همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

تعرفه انبارداری برای واردات چقدر است؟

درواقع منظور از سایر انبارها در گمرک انبارهای مسقف و همین‌طور غیر مسقف و انبارهای محوطه است که تاجران جهت نگهداری محصولات وارداتی و صادراتی از آن‌ها استفاده می‌کنند. همچنین شایان ذکر است که این انبارها تعرفه مشخصی دارند و اگر شما قصد دارید شغل واردات کالا را آغاز کنید، حتما باید این امر بسیار مهم را در نظر بگیرید. در ادامه بیشتر درمورد تعرفه انبارداری در واردات صحبت می‌کنیم.

 

 

انبارداری کالا در گمرک

به مکانی که یک یا چندین محصول بازرگانی، مواد اولیه و همین‌طور محصولات صنعتی در آن نگهداری و توسط سامانه‌ای درست به نحو احسن طبقه‌بندی و  تنظیم می‌شوند، انبار گفته می‌شود. دقیقا از تاریخی که شما محصول خود را به انبار تحویل می‌دهید تا سه ماه فرصت دارید بار خود را ترخیص کنید. البته برخی از صاحبان کالا ممکن است قصد داشته باشند بار خود را بنا به دلایلی مدت زمان بیشتری در انبار نگه دارند که آن‌ها می‌توانند با بیان کردن علت کاملا موجه و همین‌طور پرداخت هزینه‌ اضافه حداقل تا دو ماه تایم انبارداری را تمدید کنند.

انبارداری کالا در گمرک

جدا از این‌ها برخی از شرکت‌های وارداتی و بازرگانی در کشورهای چین و دبی انبارداری دارند و شما با کمک گرفتن از آن‌ها در پروسه واردات، هنگامی که تایم انبارداری بار شما می‌رسد، هیچ نگرانی نخواهید داشت. همچنین شما می‌توانید هر مدت که خواستید بار خود را در انبار نگه دارید، آن هم بدون اینکه نگران اتمام وقت باشید و یا مجبور شوید هزینه‌های اضافی بپردازید.

انبارداری‌ها با توجه به مواردی مانند موقعیت، شیوه ساختن، تنوع محصولات ورودی، حجم یا وزن محصولاتی که درطی زمان مشخصی به انبار وارد یا از آن مکان خارج می‌شود، طبق موارد زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

  • انبارداری گمرک و همین‌طور ترانزیت
  • انبارهای توزیع کلی و همین‌طور محلی
  • انبارهای سازمانی
  • انبارهای کارخانه

در اماکن گمرکی درواقع انبارداری گمرک جهت ثبت و همین‌طور ضبط انواع و اقسام محصولاتی وارداتی و صادراتی احداث شده است. منظور ما از اماکن گمرکی مناطقی هستند که تحت کلید گمرک محصور شده‌اند. اماکن گمرکی عبارت هستند از:

  1. سایر انبارها
  2. محوطه
  3. اسکله
  4. بارانداز

 

 

دسته‌بندی سایر انبارها طبق نوع محصول در گمرک

دسته‌بندی انبارها جهت حفاظت فیزیکی از بار و محصولات به‌ویژه در انبارداری گمرک و همین‌طور بنادر، بیشتر به ماهیت محصول و در برخی موارد به شیوه بسته‌بندی آن‌ها بر می‌گردد.

دسته‌بندی سایر انبارها طبق نوع محصول در گمرک

به عنوان مثال با ورود بار قهوه و همین‌طور شکلات این بار علاوه بر اینکه نیاز است به یک انبار کاملا پوشیده انتقال داده شود، نیاز است که در دمای بار تحت کنترل قرار بگیرد. از این رو درنهایت این بار به انبارهای یخچالی انتقال داده می‌شود.

 

 

دسته‌بندی سایر انبارها به‌صورت زیر است:

·       انبارداری محصولات معمولی

در این انبارها هیچ نیازی به استفاده از ابزارها و همین‌طور تجهیزات ویژه نیست.

·       انبارداری محصولات فاسد شونده

انبارهایی وجود دارند که دمای محیطی آن‌ها توسط انبارداری کنترل می‌شود. این انبارها مخصوص محصولاتی مانند مواد غذایی، دارویی و همین‌طور محصولات بهداشتی هستند. توجه داشته باشید که گمرک قادر است از پذیرفتن محصولاتی که نیاز به نگهداری در سردخانه دارند و قرار نیست به زودی ترخیص شوند، خودداری کند. در این شرایط است که شرکت‌های وارداتی و صادراتی که خدمات انبارداری را ارئه می‌دهند بسیار به کار شما می‌آیند.

·       انبارداری محصولات قابل اشتعال، قابل انفجار و همین‌طور مواد شیمیایی

سایر انبارها برای این محصولات تدابیر حفاظتی بسیار شدیدی مانند مشخص کردن موقعیت دقیق انبار، نوع ساختمان و همین‌طور قرار دادن سایر سیستم‌های ضدحریق صورت می‌گیرد. همچنین این انبارها در مکانی کاملا دور از مناطق عمومی احداث می‌شوند.

 

 

 تعرفه انبارداری در واردات

در گمرکات زمینی محصولات وارداتی به کشور ایران با توجه به تاریخ دقیق اظهار، قبض انبار و همین‌طور بارنامه حدود ده روز از پرداخت کردن حق انبارداری معاف هستند. اما در گمرکات هوایی در هر شرایطی تنها دو روز از پرداخت کردن حق انبارداری، معاف خواهند بود.

 تعرفه انبارداری در واردات

سایر کانتینرهای ترانشیپی واقع در بندر امام خمینی و همین‌طور شهید رجایی، حدود بیست روز از پرداخت کردن تعرفه انبارداری معاف هستند. سایر کانتینرهای صادراتی حدودا به مدت ده روز از پرداخت کردن تعرفه انبارداری معاف خوهند بود. تمام کانتینرهایی که شامل محصولات خطرناک هستند، باید سه برابر تعرفه عادی انبارداری هزینه پرداخت کنند.

قابل توجه است که اگر از تاریخ مشخص شده بگذرد و تعرفه پرداخت نشود، از اولین روز مربوط به تخلیه تا آخرین روز که مربوط به توقف بوده، هزینه انبارداری محاسبه خواهد شد. بنابراین بسیار مهم است که تعرفه انبارداری در واردات را به موقع بپردازید که البته لازمه آن این است که در ابتدا بدانید تعرفه دقیقا چقدر است. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با این مطلب شما را راهنمایی کنیم.

 

 

چگونه متوجه شویم که تعرفه انبارداری در واردات کالا چقدر است؟

برای اینکه بتوانید فرایند واردات کالای خود را با موفقیت به اتمام برسانید، نیاز است که تمام کارها در زمان معین انجام دهید تا مشکلی برای شما پیش نیاید. یکی از کارهای بسیار مهمی که زمان در آن اهیمت زیادی دارد، انبارداری است. پرداخت نکردن تعرفه انبارداری در واردات کالا می‌تواند ضررهای وحشتناکی به شما بزند و باعث شود شما مجبور به پرداخت هزینه‌های کاملا اضافی شوید.

بنابراین نیاز است که این تعرفه را به موقع پرداخت کنید‌، اما سوالی که در اینجا پیش می‌آید این است که تعرفه انبارداری در واردات محصول چقدر است و از کجا می‌توانید این اطلاعات را به دست بیاورید؟

 اگر قصد دارید پروسه واردات کالا را آغاز کنید، پیش از هرچیز توصیه می‌کنیم از یک شرکت وارداتی و بازرگانی مشاوره دریافت کنید. پس از آن شما می‌توانید با مراجعه به همچین شرکتی از آن‌ها درباره تعرفه انبارداری واردات بپرسید و آن‌ها با جزیئات تمام و به نحو احسن این تعرفه را برای شما بیان می‌کنند، دقیقا به همین راحتی.

اکنون که می‌دانید برای کسب اطلاعات درمورد تعرفه انبارداری واردات باید چه کاری انجام دهید و به چه مجموعه‌ای مراجعه کنید، مطمئنا این سوال برای شما پیس می‌آید که کدام یک از مجموعه‌های وارداتی و بازرگانی بهترین است و به کدام یک می‌توانید اعتماد کنید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا یکی از بهترین شرکت‌های وارداتی و بازرگانی را به شما معرفی کنیم.

تعرفه انبارداری برای واردات با وانیکس

شما برای مطلع شدن از تعرفه انبارداری برای واردات باید یه یک شرکت وارداتی و بازرگانی مراجعه و اینکه به کدام شرکت مراجعه کنید اهمیت بسیار بسیار زیادی دارد؛ زیرا کوچک‌ترین اطلاعات نادرست در رابطه با تعرفه می‌تواند شما را به دردسر بیندازد و موجب شود هزینه‌های کاملا اضافه‌ای بپردازید. به طوری که نه تنها از واردات خود سودی دریافت نمی‌کنید بلکه ممکن است ضرر هم ببینید.

بنابراین یافتن یک شرکت وارداتی و بازرگانی را جدی بگیرید و از معتبر و با تجربه بودن آن مجموعه اطمینان حاصل کنید. با توجه به این‌که یافتن همچین مجموعه‌ای کار چندان ساده‌ای نیست، تصمیم گرفتیم در انتهای این مطلب شما را در این زمینه راهنمایی کرده و یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌های وارداتی و بازرگانی را معرفی کنیم.

تعرفه انبارداری برای واردات با وانیکس

این مجموعه، شرکت وارداتی و بازرگانی وانیکس است. وانیکس با سال‌ها تجربه در زمنیه واردات کالا از چین و امارات و همین‌طور انبارداری در این دو کشور، آماده خدمت‌رسانی به سایر مشتریان خود است. جدا از این‌ها، این مجموعه از پرسنلی متخصص، حرفه‌ای و کاردان برخودار بوده که کار شما را به نحو احسن به انجام می‌رسانند.

 

همچنین مجموعه وانیکس جهت ضمانت یک چک تضمینی می‌دهد تا خیال شما مشتریان عزیز را بابت همه چیز راحت کند. از جمله خدمات این مجموعه می‌توان به واردات کالا از طریق پست، واردات کالا از کشور چین، واردات کالا از دبی، انبارداری در دبی و انبارداری در چین اشاره کرد. تنها کافیست با این مجموعه تماس بگیرید و به تعرفه انبارداری در واردات پی ببرید.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *