حواله یوان فوری با وانیکس

همان‌طور که همه شما می‌دانید کشور ما در این دوره با تحریم‌های اقتصادی روبه‌رو بوده، به همین دلیل تجارت با برخی کشور‌های اروپایی برای تاجران ما سخت و یا غیرممکن شده است. در این حین در چند سال اخیر، کشور چین پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه تجارت و واردات و صادرات داشته، به‌طوری‌که در این زمینه به یکی از برترین‌های دنیا تبدیل شده و روابط تجاری خود را گسترش داده. می‌توان گفت یکی از اساسی‌ترین نیازها و دغدغه‌های تجار ایرانی حواله یوان فوری است، چون در صورت اختلال در انجام این امر ممکن است معامله به هم بخورد.

واردات کالا با وانیکس تلفن :  ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰  – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

حواله یوان فوری
حواله یوان فوری

تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات از چین

خرید از چین

خرید از علی بابا

خرید یوان چین

آموزش واردات از چین

برای حواله یوان فوری با وانیکس با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ – ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

یوان واحد پولی کشور چین و یکی از رایج‌ترین ارزهای بین‌المللی است که حواله آن به یکی از مهم‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل در انجام معاملات تبدیل شده است. به دلیل نقش حیاتی این موضوع، در این مقاله از وبلاگ وانیکس قصد داریم به برسی حواله یوان پرداخته و شما را با حواله یوان فوری وانیکس آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

برای واردات از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

اگر در زمینه تجارت فعالیت داشته یا در مورد آن تحقیق می‌کنید حتماً می‌دانید که امروزه بیشتر واردات کشور ما نیز از چین صورت می‌گیرد و بازرگانان زیادی به سمت تعامل با کشور چین کشیده شده‌اند. باتوجه‌به این گستردگی معاملات بین ایران و چین، حواله یوان نیز بین این دو کشور افزایش یافته است.

لیست موارد آورده شده در مقاله حواله یوان فوری با وانیکس:

 • چرا استفاده از یوان برای تجارت بهتر است؟
 • حواله فوری ارز به چین با وانیکس
 • انواع حواله یوان

 توصیه کارشناسان گروه تجاری وانیکس همواره این است که بازرگانان ایرانی از ارز یوان برای انجام معاملات خود استفاده نمایند. اما چرا؟

چرا استفاده از یوان برای تجارت بهتر است؟

 • کارمزد بسیار کم

کارمزد انتقال دلار، یورو و پوند بسیار بالا بوده و شما باید مبلغ بسیار زیادی (حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار) را به کارگزار خود برای حواله این نوع ارزها پرداخت کنید. اما هزینه حواله یوان حدود ۲۰ تا ۵۰ یوان می‌شود که در مقابل هزینه گفته شده در بالا مقدار ناچیزی بوده و به‌صرفه است.

 • سرعت انجام حواله

انجام حواله‌های یورو، پوند و دلار زمان زیادی می‌خواهد. این مدت‌زمان وابسته به روزهای تعطیلی کشور ارسال‌کننده و گیرنده بوده و در صورت تعطیلی، زمان ارسال افزایش می‌یابد.

چرا استفاده از یوان برای تجارت بهتر است؟
چرا استفاده از یوان برای تجارت بهتر است؟

اما حواله یوان نسبت به همه اینها در مدت‌زمان کمتری انجام می‌شود. مخصوصاً وقتی که ارسال ارز را به یک شرکت معتبر می‌سپارید.

برای درک بیشتر شما، در این جدول زمان تقریبی حواله‌های مختلف را آورده‌ایم:

حواله یوان حواله دلاری حواله یورو حواله پوند نوع حواله
۱ الی ۲ ساعت ۳ الی ۷ روز کاری ۳ الی ۵ روز کاری ۳ الی ۵ روز کاری زمان ارسال
 • قیمت حواله یوان

ارز یوان به‌خاطر اینکه دولت چین قصد دارد واردات از آن را برای تجار افزایش دهد، همواره دارای نرخ مناسبی است تا برای بازرگانان به‌صرفه بوده و آنان به سمت تعامل با چین کشیده شوند.

برای خرید یوان با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین کارمزد کلیک کنید.

 • عدم تأثیر نرخ تبدیل ارز

اگر هنگام خرید کالا از تاجران چینی فاکتوری به‌صورت دلاری دریافت کنید، در آن صورت احتمالاً مقدار یوانی سفارش شما توسط فروشنده بر اساس نرخ تبدیل مدنظر خودش به دلار تبدیل شده و آن را برای خرید شما اعمال کرده است. اگر از همان ابتدا فاکتور خرید را به‌صورت یوان دریافت کنید دیگر نیازی به تبدیل نرخ ارز توسط فروشندگان نمی‌باشد.

 • عدم نگرانی از تحریم‌ها و بلوکه شدن حواله

همان‌طور که در بالا نیز اشاره کردیم، امروزه به دلیل تحریم‌های صورت‌گرفته علیه ایران، بسیاری از حواله‌های که به دلار یا پوند هستند بلوکه می‌شوند و در بهترین حالت  ۲ الی ۳ ماه طول می‌کشد تا آزاد شده و با ارائه مدارکی به مقصد فرستاده شوند.

حواله یوان دو دلیل زیر با این مشکل مواجه نیست:

 1. امکان انجام حواله یوان از حساب‌های داخلی کشور چین

همه حواله‌های یوان دریافت شده توسط گروه تجاری وانیکس، از حساب‌هایی انجام می‌شود که این شرکت در چین دارد؛ بنابراین تاجرانی که کار حواله خود را به این شرکت می‌سپارند هیچ‌گونه نگرانی بابت بلوکه شدن تراکنش خود به دلیل تحریم را ندارند.

 1. دلار هیچ دخالتی در حواله‌های یوان ندارد

از آنجا که معامله با ارز یوان انجام می‌گیرد دلار هیچ‌گونه دخالتی در آن نداشته و آمریکا و تحریم‌های بانکی متوجه این حواله نمی‌شوند. اکنون که اهمیت استفاده از این نوع ارز برای شما نمایان شده، باید بدانید که حواله آن آن‌قدرها نیز بی‌دردسر نیست و یک اختلال کوچک در ارائه مدارک می‌تواند موجب بلوکه شدن حساب شما شود. پس بهتر است کار حواله خود را به یک شرکت بازگانی بسپارید.

برای حمل هوایی از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

حواله فوری ارز به چین با وانیکس

اگر برای حواله‌ها ارزی خو به چین با مشکلی مواجه هستید بهتر است کار خود را به یک شرکت معتبر بسپارید تا دچار ریسک نشوید. یکی از شرکت‌های تجاری باسابقه درخشان در خصوص واردات از چین و انجام امور مربوط به آن شرکت وانیکدس است. این مجموعه سال‌هاست که در حوزه پرداخت‌های بین‌المللی به فعالیت می‌پردازد و قادر است با آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به حواله‌های ارزی به خارج، خدمات سریع و مطمئنی را به شما ارائه دهد.

حواله فوری ارز به چین با وانیکس
حواله فوری ارز به چین با وانیکس

یکی از تفاوت‌های بارزی که این شرکت با سایر مجموعه‌های بازرگانی دارد این است که برای جلب اعتماد هرچه بیشتر تاجران عزیز، یک چک تضمینی به‌عنوان ضمانت به بازرگانان می‌دهد تا خیال آنان را بابت هر چیزی راحت کند. بنابراین، اگر می‌خواهید حواله یوان انجام دهید می‌توانید با خدمات حواله یوان فوری با وانیکس این کار را انجام دهید.

انواع حواله یوان

 1. حواله ارزی ttیا مستقیم به چین

برای انجام معاملات برون مرزی حواله یوان فوری به چین، نوع مستقیم آن بسیار کاربردی است. در زبان انگلیسی به این نوع حواله  Telegraphic Transfer می‌گویند که نشان از امنیت بسیار بالای آن است. در نظر داشته باشید که در برخی مواقع به حواله ارزی مستقیم، عنوان حواله ارزی سوئیفت نیز می‌گویند که می‌تواند به ۱۳۰  ارز مختلف جهانی تبدیل شود.

انواع حواله یوان
انواع حواله یوان

حواله مستقیم به تاجران این امکان را می‌دهد که واریزی را به هر حساب موردنظر خود چه حقیقی و چه حقوقی انجام دهند. همچنین با این نوع، شما محدودیتی در مبلغ واریزی نخواهید داشت. مدت زمانی که لازم است تا به روش مستقیم انتقال ارز کنید حدود ۲ الی ۳ روز هست.

برای آموزش واردات از چین تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

 1. حواله ارزی غیرمستقیم

نوع غیرمستقیم حواله در انگلیسی Demand Draft یا به ‌اختصار DD نام دارد. تفاوتی که این نوع حواله با نوع مستقیم دارد در مدت‌زمان آن است، که برای نوع غیرمستقیم این مدت‌زمان ۴ الی ۷ روز به طول می‌انجامد. شما می‌توانید برای انجام حواله‌های ارزی خود چه به‌صورت مستقیم و چه غیرمستقیم با مشاوران ما در وانیکس تمام حاصل فرمایید.

سخن پایانی با وانیکس

در این مقاله به نحوه ارسال حواله یوان فوری با وانیکس پرداختیم و انواع آن و همچنین مزیت‌های که این نوع حواله برای تجار دارد را بازگو کردیم. اگر قصد حواله یوان را دارید بهتر است برای آگاهی از شرایط آن، با مشاوران مجموعه وانیکس تماس حاصل فرمایید. تیم وانیکس آماده خدمت‌رسانی به شما برای انجام تمامی امور بازرگانی و تجاری است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات از چین

خرید از چین

خرید از علی بابا

خرید یوان چین

271 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
آموزش واردات از چین وانیکس