درباره حمل هوایی از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

ایران با سابقه طولانی یکی از شرکای اصلی تجاری چین در خاورمیانه است و هر ساله تجار زیادی از ایران برای خرید و واردات کالاهای چینی به چین سفر می‌کنند.  بین چین و ایران، گزینه‌های حمل‌ونقل مختلفی مانند حمل هوایی از چین، حمل‌ونقل دریایی از چین، خدمات حمل‌ونقل زمینی داریم که می‌تواند به تجار ایرانی کمک کند تا فرصت‌های زیادی برای حمل‌ونقل از چین به ایران داشته باشند. برای حمل کالا هوایی از چین در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه با وانیکس تماس بگیرید. تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

حمل هوایی از چین

برای حمل هوایی از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان و بدون گمرک  با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

حمل هوایی از چین از سطح بالایی از امنیت برخوردار است، زیرا قوانین ایمنی محموله فرودگاهی دقیقاً اجرا می‌شود. سرقت و آسیب به محموله نیز با کنترل‌های فرودگاهی به خوبی مدیریت می‌شود. در این مقاله به حمل هوایی کالاهای وارداتی از چین می‌پردازیم.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

برای حمل دریایی از چین با وانیکس کلیک کنید

ترتیب ارائه مطلب حمل هوایی از چین به صورت زیر است:

 • حمل کالا هوایی از چین
 • حمل هوایی از چین به ایران
 • حمل هوایی از چین به دبی
 • حمل بار هوایی از چین

حمل کالا هوایی از چین

مبادلات اقتصادی و تجاری بین چین و ایران عمدتاً در دو حوزه تجارت عمومی و تجارت نفت و گاز توسعه یافته است. هر ساله تاجران و بازرگانان بی‌شماری از ایران برای خرید و وارد کردن محصولات مورد نیاز بازار خود به چین سفر می‌کنند. علت اینکه تجار ایرانی طرفدار محصولات چینی هستند، این است که محصولات چینی بسیار متنوع هستند و قیمت مناسبی هم دارند.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

حمل کالا هوایی از چین
حمل کالا هوایی از چین

خدمات ارسال کالا هوایی از چین یکی از محبوب‌ترین روش‌های حمل و نقل از چین به ایران است. همه روزه ایرلاین‌های بسیلری از چین به ایران آماده ارائه پرواز برای حمل محموله به ایران هستند. اگر بسته شما بیش از ۳۰ کیلوگرم وزن دارد و ارزش بالایی دارد یا می‌خواهید در زمان حمل و نقل صرفه‌جویی کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات حمل کالا هوایی از چین به ایران استفاده کنید و همان‌طور که می‌دانید خدمات بار هوایی یکی از ایمن‌ترین خدمات برای حمل و نقل به ایران است. شاید حمل هوایی هزینه بیشتری نسبت به حمل و نقل دریایی داشته باشد، اما با استفاده از حمل هوایی شما می‌توانید کمتر از ۱ یا ۲ روز در ایران محموله خود را دریافت کنید.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

به دلیل تحریم های اعمال شده در برابر ایران در حال حاضر، تنها چند شرکت هواپیمایی دارای خدمات حمل و نقل هوایی از چین به ایران هستند، این شرکت‌های هواپیمایی عبارت‌اند از:

 • هواپیمایی ماهان
 • ایران‌ایر
 • خطوط هوایی قطر (QR)
 • خطوط هوایی کویت (KU)
 • هواپیمایی امارات (EK)
 • ترکیش ایرلاین (TK)

همچنین برخی از شهرهای چین که به طور مرتب به ایران پرواز مستقیم دارند در زیر نام برده شده‌اند:

 • شنژن
 • گوانگژو
 • پکن
 • شانگهای
 • ارومچی

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

در ایران فرودگاه‌های بین‌المللی زیادی وجود دارد، اما فقط برخی از آنها پرواز بین‌المللی دارند؛ بنابراین فقط چند فرودگاه بین‌المللی می‌توانند انتقال کالاهای تجار برای حمل هوایی از چین بپذیرند:

 • ارسال و انتقال بار هوایی از چین به تهران (فرودگاه بین المللی امام خمینی)
 • بار هوایی از چین به مشهد (فرودگاه بین‌المللی هاشمی نژاد)
 • بار هوایی چین به شیراز (فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب)
 • بار هوایی از چین به تبریز (فرودگاه بین‌المللی تبریز)

برای استفاده از خدمات واردات ته لنجی با وانیکس با کمترین هزینه کلیک کنید.

برای بررسی زمان حمل کالا هوایی از چین به یکی از شهرهای ایران نیز، جدول زیر را بررسی نمایید:

زمان ترانزیت تهران مشهد شیراز تبریز
شانگهای ۲-۴ روز ۵-۷ روز ۵-۷ روز ۵-۷ روز
شنژن ۲-۴ روز ۵-۷ روز ۵-۷ روز ۵-۷ روز
گوانگژو ۲-۴ روز ۵-۷ روز ۵-۷ روز ۵-۷ روز
پکن ۲-۴ روز ۵-۷ روز ۵-۷ روز ۵-۷ روز
هنگ کنگ ۳-۵ روز ۵-۷ روز ۵-۷ روز ۵-۷ روز

معمولاً برای حمل کالا هوایی از چین ۹ ساعت طول می‌کشد تا یک هواپیمای باری از چین مستقیماً به ایران برسد. هر هفته هزینه‌های حمل و نقل هوایی از چین به ایران بسته به عوامل مختلفی مانند وزن/اندازه/نوع محموله در نوسان است.

حمل هوایی محموله در واقع بسیار سریع است و در کمتر از پنج روز مطمئناً محموله خود را دریافت خواهید کرد. حمل و نقل دریایی نسبت به حمل و نقل هوایی نسبتاً کندتر است و انتظار می‌رود که شما بیش از یک ماه برای دریافت محموله خود انتظار بکشید.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

هزینه حمل و نقل کالای شما به صورت هوایی در مقایسه با سایر روش‌ها بیشتر است، اما تضمین می‌کند که محموله شما ایمن و در زمان مناسب به مقصد می‌رسد. همچنین احتمال دزدیده شدن بسته شما از طریق حمل و نقل هوایی کمتر است.

حمل هوایی از چین به ایران

حمل هوایی از چین به ایران شامل باری از بسته‌ها و کالاهاست که از طریق هواپیما به ایران منقل می‌شود.  حمل و نقل با وسایل نقلیه هوایی، انتقال به هر نقطه از جهان را آسان‌تر می‌کند. روش حمل و نقل هوایی در مقایسه با سایر سیستم‌های حمل و نقل کالا مانند حمل و نقل ریلی و حمل و نقل دریایی سریع‌تر و ایمن‌تر است. به طور کلی به عنوان یکی از مؤثرترین گزینه‌های حمل و نقل در صادرات و واردات در قرن بیست و یکم استفاده می‌شود.

حمل هوایی از چین به ایران
حمل هوایی از چین به ایران

صنعت حمل و نقل هوایی در دهه‌های گذشته به طور منظم توسعه یافته است و به عنوان یک روش تخصصی و سریع‌تر برای حمل محصولات شناخته شده است. فرایند حمل و نقل بار نیاز به اقدامات ضروری فراوانی دارد که توسط باربری و حمل و نقل هوایی انجام شود؛ بنابراین در این بخش، دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه انجام فرایند حمل هوایی از چین به ایران ارائه می‌کنیم.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

۴ مرحله مهم در فرایند حمل و نقل وجود دارد. هیچ‌گونه حمل هوایی از چین به ایران بدون رعایت این ۴ مورد انجام نمی‌شود. در نتیجه قبل از اینکه کالای خود را به یک شرکت حمل و نقل تحویل دهید، حتماً این ۴ مورد را مطالعه کنید.

 1. ۱. جمع آوری محموله

مونتاژ کالا برای مشتریان و تهیه لیست عدل بندی ضروری است. لازم است بدانید که حمل و نقل کالا بدون بسته‌بندی و چیدمان امکان‌پذیر نیست و مواد داخل بسته باید مرتب باشند. هنگامی که محموله مونتاژ شد، می‌توانیم به مرحله بعدی برویم.

 1. انتقال بار به کامیون

پس از مرحله بسته‌بندی، کالاهای شما برای انتقال به فرودگاه باید به کامیون منتقل شوند. جای نگرانی نیست، شرکت‌ها بهترین کامیون‌ها را برای باربری هوایی به ایران انتخاب کرده‌اند و لوازم شما کاملاً سالم به مقصد می‌رسند. فقط به یاد داشته باشید که بیمه حمل و نقل خود را دریافت کنید.

 1. سند حمل و نقل

این بخش بسیار ضروری و مهم است. مدارک توسط شرکت حمل و نقل برای شما آماده می‌شود. این اسناد حاوی اطلاعاتی درباره کالاها، پرداخت‌ها، زمان حمل و نقل و سایر مواردی است که همیشه باید نگه دارید. به یاد داشته باشید، این اسناد به عنوان مدرکی برای ترخیص کالاهای شما از گمرک عمل می‌کنند.

 1. ورود کالا

در این قسمت کالای شما با هواپیما به طرف مقصد یعنی ایران پرواز می‌کند و به محض رسیدن به فرودگاه مقصد به انبار مخصوص می‌رود. پس از طی مراحل و بررسی‌های لازم، مشتری می‌تواند کالا را از انبار تحویل بگیرد.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

حمل هوایی از چین به دبی

یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌های حمل و نقل کالا حمل هوایی از چین به دبی و سپس به ایران است. در این روش کالای شما با هواپیما به امارات متحده عربی حمل می‌شود که معمولاً از این روش برای واردات کالا در مقادیر کمتر استفاده می‌شود. به عنوان یک تاجر، ممکن است قصد داشته باشید نمونه‌هایی از کالاهایی را که می‌خواهید به صورت عمده وارد کنید، بررسی یا مشاهده کنید. شما می‌توانید این کار را با حمل و نقل هوایی از چین به دبی در کمترین زمان ممکن انجام دهید. به طور کلی حمل هوایی از چین به دبی برای واردات کالاهای خرده فروشی یا کالاهایی که نیاز به حمل سریع دارند بسیار مناسب است.

برای آشنایی با اصطلاحات بازرگانی کلیک کنید.

از سوی دیگر، بیش از ۶۰ فرودگاه بین‌المللی چین را به کشورهای دیگر متصل می‌کند. فرودگاه‌های چین هم از نظر ترافیک مسافری و هم از نظر حمل و نقل کالا، جزو پر رفت و آمدترین و شلوغ‌ترین فرودگاه‌های جهان هستند. خطوط هوایی جنوبی چین تنها ایرلاین باربری است که چین را مستقیماً به ایران و دقیقاً تهران متصل می‌کند. همه خطوط هوایی دیگر ابتدا به کوالالامپور یا دبی توقف کرده و پس از آن به ایران خواهند رسید.

برای بیش از یک دهه است که امارات متحده عربی به یکی از مراکز تجاری بزرگ در خاورمیانه و جهان تبدیل شده است. قرار گرفتن دبی در مجاورت ایران برای تجار ایرانی بسیار وسوسه‌انگیز است. شاید از خود بپرسید که چرا بسیاری از تجار تمایل دارند کالاهای خود را ابتدا به دبی و سپس از آنجا به ایران ارسال کنند.

حمل هوایی از چین به دبی
حمل هوایی از چین به دبی

شاید مهم‌ترین دلیلی که بازرگانان تمایل دارند ابتدا محموله‌های خود را به امارات ارسال کنند، وجود تحریم‌های بین‌المللی علیه کشورمان باشد. به دلیل این تحریم‌ها، بسیاری از فروشندگان تمایلی به ارسال مستقیم کالاهای خود به ایران ندارند و ریسک نمی‌کنند. بنابراین، بسیاری از بازرگانان سفارشات خود را به امارات ارسال می‌کنند. پس از ارسال کالای خریداری شده از چین به دبی به صورت هوایی، مراحل انتقال آن به ایران انجام خواهد شد. یکی دیگر از دلایلی که بازرگانان تمایل دارند کالاهای خود را ابتدا به دبی بفرستند و سپس از آنجا به ایران بیاورند استفاده از قایق است. جالب اینجاست که گاهی اوقات هزینه ارسال مستقیم کالا از چین به ایران در صورت ارسال به دبی و سپس انتقال با قایق به ایران بین ۵۰ تا ۷۰ درصد کاهش می‌یابد.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

حمل و نقل هوایی از چین به دبی به طور گسترده برای حمل بارهای کوچک استفاده می‌شود. این یکی از پرکاربردترین خدمات حمل و نقل هوایی از چین به دبی برای خریدهای کوچک و سبک است. ممکن است به خرید کالا از وب‌سایت‌های معروف چینی مانند علی بابا یا علی اکسپرس فکر کرده باشید. این وب‌سایت‌ها در زمینه فروش اینترنتی کالا فعال هستند و در دنیا بسیار معروف هستند. شما می‌توانید هر محصولی را که بخواهید در این فروشگاه‌ها پیدا کنید.

حمل بار هوایی از چین

در حمل بار هوایی از چین باید به چند نکته توجه داشته باشید که در زیر به اختصار به آنها اشاره می‌کنیم:

داشتن کلیه مجوزهای حمل و نقل هوایی

شرکت‌هایی که مجوز حمل و نقل هوایی دارند از قابلیت‌های بیشتری برخوردارند. هزینه کمتر و امکان تفکیک بار از جمله ویژگی‌های این شرکت‌ها است.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین وانیکس کلیک کنید

داشتن دفاتر رسمی در کشور مبدأ

شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی معتبر هم در کشور مبدأ و هم در مقصد دفاتر رسمی دارند. ممکن است شرکت‌های زیادی وجود داشته باشند که کالاهای شما را از چین به ایران حمل می‌کنند، اما تنها تعداد کمی از آنها دارای دفتر رسمی در چین هستند. داشتن دفتر رسمی در کشور مبدأ نه تنها می‌تواند اعتماد شما را به خود جلب کند بلکه در تسریع روند کار نیز بسیار مؤثر است.

برخورداری از پشتیبانی قوی و پاسخگویی مناسب توسط کارشناسان مجرب

فراموش نکنید که مهم‌ترین چیز قبل از هر اقدامی کسب اطلاعات صحیح در مورد شرکت حمل و نقل است. سعی کنید شرکتی را انتخاب کنید که به سؤالات شما در مورد حمل و نقل هوایی از چین به ایران به درستی پاسخ دهد.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا از چین وانیکس کلیک کنید

معرفی شرکت بازرگانی وانیکس

ویژگی بسیار مهمی که شرکت وانیکس را از سایر شرکت‌های بازرگانی متمایز می‌کند، چک ضمانتی است که این شرکت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. امروزه یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان پیدا کردن یک شرکت واسطه معتبر است تا بتوانند به آن اعتماد کنند. شرکت بازرگانی وانیکس به عنوان بهترین شرکت بازرگانی واردات کالا از چین، بعد از عقد قرارداد رسمی با مشتری یک چک تضمین به قیمت خرید مشتری در اختیار وی قرار می‌دهد، به این ترتیب هیچ گونه نگرانی در خصوص رسیدن کالا به دستتان وجود نخواهد داشت.

برای استفاد ه از خدمات مشاوره واردات وانیکس به صورت رایگان کلیک کنید.

نکته قابل توجه دیگر که وانیکس را به بهترین شرکت بازرگانی در حوزه واردات کالا از چین تبدیل کرده است؛ سرویس ارسال Door to Door است. معمولا به ندرت در سایر شرکت‌های بازرگانی واردات کالا وجود دارد. در سرویس Door to Door کالای شما در چین از فروشنده کالا تحویل گرفته شده و پس از انجام کلیه امورات گمرکی، کالای مورد نظرتان تا جلوی درب انبار شما در ایران حمل می‌شود.

یکی دیگر از نگرانی‌هایی که بازرگانان با آن روبه‌رو هستند، انبارداری در چین است. بسیاری از مشتریان که قصد واردات کالا از چین را دارند، به یک انبار در این کشور نیاز دارند تا کالای خود را  در آنجا نگهداری کنند. در این صورت بهترین انتخاب استفاده از خدمات انبارداری شرکت بازرگانی وانیکس است. به این ترتیب  کالاهای شما که از فروشندگان مختلف خریداری کرده‌اید، به یک انبار مشخص که زیر نظر شرکت وانیکس است، ارسال می‌شود.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست