حواله یوان صرافی با وانیکس

حواله یوان صرافی با وانیکس برای تاجران و افرادی که قصد معامله یا سفر به چین را دارند، فراهم شده است. انتقال حواله یوان به چین یکی از نیازهای اساسی بازرگانان و دانشجویان ایرانی است. یوان واحد پولی کشور چین، کاربردی‌ترین ارز در معاملات بین‌المللی کشور ما با چین است، چرا که تحریم‌های اقتصادی آمریکا، محدودیت‌های سیستم بانکداری، بسته بودن سیستم سوئیفت و نبودن نمایندگی رسمی وسترن یونیون در کشور ما، مانع انجام معاملات با ارز دلار شده است. برای حواله یوان صرافی با وانیکس با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ – ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات کالا با وانیکس تلفن :  ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰  – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

حواله یوان صرافی
حواله یوان صرافی

تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات از چین

خرید از چین

خرید از علی بابا

خرید یوان چین

آموزش واردات از چین

برای حواله یوان صرافی با وانیکس با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ – ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

اگر بازرگانان بخواهند انجام حواله  با شرکت‌های چینی را با دلار و یورو انجام دهند مجبور به پرداخت هزینه‌های هنگفت و بسیار بالا هستند‌. حواله یوان صرافی با وانیکس کار را برای این افراد آسان‌تر می‌کند و آنها می‌توانند با صرف هزینه کمتر اقدام به پرداخت کنند. منطقی‌ترین گزینه استفاده از یوان است که در ادامه درباره چگونگی این حواله توضیحات بیشتری خواهیم داد.

برای واردات از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

موارد مورد بررسی در مطلب حواله یوان صرافی با وانیکس شامل عناوین زیر می‌شود.

  • رنمینبی یا یوان؛ کدام یک واحد پول چین است؟
  • چرا باید برای تجارت از یوان استفاده کنیم؟
  • اهمیت یافتن نرخ ارز خوب یوان چین
  • امکان ارسال پول آنلاین
  • چه مقدار پول می‌توان با روش آنلاین ارسال کرد؟
  • حواله را به کجا باید ارسال کرد؟
  • حواله یوان صرافی و خدمات شرکت بازرگانی وانیکس

رنمینبی یا یوان؛ کدام یک واحد پول چین است؟

واحد پول رنمینبی اولین بار توسط حزب کمونیست چین صادر شد. بعد از شکست ناسیونالیست‌ها، دولت چین با آسان‌سازی سیستم مالی خود و تمرکز کردن مدیریت ارز، تورم شدید را که رژیم قدیمی را آزار می‌داد، برطرف کرد. در معاملات ارزی چین دو واحد یوان با نماد اختصاری CNY و رنمینبی با نماد اختصاری RMB، می‌شنوید که دارای معانی مشترک هستند.

رنمینبی یا یوان؛ کدام یک واحد پول چین است؟
رنمینبی یا یوان؛ کدام یک واحد پول چین است؟

واحد پول چین به طور رسمی رنمینبی نام دارد که به معنای پول مردم است. به این ترتیب، یوان اصطلاحی است که برای توصیف واحد اندازه‌گیری استفاده می‌گردد‌. برای درک بهتر این موضوع تفاوت رنمینبی و یوان همانند پوند استرلینگ و پوند بریتانیا یا تومان و ریال فکر کنید. پول کاغذی، اولین‌بار در کشور چین استفاده شده است. واحد پول رایج چین نیز یوان نام دارد.

برای خرید از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

چرا باید برای تجارت از یوان استفاده کنیم؟

همان‌طور که گفته شد، تحریم‌ها علیه ایران باعث بروز مشکلاتی برای حواله‌های ارزی بازرگانان نیز شده است. اما راه حلی برای این مشکل وجود دارد که بازرگانان می‌توانند برای تجارت آن را به کار بگیرند. ارسال حواله کاری است که ریسک داشته و نیاز به تخصص و مهارت‌های لازم دارد. در این حالت بازرگانان می‌توانند با حواله یوان صرافی با وانیکس که چندین سال تجربه در این زمینه دارد، حواله‌های خود را ارسال کنند. ارز یوان به علت ارتباط خوب ایران و چین نسبت به دیگر حواله‌ها دارای مزایای است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

کارمزد پایین نسبت به حواله ارزهای دیگر

یکی از مزایای انتقال حواله یوان، کارمزد کمتر آن نسبت به سایر ارزها است. در واقع برای انتقال ارزهایی چون دلار، پوند و یورو، افراد باید کارمزد بیشتری را پرداخت نمایند. همین موضوع باعث شده تا هزینه‌های انتقال حواله افزایش پیدا کند.

 اما حواله یوان با کارمزد کمتر باعث کاهش هزینه‌ها نیز شده است و این کارمزد کم قابل قیاس با دیگر ارزها نیست. البته این نکته قابل ذکر است که ارسال حواله یوان صرافی با وانیکس با توجه به بانک، نوع حساب و مبلغ، کارمزد متفاوتی دارد و لازم است تا افراد درمورد آن اطلاعات و دانش لازم را داشته باشند.

برای خرید یوان چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین کارمزد کلیک کنید.

سرعت انجام حواله

 حواله‌های دیگر در زمان حدودی بین ۳ تا ۵ روز (به طور تقریبی بوده و منوط به تعطیلات کشور مقصد این زمان متفاوت خواهد بود) برای آنکه وجه در حساب گیرنده قرار بگیرد نیاز است. اما نکته مثبتی که درمورد حواله یوان وجود دارد، سرعت انجام آن است.

در واقع در ارسال حواله یوان صرافی با وانیکس، تنها ۲۴ ساعت زمان نیاز است تا حواله به حساب شخص گیرنده واریز شود. این نکته مثبت به هنگام تجارت‌هایی که واریز حواله در مدت‌زمان کم اهمیت دارد، می‌تواند به تجار کمک بزرگی کند.

عدم ترس از بلوکه شدن حساب یا حواله

 ارتباطات نزدیکی که بین چین و ایران وجود دارد و همچنین عدم تحریم ایران توسط چین، امکان تسهیل ارسال حواله را به وجود آورده است. در واقع به دلیل تحریم‌هایی که برای کشور ایران از طرف آمریکا و برخی کشورهای اروپایی وجود دارد، ارسال حواله را پرریسک کرده است. یعنی در ارسال حواله‌ها این امکان وجود دارد که حساب یا حواله بلوکه شود.

در این صورت ضرر هنگفتی به شخص ارسال‌کننده یا دریافت‌کننده وارد می‌شود. اما عدم تحریم ایران توسط چین باعث شده تا متقاضیان با خیال راحت و بدون ترس از بلوکه شدن حساب، حواله‌ها را ارسال کنند. همین موارد باعث شده تا حواله یوان انتخاب مناسبی برای تراکنش‌های بین‌المللی باشد.

اهمیت یافتن نرخ ارز خوب یوان چین

همان‌طور که پیش‌تر نیز بیان شد، برای تبدیل پول به یوان کارمزد و همچنین هزینه‌ای نیز باید پرداخت شود. حال هر مقدار هزینه تبدیل پول به یوان کمتر باشد، ارز بیشتری را برای شخص ارسال‌کننده به همراه دارد. به همین دلیل مهم است که قبل از انتقال پول، هزینه تمام شده انتقال بین‌المللی را محاسبه کنید.

اهمیت یافتن نرخ ارز خوب یوان چین
اهمیت یافتن نرخ ارز خوب یوان چین

در زمان ارسال پول به خارج از کشور بانک‌ها و مؤسسات دیگر از شخص هزینه‌ای برای تبدیل و انتقال دریافت خواهند کرد‌. همچنین نشانه‌های پنهانی که برای مشتریان اضافه می‌کنند سبب افزایش یا کاهش هزینه‌ها می‌شود، به همین جهت نرخ‌های ارز مختلفی در بین ارائه‌دهندگان وجود دارد. تفاوت بین نرخ متوسط بازار و نرخ نقل شده توسط سرویس انتقالی خود اطلاع‌رسانی شده است.

 اگر افراد بخواهند پول را به‌صورت نقد تبدیل به ارز یوان کنند، لازم است تا هزینه‌های آن را که شامل هزینه تبدیل ارز، نشانه‌های پنهان، هزینه ارسال اضافی، درصورتی‌که پول خود را از قبل سفارش داده باشند، پرداخت نمایند.

امکان ارسال پول آنلاین

یکی از روش‌هایی که برای انتقال پول مورد استفاده قرار می‌گیرد، ارسال پول به‌صورت آنلاین است. درصورتی‌که افراد بخواهند پول کاغذی را انتقال دهند، زمان بیشتری از آنها صرف می‌شود. اما در انتقال پول آنلاین، به سریع‌ترین روش ممکن، پول‌ها به حساب شخص گیرنده واریز می‌شود. در واقع با ارسال پول آنلاین، افراد در حال انتقال داده‌هایی هستند که سپس به پول کاغذی تبدیل می‌شوند. ارسال پول آنلاین که به‌عنوان یک روش آنی شناخته می‌شود تنها به شماره‌تلفن یا آدرس ایمیل گیرنده نیاز دارد.

چه مقدار پول می‌توان با روش آنلاین ارسال کرد؟

خدمات انتقال پول آنلاین در کنار مزایایی که دارد؛ مانند سرعت بالای انتقال پول، دارای محدودیت‌هایی است که لازم است افراد از آن اطلاع داشته باشند. این محدودیت‌ها مربوط به میزان پولی است که افراد قرار است در یک بازه زمانی ارسال کنند. یکی از این محدودیت‌ها مربوط به شرکت‌هاست که از خود محافظت کرده و بدین ترتیب مبلغ پرداختی را کاهش می‌دهند.

در واقع آنها با این کار، هزینه‌های خود را کاهش می‌دهند. یکی دیگر از این دلایل جلوگیری نمودن از تقلب‌هایی است که ممکن است در این پروسه به وجود بیاید، همچنین رعایت کردن مقررات ملی و بین‌المللی از دیگر دلایل وجود این محدودیت‌ها است.

می‌توان گفت که همه سرویس‌های انجام‌دهنده خدمات آنلاین انتقال پول دارای محدودیت‌هایی هستند که افراد لازم است پیش از هر اقدامی درمورد آن اطلاعات لازم را به دست بیاورند. این نکته لازم به ذکر است که محدودیت‌ها برای انتقال حجم‌های بالای پول، بیشتر وجود دارد.

حواله را به کجا باید ارسال کرد؟

حواله را به هر نقطه از جهان می‌توان ارسال نمود. افراد می‌توانند این حواله‌ها را به حساب بانکی شخصی، به یک مغازه و شرکت ارسال کنند. مهاجرت افراد به سایر کشورها برای کار یا زندگی باعث شده تا آنها به انتقال پول نیاز داشته باشند. دانشجویان زیادی در کشورهای دیگر مشغول به تحصیل هستند، کارگران زیادی در سراسر دنیا مهاجرت نموده و در کشورهای دیگر کار می‌کنند، برخی افراد با هدف گردش یا درمان بیماری به کشورهای دیگر سفر می‌کنند و بسیاری موارد دیگر که باعث می‌شوند آنها به ارسال حواله نیاز داشته باشند.

حواله را به کجا باید ارسال کرد؟
حواله را به کجا باید ارسال کرد؟

سیستم‌های بانکی و مالی کشورها، این امکان را به وجود آورده تا افراد در هر کجای دنیا بتوانند برای یکدیگر پول انتقال دهند. با توجه به اینکه چین مقصد تجاری و تحصیلی بسیاری از ایرانیان بوده و همچنین برخی از چینی‌ها در ایران مشغول به کار هستند، به این سیستم نیاز بیشتری دارند. حواله یوان صرافی با وانیکس راه مناسبی برای این دسته از افراد است.

اطلاعات لازم برای انتقال حواله یوان

برای انتقال حواله یوان، لازم است تا اطلاعاتی بیان شود. اطلاعاتی که باید برای انتقال حواله یوان به چین در نظر گرفته می‌شود شامل آدرس بانک مورد نظر، حواله و شماره‌تلفن و آدرس محل سکونت شخص گیرنده گیرنده است که همه این اطلاعات باید در فرم بانکی آورده شود. حواله‌های بانکی، طبق ارز مورد نظر از سوی کشورهای مختلف انجام می‌گیرد.

حواله یوان صرافی و خدمات شرکت بازرگانی وانیکس

حواله یوان صرافی با وانیکس با بهترین خدمات و هزینه مناسب انجام می‌شود. با توجه به اینکه برخی افراد به دیگر کشورها مهاجرت نموده‌اند لازم است تا برای انتقال پول از حواله‌های ارزی استفاده نمود. چین یکی از کشورهایی است که رابطه خوبی با کشور ایران دارد. همین موضوع نیز باعث شده تا حواله یوان صرافی وانیکس به‌راحتی انجام شود.

 یوان واحد پول کشور چین است. در واقع به دلیل تحریم ایران توسط برخی از کشورهای جهان، خطراتی برای حواله ارزی وجود دارد، اما خطری حواله یوان را تهدید نمی‌کند. همچنین سرعت انتقال حواله یوان بیشتر از دیگر حواله‌ها است. صرافی وانیکس خدمات متعددی اعم از خرید و فروش، انتقال حواله‌ها و بسیاری از موارد مفید دیگر را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. همچنین مشاورهای وانیکس افراد را برای چگونگی انتقال حواله با بهترین راه و کمترین کارمزد راهنمایی می‌کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات از چین

خرید از چین

خرید از علی بابا

خرید یوان چین

427 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
آموزش واردات از چین وانیکس