بهترین واردات ایران

ایران از جمله کشورهای برتر در حوزه صادرات و واردات در خاورمیانه است و پس از آن کشورهای آسیای شرقی عمده‌ترین واردکنندگان کالا هستند. واردات ایران اغلب از سوی کشورهایی مانند امارات، چین، کره، ترکیه و آلمان صورت می‌گیرد. در این مقاله قصد داریم بهترین واردات ایران را معرفی کنیم.

واردات کالا با وانیکس تلفن :  ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰  – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

بهترین واردات ایران
بهترین واردات ایران

تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات از چین

خرید از چین

خرید از علی بابا

خرید یوان چین

آموزش واردات از چین

آشنایی با بهترین واردات ایران برای صاحبان کسب و کار و هر تاجری مورد نیاز است؛ زیرا واردات یکی از پر سودترین تجارت‌ها در ایران است. آشنایی با لیست کالاهای برتر وارداتی به شما و تاجران کمک می‌کند که سود خوبی به دست آورید.

برای واردات از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

عناوینی که در ادامه مطلب بهترین واردات ایران مشاهده می کنید عبارت اند از:

  • بهترین کالاهای وارداتی ایران کدامند؟
  • سایر کالاهای وارداتی پر سود
  • بهترین واردات ایران به همراه خدمات وانیکس

بهترین کالاهای وارداتی ایران کدامند؟

در زیر لیستی از بهترین واردات ایران را ارائه می‌کنیم و پس از آن برخی از کالاهای دیگر که ارزش وارد کردن و کسب سود را دارند، معرفی می‌کنیم. پس از معرفی کالاها به طور مختصر با وارد کردن هر کدام از این محصولات و شرایط آن‌ها آشنا می‌شویم.

بهترین کالاهای وارداتی ایران کدامند؟
بهترین کالاهای وارداتی ایران کدامند؟

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

سایر کالاهای وارداتی پر سود

وسایل حمل و نقل و ماشین آلات

ابزارآلات و وسایل نقلیه از جمله بهترین واردات ایران هستند. شما برای وارد کردن کالاهای مورد نیاز خود باید تعرفه گمرکی بپردازید. نوع کالا، شرایط، برند از عوامل مهم در محاسبه تعرفه هستند. با توجه به این که برخی از کارخانه‌های تولید ماشین قطعات خود را نمی‌توانند تولید کنند، مجبور به واردات آن از سایر کشورها هستند. برای اینکه هزینه هنگفتی نپردازید یا متحمل ضرر نشوید بهتر است که با شرکت‌های بازرگانی متخصص در این رابطه مشورت کنید.

برای واردات کالا از دبی با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

کاغذ

کاغذ از جمله کالاهای بسیار پر کاربرد در ایران است. از کاغذ برای مصارف مختلف استفاده می‌شود. در سال‌های گذشته به دلیل کمبود منابع طبیعی و قطع بی‌رویه درختان بسیاری از شرکت‌ها اقدام به وارد کردن این محصول از کشورهای خارجی مانند چین، هند، اتدونزی، ترکیه، روسیه و امارت کرده‌اند.

سایر کالاهای وارداتی پر سود
سایر کالاهای وارداتی پر سود

 مواد شیمیایی و محصولات وابسته

کشورهای اروپایی در ابتدای لیست کشورهای صادراتی این محصولات قرار دارند. ایران یکی از کشورهای مهم در زمینه واردات مواد شیمیایی و محصولات وابسته است. بیشترین واردات از سوی چین به ایران انجام می‌شود. این محصولات به عنوان مواد اولیه کارخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و بر اساس گزارش‌های اعلام شده حدود ۶۸ درصد از موارد وارداتی گمرک مربوط یه این محصوات وارداتی است.

برای حمل هوایی از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی و بهداشتی از جمله موارد پر فروش در دنیای امروزی به خصوص در ایران است. از آنجایی که خانم‌های ایرانی به زیبایی و آراستگی خود بسیار اهمیت می‌دهند، پس جای تعجب نیست که استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی افزایش یابد. به همین دلایل بسیاری از شرکت‌ها شروع به واردات این محصولات کرده‌اند. البته در نظر داشته باشید که مانند سایر بازارها، بازار لوازم و آرایش و بهداشتی نیز مورد توجه افراد سودجو قرار گرفته است. برخی از افراد با وارد کردن اجناس تقلبی باعث از بین رفتن اعتمادها می‌شوند. در نظر داشته باشید که مهم است با چه شرکت‌هایی همکاری می‌کنید.

واردات موبایل و لوازم جانبی

یکی دیگر از محصولات پر فروش و بهترین واردات ایران مربوط به موبایل و قطعات جانبی است. با بروز شدن گوشی‌ها و افزایش تقاضا بازار موبایل همیشه یک بازار پر رقابت و پر سودی بوده است. برخی از شرکت‌ها و کسب و کارها برای تنوع مدل‌های متعددی را از آن سوی مرزها به ایران وارد می‌کنند. برای واردات موبایل کلیک کنید.

واردات کالاهای با حاشیه سود بالا

یکی از انتخاب‌های هوشمندانه واردات کالاهایی است که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند ولی کاربردهای بسیاری در ایران دارند. یکی از این کالا‌ها لوازم الکتریکی است که به عنوان قطعات برخی از موارد مهم استفاده می‌شوند. اگر به عنوان یک شرکت بتوانید این کالاها را وارد کنید می‌توانید سود خوبی بدست آورید. برای اطلاع از واردات کالاهای با حاشیه سود بالا کلیک کنید.

بدلیجات

این کالاها که در لیست بهترین واردات ایران قرار می‌گیرند از جمله محصولات پر سود در دنیای امروز هستند. بدلیجات مورد توجه بسیاری از نوجوانان و جوانان قرار می‌گیرد؛ به خصوص افرادی که به آراستگی خود اهمیت زیادی می‌دهند. برای واردات این محصولات باید مجوز داشته باشید. اگر خودتان قادر به دریافت مجوز نیستید می‌توانید از شرکت‌های خدمات بازرگانی وانیکس کمک بگیرید. برای واردات بدلیجات کلیک کنید.

بدلیجات
بدلیجات

واردات طلا

شما برای واردات طلا باید عوارض گمرک را پرداخت کنید. دبی از جمله کشورهای مهم در واردات طلا به ایران است. تنوع بالا باعث شده است تا بسیاری از تاجران ایرانی جذب بازار طلا و واردات آن به کشور شوند. با دریافت مجوز از بانک مرکزی و رعایت حقوق گمرکی به راحتی و بدون محدودیت طلا را به کشور وارد کنید.

واردات تجهیرات پزشکی

برای واردات تجهیزات پزشکی شرکت باید داری کد IRC باشد. پس از تایید از سوی کارشناس اداره تجهیرات پزشکی می‌توانید این محصولات را وارد ایران کنید. برای وارد کردن این محصولات باید یک شرکت تجهیزات پزشکی داشته باشید و قوانین سختی برای این صنعت اعمال می‌شود.

واردات اسباب بازی

برای واردات اسباب بازی شما می‌توانید ماشین‌های شارژی، لگو، اسباب بازی‌های پلاستیکی را از کشور چین که بزرگترین صادر کننده در زمینه اساب بازی است، به ایران وارد کنید. برخی از اسباب بازی‌ها اجازه‌ی واردات ندارند. این محصولات عبارتند از:

  • ربات‌های خشن
  • دارای تصاویر نامناسب
  • خلاف مسائل اخلاقی
  • دارای اندام‌های جنسیتی
  • عروسک با ترانه‌های غربی

واردات ادکلن

یکی از کشورهای صادراتی مهم برای واردات ادکلن، دبی است. همچنین می‌توانید این نوع کالاها را از کشورهایی از جمله چین نیز وارد کنید. باید کالای مورد نظر و یهترین شرکت ارائه کننده را شناسایی کنید. پس ار عقد قرارداد و ارسال حواله، کالای تستی را دریافت می‌کنید و پس از طی کردن مراحل تمام کالاها برای شما ارسال شده و با پرداخت تعرفه گمرکی می‌توانید آن‌‌ها را تحویل بگیرید.

بهترین واردات ایران به همراه خدمات وانیکس

برای بهترین واردات ایران شما می‌توانید با شرکت وانیکس همکاری کنید. کالای وادراتی مورد نظر خود را به شرکت بازرگانی وانیکس بگویید و با دریافت مشاوره و بررسی شرایط کالای دلخواه خود را به ایران وارد کنید.

سئوالات متداول درباره بهترین واردات ایران

  • چگونه می‌توان بهترین واردات را برای خود رقم زد؟

برای اینکه واردات بهتری داشته باشید، باید با تقاضای بازار به‌خوبی آشنا شده و به راه روش این کار آگاه باشید.

  • بیشتر واردات ایران از کدام مناطق صورت می‌گیرد؟

درصد بیشتری از کالاهای وارداتی ایران از چین وارد می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات از چین

خرید از چین

خرید از علی بابا

خرید یوان چین

364 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
آموزش واردات از چین وانیکس