حواله یوان بدون کارمزد

در طی سال‌های اخیر، چین که دومین کشور اقتصادی بزرگ جهان است به عنوان بزرگ‌ترین شریک تجاری کشور ایران شناخته شده است. هر ساله بیش از ۶۰ میلیارد دلار محصولات پتروشیمی، چرم، پسته، زعفران، از ایران به چین صادر می‌شود. علاوه بر این هر ساله افراد زیادی که جویای تجارت با این کشور هستند، راهی این کشور می‌شوند. به همین دلیل برای تاجران دریافت حواله یوان بدون کارمزد از اهمیت بالایی برخوردار است. برای حواله یوان بدون کارمزد و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

حواله یوان بدون کارمزد

برای حواله یوان بدون کارمزد و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

ارز یوان، نهمین ارز جهانی که گردش مالی زیادی دارد و واحد رسمی پول کشور خلق چین است. به دلیل تحریم‌های بین المللی که بر علیه نظام بانکی ایران وجود دارد، امکان تبادل ارز به صورت مستقیم با کشورهای خارجی وجود ندارد. استفاده از حواله یوان بدون کارمزد، مناسب‌ترین راه حل برای انجام معاملات تجاری بین المللی با چین است.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

مواردی که در ادامه این مطلب به آن‌ها اشاره می‌شود:

 • هزینه های انتقال ارز به چین
 • انجام حواله یوان بدون کارمزد
 • روش‌های حواله یوان بدون کارمزد
 • بانک کونلون یکی از راه های دریافت حواله یوان بدون کارمزد
 • حواله یوان بدون کارمزد با شرکت وانیکس

هزینه های انتقال ارز به چین

برای اینکه اشخاص یا سرمایه گذاران برای واردات اجناس، ارز رایج کشور خود را به کشورهای تولید کننده انبوه مانند چین انتقال دهند، شرکت‌های انتقال ارزی با فراهم کردن پل ارتباطی سریع و آسان در کوتاهترین مدت زمان ممکن با دریافت کارمزد انتقال ارزی را انجام می‌دهند.

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

هزینه های انتقال ارز به چین
هزینه های انتقال ارز به چین

در شرکت‌های مطمئن، صاحب نام ومعتبر کارمزدهای انتقال ارز یا هزینه‌های انتقال ارز به چین به سه روش انجام می‌شود که عبارت است از:

 • کارمزد درصدی
 • کارمزد ثابت
 • کارمزد ترکیبی

کارمزد درصدی

بر اساس میزان پولی که به چین ارسال می‌شود، درصد کارمزدها افزایش پیدا کرده است. به طور مثال میزان ۱.۲۶  درصد یا ۱۲.۶۰ دلار آمریکا برای انتقال ۱۰۰۰ دلار امکان پرداخت با استفاده از wise وجود دارد. بر اساس کل مبلغی که ارسال می‌شود، هزینه کارمزد قابل دریافت و امکان مشاهده آن نیز فراهم می‌شود. معمولا هزینه‌های درصد در زمان ارسال میزان زیادی پول به کشور، می‌تواند پرهزینه باشد.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

کارمزد ثابت

کارمزد ثابت جزو هزینه‌هاییست که هنگام ارسال پول به چین قابل استفاده و اهمیتی ندارد چقدر پول در حال ارسال است. به عنوان مثال بانک ولز فارگو بدون توجه به اینکه ۱۰۰۰ دلار یا ۱۰۰۰۰ دلار به چین ارسال می‌کند، ۱۸ دلار آمریکا را به دست می‌آورد. این امر، دریافت حواله یوان با کارمزد را از راه انتقال بانکی که یکی از به صرفه‌ترین موارد است، ممکن می‌سازد.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

کارمزد ترکیبی

ترکیبی از کارمزد درصدی وثابت است.  PAYPALS XOOMاز کارمزد ترکیبی استفاده می‌کند، به همین خاطر است که یکی از ارائه دهند‌گان خدمات انتقال پول، پرهزینه محسوب می‌شود. علاوه بر کارمزد بالا، باید نرخ ارز را نیز مورد توجه قرار داد تا بیشترین (CNY) رادریافت کنید.

انجام حواله یوان بدون کارمزد

روش‌هایی که در مطالب بالا گفته شد انتقال پول و ارز از داخل کشور ایران با بهره بردن از خدمات و امکانات شرکت‌های انتقال ارزی بود که بعضی از این افراد برای خرید میزان انبوه دیگر نیازی به سفر به چین ندارند. به همین دلیل می‌خواهیم به روش‌های انتقال ارز به کشور چین بدون پرداخت کارمزد بپردازیم.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

انجام حواله یوان بدون کارمزد
انجام حواله یوان بدون کارمزد

روش‌های حواله یوان بدون کارمزد

 • استفاده از چک‌های مسافرتی
 • دستگاه‌های خود پرداز در چین
 • استفاده از پول نقد

استفاده از چک‌های مسافرتی

هر چند این روش  یک مقداری قدیمی است اما یکی از گزینه‌های قابل اطمینان برای دریافت حواله یوان بدون کارمزد، چک‌های مسافرتی است. امروزه علاوه براینکه نقد کردن چک‌های مسافرتی سخت است، یافتن مکانی برای خرید با چک‌های مسافرتی نیز دشوار شده است. این چک‌ها ارز محسوب نمی‌شوند به همین علت هیچ محدودیتی برای حمل چک‌های مسافرتی وجود ندارد. اگر چه بانک اصلی چیزی دریافت نمی‌کند اما بانک چینی ممکن است کارمزد ناچیزی به میزان ۱۵ دلار آمریکا از فرد دریافت کند. یک مشکل بزرگی که وجود دارد این است که بین ۳۰ تا ۶۰ روز بررسی این روش طول می‌کشد.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

دستگاه‌های خود پرداز در چین

استفاده از چک مسافرتی خیلی کاربردی ندارد. در فرودگاه نرخ ارز بسیار بالا است و تلاش برای رسیدن به یک راه حل منصفانه در یک بانک نیمی از روز شمار را در برمی‌گیرد. می‌توانید از دستگاه خود پرداز در چین برای دریافت پول نقد استفاده کنید. مستر کارت را بیشتر دستگاه‌های خود پرداز در چین می‌پذیرند. این مورد چالش‌های مخصوص به خود را دارد. از مهم‌ترین چالش‌های این روش، قانون محدودیت برداشت از خود پردازهای کشور چین وکارمزد برداشت پول است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

استفاده از پول نقد

به طور معمول همیشه باید میزان کمی پول نقد به همراه داشته باشید، اما این سوال پیش می‌آید که چه میزان پول نقد می‌توانید با خود به چین ببرید؟ این امر توسط گمرک چین نظارت می‌شود. طبق گفته اداره گمرک چین، مسافران می‌توانند ارز خارجی معادل ۵۰۰۰ دلار آمریکا یا ۲۰۰۰۰ یوان پول نقد را بدون اظهارنامه گمرکی با خود به همراه داشته باشند. اگر پول بیشتری از این مقدار گفته شده  به همراه بیاورند باید توسط  گمرک چین بررسی شود.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین کلیک کنید.

بانک کونلون یکی از راه های دریافت حواله یوان بدون کارمزد

بانک کونلون توسط شرکت ملی نفت چین تأسیس شده است. این بانک میزان ۳.۱ میلیارد یوان سرمایه اولیه دارد. درحال حاظر تنها بانکی است که مستقیمأ و بدون مشکل، به مشتریان ایرانی خدمات ارائه می‌دهد. پس از راه‌اندازی بانک، حواله کونلون توانست جایگزین مناسبی برای بسیاری از پرداخت‌های ایرانیان شود.

تاجران برای دریافت حواله یوان بدون کارمزد، می‌توانند یک حساب در بانک کونلون داشته باشند تا به آسانی مثل یک گردش مالی معمولی در بانک‌های داخلی، ازحساب خود به حساب مشتری در این بانک حواله دهند.

این کار همان دریافت حواله یوان بدون کارمزد است.  تاجر درصورتی که مشتری او در این بانک، حساب بانکی نداشته باشد، مجبور به دریافت حواله یوان به بانک مورد نظر مشتری با کارمزد بسیار کم است و یا اینکه باید مشتری را راضی کند که در بانک کونلون حسابی را افتتاح کند.

بانک کونلون یکی از راه های دریافت حواله یوان بدون کارمزد
بانک کونلون یکی از راه های دریافت حواله یوان بدون کارمزد

یکی دیگر از روش‌ها این است که با مجوز رسمی از طرف دولت، از طریق صرافی‌های مجاز اقدام کننند. تجار این توانایی را دارند که با افتتاح حساب در یکی ازبانک‌های چینی، از صرافی‌ها درخواست کنند که مبلغ درخواستی را به حساب مورد نظر واریز کنند.

برای خرید از علی بابا چین کلیک کنید.

 صرافی‌ها از طریق حساب‌های بانکی که درچین دارند مانند بانک کونلون، از طریق یک انتقال وجه ساده ازحساب به حساب، مبلغی که مورد نظر مشتری است را در کوتاه ترین زمان ممکن و در اسرع وقت به حساب مورد نظر تجار واریز کنند. اگر حواله به یوان انجام شده باشد و یا اگر صرافی و تاجر در یک بانک حساب داشته باشد، دریافت و انتقال این نوع حواله یوان بدون کارمزد است. ولی اگر بانک متفاوت باشد مبلغ اندکی برای انتقال بانکی از تجار کسر خواهد شد.

حواله یوان بدون کارمزد با شرکت وانیکس

در مطالب بالا به همراه شرکت وانیکس همه جوانب و ویژگی‌های انتقال ارز از کشور ایران و شرایط دریافت حواله یوان بدون کامزد را بررسی کردیم و تمامی ویژگی‌های این انتقال و مطلوب‌ترین حواله یوان به چین را ارائه دادیم. در صورت تمایل برای دریافت خدمات مربوط به واردات و صادرات می‌توانید از شرکت بازرگانی وانیکس کمک بگیرید.

۵/۵ (۱ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

48 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست