی مشخص از وقتش را به تقویت مهارت‌هایش در شکار اختصاص دهد تا بتواند در آینده شکارگر بهتری شود.

سرمایه گذاری چیست

با این حال همه ما گمان می‌کنیم که برای سرمایه‌گذاری باید حتما سرمایه‌ای کلان داشته باشیم. در واقع هرگاه نام سرمایه‌گذاری به میان می‌آید رقم‌هایی بسیار زیاد در ذهن ما نقش می‌بندد. این درحالیست‌که امکان سرمایه گذاری با پول کم هم وجود دارد. چیزی که قرار است در ادامه مقاله آن را بررسی کنیم. اما قبل از اینکه به این نوع سرمایه‌گذاری بپردازیم لازم است که در ابتدا با انواع سرمایه‌گذاری آشنا شویم و سپس به سراغ موضوع مورد نظر برویم.

 

 

انواع سرمایه گذاری

به‌نظر شما سرمایه گذاری با پول کم شامل چه بازارهایی می‌شود؟ برای اینکه بتوان با پولی کم سرمایه‌گذاری مطمئن داشت لازم است بازارها را یک طبقه‌بندی اولیه کنیم. اولین بازاری که به ذهن ما می‌رسد بازار خانه و زمین است. این بازار را نمی‌توان یک بازار مناسب برای سرمایه‌گذاری با پول اندک به‌حساب آورد. حتما از قیمت خانه و زمین خبر دارید پس توضیح بیشتر جایز نیست. بازار دومی که به ذهن ما می‌آید سرمایه‌گذاری روی بازار خودرو است. بازار خودرو تا همین چند سال پیش جزو بازارهای با سرمایه گذاری مبلغ پایین به حساب می‌آمد، اما امروزه نمی‌توان روی این بازار با سرمایه اندک سرمایه‌گذاری انجام داد.

با این حساب تنها بازارهایی که باقی می‌ماند، بازار طلا و ارز است. با سرمایه‌های اندک روی بازار طلا و ارز می‌توان سرمایه‌گذاری کرد. مثلا با ۳۰ میلیون می‌توان روی خرید طلا و ارز سرمایه‌گذاری کرد. اما آیا این نوع سرمایه‌گذاری را می‌توان یک سرمایه‌گذاری مناسب هم دانست؟تلاطم زیاد بازار طلا و ارز و البته کم‌سود بودن این دو بازار در طول زمانی نسبتا بلند، باعث می‌شود که نتوان این دو بازار را مناسب برای سرمایه گذاری با پول کم دانست. به همین دلیل پیشنهاد ما بازاری است که هم امکان سرمایه‌گذاری با مبلغ اندک روی آن ممکن باشد و هم در مدتی کوتاه سود مناسبی برای ما به همراه داشته باشد.

 

 

سرمایه گذاری با پول کم با شرکت وانیکس

شرکت وانیکس امکان سرمایه گذاری با پول کم را برای همه فراهم کرده است. مبالغی مثل ۳۰، ۴۰ و ۵۰ میلیون تومان که برای سرمایه‌گذاری‌های پرسود چندان مبالغ زیادی محسوب نمی‌شوند، در سرمایه‌گذاری روی واردات و صادرات با شرکت وانیکس پرسود محسوب می‌شوند.

چرا که در سرمایه‌گذاری با شرکت وانیکس شما روی واردات کالاهای مختلفی مثل لوازم آرایشی و بهداشتی، گوشی هوشمند و لوازم گوناگون خانگی سرمایه‌گذاری می‌کنید که فروش آنها در بازار تضمینی است.

از سویی این فروش در مدت زمانی بسیار کوتاه انجام شده و سوددهی زیادی برای شما خواهد داشت. چراکه خرید اجناس از چین بسیار ارزان است و با قیمتی مناسب در بازار ایران به فروش می‌رسند. این اختلاف قیمت است که سود شما را تضمین می‌کند و البته با سرمایه اندک هم قابل انجام است. اما چگونه با هر کدام از مبالغ ۳۰، ۴۰ و ۵۰ میلیون می‌توان روی واردات و البته صادرات کالا به چین سرمایه‌گذاری کرد؟ سرمایه گذاری با پول کم را در ادامه برای هرکدام از این مبالغ بررسی می‌کنیم.

سرمایه گذاری با پول کم با شرکت وانیکس

واردات با وانیکس با ۳۰ میلیون

شما با داشتن ۳۰ میلیون که سرمایه‌ای اندک در بازار محسوب می‌شود هم می‌توانید در واردات کالا با شرکت وانیکس سرمایه‌گذاری کنید. با ۳۰ میلیون می‌توان سرمایه گذاری با پول کم پرسودی داشت، به شرط آنکه آن را روی خرید عمده اجناس مثل لوازم آرایشی بهداشتی و لوازم جانبی موبایل اختصاص دهید. این نوع سرمایه‌گذاری با اینکه با مبلغ اندکی انجام می‌شود، اما سود زیادی برای شما به همراه خواهد داشت.

 

 

واردات با وانیکس با ۴۰ میلیون

دومین مبلغ سرمایه‌گذاری با وانیکس که جزو سرمایه گذاری با پول کم محسوب می‌شود ۴۰ میلیون است. با ۴۰ میلیون تومان سرمایه نیز در زمینه واردات کالاهای عمده از چین توسط شرکت وانیکس انجام می‌شود.

در این سطح از سرمایه‌گذاری نیز شما خواهید توانست روی واردات کالاهایی مثل قطعات خودرو، لوازم یدکی و لوازم آشپزخانه سرمایه‌گذاری کنید و سود مناسبی به دست آورید. نکته جالب اینجاست که شما در هیچ کدام از مراحل واردات کالا با ۴۰ میلیون عملا کاری انجام نمی‌دهید و تنها سرمایه‌گذار خواهید بود.

واردات با وانیکس با ۵۰ میلیون

مبلغ سومی که برای سرمایه گذاری با پول کم برای شما توسط شرکت وانیکس ممکن شده، ۵۰ میلیون تومان است. این مبلغ  برای واردات کالاهایی مثل قطعات خودرو، لوازم صوتی تصویری و قطعات صنعتی مناسب است. کافیست که سرمایه خود را به شرکت وانیکس بسپارید و سود مناسبی را در زمانی کوتاه به دست آورید. این مبلغ نیز با اینکه اندک محسوب می‌شود اما سود مناسبی برای شما به همراه خواهد آورد.

واردات با وانیکس با 50 میلیون

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم سرمایه گذاری با پول کم را توضیح داده و سپس با بررسی انواع آن نشان دهیم که چه بازارهایی مناسب هستند. بررسی ما از بازار ملک و زمین شروع شد و در نهایت دریافتیم که بهترین نوع سرمایه‌گذاری با مبلغ اندک، سرمایه‌گذاری روی واردات کالا از کشور چین است. البته اینکه چگونه این کار انجام می‌شود را باید با مشورت از شرکت وانیکس دریابید. به همین دلیل است که در این مقاله این شرکت را برای انجام سرمایه‌گذاری با پول اندک معرفی کردیم.

 

 

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری با پول کم

  1. آیا سرمایه گذاری با پول کم ممکن است؟

بله بازارهایی مثل واردات از چین، بازار طلا و ارز ازجمله بازارهایی هستند که می‌توان با مبلغ کم روی آنها سرمایه‌گذاری کرد.

  1. چگونه می‌توان با ۳۰ میلیون سرمایه‌گذاری کرد؟

با سپردن سرمایه خود به شرکت وانیکس، حتی اگر مبلغ آن ۳۰ میلیون تومان هم باشد می‌توانید روی واردات کالا از چین به ایران سرمایه‌گذاری کنید.

  1. برای واردات با ۵۰ میلیون تومان از چین باید چکار کرد؟

برای واردات کالا با ۵۰ میلیون کافی است که شما سرمایه خود را به شرکت وانیکس بسپارید تا بتواند برای واردات کالا از آن استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *