برای خرید عمده لباس از چین چه کارهایی باید انجام دهیم؟

بیشتر صنایع جهانی به شدت به واردات متکی هستند و صنعت مد نیز از این روند جدا نیست. جابجایی مواد خام بین کشورها و برون‌سپاری نیروی کار بخشی از مدل کسب و کار بسیاری از شرکت‌های مد و پوشاک است. از آنجایی که مد یک صنعت خلاق و در حال تحول است، واردات مزایایی فراتر از منافع مالی ملموس دارد. چین، بزرگ‌ترین کشور تامین‌کننده محصول و شریک تجاری ایران، یکی از کشورهایی است که شرایط واردات لباس را به همه کشورها فراهم کرده است. از آنجایی هم که لباس از لوازم ضروری هر فردی است، خرید عمده لباس از چین می‌تواند یک تجارت سودآور باشد. تقاضا برای لباس در همه بازارها وجود دارد. به ویژه زمانی که لباس وارداتی از بهترین مواد باشد و به خوبی بتواند نظر مشتریان را جلب کند.

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

خرید عمده لباس از چین

برای خرید عمده لباس از چین و واردات بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

در ادامه توضیحات بیشتری درباره خرید عمده پوشاک از چین ارائه می‌دهیم تا کسانی که قرار است برای نخستین بار واردات در حوزه مد را تجربه کنند، اطلاعات بیشتری به دست آورند.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

مزایای خرید عمده لباس از چین چیست؟

واردات یا خرید عمده لباس از کشور چین می‌تواند مزایای بسیاری را نصیب افراد مشغول در این حوزه کند. معمولا افرادی که خود یک فروشگاه لباس دارند یا به عنوان واسطه برای دارندگان چنین مشاغلی کالا وارد می‌کنند، به خرید عمده روی می‌آورند. در ادامه به این می‌پردازیم که  کشور چین چه مزیت‌هایی دارد که برای خرید عمده لباس مناسب است؟

مزایای خرید عمده لباس از چین
مزایای خرید عمده لباس از چین

کاهش هزینه‌های تامین

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های خرید عمده لباس از چین برای دارندگان کسب و کارهای مرتبط با این حوزه، کاهش هزینه‌ها است. صنعت مد همواره در حال پیشرفت است و بسیاری برای داشتن ظاهر زیبا به دنبال جدیدترین لباس‌ها می‌روند. خرید لباس به صورت عمده از چین روش مقرون به صرفه است، زیرا هم قیمت خرید عمده لباس از چین مناسب است و هم هزینه حمل و نقل و باربری از چین تا ایران بالا نیست و با سود فروش لباس‌های وارد شده از چین کاملا جبران می‌شود.

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

نکته مهم دیگر این است که واردات لباس از چین، بسیار کمتر از تولید همان لباس در داخل هزینه دارد. زیرا در صورت واردات لباس، هزینه مواد اولیه و نیروی انسانی حذف می‌شود؛ در نتیجه هزینه نهایی محصول برای شخص واردکننده ارزان‌تر خواهد شد. جالب است بدانید که خرید عمده لباس از چین، فضای کار بیشتری هم برای خرده‌فروشان آنلاین لباس ایجاد می‌کند. افرادی که به این نحو فعالیت می‌کنند، می‌توانند با ارائه قیمت‌های رقابتی تجارت سودآوری را تجربه کنند.

مدیریت مناسب زنجیره تامین

چین بسیاری از محصولات کاربردی و مورد نیاز سایر کشورها را تولید می‌کند، در این بین برخی از این کالاها طرفداران بیشتری دارند. خرید عمده لباس از چین هم مزایای زیادی را نصیب تامین‌کننده‌ها و واردکننده‌ها می‌کنند. به همین دلیل هم تولیدکنندگان لباس در کشور چین برای جلب رضایت مشتریان خود، کاملا با تدبیر پیش می‌روند.

بسیاری از کسانی که تجربه واردات لباس از این کشور دارند، ابراز می‌کنند که مدیریت زنجیره تامین تولیدکنندگان لباس در چین عالی است. شرکت‌های مد و فروشگاه‌های کوچک و بزرگ لباس به خوبی از این فرصت استفاده کنند و به سرعت به بازار فروش ایده‌آلی دسترسی یابند.

برای استفاده از خدمات انبارداری در چین وانیکس کلیک کنید

برای استفاده از خدمات انبارداری در دبی وانیکس کلیک کنید

وجود یک منبع مناسب که در هر زمانی می‌تواند مجموعه‌ای از کالاهای مورد نیاز با صنعت مد را در اختیارشان قرار دهد، کمک بزرگی خواهد بود. با کمک گرفتن از یک شرکت وارداتی معتبر مانند وانیکس هم به راحتی می‌توان به زنجیره تامین لباس در چین دسترسی پیدا کرد. این شرکت تضمین می‌کند که یک کسب و کار می‌تواند حتی در مواجهه با محدودیت‌های عرضه، تقاضای مشتری را برآورده کند.

انعطاف‌پذیری برای واردات لباس

صنعت مد و محصولات مرتبط با آن یعنی لباس، حوزه‌ای با قابلیت انعطاف‌پذیری بالا هستند. خرید عمده لباس از چین یک تجارت انعطاف‌پذیر است، یعنی حتی با گران شدن قیمت‌های داخلی و بالا رفتن نرخ ارز، قیمت این محصول کاملا رقابتی و ارزان ارائه می‌شود. به همین دلیل در حتی در بدترین شرایط هم حاشیه سود بالایی برای دارندگان این مشاغل به همراه دارد.

برای آموزش واردات از دبی تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

دسترسی آسان به جدیدترین مدل‌های لباس

صنعت مد و پوشاک یک صنعت خلاقانه است که به صورت بین‌المللی همواره مورد توجه قرار می‌گیرد. خرید عمده پوشاک از چین این امکان را برای کسب و کارها فراهم می‌کند تا آخرین مدل‌های لباس از آن کشور را به بازار ایران وارد کنند. اگرچه که طراحی و تولید داخلی لباس همیشه باید در اولویت قرار گیرد، اما گاهی برای به وجود آوردن یک بازار رقابتی متفاوت واردات لباس هم می‌تواند یک تجارت سودآور باشد.

حمل خرده بار

خرید عمده لباس از چین این شرایط را فراهم می‌کند تا ایده‌های جدیدی برای طراحی و حتی تولید لباس بیابند. البته در صورتی که شرایط تولید را داشته باشند. اگر بودجه افرادی که علاقه‌مند به حوزه مد هستند محدود باشد، واردات و خرید عمده لباس آن هم از کشور چین پرسود خواهد بود.

آن‌ها بدون آنکه نیاز به پرداخت هزینه‌های متعدد داشته باشند، می‌توانند به رویای چندین ساله خود یعنی داشتن یک فروشگاه لباس مدرن دسترسی جامه عمل بپوشانند.

چرا خرید عمده پوشاک از چین؟

چین یک قطب بزرگ تولید در جهان است. لباس بخشی از تولیدات این کشور است و بازارهای مرتبط با حوزه مد به شیوه غیر قابل وصفی در حال پیشرفت هستند. برچسب لباس‌های تولید چین تقریبا به تمام کشورهای جهان راه یافته است. چین در واقع یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های لباس و سایر کالاهای مورد نیاز در سراسر جهان است. این کشور در حال تبدیل شدن به دومین اقتصاد قدرتمند جهانیست و به طور مداوم به توسعه اقتصادی بیشتری دست می‌یابد.

چرا خرید عمده پوشاک از چین
چرا خرید عمده پوشاک از چین

یکی از دلایل اصلی وانیکس برای پیشنهاد خرید عمده پوشاک از چین، قیمت پایین و ارزان این نوع محصول است. از آنجایی که شرکت‌های تولیدی لباس در چین، هزینه‌ زیادی برای مواد اولیه و نیروی کار نمی‌پردازند، این محصول به مناسب‌ترین قیمت به واردکنندگان لباس عرضه می‌شوند.

واردات از چین بدون گمرک

به زبان ساده و خودمانی دستمزدها در چین ارزان است، هزینه‌های تولید پایین است و دسترسی به مواد مورد نیاز هم آسان‌تر است. همه این‌ها در کنار هم باعث می‌شود تا دلایل محکمی برای تولید لباس که جزء ملزومات مورد نیاز همه کشورهاست را شرکت‌های چین مورد مناسبی برای سرمایه‌گذاری در نظر بگیرند.

ما حواس‌مان است که قرار است شما به عنوان یک واردکننده این محصول با خرید عمده به ایران وارد کنید. نکته مهمی که ممکن است از نظر برخی دور بماند، اینکه برای خرید عمده لباس از چین چه نکاتی را در نظر بگیریم؟ بنابراین باز هم همراهی‌مان کنید تا بگوییم چه نکاتی را مد نظر قرار دهید.

نکاتی برای واردات و خرید عمده لباس از چین

این نکات را وانیکس به خوبی مد نظر قرار می‌دهد، نکاتی مثل تامین کننده ثبت تایید شده را مورد بررسی قرار می‌دهد، زیرا ممکن است برخی از تامین کنندگان هنجارهای سطوح استاندارد تولید را برآورده نکنند. بنابراین یکی از کارهایی که باید واردکننده لباس به آن اهمیت دهد تقاضای تضمین کیفیت استاندارد لباس، پارچه و دوخت از تامین‌کننده چینی است.

  • اگر پارچه خاصی در ذهن دارید، می‌توانید در مورد آن پرس و جو کنید و به تامین‌کننده درخواست استفاده از یک پارچه خاص را بدهید.
  • سریعا با قیمت‌های نقل شده توسط فروشنده موافقت نکنید. همیشه مذاکره کنید؛ زیرا ممکن است به یک معامله بهتر برسید!
  • خریدار عمده پوشاک از چین حق انتخاب دارد. او می‌تواند طرح‌ها، اندازه‌ها، رنگ‌ها و نقش‌ها را از قبل انتخاب کند و تنها در صورت برآورده شدن معیارها و خواسته‌های او می‌تواند مقدار سفارش خود را بیشتر کند.
  • پیش از آنکه تصمیم خود را برای خرید عمده پوشاک از چین نهایی کنید، می‌توانید بیشتر درباره کیفیت لباس شرکت تولیدی مورد نظر تحقیق کنید. برای مثال اگر شرکت تولیدی مورد نظر شما در شبکه‌های اجتماعی یک صفحع اختصاصی داشت، می‌توانید نظرات و نقل‌ قول‌های نوشته توسط سایر مشتریان را مطالعه کنید.
  • لباس یکی از مهم‌ترین ملزومات افراد است و استفاده از لباس تولید شده با الیاف مناسب، برای سلامت پوست بدن فوق‌العاده اهمیت دارد. به همین دلیل هم پیشنهاد می‌کنیم که لباس‌های با کیفیت را برای واردات و عرضه به بازار داخلی انتخاب کنید. زیرا در غیر این صورت نه تنها واردات برای شما سودآور نخواهد بود، بلکه ممکن است متحمل ضررهای پیش‌بینی نشده هم شوید.

با خرید عمده پوشاک از چین چه چیزهایی را به دست می‌آورید؟

جهان مد به سرعت زیادی در حال تغییر است. کارشناسان مد برای یافتن مدل‌هایی که مورد علاقه دنیای امروزی است، زمان زیادی اختصاص می‌دهند. تولیدکننده‌های لباس چینی نیز برای به دست آوردن بازار جهانی پوشاک از این دست کارشناسان کمک می‌گیرند. سبک لباس و اکسسوری که مورد توجه قرار می‌گیرد، مد و در نهایت تبدیل به یک ترند خواهد شد.

بنابراین تولیدکنندگان برای به دست آوردن این بازار جهانی، مزایای خوبی را برای واردکنندگان و خریداران عمده پوشاک در نظر می‌گیرند. مزایایی مثل خرید بهترین مدل‌های لباس روز دنیا به کمترین قیمت و فروش آن در بازار داخلی با حاشیه سود بالا.

اگر قصد دارید که یک بوتیک لباس راه‌اندازی کنید، چه گزینه‌ای بهتر از خرید عمده پوشاک از چین. همیشه خرید پرسودتر است، زیرا طیف وسیعی از لباس‌ها را به قیمت ارزان‌تری خریداری می‌شود. در صورتی که ممکن است گاهی برای خرید یک لباس باید مبلغ چند هزار دلاری پرداخت شود.

تامین کنندگانی چینی که به صورت عمده لباس عرضه می‌کنند، نقطه میانی بین خریدار و فروشنده هستند. خرید عمده از آنها به این معنی است که هزینه هر واحد شما به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد، حتی در صورت دریافت کالاهای با کیفیت بالا.

با وانیکس خرید عمده لباس از چین هم آسان می‌شود

زمانی که تصمیم می‌گیرید همه روال واردات کالا را به یک شرکت واسطه بسپارید، چه گزینه‌ای بهتر از وانیکس. این شرکت بازرگانی معتبر به صاحبان مشاغل مرتبط با حوزه مد و لباس کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن بتوانند به کسب و کار خود توسعه بدهند. کافی است که به وب‌سایت رسمی ما مراجعه کنید و از خدمات ویژه ما برای خرید عمده پوشاک از چین بهره‌مند شوید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

435 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست