حواله یوان به بانک ABC با وانیکس

حواله یوان به بانک ABC

برای حواله یوان به بانک ABC با وانیکس با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ – ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واحد پولی کشور چین، یوان است. تحریم‌های اقتصادی که از سوی آمریکا بر کشور ما اعمال شده، انتقال دلار را با مشکل مواجه کرده است؛ اگر تاجری بخواهد انتقال حواله‌های ارزی را به دلار انجام دهد، هزینه‌های جانبی زیادی دامنگیر او خواهد بود. پس یوان به رایج‌ترین ارز در معاملات بین‌المللی تاجران ایرانی تبدیل شده. به‌طوری که ۵۰ درصد مبادلات از طریق این واحد پولی، به چین انجام می‌شود. در این مقاله از وانیکس می‌خواهیم به چگونگی انتقال یوان به چین پرداخته و حواله یوان به بانک ABC با وانیکس را برسی کنیم. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

لیست موارد آورده شده در مقاله حواله یوان به بانک ABC با وانیکس:

  • بانک ABC یا بانک کشاورزی چین
  • حواله یوان به بانک کشاورزی چین
  • بهترین بانک چین برای ایرانیان برای انجام حواله یوان چه بانکی است؟
  • نقش شرکت‌های بازرگانی در حواله یوان به چین

در ابتدا می‌خواهیم شما را با یک بانک مهم در کشور چین که مرتبط با این قضیه است آشنا کنیم.

بانک ABC یا بانک کشاورزی چین

 این بانک یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های چین است که در ۱۰ ژوئیه سال ۱۹۵۱ تأسیس شده و با داشتن ۲,۷میلیون مشتری و بیشتر از ۲۴ شعبه به‌عنوان یکی از برترین بانک‌های این کشور شناخته می‌شود. علاوه بر چین این بانک در سطح بین‌المللی نیز مطرح بوده و در سال ۲۰۱۱ توانسته رتبه هشتمم را در بین ۱۰۰۰ بانک بین‌المللی به خود اختصاص دهد این رتبه در سال ۲۰۱۷ به پنج کاهش‌یافته است و این یعنی پیشرفت و ارتقا!

دفتر مرکزی بانک کشاورزی چین در پکن پایتخت این کشور واقع شده و شعبات دیگری از آن سرتاسر چین و سایر کشورها از جمله لندن، توکیو، هنگ‌کنگ، سنگاپور وجود دارد. پشتیبانی از حواله‌های درون‌شهری، حواله‌های بین‌شهری و حواله‌های بین‌بانکی همگی توسط این بانک انجام می‌پذیرد.

بانک ABC یا بانک کشاورزی چین

در صورت انتخاب سرویس حواله سریع توسط مشتری، واریز لحظه‌ای وجوه به حساب گیرنده توسط بانک کشاورزی چین ممکن می‌شود. حال که با این بانک مهم در چین آشنا شدید بهتر است با حواله یوان به آن که یکی از کارهای مهم در تجارت است و خدمات این بانک آشنا شوید.

 

 

 حواله یوان به بانک کشاورزی چین

خدمات پرداخت متنوعی از طریق کانال‌های مختلف بانک ABC قابل انجام است. این بانک به مشتریانش این امکان را می‌دهد که بر پرداخت خود، کنترل مؤثرتری داشته باشند و ضمن بهبود کارایی در پرداخت، باعث افزایش مدیریت ریسک می‌شود.

 از طریق انتقال الکترونیکی وجه،  ABC مبلغ دقیقی  را طبق دستور حواله‌‌کننده به گیرنده پرداخت می‌کند. انواع مختلفی از تسویه حساب‌ها توسط مشتریان شرکتی و شخصی، ممکن است از طریق حواله بانکی یا حواله نقدی انجام شود. زمانی که هم حواله کننده و هم گیرنده پرداخت، شخص باشد حواله نقدی در دسترس است. انواع خدماتی که بانک کشاورزی چین در حواله یوان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد در ذیل آورده شده‌اند.

امکان پرداخت الکترونیکی

مشتریان می‌توانند نقل و انتقالات پولی را به‌راحتی از طریق حساب‌های خود یا حساب‌های مجاز از طریق پلتفرم‌های الکترونیکی مختلف ABC انجام دهند. ارزهای متعدد از جمله یوان پشتیبانی می‌شوند. همچنین پشتیبانی از چندین روش پرداخت مثل پرداخت دسته‌ای و پرداخت رزرو شده.

خدمات پرداخت منظم

 ABC به طور منظم طبق توافق با طرف‌های مربوطه، از حساب پرداخت‌کننده برداشت کرده و سپس به‌صورت دسته‌ای به گیرنده تعیین شده پرداخت می‌کند. برای مشتریان شرکتی که به طور دوره‌ای به چندین حساب پول واریز می‌کنند، این رویه طراحی شده است. همه واریزی‌ها به موقع و مطمئن به‌حساب گیرندگان پرداخت می‌شود. فقط کافی است مشتری در یک خروجی ABC درخواست داده و اقدام به امضای قرارداد مربوطه کند و سپس اطلاعاتی مانند میزان پرداخت و حساب‌های گیرنده را به بانک ارائه دهد.

خدمات حقوق و دستمزد

اگر کارمندی در چین دارید که باید ماهانه به آنان حقوق مشخصی واریز کنید، از طریق بانک کشاورزی چین این کار به‌راحتی انجام می‌پذیرد به‌گونه‌ای که طبق درخواست مشتری در یک بازه زمانی مشخص بانک اقدام به واریز مبلغ معینی از وجه به حساب هریک از کارمندان می‌کند. حتی اگر کارمند شما در آن بانک حسابی نداشته باشد امکان پشتیبانی از سراسر بانک‌ها وجود دارد.

تا الان با خدمات بانک ABC آشنا شده و متوجه شدید که این بانک چه خدمات ارزنده‌ای را برای مشتریان ارائه می‌دهد. حال نوبت این است که بدانیم آیا بانک کشاورزی چین برای حواله یوان از ایران نیز مناسب است یا نه؟

بهترین بانک چین برای ایرانیان برای انجام حواله یوان چه بانکی است؟

حدود ۹۵ درصد حواله‌هایی که از طریق تاجران و واردکنندگان ایرانی به چین ارسال می‌شود در قالب حساب شخصی و به بانک ABC است. به دلیل حواله یوان بدون کارمزد در تراکنش‌های بین‌بانکی و بین استانی در چین، بانک کشاورزی چین به یکی از گزینه‌های مناسب برای ایرانیان تبدیل شده است. عدم محدودیت در مبلغ قابل تراکنش در این بانک، یکی دیگر از دلایل استفاده ایرانیان از آن است.

 

 

به‌صورت روزانه، امکان گردش مالی تا سقف ۵۰۰۰۰۰۰ یوان برای هر حساب موجود در بانک ABC امکان‌پذیر بوده و این مبلغ درصورتی‌که مشتریان از نوع ویژه باشند به سقف ۲۵۰۰۰۰۰۰ یوان در روز تغیر خواهد کرد.

اگر کار شما انجام معاملات تجاری و دادوستد کالا بین ایران و چین است حتماً با اهمیت حواله یوان به چین آگاه هستید. اگر در نحوه انتقال یا مسائل مرتبط به آن مشکلی پیش بیاید که حواله را به عقب بیندازد ممکن است ضررهای مالی زیادی به تجار وارد شود؛ ازاین‌رو می‌خواهیم به معرفی نهادهای بپردازیم که این امر را برای بازرگانان تسهیل کرده‌اند.

نقش شرکت‌های بازرگانی در حواله یوان به چین

اگر در حوزه حمل‌ونقل و ترخیص کالا از چین به فعالیت می‌پردازید نیازمند این هستید که حواله یوان به ABC چین انجام دهید. به چند صورت این کار امکان‌پذیر است:

نقش شرکت‌های بازرگانی در حواله یوان به چین

شما می‌توانید انتقال بانکی انجام داده و یا با کارت، نقدی یا اعتباری پرداخت کنید. مانند هر بانک دیگری، بانک کشاورزی چین نیز ممکن است گاهی از پذیرش پرداخت‌های برخی افراد خودداری کند. در این شرایط برای اطمینان از اینکه حواله شما به‌موقع انجام شود، بهتر است کار خود را به یک شرکت تجاری معتبر بسپارید تا با خیالی آسوده بتوانید سایر مراحل تجاری خود را دنبال کنید. چند شرکت مهم که در این حوزه به فعالیت می‌پردازند:

  • شرکت وانیکس
  • شرکت آسان تجارت
  • شرکت اسپاندا

گروه تجاری وانیکس به لطف سابقه درخشان خود در حوزه واردات و تجارت خارجی و به‌عنوان یکی از فعالان تجارت بین‌المللی در کشور، خدمات بسیاری را به بازرگانان ارائه می‌دهد؛ از جمله آنان: خدمات حوالات خارجی و حواله یوان به بانک ABC چین و کلیه بانک‌های آن.

 

 

سخن پایانی با وانیکس

در این مقاله از وبلاگ وانیکس در باره حواله یوان به بانک  abc چین صحبت کرده و انواع خدمات این بانک را ارائه دادیم. قابل‌ذکر است که شرکت بازرگانی وانیکس می‌تواند حواله شما به بانک abc را انجام دهد، فقط کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را از آنان دریافت کنید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش واردات از چین وانیکس